Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 14. August 2012, kl 16.42

Mind on tabanud õgarlus, kui vaatamata kõigele kaal sama mis eelmisel nädalal.smiling smiley

Katsuks ikka vaikselt eesmärgi poole pürgidagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 20. August 2012, kl 17.43

Minu kaal tegi lõpuks suure hüppe allapoole the finger smiley Aga ma olen ka super tubli olnud terve nädala smiling bouncing smiley - liigun, mõõdan, kaalun valin ja sobitan absoluutselt kõike ja ei libisenud sealjuures kordagi cool smiley

Jee!!! 2,4 kilo!!! ja 8-ga algav number käes!!! HURRAA! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 27. August 2012, kl 13.18

Minu range rezhim jätkub ja tulemused on ka vastavad -2,2 kg smiling bouncing smiley
Aga kurb on see, et olen siia vist päris üksi võitlema jäänud? Kus te kõik olete?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 28. August 2012, kl 09.04

Ei ole sa üksi jäänud mina olen veel ka. Kuigi pole midagi rõõmustavat siiski jätkan.
Minu kaal 92,2kg sad smiley

Sinu tulemus on igatahes supperthe finger smiley

Vaatasin millal keegi on kaaluabi külastanud:
kutsa80 13.08.
mariihen 10.08
vala 07.07

Oleme vist kahekesi.
Katsun ka uuesti reele saadasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 29. August 2012, kl 01.39

Noh eks kahekesi ka seltsim kui üksinda grinning smiley
Paneme siis ikka edasi võiduka lõpuni the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 03. September 2012, kl 08.18

Sel nädalal -1,1 kg - terve nädala olin komandeeringus koos "konverentsitoitlustamisega" = ei saanud ise valida toitu + pole õrna aimugi, mida need toidud sisaldasid. Seega võib tulemusega vägagi rahul olla the finger smiley

Sipsu - nägin, et sinagi liitusid Jõululahinguga, aga hoiame ka seda duelli elus - eks? Ise kavatsen siin jätkata igal juhul tabeli tegemist, sest siin on kogu meie pikk teekond kirjas ja seega hea vaadata, mida saavutanud oleme hot smiley Ja äkki tulevad meie teised kaasvõitlejad ka tagasi veel winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 03. September 2012, kl 08.53

Minul kaal sama 92,2 sad smiley
Ei tea mida keha mõtleb või tahab. Aga tuleb olla rahul sellega mis on.

Jätkame ikka siin ka. Jõululahing on lisa motivaator oma kilodega võitlemisekssmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 03. September 2012, kl 09.53

Tunnistan ausalt üles, pole siin ammu käinud. Pole olnud midagi raporteerida. Kaal on oma vana kohapeal, ei liigu mitte kuhugi. Oleks magu naelutatud ühe koha peale.
Ja oma 80 kilo ei ole siiani kätte saanud.

Aga samas on rõõm tõdeda, et kellelgi see kaal ka ikka allapoole liigub. Tublid olete

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 03. September 2012, kl 10.55

Tere tulemast tagasi, Kutsa the finger smiley
Vahepeal peabki puhkama. See kaalulangetus on ju niiiiiii pikk protsess. Aga nüüd kui puhkused läbi ja kehvad suusailmad käes, siis võib ju jälle punnitama hakata winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 03. September 2012, kl 11.20

Tänasest alustangi uuesti siin toidupäeviku pidamist. Ehk siis mõjub kuidagi kontrollivamalt ja saab asjad jonksu. Loodetavasti.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 06. September 2012, kl 09.55

Kuulge, aga kuna nüüd järgmine tähtaeg ehk 01.09 on möödas, siis tuleks meil ju nüüd uus tähtaeg paika panna. Või mis te arvate?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 06. September 2012, kl 16.56

Miks ka mitte - äkki 1.12.? Et jõulupeoks ilusasse kleiti mahtuda? winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 06. September 2012, kl 18.19

Mulle sobib, aga muudaksin oma eesmärki. 75 kilole, äkki siis hakkab ka midagi muutuma grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 10. September 2012, kl 08.09

1,6 kilo jälle kergem ja lõpuks ometi pääsesin ka mina "ülekaaluliste" hulka the finger smiley ja ei peagi enam "rasvunud"-templit otsaees kandma smiling bouncing smiley.

Päris hästi läheb viimasel ajal ja motivatsioon on ka endiselt alles.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 10. September 2012, kl 08.28

Palju õnne Murumumm.
Mina kahjuks ei saa nii hästi hõisata. Seisan ikka oma 83 kilo juures. confused smiley
Aga ikka alla ei anna, vaja järgmiseks suveks ilus olla grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 10. September 2012, kl 08.47

Ei taha see kaalunumber sugugi liikuda kohe kurvaks teeb 92,0kgsad smiley


Murumumm sina oled tublithe finger smiley. Mis on sinu edu saladus?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 10. September 2012, kl 09.18

Mul mingit erilist suurt saladust ei ole - vähendasin päevast kaloraazhi paarisaja kalori võrra, hakkasin jälgima toidu glükeemilist indeksi ehk siis vähendama kõrge indeksiga toitu (näiteks suhkrud, riis, kartul, puuviljad) ja tegelema hoolikamalt tasakaalustamisega nii koguste kui ka koostise suhtes (kuigi jah - seda ma kohe kuidagi tasakaalu ei saa - valgud alati üle ja rasvad alla). Proovisin ka toitumist ajastada (söömise vaheajad ca 3 tundi) ja see ka toimib päris hästi, aga minu reisiva eluviisi juures on seda praktiliselt võimatu regulaarselt järgida.

