Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 29. January 2014, kl 15.32

Ohh, te muudkui tänate mind ... tegelikult vaadake peeglisse ja see keda te seal näete... kiitke seda smiling smiley Ega mina ju saa vägisi kelleltki kaalu vähemaks võtta. Ikka ise, ainult teie ise. Tänage ja kiitke ennast selle eest, et teil on vastupidamist minu naaksumised üle elada smiling smiley

Mina aga tegin omale uhke toorsalati. Ausõna uhke. Lisaks suitsukanale kaunistavad seda kirsstomatid, pärlsibulad ja vutimunad ! Mmmm.... nämmm.
Kõik kes saavad reedel miinused, võivad minna poodi ja ennast karbitäie vutimunadega premeerida smiling smiley

-------------------------

Ma premeerisin ennast juba ette ära winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 29. January 2014, kl 15.35


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: pärlike
Kuupäev: 29. January 2014, kl 17.36

Olen ka teisel ringil, kuid põhjus oli rasedus, nüüd siis taastamine, soov esialgu saada kaal 68, mis oli enne kui lapseootele jäin. Eelneval korral läks küll hästi, liikumine ja söömine viis kaalu ikka mäest alla. Tänased söögiplaanid tehtud, kirjas nüüd oleks vaja ka kirjatööd teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 29. January 2014, kl 18.35

Mina olin 10 aastat tagasi sama raske kui praegu ja võtsin u 10 kilo alla. Tagasi tuli sellest umbes 6 kilo kui pool aastat viletsa palga peal pagariäris pakkija olin. 10 aga tiksus hiljem juurde vaikselt tänu halbadele pisiharjumustelesad smiley Mida vanem oled, seda rohkem tuleb vaeva näha, kontrollida ampsusid ja liikuda pidevalt.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 29. January 2014, kl 19.22

Piretike, selles on sul küll õigus, et mida vanemaks saad seda rohkem pead oma söömist jälgima...tean seda oma kogemusest smiling smiley

Vurr, su salat tundub super hea...ajasid vutimuna isu ka peale smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 29.01.2014 19.22.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 29. January 2014, kl 21.12

Vurr, selles on Sul küll õigus, et mida suurema kalorihulgaga kaalu langema saad, seda parem ja võtku selle leidmine pigem kauem aega, on tulemus püsiv kui kiiresti väheste kaloritega keha nälga jättes millalgi märkamatult kõik tagasi sööd.

See ideaalkaalu asi on naljakas jah ma olen 163 cm pikk ja kogu aeg näitas mulle ideaalkaaluks 63,8, nüüd äkki 58,5, no eks näis (mu salajane unistus oleks 5-ga algav number ära näha küll, rohkemat ilmselt ei tahakski).



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Kadri2406 29.01.2014 21.14.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 29. January 2014, kl 21.30

Pärlike, reklaami oma kalasupi retsepti natuke smiling smiley Kala on maitsev ja kasulik ... millist kalasuppi sina teed ? Kas püreekat või selget ja mida head sinna sisse veel viskasid ?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 29.01.2014 21.31.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 30. January 2014, kl 09.59

Täna teen veevaba(ei joo vett) päeva, tunnen kuidagi, et vett sai eile palju smiling smiley
Siis on näha, kas homme kaal langeb, sest kcal-d on korras olnud.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 30.01.2014 10.00.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 30. January 2014, kl 10.55

Annn, kuna su keha on harjunud igapäevaselt vett saama, võib juhtuda, et saad selle "keha kuivatamise" tagajärjel hoopis kõhukinnisuse, mis tähendab, et soolte läbikäimine aeglustub ja mõni asi mis peaks väljuma- seda ei tee. Kokkuvõttes ei pruugi sellest sinu kaalunumber paremaks muutuda. Ja ilmselt järgmise nädala miinuslootus läheb ka sinna nahka smiling smiley , sest see homne kaalunumber oleks n.ö. "kuiva keha" kaal. Ega sa ei plaani ennast ju iga neljapäev "Kuivatama" hakata smiling smiley
Aga kui sa oled nii otsustanud, siis eks sa katseta... ainult arvesta siis sellega, et homset numbrit ei peaks päris 100% toitumiskäitumise tagajärgedega seostama smiling smiley


Nii arvan mina smiling smiley

Miks sa arvad, et eilne 2 L sinu jaoks palju on ? Kas on mingeid ilminguid? Eelmise reede kaalumisele eelneval päeval ( neljapäeval) oled sa ära joonud 2L vett !


