Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 32
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 07. February 2012, kl 22.16

Ma panin juba nime kirja, motivatsiooni rohkem.
Ja pealegi on võimalus võita, eelmise aasta jõuluduellil, kus osales üle 50 inimese, said I, II ja III koht ka auhinnad, kaaluabi kasutusõigused.
Nii et kasud sees!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: tiisu
Kuupäev: 07. February 2012, kl 22.51

Mina panin ennast ka kirja saagu mis saab!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 07. February 2012, kl 23.13

Annekest nägin ka end ülesandnuna.
Kaalun seda võimalust, nagu ikka, viimase veeerni - neljapäevani smiling smiley Kuna ma tegin aasta sissemaksu, siis mul kasutusõigusega pole eriti miskit peale hakata, see mind ei motiveeriks ilmselt "korralikuks" olemisel.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 07. February 2012, kl 23.54

Hei, panin end tõesti kirja. Mõtlesin, et tulgu mis tuleb, lahing iseendaga (sest mis ta muu ikka on) tuleb ikka ära pidada winking smiley ja mida rohkem inimesi sellega seotud, seda kindlamaks tuleb ju jääda.
Minu eesmärk (veidi kaugem) ongi seatud jaanipäevaks ja eks see oli üheks pühjuseks, miks liitusin jaanilahinguga.
Kuna mul on ka liitumine aastaks, siis pole duelli auhinnad nii suureks stiimuliks, aga mul on ikka suur soov jaanipäevaks oma kaalunumber saada 7 algavaks, seepärast siis selline otsus.
Merr, kui tunned, et see lahing aitab sul eesmärki saavutada, siis muidugi liitu, koos on ju alati lihtsamsmiling bouncing smiley
Tegelt tegin ka mina otsuse alles siis, kui nägin meie duellitajate nimesid kirjas... Koos kilodele vastu!!!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 09. February 2012, kl 10.10

Täna veel ja homme hommikul on juba kaalumine!!! Panin end jaanilahingusse ka kirja lootes, et see motiveerib lisaks, aga see nädal on ikka täitsa valesti kõik läinud.
Reedeti luban endale ikka midagi head ja üsna hoolega ja siis laupäevast olen jälle korralik, aga see kord läks nii, et ma ei ole veel korralikuks saanudsad smiley Sõin ikka head ja paremat. Ainus hea asi on see, et püüdsin end ikka natuke liigutada ka. Hea füüsiline koormus näiteks puude tuppa vedamine aiakäruga mööda konarlikku lumist rada, mida sai ikka kohe tund aega järjest tehtud, nii et nahk seljas märg (kuigi sall ja ripsmed olid härmas).

Seega homme midagi ilusat mul ette näidata ilmselt ei ole, kui just mingit imet ei juhtuthe finger smiley

Loodan, et teil on nädal paremini möödunud!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Muutused
Kuupäev: 09. February 2012, kl 10.15

Ma ka jaanilahingus lisaks kirjas . Kaalu ei tea aga läinud on nii, et märkida pole olnud aega aga söönud olen vist vähem kui vaja. Tunne on hea ja vaatab homme kas see ka kaalunumbrilt vastu vaatab

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 10. February 2012, kl 06.41

Hommikust, minu kaal otsustas hakata vist tervislikult langema, 500 grammi kõigest kadunud sad smiley, aga tegelikult vist hea seegi, et langes, mitte ei seisa paigal ega tõuse. Seega tänane kaal-90,1.
See 9 ei taha mingi nipiga 8-le kohta loovutadaeye rolling smiley, loodan, et järgmiseks nädalaks saan ikka 8 esimeseks numbriks...smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Muutused
Kuupäev: 10. February 2012, kl 07.06

Hommik, kaal täna hommikul 86,2

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: tiisu
Kuupäev: 10. February 2012, kl 07.54

Juhuu kallid kaas kaalulangetajad,minu nädal,millest esimene pool läks päris tuksi on lõppenud väga vahva numbriga 79,8!!!!!
Loodan,et järgmisel reedel ei pea jälle 8ga numbrit kasutama!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 10. February 2012, kl 09.43

Ime jäi täna öösel pooleli - see tähendab, et miinuseni kahjuks ei jõudnud.
Kaal täna hommikul muutusteta ehk 109,7. 0-ring.
Nu eks järgmiseks korraks tuleb siis topelt korralik ollathe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 10. February 2012, kl 09.52

Minu kaal hommikul 102,6. Täpselt kilo kadunud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 10. February 2012, kl 10.41

mul kaal 96,9

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 10. February 2012, kl 13.37

Tervitused!
Minu kaal täna 90.5. Loodan ka uuel nädalal 9-ga algava kaalunumbri ajalukku kirjutada, näis kuidas läheb.
Jõudu ja vastupidamist!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Jo
Kuupäev: 10. February 2012, kl 20.26

Õhtust! Mul 96,2 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 10. February 2012, kl 21.20

MEIE TABEL

Tänane päev on üks omamoodi päev olnud - hommik algas meeletu peavaluga, aga nagu üks tugev eesti naine surusin hambad risti ja ajasin end jalgele. Sundisin end putru sööma, lasin ämmal end masseerida ja täpselt kell 11 alustasin maja koristamist. Enesetunne läks järjest paremaks, koristamine oli taas paraja trenni eest. Päeval käisin isegi väljas ja lõhkusin paar parajat puupakku. Siis tundsin, et nüüd tahaks poodi millegi hea järele minna. Rattad alla (neli autoratast muidugithe finger smiley) ja tõin oma lemmik kooki - Selveri trühvlikooki. Küll on hea, väikesest tükist koos kuuma teega saab magusaisu kenasti täisgrinning smiley

Ja nüüd kallid kaasduellitajad,tam-tara-tam-tara-tammmmmm
me oleme kaotanud juba üle 50kg.