Preagu on juba 4 nädalat väga edukalt läinud. Loodan, et see jätkub ja ainevahetus jaksab langusega sammu pidada smiling bouncing smiley Nisukliid ja linaseemned, mida iga päev tarbin nüüd, peaks seda vist turgutama winking smiley. Ja muidugi loodan ka, et mul endal katus ära ei sõida selle toidu kaalumise-mõõtmisega. Kuigi - olen praegu 3 nädalat järjest komandeeringutes olnud kus ei saa ju midagi kaaluda + pole aimugi, mida etteantud toit sisaldab - aga kaal on ometi kenasti ikka allapoole liikunud.

Paistab, et kui kaalulangetamisest "teadus" teha (kaalu, mõõda, arvesta, planeeri, sea eesmärke, hinda tulemusi), siis on ka tulemused head the finger smiley Iseasi kas seda terve elu teha jaksab. Aga ilmselt mingil hetkel hakkab ka silmamõõt tööle ja kogemuse põhjal/harjumuse jõul saab edaspidi ka ilma täpisteaduseta hakkama spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 12. September 2012, kl 20.40

Tere, tere ja aitäh Murumumm kutsumast,liitun hea meelega teiega ja loodan, et seltsis saame hakkama smiling smiley Mu algkaaluks võib panna tänase kaalu, mis oli 68,2 ja pikkust on mul 156cm smiling smiley soovin hirmsasti saada 58kg jõuluks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 12. September 2012, kl 21.05

Tere tulemast Marleen77! the finger smiley Panin sinu andmed tabelisse ja esmaspäeval siis kaalume jälle!

Loodan, et teised võitlejad ei pahanda - kutsusin meie duelli veel ühe liikme grinning smiley. Saame veits värsket verd ja uut särtsu juurde!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 12. September 2012, kl 21.06

Aitäh ja mul on tõesti abi vaja, ise ei jaksa enam.... ,motivatsioon on kuidagi nõrk. Olen 22kg maha saanud, (vahepeal oli 25kg maas) ja tahaks veel 10-12 ja kuidagi väga raske on see vimane kolmandik!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 12. September 2012, kl 21.10

Oi - sa oled ju päris kange tegelane! 22 kg! Respect! cool smiley Kaua sul selliseks uhkeks tulemuseks aega on läinud?

Pundis on ikka lõbusam alla võtta ja küll need viimased 10 kilo ka kaovad. Peaasi on mitte alla anda smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 12. September 2012, kl 21.16

Need esimesed kilod läksid umbes 8 kuuga, aktiivne olin nendest 5 kuud, aga viimane aasta on kaal seisnud paigal või kõikunud 3-4 kilo vahel... kõige madalam oli kevadel 64,5 kilo ja nõõd oli kõige kõrgem, 69,3... üle 68 ei ole egelikult enne läinud selle aasta jooksul, nüüd suvel oli suur kolimine ja elumuutus käsil ja minu puhul tähendab stress õgimist ja valesti söömist !!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 12. September 2012, kl 21.17

Marleen palju õnne siiski suure kaotuse puhul ning tere tulemast meie sekka. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 12. September 2012, kl 21.18

Suur aitäh smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 12. September 2012, kl 21.20

Kui oled suutnud aasta enam-vähem paigal seista, siis ka see on super näitaja! Nüüdseks on sinu keha selle madalama kaaluga harjunud ja seega peaks uus langus olema jälle lihtsam. Edu! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 12. September 2012, kl 21.21

Lootma peab grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 13. September 2012, kl 06.59

Marleen77 tere tulemast.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kadi92
Kuupäev: 13. September 2012, kl 07.07

Tervist , kas teiega oleks võimalus veel liituda ? Osalen muidu DUELL: Jõuluks saledaks . aga oleks huvitav ja motivatsioon suurem kahes duellis korraga olla. Võtate uus tulnukat veel vastu (a) ?
Kaal: 70 , pikkus: 166, soovkaal : 57kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 13. September 2012, kl 07.47

Miks ka mitte grinning smiley. Seltsis segasem ja uued tulijad värskendavad - tule muidugi! Me oleme siin juba nii kaua võidelnud, et vahel kipume laisaks minema eye rolling smiley - usun, et paar uut liiget annaks meile kõigile veits motivatsiooni juurde.

Meil on siin 2 eesmärki - vahe-eesmärk 1.12.2012 ja lõppeesmärk "ideaalis". Kas sa loodad saavutada 57 kg 1.12.-ks või soovid panna mingi muu numbri vahe-eesmärgiks ja 57 on "ideaal"?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kadi92
Kuupäev: 13. September 2012, kl 10.01

päris põnev , ma paneksin 1.12.2012 eesmärgiks 63kg... ei hakka ulmelise eesmärke püstitama grinning smiley ja ideaal oleks 57kg ... On tore teiega liituda smiling smiley !

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.