Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 21
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 21. March 2012, kl 08.42

Minu kaal seisab... moody smiley ja ma ei saa aru miks? Sest ma olen väga väga korralik olnud. Füüsiline aktiivsus pole just laes, aga toit on väga bro...
Ma nimelt olen see, kes igal hommikul kaalub, see on minu jaoks nii iseenesestmõistetav nagu kempsuskäik ja no muidugi teeb nukraks kui kasvõi -100 grammigi pole maha läinud...
Aga ma ei anna alla, eksju!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 21. March 2012, kl 10.11

Ega iga päev ei peagi langema. Kõik sõltub ju paljugi ka sellest kui palju seedimata toitu ja kinnihoitud vett parajasti antud hetkel keres on. Seepärast ongi kaalunumber alati suhteline ja ei pruugi olla 100% võrreldav eelmise päeva või eelmise nädala omaga, kuna "taustsüsteem" võib erinev olla (näiteks trenn või "see aeg kuust" võib rohkem vett kinni hoida võrreldes eelmise kaalumisega). Nii, et ära heida meelt grinning smiley

Kaalun ka praegu ennast igal hommikul, aga selle halva harjumuse peaks ära lõpetama - paar "kontrollkaalumist" nädalas peaks tagama rahulikuma meele kui igapäevaste kõikumiste jälgimine smiling smiley

Täna siiski veel positiivselt sama üllatavalt madal number kaalul, mis eilegi - isegi kui see rohkem ei lange enne esmaspäeva, on ikkagi ilus tulemus the finger smiley Peaasi, et ülespoole ei tõuseks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 21. March 2012, kl 10.42

Ma saan mõistusega aru jah... AGA... no ikka tahaks ju midagi muud.
Seda igahommikust kaalumist ma ära jätta ei suuda. Kuigi koos peaks proovima ühe nädala, et kõik ausalt ja keegi esmaspäevast esmaspäevani kaalule ei astu. Vaatame mis emotsioonid siis käivad. Kas närveldad kogu aeg või on hoopis lihtsam just ja ei stressa kõige pärast niipalju.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 21. March 2012, kl 10.49

Proovime näiteks järgmisel nädalal - siis on motivatsioon veel ilmselt kõrgel ka ilma paanilise jälgimiseta grinning smiley. Ühe vahekaalumise võib ikka lubada - näiteks neljapäeval või reedel - siis saab paremini ennast kokku võtta enne esmaspäevast põhikaalumist.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 21. March 2012, kl 11.32

Küll teie olete usinad kirjutajadsmiling smiley.
Olen ka igapäev kaalunud ja praegu tundub, et kaal liigub. Eile oli terve päev selline nälg, kuid suutsin siiski vastu pidada. Veidi ületasin ka kaloreid, pidin lihtsalt sööma nälg oli nii suursad smiley

Olen teiega nõus, et esmaspäevast esmaspäevani kaalule ei astu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 21. March 2012, kl 13.15

Mul on kohe vaja kirjutada - see hoiab mind rajal - ja kui keegi veel vastu ka kirjutab, siis on kahekordne effekt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 22. March 2012, kl 11.11

Kuna sel nädalal on igapäevane kaalumine veel lubatud, siis astusin autopiloodiga ka täna hommikul kaalule grinning smiley Ikka sama kaal, mis üleeile? Tõstsin kaalu teise kohta - ikka sama. Vahetasin patareid - ikka sama. Ju siis peab uskuma smiling smiley

Aga üldiselt läheb kenasti - kalorid püsivad kontrolli all ja kõht on täis. Jätkuks seda tunnet veel pikaks ajaks... cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Vala
Kuupäev: 22. March 2012, kl 19.05

Aga minule meeldib iga päev kaaluda!thumbs up On silma jäänud seline kaalukõikumine, et nädalas korra väike 200-300g tõus on loomulik - õigemini selline väikene kaalutõus või peetus on umbes iga nelja päeva tagant(minu puhul). Stressata ja pabistada pole vaja - kui kenasti edasi jälgid, langeb kaal jällegi. Ju organism katsetab, kas on võimalik ikka, et rohkem süüa antaksegrinning smiley ... Kui ei anta, siis kohaneb! ja alistub...
Ei kujuta hästi ette, et korra nädalas kaaluda .... ai, ai, ai eye popping smiley NUUU aga proovida ju võib - kuigi raske südamega - ju olen selline kontrollifriikgrinning smiley. Üritame siis järgmisest nädalast spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 22. March 2012, kl 22.14

Tere

Kas on liiga hilja teiega ühinemiseks? confused smiley
Otsin juba tükk aega kedagi kellega koos duellitada, aga tundub, et satun alati foorumisse liiga hilja sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 22. March 2012, kl 23.18

Tere kutsa80!

