Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 09. February 2014, kl 19.40

Mina teen ka trenniga sama, et arvutan alati miinimum hulga kaloreid.
Kaaluabi tabeli järgi tarbin tõesti liiga vähe rasvu. Kuigi lisan viimasel ajal igale poole võid ja oliiviõli. Tänaõhtused röstitud porgandid läikisid ikka mõnuga. Ja eileõhtuse salatikausi põhja jäi lausa õliloik.
Lynuza, viiks küll lasteaeda aga laps jääb nüüd nädalaks koju, sest eile oli tema kord okserallitada. Homme parseldan kellelegi maha smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 09. February 2014, kl 21.05

Vinks-vonks naiste toidutabel homseks winking smiley
Keskealiste toidutabel ka üleval. Lynuza, aitäh, et lubasid copida!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 09.02.2014 21.06.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 10. February 2014, kl 04.00

Pirle, tee mingi kokkuvõte või anna hinnang pliis eelmise nädala kohta, eks smiling smiley

It is health that is real wealth and not pieces of gold or silver. -Mohandas Gandhi

Täna oli hea päev, pakkisin juba veidi asju. Ma olen koguaeg seda joont hoidnud, et mitte palju osta, eriti riideid ja nii ja õnneks olen selle plaani hästi täitnud ja kuna ma tulin USA-sse pooltühja kohvriga, juurde väga midagi suurt soetanud ei ole, siis ei ole mul ka õnneks lisakohvrit vaja smiling smiley Aga nii äge, nii lähedal on lõpp... smiling smiley Ja uus algus smiling smiley hot smiley

Tinka, röstitud porgandid, räägi lähemalt palun, kuidas neid teed?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati ICanDoIt 10.02.2014 04.00.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 10. February 2014, kl 08.32

Porgandid lõkas pikkupidi lõikudeks, peale oliiviõli ja soola ja siis ahju. mmmm kui head. Hakkan neid vist iga päev sööma.
Kuna eile hommikul kaalule astudes läks tuju nii heaks, otsustasin ennast täna ka kaaluda. Kaal näitas 69,1... see ei ole ju võimalik?! käisin mööda tuba ringi ja kaalusin ennast toa erinevates nurkades grinning smiley no täitsa lõpp. saan aru, et kaal kõigub, aga kaks kilo päevas?!?!?!?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 10. February 2014, kl 08.50

Eelmise nädala toidutabeli alla hinnang tehtud winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 10. February 2014, kl 08.56

Tinka, kas lihased on valusad?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 10. February 2014, kl 09.31

Ei ole lihased valusad. Ei mäletagi, millal viimati olid

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 10. February 2014, kl 19.12

Huvitav kaalu kõikumine sul, Tinka. Ka mina olen end erinevates toanurkades mõõtnud. Saan aru su hämmingust, aga üldse ei oska öelda, mis sellise kõikumise põhjustab, kas päevad ei ole lähenemas?
Kaua porgandid ahjus on ning millise kuumuse juures?

Ma tõmbasin tänasest Paleo`le kriipsu peale, teadlikult. Kuna ikka taaskord sama probleem, et mind ei varustata soovitud toiduainetega (teg eelmine nädal käisin 3 korda endale vajalikku toitu varumas) ja ühte ja sama iga päev süüa-no hakkab vastu. Aga ma õppisin väga palju ja samuti sain kindlust, et süsivesikuid pean madalal hoidma, et kaal langeks. Loodan siiski tulevikus õige 30-päevase väljakutse vastu võtta. Nüüd aga ootan juba homset hommikut oma traditsioonilise armastatud pudruga tongue sticking out smiley

Meil lubatakse jälle lumetormi... Selle aasta talv on ikka täiesti pahupidi, mõtlen nii Eestit kui Atlantat.

Pirle, tänan hinnangu eest...aga mind muserdab siiski, et nii väike kaalukaotus ja nüüd isegi jälle väike tõus ... confused smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati ICanDoIt 10.02.2014 19.15.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 10. February 2014, kl 19.29

Ei ole mingit selgitust sellele kaalutõusule välja mõelda, välja arvatud see, et kaal on katki smiling smiley Homme kommikul võtan julguse kokku ja astun uuesti kaalule.

Uskumatu, et ei saanud täna kaloreid täis söödud. Lisaks tegin veel trenni ka. Kõigi eelduste kohaselt peaks homme olema kaalunumber väiksem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 10. February 2014, kl 19.40

Mõnus oli nädala kokkuvõtet vaadata. Pingutan kõigest väest, et ka järgmine nädal 5+ saada smiling smiley

Icandoit, porgandeid hoian ahjus näo järgi. Umbes 20min 195 kraadi juures

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 11. February 2014, kl 06.19

Tänud, tinka.

