Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 21
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 29. March 2012, kl 08.56

See ju positiivne uudis. smiling smiley
Aga mul lihased eilsest trennist valusad, istutagi valus sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 30. March 2012, kl 12.59

Nädalavahetus saab raske olema - kolm sünnipäeva korraga!!! Katsu siis normaalseks jääda ja piirduda oma salatilehe näksimisega... mul on juba ette halb eelaimus...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 30. March 2012, kl 14.51

Hea nipp on sünnipäevadel ja muudel üritustel kõvasti vett sisse lürpida - kui magu veest loksub siis on kergem nii söödavatele kui ka joodavatele kiusatustele vastu panna smiling smiley.

Mul õnneks sel nädalavahetusel mingeid üritusi ei ole - seevastu on kapid aed- ja puuviljadest pungil ja valmistan ennast psüühiliselt ette suureks kevadkoristuseks, mis peaks ka omalt poolt paar rasvarakku tühjemaks pigistama the finger smiley

Ilusat nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 30. March 2012, kl 15.17

Vaatasin, et meile on tabelisse 2 nime juurde tekkinud - ei tea kas tubli ja tupsu on eksinud duellitabeliga või tahavad kampa lüüa?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 30. March 2012, kl 23.34

OKEI - nüüd aitab angry smiley
Tulin veel tänast toitu sisestama ja heitsin kogemata pilgu meie tabelile - keegi halb inimene nimega gerda oli kõik meie andmed ära kustutanud ja enda omad asemele pannud...

Kahetsusega märkasin ka, et ei olnud esmaspäeval tabelit kindlamasse kohta kopeerinud - seega läksid kaduma kõik meie eelmise nädala kaalud + kutsa80 alg- ja soovkaalud angry smiley

Panin nüüd tabelile sellise piirangu, et ainult mina saan muuta - teised saavad ainult vaadata (vähemalt nii see peaks nüüd olema - andke teada kui saate ikka muudatusi teha) ja taastame tabeli esmaspäeval - ehk siis andke seekord nii eelmise kui ka uus kaal (+ kutsa80 alg-, 19.3. ja soovkaalud) siia foorumisse ja ma panen need tabelisse uuesti sisse.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 02. April 2012, kl 06.53

Sel nädala pisut väiksem miinus kui eelmistel, aga siiski -700g mis on igati tubli tulemus smiling smiley

Nädal ilma igapäevase kaalumiseta oli küll närvekõditav, aga peab vist ikka vahekaalumisi tegema kui mitte iga päev, siis ülepäeviti - muidu paistab, et kipub kontroll kaduma tongue sticking out smiley

Sel nädalal alustan isikliku toitumiskava jälgimist, mis sai spetsialistilt tellitud. Tema poolt ette kirjutatud kalorimäärad on küll hirmutavalt suured - kas nii tõesti ka võib kaalust alla saada? Ega muidu teada ei saa kui ei proovi. Niisiis - toitumiskava järgi tuleb päeva süsivesikud jätta päeva esimesse poolde - lähen kohe putru keetma smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 02. April 2012, kl 07.12

Nädal ilma kaalumiset ja tulemus missugune 98,4 hot smiley Eelimine kaalunumber oli 100,6.

Ilusat nädalat kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 02. April 2012, kl 07.20

Ohhoo, Sipsu! Fantastiline tulemus ja uus "kümnend" saavutatud! Kas olid lihtsalt tubli või tegid midagi ekstreemset, et nii ilus number ette tuli?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 02. April 2012, kl 07.36

Ei ole ma midagi ekstreemset teinud, üritasin lihtsalt tubli olla, kuigi nädalavahetus läks natukene käest ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 02. April 2012, kl 08.08

Minu nädalavahetus läks natuke käest ära ja miinus ei ole suur, aga natuke ikka. Minu selle nädala kaal 88,0.
Ikka ei tohi ise saia küpsetada, siis on jama majas isegi kui terve ülejäänud nädala oled tubli. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 02. April 2012, kl 08.56

