Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 15. January 2013, kl 13.05

Aga kui te nii lahkelt mind kampa võtate, siis ma saadan tabelisse lisamiseks oma nädala alguse seisud ära, siis saan ka reede hommikul juba vaadata, kuidas läinud onsmiling smiley
Kaal 85,4 kg, pikkus 174, vanus 37 ja esimeseks eesmärgi paneks 31.märtsiks 78 kg.
Pöidlad pihku ja õhtul trenni!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 16. January 2013, kl 08.26

Kontorirott on tabelis olemas, nii et reede nimel veel 2 päeva aega pingutada.

Mina siin ka pingutan, söön korralikult, eile näiteks magusat sõin vaid 1 assortiikommi ja kui seda alla hakkasin neelama, siis tabasin enda peast mõtte, et oot oot mis ma nüüd teen. Polnudki nii hea komm, aga ehk täna ei võta sedagi...

Trenni olen ka teinud. Esmaspäeval kodus võimeldes tegi oma reielihasele haiget, ikka päris tõsiselt, trepist käimine on üsna keeruline ning isegi wc-poti peale ei saa ilma toeta istuda. Sellegipoolest väntasin eile ikka crosstraineri peal ka natuke. Kartsin, et jalg ei kannata, aga sel momendil küll mind ükski valu ei takistanud. Kui nüüd selle kõige järel ka kaal langeks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 16. January 2013, kl 09.51

Kas pole ebaaus, kui sa oled olnud 2 päeva väga tubli, teinud trenni, joonud vett ja puha... ja kaal on naelaga grammise täpsusega samas kohas. Õnneks ma olen juba piisavalt vana kala, et ma olen veendunud, et ükskord ta kukub niikuinii. Üks võimalus on see, et ma ei jõua trenniga kulutatud kaloreid lisaks süüa, kuna mu toit on suht lahja. Peaks võid lisaks haukama? grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 16. January 2013, kl 11.18

No mina sööngi pm 2 kord apäevas ja siis ka ei söö praadi vms... no kuidagi on nii läinud need asjad ... sooja toitu söön harva. Trenni pole see nädal saanud, sest kooliga vaja siin jamada nüü. Nelajp. ja reede lähen kindlasti. Pean minema ja siis pühap. ehk kaa.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 16. January 2013, kl 16.19

Merr - proovi kookoserasvaga vahukoore-maasikakokteili, või kuidas see seal trimmisaates oligi???

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 16. January 2013, kl 16.53

Neznaaju, ma olen ju telekavaba naine smiling smiley pmst hakkasin söögile lisama õlis p.kuivatet tomateid. kell on 17 ja mul on söödud 69% päeva normist, kui trenni teen, siis kukub see kolaki 30%-e peale.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 17. January 2013, kl 08.15

Joo seda õli siis ka ohtralt pealespinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 17. January 2013, kl 18.05

Aitäh, kopsik, kohe näha, et vanad sõbrad. Kaal seisab siiamaani.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 18. January 2013, kl 07.30

77,8 ja +/- 0 grammi. Mis on ikka täiesti uskumatu.... 2 jõusaali sel nädalal + jooga. Õnneks on vaatepilt hea, lihased on ilusasti naha all smiling smiley Kui nädala pärast sama seis, pean miskit muutma hakkama.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 18. January 2013, kl 07.30

Minu tänane kaal on 63,8 kg smiling smiley Õnneks pole juurde tulnud. Olen rahul . Terve nädal pole ma trenni teinud sad smiley(( Motivatsioon kadus eile JÄRSKU ära.. ei tea kuhu ja üles pole ka leidnud sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 18. January 2013, kl 08.32

Ma ei tea, kas täheseis ei soodustanud kaalu langetamist või mingi muu salapärane tegur ei lubanud kaalul paremat numbrit näidata, aga terve nädal on kaalul sama number püsinud ja nii ka täna hommikul: 105kg ehk tulemus ümmargune 0.

Nii et Merr me samal pulgal seekord. Ma ka see nädal 3 "trenni" teinud, aga need sellised lühikesed intensiivsed kodused võimlemised + pea 3 tundi koristamist ja muud füüsilist kodus. Toitumine on igati norm olnud, toidupäevik kenasti täidetud.