Lynuza, oled kodust eemal, kas seal "eemal" Internetti ei olegi? Iseenesest ju tore vahelduseks täiesti virtuaalmaailma vabalt elada. Aga kas Eestis on veel kohti, kuhu nett ei ulatu eye rolling smiley ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 11. February 2014, kl 09.19

Kõik on jälle hästi. Kaal tegi minuga eile lihtsalt koledat nalja. Täna näitas jälle kaks kilo vähem smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 11. February 2014, kl 13.58

Jätsin vist mainimata, et meil on selles "teises kohas" remont käsil. Tegemist on palju ja "köök" asub hetkel vannitoas, seega söögitegemis võimalused on nadid aga pole hullu smiling smiley Veel mõned päevad siin, mõned mujal ja tagasi kodus.
Sisestan ruttu oma söögid ära aga paljud asjad on umbes pandud.

Tinka, tore, et kaal ikka aru pähe võttis ja õigeid numbreid näitama hakkas, vahepeal võib viga olla selles, et patarei hakkab tühjaks saama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 11. February 2014, kl 14.06

Oskab keegi öelda, kas lahustuva kohvi pakike tuleks panna paki kaalu järgi või valmisjoogi kaalu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 11. February 2014, kl 15.07

Fitness.ee lehe foorumis öeldakse 70kcal (nescafe 3in1 strong) võtan selle siis smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 11. February 2014, kl 20.14

täna oli 100 küki päev aga kuna tegin youtube "butt&thighs" trenni ei jaksa enam eraldi kükke teha. eks homme jälle kükitan

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 11. February 2014, kl 20.54

ICanDoIt, muretsed kaalu nr. pärast- vaatasin Sinu eilset kaloraaži, siis järeldan ,et oled aru saanud "miks nii" winking smiley Peaksid jah rohkem sööma ,kui teed intensiivsemalt trenni- eelmine nädal oli Sul neid 2. Nüüd jõuame jälle nende kulutatud kcal-te juurde. Selles suhtes on Teil õigus internetis olevaid tabeleid ei saa uskuda, sest need on keskmise treenitud inimese jaoks st. algaja ehk mitte treenitud inimesel lööb süda palju kiiremini,kui treenitud inimesel. Toon näite endast- olete märganud 6,5km läbimise juurde oled märkinud päris suure nr. winking smiley Nii näitab pulsikell, mis arvestab minu pikkust, kaalu, vanust, südametööd ja aega. Leidsin ühe kalkulaatori,mida mina usun rohkem winking smiley Vaadake SIIA

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 11. February 2014, kl 22.32

Pirle, mu eilne kaloraaž ei puutu asjasse. Ma pidasin silmas seda, et laup olin 74,6 ja siis esmasp hommikul 75, kuigi väga tublisti toitusin. Teiseks oli mul eelmine nädal 5 intensiivset trenni, kust sa 2 said? Mul praegu segadus Sinu hinnangu suhtes.
Mina pean ennast ikkagi treenitud inimeseks ja teg on mul pulsikell olemas, aga ma lihtsalt ei ole kasutanud seda, aga teg peaks, et täpselt ikkagi teada saada, palju ma kulutan siis nende intensiivsete trennidega.
Mina ka ikkagi eelmine nädal kükke lisaks ei teinud, sest kogu mu nädala trennid olid kükke täis ja pearõhuks vormida, peput, reisi ja kõhtu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 11. February 2014, kl 22.34

Lynuza, tead, kui oled eemal ja tegemist palju, siis ära selle tabeli pärast muretse ja oma aega kuluta, seda enam, kui andmed umbkaudsed, järeldused ka sisi suht umbkaudsed ju winking smiley Nii et ära muretse. Mul oli ammu plaanis kaalu patareised vahetada, aga mul ei ole nii väikest kruvikeerajatki, et seda klappi eest ära saada...confused smiley tuhnisin küll kõik kohad läbi, aga no vat ei. Aga pean ikkagi selle teema uuesti käsile võtma. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 11. February 2014, kl 22.45

Eelmise nädala kokkuvõttes Sinu lahter ei läinud roheliseks isegi selliste kulutatud kcal juures nagu Sul märgitud on- järelikult Sa ei söönud igaljuhul piisavalt. Ja kui Sa tegelikult trennidega rohkem kulutad tekib ju suur defitsiit. Ma arvasin ,et oli 3 kerget (rahuliku pulsiga) + 2intensiivset(kõrge pulsiga) trenni.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 11. February 2014, kl 23.19

Pirle, hmm...ikkagi söön vähe...oeh...confused smiley Nii keeruline... hmm, jah, seal, kus mul eraldi märgitud, et intensiivne, siis see tähendab, et nagu VÄGA intensiivne... Teised trennid on sellised, et jaksan ilusti kaasa teha, rasked, aga mitte, et iiveldama ajaks grinning smiley