-------------------------------------------------------------------------
Kusjuures ma mäletan, et olen ise kunagi ammu Kaalujälgijate rühmas käies sellist "nalja" teinud. Kuna kaalumine oli õhutu poole , siis jätsin päeval vee joomata, sest ei tahtnud kuidagi moodi päevikusse plussi saada winking smiley
------------------------------------------------------------------------
Tegelikult nimetatakse "kuivaks kehaks" sportlaste rasvavaba keha, aga ma siiski kasutasin seda väljendit ka siin smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 30.01.2014 10.56.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: pärlike
Kuupäev: 30. January 2014, kl 11.50

ideaalset kalasuppi retsepti ei ole, kasutan jääke: kala pead ja saba, kartul, porgand, sibul, maitsestan kalamaitseainetega, värske till. Olen mega kalasõber, võiks süüa igas variandis, kui rahakott kannataks. Olen oma toidusedelit muutnud, ära jätnud sealiha, makaronid. Olen inspireerivas tujus ja katsetan kas saab ka nende toiduaineteta hakkama. Kuigi teised pereliikmed tarbivad eelpoolnimetatud toite. Pereliikmed on liha fännid, ei saa seda lõbu neil rikkuda. Vahelduseks teeme siis kana ja kalapäevi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: pirle
Kuupäev: 30. January 2014, kl 12.39

Annn, kas sa tahad näha välja just sellineconfused smiley



Ei söö ja nüüd ka ei joo. Jätke järgi!!! VABANDUST, ei saa enam vait olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 30. January 2014, kl 13.31

Pirle, jäta ise järgi grinning smiley see oleks olnud lihtsalt 1 päev kui vett ei joo, usun, et meil kõigil on selliseid päevi kui pole aega või lihtsalt pole isu vett juua.
Ja minul lihtsalt on selline tunne, et täna ei taha, eile oli jälle selline tunne, et oleks võinud ka veel juua smiling smiley

Süüa sain ma ka eile nii, et õhtul sõin juba vägisi pool leiba, et kalorid ikka täis saaks.

Sellest pildist on küll asi kaugel, ning arvan, et Pirle pingutab natuke üle. 1200kcal süües pole võimalik selliseks saada...
Isegi KA pakkus mulle 1265kcal päevas kui kunagi oma andmed sisestasin.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 30.01.2014 13.31.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 30. January 2014, kl 13.34

Vurr, kas siis tuli miinus kui vett ei joonud? smiling smiley
Ja ausalt ei tee seda miinuse pärast smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 30. January 2014, kl 14.02

Annn, eks natuke andis ikka efekti winking smiley sest kaalumine oli kui ma õigesti mäletan siis kella 16 või kell 17. No ja kui tavaliselt elad enne kaalumist oma tavalist elu ( sööd ja jood) ning üks nädal jätad hommikul söömata või joomata, eks siis on natuke ikka efekti. Aga eks see andis tagasilöögi järgmisel nädalal, sest hoidsin oma kaalu ju ebaloomulikul teel madalamana smiling smiley

Pirle, selle pildi siia lisamine oli liiast ! See ei ole normaalne, et sa käid teise duelli inimesi teistes duellides halvustamas ja korrale kutsumas !
PS. Pirle on see daam , kes on võtnud omale südameasjaks meie duelli toidutabeli ideed kõikidesse KA duellides levitada. Mulle oleks meeldinud rohkem, et see oleks jäänud meie duelli omapäraks , kuid las ta siis olla.... Lynuza vähemalt oli nii meeldiv ja küsis arvamust smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 30. January 2014, kl 14.28

KurrNurr .... mitu pirukat sa selle suure kalorihulga eest said ? Kas need olid seda väärt ? eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 30. January 2014, kl 14.30

Ei nokisad smiley, olen isegi kurb.........noh, mis pärata, tööl oli niiiiiiiiiiiiii külm ja siis järsku tõi kokk soojad pirukad, kuidas ma siis sain loobuda, olin nõrk. Aga ma luban, et jään kalorite piiresse täna.....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 30. January 2014, kl 15.12

