Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 08. August 2014, kl 10.43

Tere reedet ka minu poolt

Nädal ise oli selline enam vähem toitumise ja trenni poolest. Tervis tegi mingeid trikke, aga loodetavasti on see kah selja taga. Nimelt teisipäeval tõusis mul keset päeva lihtsalt üsna kõrge palavik ja pea hakkas valutama ja iiveldama kah veel. Põhjus teadmata. Jätsin teisipäevase trenni ära ja kolmapäevaks oli kõik korras. Neljapäeval maadlesin astmaga aga rohu toel tegin siiski trenni ära. Toitumises olid laias laastus õiged valikud, kuid söögi aegadega oli kuidagi kaootiline, sest kolmapäevast puhkusel ja lihtsalt päeval nii palju sebimist, et ei olnud aega süüa ja siis õhtul sõin enam vähem lõuna ja õhtusöögi korraga confused smiley
Kolmapäeva hommikul ärkasin meeletu isuga hiina kiirtoidu järgi, aga niipea kui olin kaalul näinud kenakesti väikesemat numbrit, siis suutsin sellest üle olla smiling bouncing smiley
Igatahes mu tänaseks kaaluks kujunes 101,5 ehk siis -1 kg smiling smiley

Kuna järgmise neljapäevani satun arvutisse väga kaootiliselt, siis panen kohe ka täiendatud TABELi üles.

Liz anna endast ikka märku! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 15. August 2014, kl 09.45

Ohohhooo, hei reedet!
See nädal ei olnud nüüd selline nagu ma lootsin. Tõmbasin selja üpris koletult ära ja see andis meeletult tunda, mis tegi meeleolu nukraks ja emtsionaalne sööja nagu ma olen... HEa uudis on see, et sai oma kiropraktiku juures käidud, selg on jälle seal kus peaks olema ning tervislikud eluviisid võivad jätkuda! Tehtud kahju muidugi ühe päevaga ei heasta. Teiselt see oli hea kogemus, ma arvasin, et ma olen emotsionaalsest söömisest üle saanud aga ju siis tuleb sellega veel tööd teha smiling smiley Number kaalul oli 92.5 (komakohad on jätkuvalt põnevad!!) mis kõlab tegelikult suure tõusuna kuid usun, et suudan selle ilusti järgmiseks nädalaks ära kaotada.Enamgi veel, nüüd proovin järgmiseks nädalaks grammike suurema miinuse tekitada! smiling smiley

Üldiselt nagu -loodetavasti- mu jutust aru on saada olen praegu igati heas tujus, hoolimata sellest plussist. Tean murekohti, millega tegeleda. Oma toitmiskavasse usun igatahes meeletult ja treener on ka hea - tunnen toetust ja tuge! smiling smiley

Porthita, kuidas sul? Liz, kas oled meie sekka naasnud?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 15. August 2014, kl 13.35

Tere Violet! Uuuuuu, Liz!?!

Minu täna hommikune kaal näitas 104,1 ehk siis +2,6 kg.
Osa sellest on puhas söömine ehk siis nädalavahetus ratastel, kui ei saanud praktiliselt peale pähklite kolm päeva midagi muud süüa ja sellele järgnenud õgardlus. Lisaks on veel ka organism kuidagi segi ja lihtsalt raske on olla ja veidi nagu tõbine.
Trenni ei jõudnud möödunud nädalal kordagi.

Järgmisest nädalast ronin jälle uhkelt sadulasse ja söömise ja trenniga olen jälle õiges rööpas.

Tabel tuleb jällegi veidi hiljem smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 15. August 2014, kl 20.32

Mis nii kiirelt tulnud see kiirelt ka läheb! Ja kui ise tead põhjust siis on ju väga hea! Järgmine nädal oleme ilusti miinustes omadega! smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati violet 15.08.2014 20.33.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 22. August 2014, kl 08.38

Hei hei!

No läks selle eelmise tabeliga nagu läks, luban pühalikult, sel nädalavahetusel teen korda.

Igatahes vaatas mulle täna kaalult vastu 104,0, mis on siis kõigest 100g vähen, kui nädal tagasi. Eks olen ise süüdi, sest no ei saanud kuidagi seda toitumist korda. Trenni isegi jõudsin ühe korra ja täna lähen ka.

Järgmisel nädalal üritan toitumise koha pealt tublim olla ja siis ka trenni jõuda, kuig trennidega võib veits nihu minna, kuna tööl ähvardavad tulla väga pingelised paar nädalat, enne, kui asi vaikselt jälle hakkab normaalsesse rütmi settima. Aga mis seal ikka, enne ei ole mõttet midagi ohkida, puhkida, kui olukord ise käes ei ole, seega hetkel võtan rahulikult ja ootan töö laviini, kui püüan selle pärast mitte stressata.

Violet, kuidas Sul?

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 24. August 2014, kl 13.28

Hei!

Nagu lubatud, tegin TABELi ka korda.

See nädal kuidagi üksik siin!?

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 25. August 2014, kl 10.29

Heihei Porthita!
Olin reedel kaalust eemal ja sain sinna astuda alles täna. Sellest ka sinu üksildus sel reedel. Sõin üpriski eeskujulikult sel nädalal ja olen enda üle väga uhke ses osas. =) Siiski jäin kohe esmaspäeval haigeks ning seetõttu trenni ei saanud. Kaal täna hommikul näitas aga 92.6, mis on ka loogiline (päevad hakkasid + nädalavahetusel oli sünnipäeval käik).