Noniih, ma pean ikka ütlema, et minu puhul see "mittekaalumie" ei sobi kohe kuidagi mitte. Seega ei hakka ennast närvi ajama ja astun ikka regulaarselt igal hommikul kaalule.
Minu selle nädala tulemus on 101,1. Mitte küll nii suur kui eelmine nädal aga olen rahul, kuna laupäev ja pühapäev möödusid enda, lapse, ämma ja mehe venna naise sünnipäevade nime all!!!
Söö poolt küll püüdsin käituda nii nagu peab, aga no ega ma ei kaalunud küll toitu pidulauas spinning smiley sticking its tongue out, milleks. Ja kolm klaasi veini läks ka alla ja tükike napoleoni ja tükike britat. Aga miinus on miinus. Ma arvan et väiksema miinuse põhjustas ka see, et sel eelmisel nädalal oli minu füüsiline aktiivsus suhtkoht olematu (kui just poes ringikolamist mitte arvestada smiling bouncing smiley)
Eile juba käisin ujumas niiet nüüd taas hurraaga uuesti peale...

Ja Sipsu tõesti, nüüd kuulud ka kahekohalise kaalunumbri tsunfti thumbs up ma ise loodan ka järgmisel esmaspäeval sinna ühineda...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 02. April 2012, kl 08.59

Mariihen - mis sul eelmise nädala kaal oli? Meie eelmise nädala tabel läks kaduma...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 02. April 2012, kl 08.59

ahjaa minu 26.03. kaal oli 102,4...
on ikka kurjameid... seda ma kartsingi, et kui kõik on avatud, siis võib minna läbustamiseks. Kas siis lollusest või pahatahtlikkusest.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 02. April 2012, kl 09.05

Nüüd mariiheni numbrid kõik jälle tabelisse kantud kurjamite eest kaitstuna.

Ja palju õnne sünnipäeva puhul ka tagantjärele smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 02. April 2012, kl 09.10

Aitähh Murumumm... sünna küll tuleb alles homme tongue sticking out smiley, aga pidu sai peetud kamba peale...
Selline huvitav küsimus, et kas keegi teb, kas vahtramahl ka kaloreid annab? On ju teine päris magus...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 02. April 2012, kl 21.50

Õhtune orgia pannkookidega lõppes sellega, et lõi põhja korralikult alt ära grinning smileytongue sticking out smiley Paistab, et kui mina ei suutnud kiusatusele vastu panna, siis kere võttis vastutuse enda peale, protesteeris ja karistas spinning smiley sticking its tongue out Ja mina olen selle õppetunni eest ainult tänulik the finger smiley

Tabel tuli meil jälle väga ilus - tõsine rebimine käib ja paistab, et sel suvel olemegi kõik kõvad rannalõvid oma uutes sulanud vormides cool smiley.

Vala - kuku! Ega sa ometi pole alla andnud?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 03. April 2012, kl 10.42

Mariihen palju õnne sünnipäevaks!

Vahtramahl annab kindlasti kaloreid, aga kui palju ei tea.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 03. April 2012, kl 13.22

Aitähh Sipsu.
Ei tea kas Vala on meid maha jätnud... ei saa ju motiveerida ka kuidagi virtuaalselt.... kui ühendust pole.. loodame, et ikka olemas...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 03. April 2012, kl 13.32

Palju õnne, Mariihen, nüüd ka õigel päeval smileys with beer

Loodame, et Vala ikka vankrilt maha pole kukkunud - äkki lihtsalt mingi takistus internetti pääsemisel. Ega siit vist mingil moel erameilile otse kirja ei saa saata (ja ma ei mõtle siinkohal seda kaaluabi "erakirja"winking smiley?

Kuidagi raske on tuju üleval hoida kui väljas selline jama toimub sad smiley. Olid ju juba esimesed kevadlilled aias ja linnud siristasid rõõmsalt! Miks küll seda talve tagasi oli vaja? sad smiley Vägisi kisub üle sööma...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Vala
Kuupäev: 04. April 2012, kl 06.05

Hei!
Polegi kuhugi kadunud, kuid ma ei saa millegipärast kaalutabelisse mitte midagi kirjutada .... toksiks nagu tühja auku ... sad smiley ja mitte midagi ei toimu.
Olen alguses tagasi ... 101,9 kg 2.aprilliks. Mulle ikka see nädalas korra kaalumine ei sobi! Kontroll kaob täiega käest ära ja päevikusse märkimine vajub ka ära.....
võtan end uuesti käsile ning kaalun ikkagi iga päev smiling smiley

mariihenile hilised õnnesoovid! smileys with beer

Kirjutamisteni!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 04. April 2012, kl 06.16

Tere hommikust, Vala!