Oled kindlasti heitnud pilgu meie tabelile ja eesmärkidele ja tead juba, mis kaalukategoorias me maadleme grinning smiley?

Sa ei kirjutanud midagi oma kaalu ja unistuste kohta, aga kui oled meiega samas sarjas, siis löö muidugi kampa - pane oma nimi ja algkaal + viimase kaalumise tulemus + vahe- ja lõppeesmärk tabelisse ja täie auruga edasi esmaspäevaste kaalumiste nimel smiling smiley.

Kui aga oled meist poole väiksem, siis on sul ilmselt mõistlikum veel ringi vaadata, et endale paremini motiveeriv grupp leida - siin on ka mitmeid "sulgkaalu" duelle ja arvan, et kõik võtavad ka alati uusi liikmeid vastu.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 23. March 2012, kl 07.54

Poole väiksem ei ole ja ausalt öeldes ega tahakski olla. See oleks juba liig smiling smiley
Aga mul on hea meel teiega ühineda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 23. March 2012, kl 08.08

Olete siin kirjutanud ka kõik endast.
Ma siis räägin ka tiba endast.

Ma nüüd küll ei kuulu sellesse gruppi "Kalorilugemise maailmameiste", aga kindlasti gruppi "kaalu jälgimise maailmameister". Nagu vist arvatavasti enamus naistel sai ka minu kaalule saatsuslikuks lapse sünnitamine ning söögikohta tööle minemine. Paar aastat tagasi õnnestus kaal juba peaaegu normi saada, aga siis sai jaks otsa ja olengi jälle alguses tagasi.

Ja nüüd siis hakaksin suht esimest korda lugema oma kaloreid ja neid kirja panema. Nii et vaatame, kuidas see töötab.

Aga soovin kindlasti jõudu, jaksu ja kindlameelsust meiel kõigile oma eesmärkide saavutamisel. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 23. March 2012, kl 08.44

Mind eile levis polnud. Aga see-eest sai eile tehtud "trennimaraton" ja söögimaraton. Esimene tulenes viimasest. Ma olen alati mõelnud, et kuidas pikkadel ärilõunatel keelduda mitmekäigulisest toiduportsust nii, et asi oleks viisakas ja kogu ülejäänud lõuna ei arutataks minu kaalujälgimist... pole veel head nippi leiutanud peale selle, et kui selline suurem sööming on seljataga, siis peaks tegema mingi suurema trenni õhtul.

Nii ka eile, sõin päeval ahvenasuppi, pardipraadi (kusjuures riisi jätsin järele :-)) ja creme brulee..... yawning smiley
Aga siis tulin koju ja kärutasin lapsed ratastele ja ise koos mehega kõndima ja kokku tuli 10,8 km kiiret kõndi. Aga nojah, loll pea on kerele ikka nuhtluseks, see ammu teada. Kui pole talv otsa midagi väga liigutanud, siis täna on tunda, et mul on lihased kusagil peidus :-) Lisaks paar villi ka kanna taga tulenesid mu oma lollusest kanda valesid sokke valede tossudega...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 23. March 2012, kl 09.39

aiai - tean täpselt, millest räägid, mariihen tongue sticking out smiley. Ka mind jälitab pidevalt ärilõunate needus. On väga ebamugav keelduda eelroast ja magustoidust ja nokkida kahvliotsaga lahjat kalatükki kui kogu ülejäänud laudkond naudib pikalt eelrooga (oiii kui pikk see aeg tundub kui sinu ees laual laiutab samal ajal tühjus...), seejärel keerab keresse suured portsud liha friikartulitega ja lõpuks veel tellivad need "=)¤()%/)"!-d mahlased shokolaadikoogid, mida siis piinava mõnumumina saatel nauditakse! angry smiley Nõuab väga raudset närvi, et sellest eluga välja tulla.

Õnneks on järgmise ärilõunani veel 1,5 nädalat aega... Täna kaal 0,3 kg madalam kui eile cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 23. March 2012, kl 16.19

Asume siis nädalavahetust veetma. Ei tea mis sest niimoodi saab kui varakevadel juba grillimine igal nädalavahetusel. Kuid olgem ausad esimesed grillid maitsevad ikka väga hästi. Eks esmaspäeval ole näha kuidas see kaalule mõjub.

Ilusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 23. March 2012, kl 16.25

Ega see grillimine iseenesest halb ei ole - kõik sõltub ikka sellest mida seal grillis küpsetatakse smiling smiley. Grillitud kanafilee või kala näiteks on ju lausa superhea ja igati sobilik kaalulangetaja menüüsse. Sama ei saa öelda rasvaste vorstikeste kohta tongue sticking out smiley

Ilusat nädalavahetust ka minu poolt! Päike särab nii kenasti - loodame, et ka homme ja ülehomme smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 26. March 2012, kl 06.33

Tere hommikust!
Nädal algas negatiivselt - õnneks ainult kaalu osas grinning smiley.
Nädalavahetusel sai veits liialdatud "keelatud viljadega" ja 100g reedega võrreldes juures, aga kokku ikka ilus miinus!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 26. March 2012, kl 07.09

Tundub, et ka minul läks eelmine nädal hästi. Tuleb ka edaspidi olla tugev ja hoida eemale kõigest magusast (see on minu proovikivi) ja saiadest. Kui sellega hakkama saab, siis on kõik hästi grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 26. March 2012, kl 07.44

Virisesin, mis ma virisesin, siis lõpp hea kõik hea. Magusat sai kogu nädala peale 2 tk tumedat sokolaadi ja killuke lastele tehtud küpsisetordist. See eest sai kõnnitud, rattaga sõidetud laupäevases vihmas ja eile ujutud. Kokkuvõttes on muidugi tubli tulemus. Alati tahaks ju rohkem :-)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Vala
Kuupäev: 26. March 2012, kl 07.52

Uauuuu - küll te olete tublid! Minu komistuskivi oligi nädalavahetus ... ei pidanud kiusatustele vastu ja reedese seisuga võrresldes 600g juures - tänaseks õnneks ikka miinuses!spinning smiley sticking its tongue out. Võtan ennast uuesti käsilethe finger smiley

Ahjaa - midagi juhtus vist tabeliga - minul ei arvestanud ta automaatselt kokku!?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 26. March 2012, kl 12.27

Kas kõik on valmis, et pärast tänast hommikust kaalumist tuleb kaal 7 päevaks voodi alla lükata ja siis nädala pärast on üllatus?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 26. March 2012, kl 14.14

Oh imet - milline fantastiline tulemus meil sel nädalal on!!! the finger smiley Oleme ikka supertublid olnud! Hirmus õhin on sees kuigi tean ette, et selliseid pikki miinuseid väga kauaks ei jagu ja tempo aeglustub peagi - aga ikka on õhin sees spinning smiley sticking its tongue out

Prooviks jah see nädal kaalu voodi alla jätta ja ühe kontrollkaalumise + põhikaalumisega hakkama saada smiling smiley

Vala - tabelisse tuleb koma asemel punkt panna - siis töötavad kõik arvutused. Kui paned koma, siis tabel loeb seda numbri asemel tekstina. Parandasin su numbrid ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Vala
Kuupäev: 26. March 2012, kl 16.34

Tänud! Sain targemaksmoody smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 27. March 2012, kl 19.42

Täna täiesti kontrollimatul toitumisel, kui see-eest terve päeva jalgadel ja liikumises... Loodan, et kaal halastab ja ei tõuse confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 28. March 2012, kl 07.51

Mul oli eile täiega väsimus peal ja no ei jaksand ennast kuhugi kõndima, rattatama sundida... ei tea kas peaks mingeid vitamiine sööma??? Te võtate midagi?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 28. March 2012, kl 08.55

Mul õnnestus eile ikka trennis ära käia. Kõige raskem ongi see trenni minek, kui juba käidud siis energiat nii palju, et läheks teeks veel.
Vitamiine ma juurde ei tarbi,söön palju puu- ja juurvilja. Hetkel arvan et see väsimus on seotud kella keeramisega. Bioloogiline kell tahab ikka vanas rütmis käia. confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 28. March 2012, kl 10.19

Mina ei usu mingitesse lisanditesse ja sünteetilistesse vitamiinidesse - kui vanajumal oleks leidnud, et inimese neid vaja peaks minema, oleks ta need puu otsa kasvama panud grinning smiley

Vitamiinid peaks ikka kätte saama normaalsest toidust - puuviljadest, aedviljadest, juustust (K2), kalast, päikesest ja mujalt cool smiley Kui väsimus peale tuleb, siis söön rohkem puvilju, teen õues endale "valgusteraapiat" ja lähen varem magama - küll see üle läheb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 28. March 2012, kl 20.25

oehh mind kaks klaasi veini ja caesari salat krevettidega ja muidugi hulga kastmega... no oli vaja... hea et homme kaaluda ei tohi...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 28. March 2012, kl 20.36

hea jah et kaaluda ei tohi... küpsetasin koogi ja ei suutnud vastupanna, sest kook oli nii nämma

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 29. March 2012, kl 08.49

Mina käisin täna kaalu peal eye popping smiley no kohe ei saanud teisiti... suuremat stressi tekitas see mittekaalumine... aga hea oli mu üllatus, et ikka oli miinus hoolimata eilsest veinitamisest...

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 21


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.