Ausalt, selline tunne on, et tahaks veits aja maha võtta. Just kalorite lugemise asjus... Ei teagi, mis teha. Igajuhul mul täna tuleb tabelisse suur miinus, ma lihtsalt sõin seda, mis näppu juhtus, ilma kaalumata ja kcal-test pole õrna aimugi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 12. February 2014, kl 00.20

Ma tegin nüüd veidi arvutusi taas, seal keskealiste kalkulaatoris, põhimõtteliselt mu eelmise nädala keskmine kcal oli ~1750/päevas, mis on normaalne siis, kui ma peaaegu, et mitte midagi ei teeks. Oeh, ühesõnaga lõin uuesti andmed sisse ja vaatan, et võiksin süüa hoopis iga päev 2200 kcal... kui muidugi trennidega intensiivselt jätkan... ja kaal peaks ikka kukkuma. Teg ma tahan uuesti oma rasva% ikka mõõtma minna, ma näen silmaga, kuidas mu keha ja nahk on muutunud ja cm-d räägivad ka enda eest, kuid kaal näitab hoopis muud, ühesõnaga, tahan rasva% teada saada, et oma kcal ikka ja jälle uuesti üle vaadata. Sest ausalt, on mul küll hea meel, et ma olen pringim jne, kuid ma soov on siiski olla vähemalt 5 kg kergem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 12. February 2014, kl 00.40

No vot winking smiley vaatagi cm, mitte kg winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 12. February 2014, kl 00.43

No ma ei saa...confused smiley See kaalunumber on ikka tähtis mu jaoks...confused smiley Kuna ma olen ju olnud kergem, siis tean, mis see tähendab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 12. February 2014, kl 00.51

Minu arust oled intensiivsemalt hakanud trenni tegema viimastel nädalatel- anna lihastele natuke puhkust winking smiley ja parem ära kaalu igapäev winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 12. February 2014, kl 09.07

Täna öösel ärkasin 1.30 ja läksin kööki m&m sööma. Vähemalt kaalusin ära grinning smiley ei tea kas öösel maiustamisest või millesti muust (loodetavasti ei saa lapse kõhuviirust) aga hommikul pole üldse isu

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 12. February 2014, kl 12.05

Kas keegi mõõtis oma puusaümbermõõtu ka vahepeal? Mul oli esmaspäeval 102 cm. Ma loodan, et enamvähem samal kohal ikka mõõtsin, pool sentimeetrit on päris hea tulemus smiling smiley

Kuna ma ikka püüan nutridata lehele märkida oma toidud siis samal ajal sisestan need meie toidutabelisse.

ICanDoIt, asi on võib-olla suhtumises. Kui sa ise püüaksid natuke lõdvemalt võtta, mitte söömise osas, vaid selles kui tõsiselt lased oma kaalunumbril end mõjutada või mingil muul asjal. Kui ma söön valesti või kaal tõseb siis ma ei võta seda väga südamesse lihtsalt võtan teadmiseks ja püüan edaspidi tublim olla. Ma võin isegi samat viga üha uuesti teha aga usun, et lõpuks ikka saavutan soovitud kaalu.

Muidugi sa tead, mis toiduaineid tuleks vältida, kui teed kalorite lugemisel pausi aga mina kardaks seda, et sellegipoolest kui asja lõdvemalt võtta siis tulevad kaotatud kilod kiiresti tagasi. Mitte et ma sinusse ei usuks, kindlasti kui sa väga tahaksid, et sul miski õnnestuks siis see ka õnnestuks. Pausi on ikkagi vara teha... arvan ma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 12. February 2014, kl 14.45

Minu puusaümbermõõt on 91cm. Lynuza, kas kuskil on tabel ka ÜM ja kükkidest?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 12. February 2014, kl 18.43

kas tõesti jälle kõhuviirus. alles nädalavahetusel olin siruli, siis oksendas laps mitu päeva ja täna jälle mina. jubeeee. loodetavasti homme jälle triklis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 12. February 2014, kl 22.54

Pirle, mul on isiklikuks kasutamiseks oma ümbermôôtudega tabel kasutusel. Kas sa môtlesid ühist tabelit? See on ikka väga hea idee... Eriti ICanDoIt säraks selles tabels oma aina vähenevate môôtudega. Kui kellelgi veel on huvi oma numbreid jagada siis me vôiksime tabeli teha, kus näiteks 2-3 nädala tagant sisestaksime môôtmistulemusi. Avaldage arvamusi.
Kükke jms sisestaks edasi toidutabelisse.

Tinka, väga kahju, et viirus jälle tabas teid, vôib-olla ta polnud veel korralikult kadunudki. Kuskil vist 2 nädalat elavad need viirused veel me kehas, isegi kui enda arvates oleme terved. Kui lasteaeda vôi kooli minnakse veel mitte täielikult paranenuna siis sealt vôibki uus tiir peale tulla?

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.