Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 16. April 2015, kl 16.05

Mina ka joon vett ikka aga kuna joon seda nii vähe 1-2 klaasi siis unustan kirja panna.
Pean vist oma suure kruusi jälle välja otsima, sellega oli hea arvestada 500ml-kruus.

Täna sõin lõunaks seda mida peregi ja pärast arvutasin kaloreid, no ei saa ikka süüa seda mida teised smiling smiley üks praad on ikka, üks paras ports kaloreid.
Pole siis ime, te nii lihtsalt need kilod tulevad smiling smiley kui õhtuks ka veel prae sööks siis jah... smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Cat65
Kuupäev: 16. April 2015, kl 16.27

Kuulge, mul hakkab looma. Hetkel olen ainult veidi-veidi oma päevast kalorinormi ületanud. Kui nüüd suudan õhtu vastu pidada, siis teen endale pika pai smiling smiley

Homse kaalumise suhtes küll väga optimistlik ei ole, arvestades tervet nädalat sad smiley

Annn, minu jaoks oli ka suur üllatus, et nö tavatoit ja portsud, millega harjunud olen, annavad üllatavalt palju kaloreid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 16. April 2015, kl 17.29

Cat65, kahtlustan , et sa oled oma hernesupi kalorid vaadanud purgi pealt.... aga seal on supipaksu kalorid (ilma veeta mis supile lisatakse!) smiling smiley On mul õigus ???

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 17. April 2015, kl 06.50

Hommik!

66(-0,2) makaronide söömine ei olnud eile hea mõte sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 17. April 2015, kl 07.14

Tere hommikust! Kaal on 88,4 (-0,5) kg. Toidutabelit ei täida.
Ja muideks ma käisin ka eile kepikõnnil.....smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 17. April 2015, kl 08.34

Hommik. Minu number 84,7 (-0,8)kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Cat65
Kuupäev: 17. April 2015, kl 09.51

Hommik, olete kõik väga tublid - kõikidel miinused. Vurr - 0,8 on ikkagi väga korralik miinus. Minul siis siiski plussiseis ehk kaal 120,9 (+0,1). Eilne korralik päev ei päästnud tervet nädalat.

Vurr, sul oli õigus, kui mõtlema hakkasin, siis võtsin hernesupi kalorid tõesti purgi pealt ning jätsin vee sinna juurde arvestamata ehk tegelikult, kui arvestada, et supp lahjenes poole võrra, sain ka poole väiksemad kalorid. Pean tähelepanelikum olema! Tegin toidutabelis ka vastavad korrektuurid.

Uuel nädalal on minu eesmärk püsida oma lubatud kalorinormi piirides ja saada ka ometi üks normaalne miinus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: tinku
Kuupäev: 17. April 2015, kl 18.36

Tere.

Kiitus kõigile tublidele. Minul jälle väike +, ehk siis 96,8, aga loodan, et varsti olen seljatanud kõik haigused ja saan trenni ka minna. Viimane nädal maadlesin põletikuga, mis tekkis pärast hamba väljatõmbamist. Põsk paistes ja sinine. Mu oma kallis õde pani diagnoosi: "Vanadus". Ma pole vee sellega leppinud. Jooksen mööda arste, ehk keegi paneb vähe parema diagnoosi. Ma pole veel 45 täis. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: mariihen
Kuupäev: 18. April 2015, kl 09.36

Hei, mina ka tagasi.
Minu tänane miinus oli väike 96,4 (-0,3), aga no asi seegi. Kuna tegemist oli mitmepäevase konverentsiga ja päevad läbi paigal istumisega ja hea ja parema söömisega, siis olen rahul sellegi tulemusega. Mitte, et ma oleks hullult õginud, ei kindlasti mitte, aga väga ei piiranud ka. Liikumist oli muidugi suht vähe.
Aga Vurr Sul ju küll tubli tulemus thumbs up. Tinku ma läksin sinust mööda :-)
Täna on jälle ilus ilm, loodan, et kõik kellel võimalik teevad oma peenrajoogat või muud taolist ja siis ennast õhtul suure grillikuhjaga ei premeeri... grillirahvas nagu need eestlased juba on...
Ma ei tea kuidas teiega, aga ma niiiiiimoodi ootan kevadet ja soojust...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 18. April 2015, kl 17.24

Tere õhtust. Lähen kohe panen kõik teie numbrid tabelisse, eine päev möödus mööda kaubandust kapates ja täna startisin kodust välja juba hommikul vara, just jõudsin tagasi. Sai peaaegu teises Eesti otsas ära käidud.