Hoolimata plussist on see nädal minu jaoks väga hea olnud, kuna nägin kuidas ma suudan end ka sünnpäevalauas ohjata ideaalselt - õnneks ei läinud ohjamist kui sellist vajagi kuna puudus tunne, et tahaks kõike üksi nahka pista. Kuna siiski sünnipäevalauas ei olnud mitte midagi, mis oleks natukenegi seotud minu toitumiskavaga, siis kogu nädalavahetse (pikk sünnipäev) sai kavaväliselt oldud, eks see ka mõjutas veidi. Aga no, väga hea nädal ikkagi! smiling smiley

Liz, töömuresid tee tõesti siis kui need kätte jõuavad. Ei tasu ennem ennast seepärast stressata. smiling smiley Ja mis sulle toitumise juures kõikse keerulisem muidu on?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 29. August 2014, kl 11.26

Hei hei!

Minu tänahommikune kaal oli siis 103,0 ehk -1 kg. Tegelikult ju isegi päris kena langus smiling smiley
Siiski on kuidagi mingi kriipiv tunne sees, et oleks võinud paremini ju.

Nägalast, nagu arvata oli, kõik hullumaja hullud kogunesid hullumaja puhvetisse grinning smiley ehk siis tööpäevad said mõnusad 12 tunnised ja stress oli laes. Trenni läksin kolmapäeval, lihtsalt läksin, kuigi töö tagus tegelt jalaga, et pole aega, aga võtsin end kokku ja läksin, ülejäänud päevadel pääsesin töölt liiga hilja või oli väss liiga suur. Loodetavasti suudan end ka homme hommikul trenni ajada (teades ennas, mul väga suurt usku sellesse ei ole tongue sticking out smiley ).

Toitumisega on nii, et kõige raskem osa toitumise jälgimisest on siiski toidu valmistamine, nii et oleks kogu aeg midagi võtta ja ka lõunaks tööle kaasa haarata. Väljas söömine on üks riskantne ettevõtmine, kuna ala ilma põrkan kokku asjaoluga, et minusugusel laktoositalumatul, gluteenitundlikul ja porgandi-õuna allergikul pole võimalik endale midagi söödavat toidukohtadest leida, sest enamik pakutavast kraamist sisaldab vähemalt ühte eelpool mainitutest confused smiley Mind ei aita isegi mingid taimetoidu või toortoidu või mis iganes tervisliku toiud kohad, sest seal on enamasti porgand toidus confused smiley Kohati ajab lausa nutma.

Selle nädala jooksul täheldasin, et stress aeglustab mul meeletult ainevahetust. Ikka kohe täiesti tunda oli, kuidas kõik sees jube aeglaseks jäi. Aga tänaseks on kõige hullem möödas, hullumaja puhvet tühi ja valmis oma uksed sulgema grinning smiley Järgmisest nädalast peaksin oma tavapärases rütmis tagasi olema ja loodetavasti jõuan juba kolmel korral trenni. Igatahes teen selle nimel pingutusi winking smiley

Violet, kuna jällegi nädala sees kodus arvutit käima ei pannud, siis panen Sinu numbri tabelisse sel nädalavahetusel. Ma tean, kui vinge tunne see on, et ei tahagi kõik üksi ära siia! Aplaus! Kuidas see nädal läks?

Liz, oleks aeg endast märku anda juba! smiling smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 29. August 2014, kl 12.33

Tere ka minu poolt!

Mul on hea meel kuulda, et su hullumeelne nädal on nüüd läbi. Ja veel nii ilusa numbriga!

Minu nädalal läks ... ma ei teagi mis nüüd natukene aia taha. Kogu nädala valdas mind meeletu magusaisu. No ikka meeeeeeeletu. Ja tunnistan ausalt, et väga kergelt andsin sellele järgi ka. Oma toitumiskava järgisin vaid hommikusöökide osas. Trenni jõudsin mõned üksikud korrad, sest toas ei ole üldse tahtmist teha aga väljas sadas koguaeg. (Nii kerge on vabandusi leida grinning smiley). Üldiselt läkski see nädal väga vabanduste ja enesepette saatel.

Tegelikult mängis mu jaoks väga olulist rolli ka see, et olin vanematekodus ning siin no lihtsal ei olnud sellist sööki, mis mu kava ette näeks. Ja muidugi läksin lihtsama vastupanu teed ja ei viitsinud midagi korraliku teha ka ja sõin kõike, mida ma ei peaks sööma.

Õnneks on järgmisest nädalast juba september, mis minu jaoks tähendab seda, et liigun nagunii rohkem (kooli + tööle). Lisaks plaanin hakata ujuma, sest mu seljale see meeldib. Ja toitumisega läheb ka kergemaks ma usun, sest saan kappi täiendada just vastavalt enda soovile.

Igatahes, pika jutu kokkuvõtteks kogu nädal tuli 92.7. Mis siis peaks olema - kui ma nüüd õigesti mäletan - +100g. Mis tegelikult ei kõlagi väga halvasti.