Jätkuvat kilogrammide sadu!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 11. February 2012, kl 10.20

Tere ja ilusat laupäeva, minu kaal 86,0.
Täna juba tunnine kiirkäik tehtud, nii et ripsmed härmas - tavaliselt ma magan sel ajal veel smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 12. February 2012, kl 20.38

Tere pühapäevaõhtut!!
Homme algab uus nädal ja läheneb taas järgmine kaalumine.
Tänane päev möödus süües - ämma sünnipäevsmoking smiley
Aga õhtul kuueks olid külalised läinud ja nõudki pestud (mina pesen, ämm kuivatab), seega söömine lõppenud. Masseerisin veidi ilusate sõnadega oma pisut purjakil meest ja läksimegi välja jalutama, laps ka vankriga kaasa. Väljas nii ilus lumine talveilm grinning smiley
Kolmveerandtunniga ilmselt kõike söödut maha ei kõndinud, aga kergem hakkas küll.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 14. February 2012, kl 14.56

Ilusat lumist sõbrapäeva!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 14. February 2012, kl 17.49

Väga lahe pilt, vahvat Söberipäeva mo poolt kah!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 15. February 2012, kl 17.48

Kuidas läheb, kallid kaasvõitlejad?
Reede pole enam kaugel, mul oli küll eile selline tunne, et sel nädalal pole kaal mu sõber. Laupäevast saati üks üritus teise otsa, kui nüüd kahe päevaga kuidagi suudan veel midagi ära teha, siis ehk julgeks kaaluda ka. Paraku on seis hetkel selline, et ma enne laupäeva lõunat koju ei saagi, kust see kaal üldse võtta, ei teagi praegu - reede õhtul suur firmapidu õhtusöögiga.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Muutused
Kuupäev: 15. February 2012, kl 18.12

tere tere
sama siin, koosolekud-vastlakuklid-sünnipäevad. Kohutav nädal kaalumise mõttes aga emmotsioonide mõttes väga hea nädal smiling smiley

Kaalunumbrile heale ma lootma ei jää ja järgmine nädal kavatsen tasa teha

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 15. February 2012, kl 18.36

Pühapäeval Tartu Maratoni pikk sõit ees, ma ei tohigi söögiga enne koonerdada (hea vabandus eks) smiling smiley Süsivesikuid tuleb nädala enne kohe ohtralt tarbida.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 15. February 2012, kl 20.45

Minul on nädal super olnud, õpin siin vaikselt jälle kirvest kasutama. Esimesel korral jõudsin paar pakku lõhkuda ja siis oli keel vesti peal, aga täna sai juba tund jutti kirvega vibutatud. Ja see tegevus on väga hea kaloripõletamiseks. Ma ei olegi oma sööke siin kaaluabis see nädal kirja pannud, pooleteise kuuga on enamvähem harjumus sees ja tean, kui palju võin endale lubada. Loodan, et see muidugi kurjalt kätte ei maksa, aga eile hommikune kaalunumber oli igatahes ilusam taaskord.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 16. February 2012, kl 22.44

Hommikul siis uus kaalumine, loodame ilusaid miinuseid!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 16. February 2012, kl 23.28

Mina ei näe kaalu enne, kui laupäeva lõuna paiku - seni kodust/kaalust kaugel. Täna-homme veel tööga seotult pealinnas.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 17. February 2012, kl 06.51

Tere hommikust,
jippi jei hot smiley, 89,3-miinust pole küll palju(800), aga see-eest 8 algav number paneb lausa hõiskama smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Muutused
Kuupäev: 17. February 2012, kl 06.59

hommik, mini kaal 86,5, seega tuli pluss ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 17. February 2012, kl 09.38

Tere! Minu kaal täpselt 102, vähem, kui tavaliselt, loodan, et järgmine nädal on tulemus ilusam

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 17. February 2012, kl 10.26

96,1. kahju, et enam nii võimsaid langusi pole kui alguses aga vähemalt langeb veel.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 17. February 2012, kl 11.48

Sain ka lõpuks 9 eest ära, täna hommikul kaal 89.8. Ilmselt oleks number ilusam olnud, kui sõbrapäeva patustamised ja eilne naistekas oleks olemata olnud, aga rõõmus olen ikka! Nüüd tuleb vastu pidada, et enam seda 9-ga algavat kaalunumbrit ei näeks.
Päikest kõigile!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 32


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.