Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 22. March 2014, kl 06.12

UH!Püüdsin minagi lõpuks haiguse kinni,nii et ilmselt järgmine nädal kui ootasin 6-jääbki ootuseks,elu on näidanud et haigusega,tuleb pigem + kui -.
Ainus mida praegu tahaks on sefiirikorvikeeye popping smiley
Edu mu armsad ja ärge külmetage!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 22. March 2014, kl 20.37

Kevadised tervitused kõigile smiling smiley
Tahtsin ammu juba kirjutada, aga ei saanud kuidagi hoo peale. Kuna nüüd juba süümekad, sest olen mitu kirja võlgu, tuli asi ette võtta. Kõigepealt tänan Teid kõiki, kes on mind innustanud ja toetanud. Iga positiivne emotsioon on laeng enesekindlust lisaks olemasolevale. Samas, eesmärgid on mul kindlalt paigas, veel kindlamalt kui alustades, sest nüüd on näha, milleks ma üldse võimeline olen… sellises vanuses. Kindlasti on tähtis igapäevane vee joomine, trennipäevadel tuleb mul üle 2 L. Tõsi, kaloreid ma reeglina täis ei söö. Kuna muutsin oma eesmärki veel madalamaks confused smiley, aga lisasin vähese liikumise, annab mulle päevaseks kalorinormiks nüüd 1600 (enne 1500), mida ma ei julge täis süüa, et äkki jääb kaal seisma, seda ei tohi ma endale praegu lubada, hiljem võibolla küll. Menüü on mul täiesti tavaline, päevane köögiviljakogus on ca 600 gr, puuviljad 200-300 gr. Igal hommikul on viil leiba menüüs, lahja sink, kindlasti täisterapuder veega, vähesel määral päeva jooksul kartul, pasta, riis, igapäev söön liha või kala, vähesel määral piimatooteid, kasutan oliivõli, kanepiseemneõli, kookosrasva. Tean, et täis taimetoitlaseks ma ei hakka, ei hakka sinnapoole pürgimagi mitte. Vaatame, mis aeg toob…
Mind motiveerib siinne avatud keskkond, et vaatamata salanimedele oled siiski nähtav, see nagu sisetundeküsimus ja siis ei tohi alla anda.
Soovin Teile kõigile püsivust oma eesmärkide saavutamiseks ja hoidmiseks ja rohkem iseenda hoidmist, hellitamist ja armastust smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 23. March 2014, kl 18.02

Ohhoo kui rõõmustav näha, et mina olin eelmise nädala ainuke nn punane lammas tabelis. Eks häbi on ka natuke sad smiley Te olete ütlemata tublid kõik!
Käisin eile ujulas ja kosutasin keha saunade ning mullivanniga. Ja üle hulga aja veekeskuses peeglist end pealaest jalatallani vaadates leidsin, et aitab nüüd küll sellest jorutamisest. Tuleb end tõsiselt kätte võtta. Maikuu ja Itaalia reis lähenevad hirmsa kiirusega ja tahaks end ujumiskostüümis tunda oluliselt paremini, kui eile seal peegli ees tundsin smiling smiley.

Nüüd küpsetasin lastele taldrikutäie pannkooke ja lähen ise kõnniringile. Ühe koogi vbl võtan siiski pärast kõndimist ka, aga homme olen juba täiel rinnal teiega koos toidutabelit täitmas. Loodan, et õnnestub taas rajale saada.

Võtsin nüüd ka uue väikse eeleesmärgi endale - et jõuda kõigepealt kaaluga sinnani, et KMI ütleks, et olen saavutanud normaalkaalu - ainult 1,27 ühikut veel. See peaks ju päris siinsamas olema winking smiley.

Rõõmu ja rahu teile kõigile!Oleme üksteisele jätkuvaks toeks cool smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati apostroof 23.03.2014 18.02.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 24. March 2014, kl 20.55

Seda nädalat alustasin sportlikultthumbs up
30 min. TRX oli mõnus võimlemine,pulss üles ja higi lahti. Natuke jäi veel aega üle ja 5 min jooksu lindil. Nüüd tunnen,et kõhulihased annavad juba tunda ja väike väsimus tekkinud....aga keegi pakkus,et teha 30 päeva iga päev ka kükke. 20 kükki tegin, homme jälle. Järsku leiab aega ka tööl väike virgutusvõimlemine ära tehaspinning smiley sticking its tongue out
Kas on keegi ka huvitatud seltsiks tulema? Või on ettepanek midagi muud ettevõtta? grinning smiley

Panen lingi ka:

[30dayfitnesschallenges.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 25. March 2014, kl 20.39