Liz, sinust võiks tõesti miskit kuulda olla! Kuidas sul läheb? Kas sa oled lihtsalt eemal või loobunud? Äkki me saaks sind kuidagi nõu ja jõuga miinustesse aidata! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 31. August 2014, kl 11.35

Violet, arvestades, et ei saanud just toitumiskava järgi süüa ja magusaisu piinas, siis on tegelikult tulemus ju väga kena, aga njah, langus sedasi ei tule grinning smiley

Mind tabasid isud reede õhtul ja eile läks kah veel isude seltsis. Tuju oli kah kuidagi kehva. Eks põhjuseid on mitu, aga üks neist tõenäoliselt ka stressi langus ja sellest tekkinud väsimus, aga ka püüd leppida väga hea sõbraga teede lahknemisega. Sellest räägin võibolla kunagi, kui olen suutnud olukorraga leppida ja võibolla veidike selgust saanud, miks asjad nii on. Eks näis, kuidas see toitumine ja trennid nüüd uuest kuust lähevad, aga kindlasti ei taha ma enam pikalt kolmekohalist numbrit vahtida. Eile oli vaja välja minna ja mõtlesin, et topin mugavusest teksad jalga ja oh õudu, need teksad, mis veel kevadel läksid kenasti jalga ja istusid ilusti, tekitasid nüüd jubeda päästerõnga vöökohale confused smiley Ei olnud üldse ilus.

Siit siis ka uus TABEL

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 05. September 2014, kl 14.16

Hei hei!

Teatan kiirelt kaalu ära ja selleks oli 104,5, päris korralik tõus jälle, aga eks põhjustest ja mõtetest räägin ühel hilisemal päeval, täna suts kiire.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 06. September 2014, kl 11.10

Tere hommikust!
Algselt planeeritud ilus ja tore nädal ei olnud hoopiski siuke nagu ma arvasin - tuli hoopis üpris raske teine. Just emotsionaalse poole pealt. Tuju oli kohati üpris nukker kuid mida päevad edasi seda kergem on.

Olen enda üle uhke, et ei lasknud kurval meeleolul mu toitumist kõigutada ega hakanud seetõttu endale kõikvõimalikku kraami sisse sööma. Kaalunumber aga üllatas mind ennastki, 91,4, ootasin ise umbes poole väiksemat kadu.

Igatahes, jälgisin sel nädalal enamjaolt oma toitumiskava ning võtsin koguaeg karbiga kooli/tööle kaasa, kokkasin eelmistel päevadel ette jne. Trenni tegin ka mõned korrad - mis algselt oli plaanitud jalutuskäik muutus hoopis jooksmiseks, mõnus oli!

Porthita, loodan, et sul miskit väga hullu ei ole juhtunud!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 07. September 2014, kl 20.07

Õhtust!

Ei ole hullu midagi, lihtsalt eelmisel nädalal oli stress laes ja ei olnud aega endale mõelda ja endaga tegeleda. Sealt ka kaalutõus.
Reedel olin linnast ära sõitmas ja lihtsalt töö asjad oli vaja kiiresti ära teha.

Küll aga reede hommikul tabas mind õudne visualiseeritud mõistmine, kui palju ma olen kolme kuuga kosunud. Nimelt kevadel ostetud püksid ei sobinud jalga ja ka kleidil paistis kõht välja rohkem kui oleks pidanud ja no neid riideid, mis ei istunud või lausa selga ei läinud, oli liiga palju. See tekitas kindla tahtmise ja sihikindluse taas rajale saada ja kaal allapoole liikuma saada. Rääkisin ka treeneriga ja sain mõtteid, kuidas end aidata.
Veits häiriv on see, et mõned nädalad tagasi tekkis mul paremale randmele jube valus munakas. No neljapäeval käisin lõpuks perearsti juures ja tegemist ülekoormusest tekkinud liigese tsüstiga ja kui lõikuse teed mitte minna, siis on valikus lihtsalt oodata ja käele rahu anda ja pm parema käega mitte midagi teha, mis on aga praktiliselt võimatu, ma ei tohiks isegi arvutiga tööd teha, aga mu töö on paratamatult 99% ulatuses arvutis. Sain ka saatekirja ortopeedile ja nüüd ootan ja loodan, et asi hullemaks ei lähe ja arst on nõus selle munaka ära lõikama. Eks siis olen kõigest paar nädalat töövõimetu. Ilma opita on ootamise aeg määramatu ja võib kesta aastaid confused smiley

Igatahes tegin TABEL'i ka korda smiling smiley

Violet, oled super tubli, ma tõesti tean, kui raske on emotsionaalselt raskel ajal toitumisplaani järgida! Aplaus smileys with beer

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 12. September 2014, kl 09.05

Hei hei!

Sel nädalal on kaalul ette näidata number 103,4 ehk siis kenake 1,1 kg langust.

