Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 16. November 2012, kl 09.22

64,2 (-0,7kg) No ei ole rahul! smiling smiley Nii väga tahtsin 63 näha, aga no missa teed... Ütlen ausalt, et kuigi ma söön iga päev oma kalorinormi piires, siis viimasel ajal luban üha tihedamini omale maiuseid. Kooki ja küpsist ja kommi. Pean ennast käsile võtma, muidu ei saavuta jõuludeks seda mida loodan.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: F
Kuupäev: 16. November 2012, kl 09.32

96,8 (-0,9)kg. Jõuluks olen omadega ehk nulliswinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: jessy
Kuupäev: 16. November 2012, kl 09.33

Nonii...viimase lugemisega sain 33 last kamba peale. Kiisumiisu78 - SUPER!!! thumbs up
Bertini - kui mujalt mõõdud vähenevad, siis pole hullu. Eks cm lähevadki vaikselt üle terve keha, natuke siit ja natuke sealt tasapisi. Kaal läheb ju kenasti smiling smiley

Minul tänahommikune kaal 61,3kg (-600g). the finger smiley Sain ka lõppude lõpuks liikuma ja loodan, et see nüüd jätkub ka. Tuju on küll hea .... õnnelik!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 16. November 2012, kl 09.51

103,7 ehk +0,1kg
Ikkagi pluss, aga üsna minimaalne. Kui arvestada seda, et nädala sees oli kaal vahepeal ligi kilo võrra veelgi suurem, siis ikka natuke sain endale piirid peale panna. Loodan, et edasi läheb nüüd nii, et juurde ei tule, vaid hakkab kohe langema. Tõesti loodan. Tahaks vähemalt selle numbri peale tagasi saada, millega siin alustasin.

Ikka edasi jõulude poole!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: sipsu
Kuupäev: 16. November 2012, kl 10.07

Magusaisu on kogu aeg nii meeletu ja liigutada ei viitsi ennast üldse. Kõige selle taustal ei ole ka paremat tulemust oodata kaal 92.2(+0,4)sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 16. November 2012, kl 17.23

Jeeeeeeeeee mul -1kg grinning smiley 67,2 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Miia3
Kuupäev: 16. November 2012, kl 18.54

Mina kaalusin täna 129,5 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 17. November 2012, kl 08.03

Minu kaal reede hommikul oli 77,4 ( -100 gr). Kahel päeval toitusin kaaluabi lubatud piires ja need olid trennipäevad. Teistel päevadel oli nii, et õhtul ei viitsinud enam kaaluabisse kirja panema hakatagi - liiga kirjuks läks see õhtune näksimine. Kus küll mu tahtejõud on? Ega keegi pole teda näinud?smiling smiley
Üritame aga edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Siux
Kuupäev: 17. November 2012, kl 09.02

Tervitused. Minu number 78,4 ( -0.2). Mitte midagi ei arva ma sellest numbrist angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 17. November 2012, kl 11.14

Minul oli jube nädal, õnneks see kaalulangust ei mõjutanud, aga mul tavaliselt mõjutabki näd hiljem angry smiley ma pean ka kuskilt leidma jõudu, et mitte allaanda ja leida aega et päeval süüa! hot smiley

Kaal 84,8 (-500g)

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 17. November 2012, kl 13.35

Issand jumal, ma ei saa aru mis toimub. Mul on motivatsioon nii kadunud. Kõik hommikud ja lõunad saan normaalselt ja oma kalorite normis toituda ja siis kui õhtu kätte jõuab, koogikesed ja kommid. sad smiley
Olen nii kade jessy peale, tahan samas kaalus juba olla! Tuju ei tee paremaks ka see, et lubasin suuremale pojale täna õhtuks šokolaadi-banaani muffineid teha. Juba praegu, kui mõtlen magusate muffinite peale, suu hakkab vett jooksma. No täitsa lõpp, kas tõesti nüüd sellepärast, et kõik püksid juba jalga lähevad, et nüüd motivatsioon kadunud. Kaalunumber ei ole ju veel see mis olema peaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 17. November 2012, kl 15.10

Vinnipeg - kui mul taltsutamatu magusaisu peale tuleb, siis joon väikeste lonksudega aeglaselt klaasi külma suhkruvaba limonaadi või kui see ei aita ja on ikka midagi tahkemat vaja eye rolling smiley, siis segan kausi sisse 20g pähkleid ja 10g mustsõstraid või rosinaid shokolaadis ja nosin neid pisikeste kildudena (et protsess võimalikult kaua kestaks ja ajule kohale jõuaks, et midagi kõhus on grinning smiley) - kaloreid tuleb vähem kui banaanimuffinist kindlasti smiling smiley Proovi - kui ei aita, siis ei aita, aga proovida võib ju ikka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 17. November 2012, kl 16.38

Mul kaalu nr nullis, ehk siis 70.4 ikka..