Vurr, smiling smiley, tegelikult peaksid sa olema uhke, et sinu idee on paljudele abiks ja et seda soovivad ka teised kasutada. Kõigile jääb meelde, et siit duellist ja sinust see alguse sai ja usu mind, me oleme tänulikud selle idee üle. Teiseks "sharing is caring". Oleme siin ju ikkagi ülla eesmärgi nimel- kaotada kaalu tervislikult. Mis puutub sellesse pilti, siis otsekohesus ei ole patt, inimene hoolib ja ei leidnud muud varianti, kui puustja punaseks ette teha. Annn, kuulus ju pirlega ühte duelli ja pirle proovis juba seal teda nii-öelda aidata. Tegemist ei ole halvustamisega, mõnele meist on antud loomulik elukutse muretseda teiste terviste eest. Aga üleüldiselt võiks ikka sõbralikuks jääda, kehtib nii minu kui kõigi kohta. Ning nagu ma varem kuskil mainisin, siis söömishäired on kasvav haigus, mille ravimisega tuleb alustada võimalikult vara- ei ma ei vihja, et kellelgi see oleks- lihtsalt seepilt tõi selle päevakorrale. Ning, kuigi me väga väga tahame kaalust alla võtta, tuleb seda teha mõõdukalt, nagu sina, Vurr. Ma olen kahe käega selle poolt, et võtad asja rahulikult, lõpuks käis ka mul see klikk peas ja teen sama, kaalulangus ei ole sprint vaid maraton smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 30. January 2014, kl 16.04

oehh, nüüd jääb üle vaid kõigil midagi head postitada, et me saaks sellelt leheküljelt uuele leheküljele ja ei peaks iga kord üle selle nõmeda foto libistama. Kuidagi nagu häiriv on, et mõni on oma teooria õigsuses nii - nii kindel on ja ei taipa õigel ajal peatuda. Ma väga loodan, et nii Lynuza kui ka ICanDoIt ei pea kunagi oma pragusi ühele poole ülistavaid / teisele poole laitvaid sõnu sööma. Minu arust on need teise duelli ideed teoorias ilusad, aga praktikas on nad tulemuse poolest "0"- null. Just nii, nagu sina Annn ütlesid. Kus on idee pähemäärija enda tulemused ? Miks need null on ? Enne tuleks tõestada oma teooria õigsust ja alles siis hakata seda jõuliselt levitama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 30. January 2014, kl 16.08

ICanDoIt, see, et pirle mind aidata tahab...mina näen kahjuks selles ainult seda, et tema tahab oma arvamusi/teadmiseid peale suruda. Nii ei saa ju, sa võid soovitada, aga mitte koguaeg maha teha. Las ikka igaüks otsustab ise. Mina pole ka alati kõigega nõus, aga ma ei tee sellepärast kedagi maha ja ei hakka oma arvmust peale suruma.
Ma saaks aru kui ma tõesti sööksin alla 1000kcal... nagu meil Maalia sõi...kui ma ei eks...me soovitasime tal rohkem süüa, aga ei postitanud selliseid pilte.
Ma tõesti ei näljuta ennast, Piretike sööb ju ka 1267kcal ja kaal ilusasti langeb...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 30. January 2014, kl 17.45

Kusjuures olen täna toast-tuppa kõndinud ja mõelnud, et mis edasi teha. Kaal seisab. Söön enam-vähem samas rütmis, mis 2 kuud. Äkki on aeg muutusteks? Süsivesikud sain täna normi, aga valkudega on jube raske. Kui tahan rasva osakaalu suurendada, siis kogused vähenevad veelgi ja olles 2 kuu jooksul vana eluga võrreldes kasinalt söönud, siis -enam-ei-jaksa!!! Reflukstõbi hakkab ka vaikselt tunda andma. Kärpisin "ohtlikke" toiduaineid. Aga ka roheline tee ja kohvi tuleks menüüst välja võtta. Varsti pole nagu enam midagi headsad smiley
Püüan läbi närida selles 0 seisus niikaugele, et mees viimaselt tööreisilt koduseks jääb. Siis pääsen ujuma ja kõndima. 2 suurt kaalukaotusnädalat tulidki trenniga. Siis võiks isegi kaloraaži tõsta ja end jälle inimesena tunda, sest taotlus oleks u 600 g nädalas alla võtta.
Püüan leppida sellega, mis on ja mitte lisastressi tekitada.