Kui nädala algus oli veel kuidagi raske ja toitumise osas lohakas - sõin seda, mis poest näppude vahele jäi ja kohati ka mõne burksi ja natuke muud sellist prügi laadset, siis teisipäevast hakkas asi paremaks minema ja eilseks sain juba nii palju korda, et oli isegi meelekindlust esimese tühja kõhu signaali peale mitte minna otsima midagi kiiret hamba alla pista smiling smiley
Trennidega läks kah juba päris hästi, tervelt kolm trenni. Ise olen mega rahul grinning smiley

Eks ranne takistab ikka päris palju igapäevaelu ja trenni. Mul on valus isegi nuga käes hoida, aga vaikselt harjun ja üritan toime tulla - Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab! winking smiley

Violet, kuidas Sul?

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 13. September 2014, kl 20.42

Väga ilus tulemus Porthita! Tubli oled! smiling smiley

Minul oli siuke.. natuke raske nädal jälle emotsionaalselt aga ei midagi, millega toime ei tuleks. Jägmine nädal peaks stressirohkem olema kui tavaliselt aga peaks sisaldama ka palju ringi jooksmist.

Kaalu osas ma nüüd ei oskagi öelda. Ei tulnud meelde kaaluda reede hommikul, kaalusin reede õhtul, pärast õhtusööki, riietega. Number oli imeilus. Mõtlesin, et teen ikka hommikuse kaaluga ja et laupäeva hommikul kaalun uuesti. Kaalusingi siis nii nagu alati - lihtsalt laupäeva hommikul.... jaaaa... kaal ei näitand üldse enam seda ilusat numbrit mis reede õhtul pärast sööki + riided vaid hoopis 91,5. Mis siis nüüd tekitas mul iga väga suure segaduse. Jah, õnneks ei saa üleöö rasvaga nii palju juurde võtta seega põhjus on milleski muus aga.. väga siuke lootusetu tunne tuli.

Igatahes, täna (laupäev) ei ole toitumine korras olnud. Päev otsa ringi joostud. Ja söödud igast kraami. Aga homsest olen taas kaval ja loodan järgmisesse nädalasse trenne ka sisse integreerida. Mot vähemalt on olemas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 19. September 2014, kl 07.24

No vot siis. Täna olen esimene. Või siis ka tegelikult mitte, sest... olen oma kaalust eemal ja enne järgmist nädalat ei saa ka ühtegi adekvaatset numbrit öelda. sad smiley

Mis aga nädalasse puutub siis see on +. Olen selles veendunud. Trenni osas olin tubli, käisin jooksmas, tegin tubast trenni.. söömine oli aga totaalne katastroof. Siukest kraami nagu sel nädalal sai sisse endale aetud... ei teagi millal sõin. Põhjus nimelt see et nö Tädi Irma tuleb kohe külla ja see tekitab minus meeletu magusaisu alati. Ma vahepeal juba kippuasin arvama, et see magusaisu on vähenenud (ja oli ka) aga... nüüd siis sõin kõik tagant järgi põhimõtteliselt. Isu ja vajadus selle järgi oli ko-hu-tav! Eile õhtul peitsin kõik viimased kommid jms kodus ära ja loodan nüüd tänasest taas reel olla.

Kuidas sul Porthita?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 19. September 2014, kl 09.28

Hommikust!

Minu kaalunumber oli jube jube ehk siis 105,6, no ikka korralik pluss.

Trenni mõttes oli kahe trenniga nädal, kuna otsustasin kolmapäeval basseini mitte ronida nagu kirjutasid "Tädi Irma" tõttu. Lisaks oli ka minul sel nädalal jõhkralt kaklemist isudega. No tänaseks on juba see muutunud pigem isutuseks, aga no nädala esimene pool oli ikka jõhker. Mis kõige naljakam, mul oli konkreetselt jäätise isu. Mul ei ole kunagi jäätise isu, eriti veel sellist, millega on tunne, et kui kohe ei saa jääb maailm seisma. Selle jäätise isu puudumisega on see asi, et kunagi lapsepõlves sain ma piiramatult jäätist süüa ja oli päevi mil vitsutasin seitse kuni kaheksa topsikut endale sisse (sealt ka nii mõnigi lapsepõlves saadud ülekilo) ja no hiljem on rahulik olnud jäätisega, ei taha enam, söön küll, aga kindlasti mitte selle pärast, et isu on. No ja tegelikult kõigele otsa veel ka see, et ma ju laktoosi talumatu, aga minu jaoks on kõige õigem jäätis ikka puhas koore jäätis confused smiley No igatahes kuna isu oli pimestav, siis üritasin midagi leida ja otsida ja avastasin, et isegi eestis toodetakse laktoosivaba jäätist, aga seda ainult viieliitrises vannis ja vist ka ainult otse tootjalt tellides on võimalik seda saada. Netist leidsin veel ka vihjeid, et ingman toodab tofu jäätist, mis on laktoosivaba ja et Pristmast võiks leida.

No igatahes olles siiski suht kurvalt meelestatud jõllitasin siiski Prisma jäätiseleti põhjalikult läbi ja leidsingi selle tofu jäätise lausa kahes maitses, shokolaadi ja vanilli. Mul on tofi toodete osas väga tugev eelarvamus, sest mulle kohe üldse ei meeldi tofu maitse. Igatahes võtsin shokolaadi jäätise ja igaks juhuks ka purgi kirsi moosi. Sedasi maitses see komplekt täidsa nagu õige jäätis tongue sticking out smiley Kui olinkogu karbi endale õhtu jooksul sisse vajutanud, siis oli ka jäätise isu ammendunud smiling smiley

Nädala lõpp kujunes ka emotsionaalselt raskeks ja täna on selline pohmelli tunne, aga kindlasti mitte alkoholist vaid pigem kõigest sellest eelmisel nädalal toimunust.