Muutsin tabeli selliseks, et ainult mna saan muuta kuna keegi pahalane kustutas kõik meie andmed ära sad smiley - sellepärast sa ei saanudki midagi sisestada.

Mis su eelmise nädala kaal oli (see läks ka kaduma...)?

Ega mulle endale ka eriti see kord nädalas kaalumine ei sobinud - ärme siis edaspidi kaalumist piira ja ära lase tagasilöögil ennast heidutada - ikka edasi võitude poole! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Vala
Kuupäev: 04. April 2012, kl 09.11

Endale üllatuseks 101,6 s.o. siis 26.03.2012.a. ! Arvasin, et oli vähem ....

Tagasilöök polegi nii väga hull smiling bouncing smiley. Teen selle nädalaga kindlasti tasa!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 04. April 2012, kl 12.30

Nonii... nohu ja paistes olek... ja seda just siis kui jõudsin juba rõõmustada, et see talv on ilma viirusteta läbi saanud sad smiley Vara rõõmustasin... Dääm. Seda küll vaja ei olnud.

VÄGA paha lugu eriti kaalulangetamise koha pealt - minul nimelt tõuseb söögiisu drastiliselt kui ma haige olen. Peab vist ennast teed täis puukima, et toitu nii palju sisse ei mahuks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 04. April 2012, kl 14.33

Mul sama lugu, istun ja aevastan ja tatitan kontorilaua taga... ja kaal ei lange kusagile, mis siis et ma üle ei söö... vot sellised hetked, kus ma tean et ma olen toitunud korralikult ja hommikul on kaalul IKKA sama number teevad mind õudselt närviliseks... Mõistusega saan aru, aga emotsioonid on laes...
Õnneks on tulemas pikk nädalavahetus, siis ehk saab kosuda...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 04. April 2012, kl 19.21

Mina jällegi kardan seda pikka nädalavahetust. Kodus kapis ei tohi vist midagi peale juurikate olla, aga pere tahab ju ikka süüa ja vaevalt nemad nii lepivad ainult juurikatega.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 04. April 2012, kl 20.50

Nädalavahetusel saab ilmselt kogu aasta munanorm ära hävitatud smiling smiley ja muidugi muudki head-paremat nagu ikka pühade puhul. Ega esmaspäevasel kaalumisel midagi head loota küll ei ole vist seekord. Jääks vähemalt nulli grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 05. April 2012, kl 09.23

Mul on ka seekord tunne, et jääks vähemalt nulli, küll oleks hea...
Nüüd nohu ka kimbutamas, väga ei raatsi ujuma ka minna, eks näeb

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 05. April 2012, kl 18.23

Tänane maiuspala - maasikad vaniljepudinguga. Mmmmm smiling smiley
Ootan juba suve - pole midagi paremat kui värsked marjad ja arbuus. Seda nii maitse kui ka kalorsuse poolest cool smiley

Ilusaid pühi, kaasvõitlejad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 09. April 2012, kl 07.14

Jehuuu. Pühad läbi ja ei olnudki nii hull kui arvasin. Tegin endale suure poti täie lillkapsapüree suppi ja sõin seda terve nädalavahetus.
Ja suutsin olla ka piisavalt kindlameelne: EI SAIALE!!
Kaal kohe parem: 86kg grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 09. April 2012, kl 07.26

Tubli oled, kutsa!

Mina nii tubli ei olnud ja pühad + viirus kostitasid mind 400 lisagrammiga. Aga samas - pole hullu - ikka juhtub grinning smiley.

Hullem on see, et kohver pakitud ja pikk komandeering ees koos restoranitoitlustusega järgmiseks 1,5 nädalaks - vot SEE on katsumus sad smiley.

Järgmise nädala alguses ei ole kindel kas internetti pääsen (kaalule kohe kindlasti mitte) - kui esmaspäeval netti ei saa, siis panen näidud kolmapäeval tabelisse kui tsivilisatsiooni naasen.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 21


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.