(Aga kurb on ikkasad smiley )

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: pärlike
Kuupäev: 30. January 2014, kl 18.02

Nii kui kirja sai pandud, et sealiha jätsin toidunimistust välja, siis nüüd tekkis kummaline isu sealiha järele, seega koos perega süües, võtsin snitsli ligi. "Keelatud" asjad on ahvatlevad yawning smiley. Siit moraal enesele ära piira vaid tarbi mõõdukalt. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 30. January 2014, kl 20.11

Piretike, mille järgi Sa süsivesikud normi said? Muide see kogus, mida kaaluabi siin valkude jaoks välja pakub, on naeruväärne, sest tavainimene peaks sööma 0,8g valku/kg kohta ja trennitegija isegi kuni 2g iga kehakilo kohta, nii et tehke omad järeldused.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 30. January 2014, kl 20.22

Ma arvestasingi KA norme, täidan seal toidutabelit. Kasulike rasvade kogus võiks ikka mul suurem olla...
Erinevaid suundi ja arvamusi on nii palju, peaks kõik läbi proovima, et õiget sotti saadasmiling smiley Oh lugesin seda ja lugesin teist ja siin ma nüüd olen.
Süsivesikuid on viimasel ajal palju, veresuhkur nähtavasti kõigub ja selline üüratu söögiisu on, et nutma ajab. Joon siis selle asemel, aga palju sa end petad. Tegelikult ei meeldi halada, aga kogu langetamise aeg on suhteliselt lihtsalt läinud ja nüüd selline sein.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 30. January 2014, kl 21.15

Saan aru, mida sa tunned. Ma kaalusin alustades 94kg, lihtsalt kalorinormist kinnipidamisega sain 70kg peale ja siis tekkis platoo, muudmoodi enam kaalu liikuma ei saanudki, kui piirasin süsivesikud 40g/päevas (just avastasin, et registreeritud kasutajatel näitab põhjaliku analüüsi all ka süsivesikud/kiudained, ehk need lähevad reaalsete süsivesikute hulgast maha, oluline on, et netosüsivesikute kogust ei ületaks). Niiviisi olen kaalu saanud siis 65,5 peale (eks pattu ole ka vahepeal tehtud), tahaks, et läheks veel ~6,5kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 30. January 2014, kl 23.31

Aitäh, hakkan jälgima, vaatab mis saab:-)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 31. January 2014, kl 06.44

Tere hommikust ! Tõstsin uue nädala toidutabeli esimeseks. Palun pange eelmise nädala lõppu oma kaalunumber ka ilusti kirja.


"Me suudame!"


Minu tänane kaal 80,2 (-0,8). thumbs up

Jään siis teie ilusaid miinuseid ootama smiling smiley Pipu, ära siis mr.Bossi numbrit meile unusta edastamas. Ootan huviga smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 31. January 2014, kl 07.26

Tere! Vurr, õnnitlused sulle, juba järgmine nädal on nr 7 ees ja esimene vahe-eesmärk täidetud, sa oled tubli.smileys with beer

Minu kaal näitas hommikul 78,1 kg (-0,8 kg)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 31. January 2014, kl 07.35

KurrNurr, sulle ka kiitused 3,5 kuuga peaaegu kümme kilo maha. Super tubli! Usun, et oled ise ka väga rahul smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: pärlike
Kuupäev: 31. January 2014, kl 08.01

KurrNurr tõesti tubli kui kolme kuuga pea 10 kg maha raputada. Ja Teil Vurriga Kenad prisked miinused tänaspinning smiley sticking its tongue out Päikest teile. Minul keskpärane miinus -0,5 kg, seega 75,0kg Järgmisel nädalal sooviks näha 74 millegiga. Ikka tasa ja targu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 31. January 2014, kl 08.14

Hommik!

Minul täna 61kg(-0,3) ei tea kas nüüd sellest, et vett ei joonud, teed jõin ju natuke, aga vaatame mis järgmine nädal toob. Vett joon edasi 1- 1,5l on minu jaoks paras...

Teie olete super tublid! Ilusad miinused! smiling smiley
Pärlike, tahan sind eraldi kiita, suutsid kookidest/tortidest eemale hoida! Tubli smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 31.01.2014 08.17.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.