Tabeli korrastan jällegi millalgi nädalavahetusel loodetavasti.

Tervitades
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 22. September 2014, kl 10.45

Tere, kullakesed!
Ei andnud ma alla ja ei jätnud teid maha. smiling smiley
Lugesin reede õhtul vahepealsed Teie postitused läbi, aga siis ma veel ei kirjutanud siia, sest täna on mul kaalumise päev ja siis saan oma numbri ka jälle anda.

Mis siis vahepeal juhtus.
Esiteks nende kuumade ilmadega lõpuks mu tervis andis ikka täiega alla. Oksendasin ja iiveldas ja midagi süüa ei saanud. Praktiliselt terve juuli ma istusin kodus ja nö põdesin. Väga jube oli. Isegi ühel korral kutsusin kiirabi, kuna perearst oli puhkusel ja tema mind aidata ei saanud. Aga abi ma ikkagi ei saanud, sest kiirabi ei tulnudki kohale. Ei ole uurinud, ega kuskil kurjustamas käinud, miks ei tulnud. Õnneks elasin üle.

Juba sel hetkel oli kuulnud ühest targast tädist, mina nimetan teda nii. Teised nimetavad äkki ravitsejaks, nõiaks, selgeltnägijaks või teab veel kelleks. Ja lubasin omale, et kui veidigi see hull kuumus taandub ja ma natukene ennast kogun siis tema juurde lähen.
Sest mina meditsiini tõesti enam eriti ei usu...

Augusti lõpus saigi tema juures ära käidud. Ja ma olen üliõnnelik, et seda tegin. Sain nii palju asjades selgust. Miks mu kaal kunagi nii meeletu kiirusega tõusis, mis tervise probleeme mul on ja pealegi, andis ta mulle nimekirja, mida ma tohin süüa ja mida mitte, et kaalu ka langetada saaks. Paljud suhted ja muud mured leidsid samuti lahenduse. Ta tõesti aitas ja aitab mind praegugi.

Ütlen täitsa ausalt, et see pole lihtne olnud, terve eelmise nädala oli mul halb olla ja on praegugi, istun hetkel ka enamasti kodus ja midagi ei tee. Aga, kaal langeb ja paljud muud mured on juba lahenenud. Eks varsti läheb see halb enesetunne ka.

Seda toitumist olen täpselt tänaseks teinud kuu aega ja ainult toitumise muutmise pealt on kaal langenud. Minu tänane kaal on 106,8kg. Mulle on ette antud toiduained, aga kogused pole piiratud, söön palju tahan smiling smiley

Esimese hooga rohkem nagu ei oskagi. Tahtsin Teile teada anda, et olen endiselt olemas ja mis vahepeal juhtus smiling smiley

Jõudu ja jaksu meile kõigile uueks nädalaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 24. September 2014, kl 10.29

Sinust on väga väga väga tore jälle kuulda Lizette! Ja mul on hea meel, et sa enda jaoks leidsid lahenduse. Ja lisaks on sul ju ilus langus olnud! Väga tubli! smiling smiley

Minu käesolev nädal on väga üle rööbaste aga läheb. Sain huvi pärast esmaspäeval võõrale kaalule astuda - astusin siis ettevaatlikult maha, muidu äkki astun veel läbi põranda. Aga nüüd sellest numbrist järjest langeb. (ja ega ma väga šokis polegi, see toitumine mis mul oli päevad.. sealt ei saagi midagi paremat oodata). smiling smiley

Eks näeme, mis numbrid reedel oma kaalul on.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati violet 24.09.2014 10.32.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 24. September 2014, kl 18.34

Liz, mul on väga hea meel sinust kuulda!
Teinekord ongi alternatiivsest lähenemisest rohkem abi. Igatahes hoian pöialt, et kõik ikka paremuse poole liiguks!

Tegin ka TABELi korda smiling smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 26. September 2014, kl 08.05

Hei hei!

Ma täna silmitsesin oma kaalu ja mõtlesin, et kas ta on rikkis või hakkavad patareid tühjaks saama või mis tal viga on, aga tema muudkui aga naeratas mulle vastu ja ka kolmandat korda peale astudes kinnitas, et kõik on kõige paremas korras ehk siis oli mu tänahommikune kaalunumber 102,1 ehk siis -3,5 kg nädalaga. Mnjah, mul ei ole sõnu. Loomulikult olen ma täna mega õnnelik ja motivatsioon on laes.