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: joojoo
Kuupäev: 17. November 2012, kl 19.06

Kaal 87.0 (-300g). Nojah. Kõigepealt kirjutasid näpud nii ilusa--78.0...küll see numer ka tuleb smiling smiley
Kas täisealised lapsed ka loevad grinning smiley..laps on ju laps... kui loevad suured volaskid ka, siis lisan mina oma 2 lasteloendisse smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: jessy
Kuupäev: 17. November 2012, kl 19.44

Muidugi loevad kõik lapsed, joojoo. Nüüd siis juba 35tk koos smiling smiley Kihvt!
Vinnipeg, võtsin su kadedust otsekui komplimendina. grinning smiley Mis sinu kaalusiht muidu on? Et mis numbrini jõuda tahaksid? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 17. November 2012, kl 20.13

Oo, mis uus ja huvitav jututeema teil siin.. winking smiley Mina annan siis oma lapsed ka "üles", mul on neid kolm-kõik poisid! grinning smiley aga kaaluga ma ei kelgi seekord sad smiley 66,7 oli see.. thumbs down Mul on kah ülimalt kahju sellest, et pole aega siia igapäev toidupäevikut pidada, veel vähem seda kaaluda.. tongue sticking out smiley Püüan lihtsalt oma toitumist kogustega ohjes hoida ja toitun nii tervislikult, kui mu olukord ja võimalused seda lubavad. Mõne meie duellitaja jutt ja motiveeritus teevad kohe kadedaks siin.. aga mul on ka kapis paar sellist riideeset, kuhu mul on eesmärgiks mahtuda ja üsna varsti smiling smiley Jõudu meile kõigile, jõulud on juba peaaegu kuu aja pärast! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 18. November 2012, kl 09.35

107,2ehk miinus 400

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 18. November 2012, kl 11.42

Mul 1 väike poisiklutt smiling smiley

Nädalavahetus on olnud jube sad smiley ei julge kaalule astudagi... homme hommikukl vaatan, mis toimub... täna jälle korralik!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 18. November 2012, kl 13.25

Kaal täna 89,8, -400g, tuligi ära - esimese numbri muutus, üheksast sai kaheksa!spinning smiley sticking its tongue out Olen väga rahul. Minul on kaks poissi, võite nad ka kirja panna. Hakkan nüüd kõrvitsaid marineerima. Eile lõikasin kõrvitsad juba kuubikuteks, täna läheb marineerimiseks. Jõudu meile kõigile järgmiseks nädalaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 18. November 2012, kl 13.29

roosike tubli!! See on super tunne, kui esimene nr muutub!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: jessy
Kuupäev: 18. November 2012, kl 14.26

Mina sain nüüd kokku juba 41 last hot smiley
Juhhuuuu roosike57 !!!! On põhjust rõõmustada ja see annab kindlasti lisamotivatsiooni juurde jätkamiseks, eks? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 18. November 2012, kl 14.34

Tubli roosike! Esimese numbri muutus on nii hea tunne, tean seda!

Jessy, minu eesmärk on 60-62 kg, see on selline vahemik, mida mul väga lihtne hoida. Kui pean magusaga piiri, siis olen 60. Kui luban endale rohkem maiustusi, olen 62. Olen jälginud oma kaalu nii, et kui 61,9 on kaalul, siis tean, et natuke rohkem vaja liikuda ja iga päev tervet pakki komme ei tohi ka süüa. Ega ma väga allapoole 60 kg tahagi, tean, et see tuleks kunagi tagasi, niiet ei hakka ennast piinama.

See nädal on mul motivatsioonikriis. Ei tea mis juhtus! Eks see on loomulik, olen ju 2,5 kuud väga korralikult magusast eemal ennast hoidnud, nüüd siis murdusin. Lasin mehel tuua välja need
kastid,kuhu on pakitud need riided mida hetkel ei kanna ja mis selga ei lähe. Ja panen riidepuuga kapiukse külge rippuma kõige kitsamad teksad! Praegu need veel päris hästi jalga ei lähe, aga varsti! Kui need jalga lähevad, siis panen siia ka ühe pildi üles, no et oleks tõestus smiling smiley

Edu teile tüdrukud, loodan, et teil parem kaalulangetamistuju on kui mul!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: jessy
Kuupäev: 18. November 2012, kl 21.40