Aga eks siis peab järgmiseks nädalaks rohkem pingutamacool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 18. January 2013, kl 09.48

Hommikust

Minu hommikune kaal 91.0

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 18. January 2013, kl 12.01

Lõunast!
Minu kaal täna hommikul 85 kg, vähemalt suund, kuhu poole liikuma hakkas on õige smiling smiley Trenni jõudsin sel nädalal 3 korda - 2x aeroobika, 1x jooga. Toitumist on küll veel vaja korrigeerida, kui Merr siin kurdab, et ei saa oma päevanormi täis, siis minul on raskusi normi piires püsimisega. Trenniga kulutatud kalorid katsun kasutamata jätta, alati muidugi ei õnnestu. Nädalavahetus on minu jaoks kõige raskem aeg korralikuks jäämise osas, siis igasugu käimisi ja olemisi, aga katsun endast parima anda.
Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 18. January 2013, kl 14.37

Ma sõin ja täitsin korralikult - aga täna siis pidu, ehk aitab organismi korralik šokiteraapia smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 18. January 2013, kl 15.12

Šokiteraapia pidudega võib su kaalu vales suunas liikuma panna...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 18. January 2013, kl 16.49

Elus peab ikka vürtsi ka olema .eksjuonju.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Merr 18.01.2013 16.50.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 19. January 2013, kl 11.32

92,2

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 19. January 2013, kl 15.34

Peale eilset jõulupidu, trennivaba päeva, toitude kirja panemist .... näit kukkunud kolaki 1 kg smiling smiley Ehh Odessa - edasi Kentuki lõvi, edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 19. January 2013, kl 16.02

Kas ma peaks ka nüüd suurema peo maha pidama, et kaal kukkuma hakkaks???
Esialgu püüan ikka sama rada mööda kõndida - hommikul koristasin 1,5 tundi ja nüüd saabusin just väljast, tegin talvises karges õhus tunnise jalutuskäigu. Rohkem poleks suutnudki, ilm ikka harjumatult külm. Söömise poolest olen korralikcool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 19. January 2013, kl 21.01

minu kaal on seekord 102,3

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 20. January 2013, kl 09.53

Niiiii külm on väljas,et ei taha kuskile jalutada ega midagi muud õues teha sad smiley Jääks ometi see külm järgi smiling smiley Tahtsin meie seltskonnale kiitust avaldada! Tubli dtublid ja veelkord tublid! Suveks saame kõik veel saledaks!!!! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 20. January 2013, kl 22.11

Mis teha, kui inimene on loomult laisk vahest, suusatamiseks leidsin viitsimist kell 20:30 - 21:45. Ma olen täiesti terve naine muidu grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 21. January 2013, kl 15.41

Appppiiiii nii hilja suuskama grinning smiley Ei suudaks ise vist grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 21. January 2013, kl 16.24

Tõepoolest...vaatan ja imestan ja ehk millalgi ka õpinsmiling smiley Mina leiaks ilmselt miljon põhjust, miks nii hilja ei saaks välja minna. Aga sulle Merr, annaksin kohe medali!the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 21. January 2013, kl 17.01

Lükkasin niikaua edasi, kuni enam kuhugi lükata ei olnud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 21. January 2013, kl 20.19

kell on sealmaal, et Merr peab hakkama suusatama minema.

Ma istun ja mõnulen edasi...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 21. January 2013, kl 21.26

Täna oli joogakesekene, kuhu läksin jala, niisiis 1,5h matil + 1:15 tänaval. ..... vahepeal poodi ja tudengieine taskusse, ehhjõudsin enne koju, kui otsa sai ja sain jäägi ülekaaluda. Jäin päevanormi piiresse nibin-nabin grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 21. January 2013, kl 22.42

Ma ka suutsin end diivanilt üles ajada ja võimlesin veidikene, samas ilmselt piisavalt, sest trepist üles-alla oli suht ebameeldiv liikuda. Aga teate kuidas natukest võimlemist lõbusamaks muuta? Laps peab ka osalema!! Kui mina olen pikali maas, siis tema on raskuseks mu kõhul või seljal. Lisaks ajab see niimoodi naerma, et kõhulihased saavad topeltkoormuse!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 22. January 2013, kl 11.50

Väljas on täna jälle nii ilus, päike särab lumehärmas puudel...
...aga mina olen tööl ja valutan taaskord peadsad smiley Kõige hullem veel see, et mul on ka külm ja ma haigutan meeletult. Õhupuudust ei ole, alles tuulutasin. Tahaks välja minna, aga peavalu tõttu on päikese ere valgus silmadele niiiii valus, ei ole see meeldiv ka päikeseprillidega.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 22. January 2013, kl 12.00

Tõesti fantastiline ilm! Ja mina pean ka tööl olema sad smiley Tahaks väga koeraga jalutama minna smiling smiley Ehkl homme on ka mõnna ilm! Tuleks see kevad ometi kiiremini smiling smiley)) EIle käisin hommikul trennis 1h + siis koeraga jalutamine 45 mintsa. Väga mõnna oli smiling smiley TÄna peale 20.00 i trenni smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.