Nädal ise oli selline, et esmaspäeva pärastlõunast jäin haigeks ja no siis hakkasin endasse kohe kõikvõimalikke rohtusid tankima, kuna mul lihtsalt tööl oli nii kiire, et mul ei olnud võimalik haige olla. Lisaks muidugi ka kolmekordne annus C-vitamiini. Tulemuseks on see, et tänaseks on palavik lahkunud ja enesetunne juba peaaegu inimese oma, kui köha ja nohu välja arvata. Need aga on lihtsalt jäänuknähud. Rohtude kogust ja valikut juba vähendan vähe haaval - nii parasjagu, et enesetunne oleks ikka jätkuvalt inimlik smiling smiley

Igatahes tänu kogu sellele rohtude hunnikule ja ma olen enam kui kindel, et ka C-vitamiinile sai töö tehtud ja kõik ilusti joonel hoitud hoolimata muidugi ka nii mõnestki ületunnist ehk siis kogu stress ei murdnudki mind maha smiling smiley

Toitumine oli ausõna, võiks öelda, et lausa perfektne smiling smiley Teisipäeval, mis oli haiguse mõttes kõige raskem päev, sundisin end sööma, sest isu ei olnud, aga ülejäänud päevadel oli isu just parasjagu ja kõik ettenähtu sai ära söödud.

Trenni mõttes oli muidugi 0 nädal. Haiguse tõttu jätsin kõik trennid ära, aga täna ma igatahes proovin juba kergema trenni teha - eks näis, kuidas see läheb smiling smiley


Liz, Violet kuidas teie nädal läks?

Päikest
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 26. September 2014, kl 10.42

Tere!

Ma siin muudan siis oma esmaspäevase kaalumise reedeks. Seega eelmine number sai mu antud esmaspäeval ja täna kaalusin uuesti ja kaaluks on 105,9kg winking smiley
Super lihtsalt, eesmärk oli saada nädalaga number 106 allapoole, ja sain seda 4päevaga juu grinning smiley Väga vahva smiling smiley Ja mul jätkus ju see nädal, kui tädi Irma külas oli grinning smiley Väga andekas, ma siin lugesin teilt seda. Ma varem seda väljendit ei teadnudki grinning smiley
Endiselt pole ma trenni teinud ja hetkel veel ei tee ka. Ootan õiget aega. Aga muutis on näha, vähemalt minu enda jaoks smiling smiley
Ja eks varsti tuleb hakata number väiksemaid riideid otsima, pluuse kannad veel kauem, aga püksid hakkavad varsti maha vajuma grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 28. September 2014, kl 10.47

Olite mõlemad sel nädalal väga tublid! smiling smiley

Minul on viimased nädalad olnud väga närvilised ja pingelised. Tegelikult põhjust ma ei oska isegi välja tuua - lihtsalt tunnen juba pikemat aega, et kõik ärritab mind (ükskõik kui suur/väik asi), ma olen koguaeg pinges ja närviline jne. Sellest tulenevalt on ka toitumine üpriski võssa, mis omakorda tekitab veel enam pinget.

Sai huvi pärast vereteste tehtud ja selgus ootamatult, et mul näiteks hemoglobiini ei ole ollagi. Ma ei oska öelda, kas ma tunnen end väsinult või ei, ipun arvama, et olen sellega nii harjunud, et ei märkagi. Sest nüüd pika mõtlemise järgi olen küll avastanud, et olen viimasel ajal end leidnud mõttelt, et ei tea kust küll teised selle energia võtavad... Igatahes, pean selles osas midagi tegema nüüd natuke. Sai ka kehakoostist mõõtmas käidud, vett mul ei olegi selgus. Jäin mõtlema, et ega jah, ma ei ole oma tavaärast kogust vett juba kaua joonud.. Ülejäänud tulemused ei olnud üllatavad, nüüd tean hoopis, et mu kodune kaal on ikka üpriski õigete näitudega. smiling smiley

Sain oma kaalule ka reedel. 92,2. mis siis tähendab tõusu (rikun meie kolmikrohelise ära grinning smiley) aga arvestades seda, mis vahepeal on olnud ei ole see üldse katastroofiline tõus. Järgmine nädal tuleb kooli/töö tõttu ääretult pingeline, puhkeaega eriti tulemas pole. Samas, jooksukaaslasega (jah, ma leidsin jooksukaaslase endale!) leppisime kokku, et midagi ikka teeme. Pean oma menüü osas uurima, et mida seal muutma peaks hemoglobiini jaoks. Ei tahaks kohe tablettide kallale minna - olen ju varem neid söönud ja saanud võid kõrvalnähtusid. sad smiley

Miks ma enne midagi ei kirjutanud ja alles nüüd - pühapäeval, ma väga vabandan. Kogu oa pinges oleku tõttu ei olnud lihtsalt mitte mingit soovi mitte kuskil mitte midagi öelda. Aga proovin nüüd kuidagi leida viise stressi leevendamiseks ja leida põhjused, mis seda pinget tekitavad. Teie aga olite supertublid ja mul on hea meel, et te olemas olete siin!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 28. September 2014, kl 13.41