Vabandused ette, et lähiajal ei plaani aktiivselt foorumis ja blogides suhelda, põhjuseks traagiline sündmus, mille tagajärjel oleme nüüd 5-aastase tütrekesega kahekesi. Toite ja kaalu sisestan ikka.
Vaprust Teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 25. March 2014, kl 21.07

oh, koovike, jõudu Sulle ja pai Teile

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 26. March 2014, kl 07.28

Koovike kallis!Raske on leida õigeid sõnu ja kas ongi see nii oluline,usu meie õlg on olemas ja kui vähegi suudad ja tahad rääkida siis kindlasti tee seda ja ära hoia valu endas!KALLID SULLE JA PALJU TUGEVUST!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 26. March 2014, kl 09.17

Miks küll elus sellised asjad juhtuvad just meile kallite inimestega?
Kaastunne ja toetus, usu- me mõtleme sinule ja sinu tütrele!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 26. March 2014, kl 11.00


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 26. March 2014, kl 12.17

Koovike, minu kaastunne sad smiley Olge hoitud ja kaitstud!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 28. March 2014, kl 11.38

Olen sel nädalal 2x päevas teinud kükke ja muid vigureid, kaal seisab, kuigi visuaalselt tundub kõht väiksem olevatsmiling smiley

Päikest päevadesse!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 28. March 2014, kl 12.12

Kaal jäi samaks,haigus veel püsib,ehk sellest jälle seisak,kuid jube tüütu on taas kogeda pikka seisakut ja minu 6 jälle nägemata,minu platood kestavad jube pikalt!
Kõigile paid ja hoolivust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 30. March 2014, kl 23.19


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 03. April 2014, kl 05.00

Tere minu kullakesedspinning smiley sticking its tongue out

Olete ikka veel alles.Mul nii hea meelspinning smiley sticking its tongue outrõõmustan teie tugevuse ja sitkuse pärastspinning smiley sticking its tongue outTe olete ikka nii tublidthumbs up
Mina nüüd ka tagasi pikast ravist ja haiglas viibimisest,sain nagu puhkuselesmiling smiley
Lisaks sellele,et tagasi,olen ka paisunud ,kui pärmitainas-nüüd siis aeg endaga jälle tegeleda-see tuleb muidugi raske võitlus iseendaga,et kõik päevad sööks normaalselt,et ei unustaks jälle end terveks päevaks söömata olemisest ja siis õhtu avastada,et polegi päev otsa söönud.
Teiseks pean oma magamise tõsiselt ette võtma-täna jälle olen kella 3 ülal.
Tuleb kevad,meel rõõmsam ja nüüd saan ka liikumisele rõhku panna,sain liigestepõletikust momendiks võitu.
Kõik momendil on hästi ja aeg iseendaga tegelemisekseye rolling smiley

Teid tervitades memm

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 03. April 2014, kl 09.11

Teretulemast memm ja rõõm kuulda,et tervis hakkab paranemathe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 03. April 2014, kl 10.34

Memmeke, oi kui tore on sinust jälle kuulda smiling smiley see on üli hea uudis, et tagasi oled ja võitluses pole alla andnud! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 03. April 2014, kl 10.46

Oi, memme tagasitulek teeb ainult rõõmu ja hea, et oled valmis meiega jätkama smiling smiley.

Minul on sel nädalal olnud selline kiirus taga, et lihtsalt ei ole aega kaaluda ja üles märkida toitu. Külla aga olen teravasilmselt ja mõttega üritanud toituda ning kõnniringe õhtuti teinud. Täpsed tulemused selguvad homme, aga tunnen, et mul hakkab üha enam välja joonistuma keskkoht. See on kõige- kõige toredam asi, mis mind kaalulanguse juures võlub winking smiley.

Üks vahva lugu nädalavahetuse Postimehest ka, mis mulle hästi meeldis ja mõtlesin juba lugedes, et tahaks teiega jagada: [naine24.postimees.ee]

Toredalt eluterve suhtumine, kas pole smiling smiley
Hoian homseks pöidlaid teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 03. April 2014, kl 11.27

Tere,tere ,veel kord.eye rolling smiley
Kaalumine siis homme,miks mõtlesin,et esmaspäev.eye rolling smiley
Nii,et rõõmsaid kaalunr. ja südamesse rohkelt päikestsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 03. April 2014, kl 22.20

hei Teilegi, on ka kiire nädal olnud, pendeldan ikka kahe haigla vahet, mees on ühes, ema teises haiglas. ühe korra käisin ujumas, rohkem pole liikunud. toitumine on kontrolli all aga kaalunud ja üles märkinud ei ole. homseks loodan ikka miinust ja täisnumbri muutust. seda soovin Teilegi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 04. April 2014, kl 06.26

Hommikust kullakesedsmiling smiley

Panin siis tänase kaalu kirja 96.9,rikusin kohe teie ilusa tabeli äraeye rolling smiley
Kuid 3 nädalat lamamist ja 3 kuud vähe liikumist on oma jälje jätnudeye rolling smiley
loodan andestust pontsikuleeye rolling smiley
Ilusat ja rõõmsat päeva

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 04. April 2014, kl 08.18

Hommikust, sõbrakesed!