Jään huviga pilti ootama, Vinnipeg. Sa oled nii tubli ja uus nädal alles algab. Küll mott tagasi tuleb !! smiling smiley
Mul endal on ostetud ühed lahedad teksad, mis praegu korralikult jalga ei istu ja eks need annavad motivatsiooni juurde ka. Alla olen võtnud küll vähe, kuid kui mul on 4 erinevat suurust teksaseid, siis nüüd olen nr4 pealt nr3 peale saanud the finger smiley (see ei tähenda suurusnumbrit, vaid lihtsalt järjestus 1-4 =väiksemast suuremaks). Nr2 suuruses teksad on aga väga pigistavad jalas sad smiley unistan, et saaks need jalga vaid libistada nagu varem.... aeg-ajalt neid surudes ja katsedades tuleb natuke tahet juurde, et pingutada.
Millega teised oma motivatsiooni tõstavad või üleval hoiavad?
Aaa.. ja veel suur pluss on minule ka mehe toetus. Tema peab ju mu kaaluvingumist päevast päeva taluma grinning smiley seejuures veel aitab moraalselt kaasa ka!!!SUPER.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Kairka
Kuupäev: 19. November 2012, kl 13.31

Hei-Hei!

Selle nädala tabeli leiate lingilt KAALUTABEL

Esikolmik ikka sama. Eesotsas Vinnipeg -15,42% kehakaalust (-11,7kg), Murumumm 11 % kehakaalust (-9,6kg) ja Bertini -10,01% (-7,4 kg).

Nädala lõikes oli kõige edukam Marleen77 kaotades tervelt 1kg.

Tabelist kustutasin seekord Kadi92, Marihen ja Lauriine kuna nad ei ole 3 nädalat oma kaalu edastanud.

Aga edu kõigile tulevaseks duellinädalaks!

Tervitades,
K

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Kairka
Kuupäev: 19. November 2012, kl 13.40

Isiklikul tasemel niipalju, et uhke oma kaalutõusu üle ei ole aga see õhtusöök Glorias koos jookide ja kõige sinna juurde kuuluvaga oli seda väärt ja siis möödus ka kogu nädalavahetus juba samas taktis. Tänasest siis hakkan kahjustusi minimeerima ja loodetavasti saab ikka korda jälle asi. Isegi trenni ei ole juba miiiitu päeva jõudnud....

Päikest südamesse;
K

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 19. November 2012, kl 16.01

Tänan kõiki toetajaid ja kaasaelajaid. Esimese numbri muutus annab tõesti palju motivatsiooni juurde, eriti kui see nii visalt on tulnud, aga enesetunne on hea ja usk endasse on tõusnud. Nüüd sean vahe-eesmärgiks 85 kg.cool smiley Edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 21. November 2012, kl 09.20

Kitsaks jäänud riided on motivatsiooniks tõesti - mul on kapis üks suvekleit mis mulle väga meeldib aga ta on mulle ikka väga kitsas - ei passi selga panna kui ma maha ei võta, no jah siin ma siis nüüd unistan suvest ja ajast mil ma saaks seda kleiti kanda.
Eile käisin trennis´ja enesetunne peale seda megahea. Sellel nädalal olen olnud keskmisest tublim - kuidas teistel läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: F
Kuupäev: 21. November 2012, kl 09.38

Jehuu! Duelli algkaal seljatatudhot smiley Olen viimased 1,5 nädalat üllatavalt tubli olnud. Endal ka kohe nii hea meelsmiling smiley Ma olen nagu väike laps, kes igal hommikul üles tõustes ruttu-ruttu aknalauale vaatama läheb, kas päkapikud ka käinud on... Mina siis ruttan vannituppa kaaaluma, et mis numbriga täna üllatatakse. Kohe nii põnev on, hasart tekibwinking smiley
Tegin ka omale excelis tabeli koos graafikuga, et mis ajaks siis soovkaalu jõudma peaksin. Üllatus-üllatus - suveks veel ei jõua. Reaalne on järgmise aasta oktoobri keskpaik. Ise tuleb ainult tubli olla ja kõik ahvatlused üle elada.
Olge tublidthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 21. November 2012, kl 10.13

Sel nädalal vist väga hästi ei lähe. "Külalised" jälle kohal ja hoiavad mu sees vett kinni igaks juhuks drinking smiley. Peab ainult lootma, et reedeseks kaalumiseks annavad alla grinning smiley. Oh seda naise elu... Aga muidu olen tubli ja tunnen rõõmu oma uuest kerest ja palju väiksematest riietest, mille sisse ta mahub the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 22. November 2012, kl 12.48

Tüdrukud, teeme nii, et jätame homse kaalumise lihtsalt vahele! No ei kaalu noh. Ma olen lihtsalt nii tige enda peale, et eelmine nädalavahetus söömise nii käest ära lasin, nüüd nutan siin, et kaal seisab, kuigi tahtsin ju detsembri alguseks sulgkerge olla.
Asja ei tee paremaks ka see, et sain lõpuks kätte oma 4 purki PB2 pähklikreemi pulbrit:
[www.bellplantation.com]
Annab küll vähem kaloreid, aga annab ju siiski! grinning smiley

Olge tublid! Kui homme minust midagi kuulda pole, siis ma lihtsalt põen oma kaalunumbri üle!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.