Violet, toitumise osas oskan pakkuda seda, et kui sul tekib isu millegi nö halva järgi, siis võta üks asi ainult.
Ja tee ikka tervislikku toitu ja mõtle, kuidas see on sulle kasulik, kordagi omale mõttes seda. Minu oli ka siin vahepeal raske, sest mul sai kanast ja riisist selline kopp ette, et jube. Soovitati siis igakord poes ja söögitegemise ajal endale mõttes öelda, kui kasulik see on, et sa teed endale head jne. Ja eks mind ka vahel vaevavad igasugu isud ja üldse ei taha süüa seda, mida peab.
Ostsingi poest ükspäev kohukese, aga ainult ühe, panin külmkappi ja 2 päeva ei söönud, mõtlesin, et hoian seni, kuni ikka väga isu peale tuleb ja eile õhtul siis sõin ja sõna otseses mõttes nautisin seda. Pärast oli hea olla ja mõtlesin, et nüüd saab jälle paar päeva tubli olla.
Ja näiteks katsetasin ära selle jäätise tegemise nendest banaanidest ja maasikatest, lisasin veel mustikaid ja muud ei midagi, see ka väga hea. Ja mis annab jõudu edasi minna, minul näiteks see, et käisin täna turul ja ostsin palju head ja värsket kraami, kohe ei teagi, mis süüa teha, külmkapis kõik lõhnab nii hästi ja mõtteid nii palju smiling smiley
Hemoglobiini osas ma kahjuks aidata ei oska sind.
Aga tundub, et sulle oleks lõõgastust või puhkust vaja.
Ma ei tea, kas sa elad üksi või mitte, aga püüa näiteks täna õhtuks aega leida iseenda jaoks. Otsi mõni vana plaat oma lemmiklauludega üles, tee juustele ja näole maski, jalgadele vanni, või kui vann, mine ise vanni, hellita ennast.Pärast vaata lihtsalt mõnda head filmi. Ja mõtle, kui hästi tegelikult kõik on, ja mis veel päris hästi ei ole, siis see varsti on smiling smiley

Kiri sai pikk ja segane, aga ehk on abi natukenegi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 28. September 2014, kl 16.19

Tere!

Lugesin siin täna teie kirjutisi ja mõtlesin, et meil on ikka vahva seltskond siin smiling smiley Kui keegi puntrasse jääb, siis on ülejäänud nõuga abiks smiling smiley

Violet, kas sa ka D-vitamiini ja magneesiumi sisaldust veres mõõtsid?
Madal hemoglobiin on ju raua puudusest, kui ma nüüd õigesti mäletan? Toidus rauda annavad tumerohelised leht köögiviljad ja punane liha (loomaliha) ja kuivatatud virsikud, aprikoosid, ploomid, ka kidney oad ja läätsed. Mina võtsin üks vahe sellist preparaati nagu ferromax. Oli selline siirupilaadne asi, minule igatahes aitas. Selleks, et raud imenduks on kindlasti vaja C-vitamiini.

Kui ei oska selgitada, millest pinges olek on, siis on üsna kindlasti tegemist erinevate ainete puudusega.


Igatahes tegin TABELi ka korda smiling smiley

Igatahes edukat uut nädalat!
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 03. October 2014, kl 07.21

Tere reedet!

Minu kaal täna siis 101,5 ehk -0,6kg. Ega oligi arvata, et kui ühe nädalaga läheb üle kolme kilo, siis järgmine nädal läheb rahulikumalt, hea, et üldse läks alla.

Esmaspäeval murdis veel haigus ja sealt edasi olen vaikselt siiski end rööpasse mahutanud ja vaikselt toimetanud. Isegi 2 korda jõudsin trenni. Toitumine oli kah enam vähem smiling smiley

Midagi erakordset ja erilist sellest nädalast ma rääkida ei oska, oli kuidagi selline lihtsalt nädal. Tööl vaikselt asjad rahunemas ja saan tõsisemalt ka endale mõelda smiling smiley

Kuidas teil Liz ja Violet?

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 05. October 2014, kl 14.34

Nii, ei ole ma kadunud kuskile!
Kaalunumrbiga on aga nii et jälle ei saa öelda - olen eemal sellest sad smiley Aga see-eest võin rääkida oma nädalast. Eelmisel nädalal välja võetud tarkusehammas suutis vist ühe teise hamba alla põletiku tekitada ja seega ma olin vahepeal väga söömata-magamata. Oma arst pakkus alles järgmisesse sajandisse arstiaega - helistasin erinevaid arste läbi kuni üks pakkus tunni aja pärast, käisin ära. Tegi pilti, ütles, et põletik on täitsa olemas ja kirjutas mulle antibiootikume. Igatahes, praegu söön antibiootikume ja nüüd on olukord paremaks läinud - varsti lähen saan arsti juures puurida asja ka, aga hetkel on juba parem olukord.

Hoolimata mu eelmise nädala lausest, et tablettide peale minna ei tahaks siis... noh, seal oli see lisa juures, et siiamaani on kõik rauatabletid mul kõrvaltoimeid tekitanud ja ka seetõttu tahtsin neist eemal olla. Otsustasin aga ikkagi katsetada, ei ole apteekriga nii pikalt ja põhjalikult kunagi varem rääkinud ja saime kahepeale ühed lõpuks välja valitud. Peaaegu nädal võetud ja tunnen nüüdseks erinevust. Ma olen heas tujus, ma magan paremini, mul on energiat ja mu mõttetegevus on tunduvalt parem. Olen oma valikuga rahul. lisaks muidugi rääkisin oma treeneriga ka ja arutasin seda rauavärki. väga konkreetset vastust ma ei saanud aga ongi äkki parem - ei saa mulle kõike ette-taha ka ära teha ju grinning smiley

Väga erinev seis on tõesti võrreldes eelmise nädalaga.Ja see on nii tore. smiling smiley Plaanisin isegi ühest jooksumaratonist osa võtta aga kahjuks pidin sel ajal just koolis olema. Kahju - ma nii ootasin seda!