hot smiley olengi täpselt nii rõõmus praegu. Lootsin kaalult miinust, aga et -1,9 seda on, ei julgenud lootagi. Vat mis tähendab toimekas elu. Söönud olen normaalselt tunde järgi ja toidukordi pole vahele jätnud. Mulle tundub, et pähklid on mind ka kõvasti aidanud. Eriti õhtuti, kui hobide kütkest koju pääsenuna tahaks külmkapi tühjaks süüa, võtan peotäie pähkleid ja klaasi vett smiling smiley. Mind on aidanud.
Memm, kõige tähtsam, et oled paranenud. Küll see kaal ka liikuma hakkab,kui kindel siht silme ees. Meie toetame ka hea sõna ja mõttejõuga.
Eskata, pai ja jõudu Sulle - haiglad ei ole meeldivad kohad, liiatigi, kui lähedased seal peavad päevi veetma.

Olge kõik mõnusad ja nautige kevadpäikse sooje paitusi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 04. April 2014, kl 09.40

Heija,heija,

minul vist mingi mugavus tsooneye rolling smiley Kuidagi mõtted ja teod ei ole sõbrad, eks ma siis laisklen ja püüan uuesti rajale saadawinking smiley

kaunist nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 04. April 2014, kl 21.39

tsau, nädal möödus veel paremini kui lootsin, - 1,0 kg, olen väga rahul. süüa eriti ei tee, kappi midagi ülearust ei osta, mis nii viga kaalu jälgida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 05. April 2014, kl 05.25

Tere nukukesed!
Oi tere memmeke!taastu nüüd ilusti ja vaikselt tegele kaaluga!
Eskata head paranemist lähedastele!
No nii minu kaal 70,2,mul nagu sangpomm kaasas,no ei lase kaalu lahti,pusin ja pusin ja ikka 100-200g,see teeb vihasekseye popping smiley
Apostroof,no mida sa teed,sa lausa ju jooksid eest ära,ma teo sammul ei jõua kuidagi,sa pead mulle menüü tegema smiling bouncing smiley
Oh mu armsad edu teid kõiki saatku ja ehk tuleb ka minu hoovi kiirem liiklus kaalu näol.
Täna on sünnipäevale minek,mu -200 kaob kui tinatuhka.
PÄIKEST JA KAUNIST nädala vahetust!KALLID!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 05. April 2014, kl 09.01

Hommikustspinning smiley sticking its tongue out

Vaatasin,et siin Pirlekesel menüü tabel tehtud,kuid vähe võitu täidetud.
Tekkis küsimus,kas sa Pirle sööd nädalast nädalasse ühte ja sama menüüdeye rolling smiley.
Ei tea,kuidas minul see õnnestuks,siiani,ikka nii ,et mis külmkapis seda sööneye rolling smiley
peaks proovima,kas mul on sinna endal ka võimalus lahter teha,või ,kui ei,siis Pirle paluksin sind.
siis saaksin esmaspäevast ka oma toidumenüü koostadasmiling smiley
Kaunist päikselist nädalavahetustsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 05. April 2014, kl 09.28

Memmeke, homme vastan ja lisan Sinu nime toidutabelisse winking smiley täna on väga kiire- pikk maa sõita,et sünnipäeval käia ja torti süüa grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 05. April 2014, kl 11.09

smiling smileykullakene pole kiiret

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 06. April 2014, kl 00.54

tsau, tänane päev läks aia taha: külaskäik, drink, söök - kaks kilo juures. jälle tuleb hakata vigade parandust tegema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 07. April 2014, kl 10.38

Eile ei jõudnudki siia kirjutama sad smiley Nädalavahetusel tarbisin väga palju kaloreid ja planeeritud kalori põletamine-suusatamine jäi laiskuse tõttu tegemata, nii et ka minul tuleb teha vigade parandust winking smiley
Toidutabeli täitmine on vabatahtlik. Minu igapäevane menüü koosneb lemmik toiduainetest winking smiley hommikul omlett (paprika-spinat-3 muna) ja magustoiduks banaan kaneeliga, vahepaladeks on pähkli-rosina segu, puuviljad ja vähemalt 70% kakao sisaldusega šokolaad- olen suur maiasmokk grinning smiley Lõunaks on erinevad lihad (oma küpsetatud-praetud) brokoli või lillkapsaga(keedetud või praetud võiga). Korra nädalas üritan teha ahjupraadi - ohtra sealiha-porgandi-kaalika-paprika-sibula ja mõne kartuliga(viimast söövad teised pereliikmed). Vahest söön ka näiteks mulgikapsaid või purgisupp seljankat -ei ole paleo. Viimasel ajal olen 80%-ne "paleokas" olnud grinning smiley Õhtusöögiks on tavaliselt kana või kala salatiga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 07. April 2014, kl 10.58

Natuke teadmisi juurde: "Toitumisnõuanded"

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.