Ja tõesti, sekundeerin - meil on nii tore seltskond. Nii kui miskit mureks siis kohe ollakse nõuga ja sõnadega toeks! Olen väga õnnelik, et meil siuke duell siia sattunud on! Kuigi duellist kui sellisest on meil asi kaugel, meil on pigem tugigrupp! grinning smiley

Ja porthita, väga ilus number ju! Suure miinuse järel ikka veel miinus! Tubli!

Liz, kuidas sul?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 07. October 2014, kl 19.31

Tere,

Kiire elu vedas mind ja nii ma siia ei jõudnud varem. Käisin Tartus oma rinnale biopsiat tegemas, suht hirmus värk. Siis Olid sünnipäevad, siis viisin mehe haiglasse, käisin oma Targa Tädi juures ja siis mehel Tartus haiglas järel. Ja täna kodus süües hammustasin hambast killu välja ...
Ja oh, mitu päeva ainult magasin kodus ja sõin kiirelt ning pesin grinning smiley

Eelnevalt siis eelmisel nädalal, hakkasin putru sööma. Varem ei suutnud ma putru suu sissegi võtta ja nüüd äkki tekkis isu. Lubati süüa. Aga siiski pean loobuma, sest see kergitas mu kaalu. Minu reedene kaal siis 106,1kg sad smiley Olin nii õnnetu, sest olin nii tubli.

Ja tore, et Violetil kõik laabub.
Ja me tõesti oleme pigem tugigrupp. Anonüümsed Kaalujälgijad grinning smiley
Jõudu uueks nädalaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 11. October 2014, kl 10.10

Hei hei!

Seekord oleme kõik pisut hilised smiling smiley

Minu reedene kaal oli 101,6 ehk siis +100g. No pole hullu, eelmisel kahel nädalal läkski ju 4 kg korraga. Järgmisest nädalast ootan siiski juba jälle langust smiling smiley

Toitumise osas oli nädal jällegi viisakas, nädalavahetusel oli probleeme pisut kogustega. Kolmapäeval tegin endale pisut liiga ja peale trenni koju jõudes oli veresuhkur nii madalal, et mul oli pilt oli eest minemas. Kiiresti limpsisin endale ühe lusikatäie mett sisse ja peale sõin veel ka planeeritud õhtusöögi suure vaevaga ära ja pool tunnikest hiljem suutsin juba diivanil istuda, enne olin ainult küllili. Neljapäev oli minu elus üks muutuse alguse päev, nimelt allkirjastasin oma praeguse kodu müügilepingu. Nüüd ca kuu pärast pean siit lõplikult välja kolima ja siis on mõni aeg segaseid elutingimusi, kuna mu uus kodu pole veel valmis ja sellega läheb veel mõnda aega. Aga küll ma kuidagi hakkama saan. Igatahes oli mul sellest kõigest pea nii segamini, et lubasin endale ühe Coffee IN'i kuuma shokolaadi. Enda rõõmuks avastasin, et nad pakuvad laktoosivaba piimaga jooke smiling smiley
Tööl on jätkuvalt siiski veidike stressirohke, kuid esialgu saan sellega veel hakkama, loodetavasti ka edaspidi smiling smiley
Trennidega oli juba ka peaaegu nagu päris smiling smiley Personaaltreeneriga trennid olid juba suurema koormusega ja lisaks ronisin ka basseini trenni ehk siis 3 trenni kokku.

Täna tundub ilm enam vähem ja kui kohvi joodud saan, vean riided selga ja lähen teen väikese ringi pargis (noh nii mõnusad mõni kilomeeter jalutamist grinning smiley ).


Liz, Violet, kuidas teil!?

Päikest
Porthita hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 12. October 2014, kl 09.59

Tere!
Nii uskumatu kui see ka poleks, puder ongi mul kurjajuur. Sel nädalal putru ei söönud ja kaal kohe langes. Minu kaal 105,2kg. Oleks tahtnud 104 algavat numbrit juba, aga eks siis järgmisel nädalal. Trenni endiselt ei tee, ainult kodused toimetused ja tellimused täita. Nüüd veel nädal vaba ja siis kooli, koolitöödega muidugi ma pole algust veel teinudki.sad smiley Eks tuleb üks tegevuserohke nädal siis.
Sel nädalal patustasin ikka ka, mõne korra kohukesega. Leian, et see pole üldse kõige hullem maiustus. Vahel justkui on vaja midagi keelatut grinning smiley
Muidu ma tean, et meil siin õhtuti näksimise isu tekib, siis teen juba ilusa taldriku puuviljadega varakult valmis.
Ütleme nii, et üldine olukord on hea. Kaotatud kilode pealt on enesetundes ja keha töös muutusi näha. Isegi mõni teine on näinud kaalulangust, ise ma väga seda aru ei saa. Ainult püksirihma saan kaks auku koomale tõmmata grinning smiley

Porthitale edu ja jaksu! Mulle vahel see kolimine ja ümberkorraldused täitsa meeldivad. Saab kõik korda teha ja oma käe järgi sättida ja uutmoodi teha, uusi mõtteid rakendada.

Violet, kus oled?

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.