Ahjaa,... ja homme suundud taas Eestimaa peale kulgema nii, et olen "levist väljas".



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 18.04.2015 17.26.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: mariihen
Kuupäev: 19. April 2015, kl 09.00

ui ui ui kuidas eile läks asi käest ära.... söök sai õhtul söödud, grill-liha ja salat ja OLEKS pidanud sellega piirduma. Aga ei valimatult viinamarju, juustu ja šokolaadi.... Oh kuidas küll suuta neid nõrkusehetki vältida, kas keegi teab head retsepti... Mina kohe ei oska, kas totaalne EI, et üldse ei võta, siis on isegi lihtne. Aga kui lubad endale tükikese ja siis veel ühe ja eriti kui sinna juurde võtad veel ka alkot, siis läheb juba täiega metsa...
Täna hommikul oli kaalu peal piinlik olla... õnneks on kaal peegli ees, niiet sai kohe peeglisse vaadatud...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 20. April 2015, kl 08.21

Ma muutsin täna oma kcal-d 1200 peale, nagu vanasti kui kaal langes, nagunii ma söön natuke üle ja kõik kalorid ei saa päris täpselt kirja, niiet proovin siis nii.

Mul ka ikka läheb asi käest...need pirukad ja saiakesed...ei saa isegi aru miks ma neid vahepeal söön sad smiley

Vee joomise ka võtan nüüd suurema jälgimise alla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Cat65
Kuupäev: 20. April 2015, kl 11.16

Mul läks jälle eile käest ära smiling smiley St et ei jälginud kaloreid ning õhtul oli küll selline tunne, et sai rohkem söödud, kui vaja olnuks. Mul on arvatavasti ikkagi nii alguse asi, et kui ranget kontrolli enda üle ei pea, siis kipub ülesöömine nö vanast rasvast tulema ehk sissejuurdunud harjumusi raske muuta.

Ega midagi, Mariihen, võtame end jälle kokku ning uue hooga edasi, pealegi on sul juba märkimisväärseid saavutusi ette näidata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: mariihen
Kuupäev: 20. April 2015, kl 11.46

Ma sel nädalal ka toite kirja ei pane ja uue kaalunumbri annan neljapäeva varahommikul juba ja siis ootab mind ees väike nädalalõpupuhkus... Ma olen rahul kui mul plussi järgmiseks nädalaks ehk siis 1.maiks ei ole. Igal juhul ma pingutan ka reisil olles, mitte ei lase totaalselt lõdvaks... Cat65 sinul on kindlasti alguse asi ja tegelikult just nimelt selleks, et mitte eksida peaks algul jubbe rangelt kinni hoidma... sest iseendale vabandusi välja mõelda, seda oskavad kõik ja mitte kilode vaid tonnide kaupa, miks midagi sai või ei saanud teha...
Muutus algab sinu peas, mitte toidu kalorites või kaalus...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 21. April 2015, kl 17.45

Kui aus olla siis ma ei viitsi ka enam toidutabelit täita, ma ei saa sellest eriti midagi, ma täidan nagunii toidutares ja näen seal oma kaloreid.

Vurr, mis teed seal? ära ainult ütle, et pugid smiling smiley

Proovime siis palju liikuda, vett juua ja tublid ikka olla...suvi ju varsti käes, saab kleidikesi kanda smiling smiley

Minul on siht silme ees, sest nelja nädala pärast mul tähtis üritus ja enam ei saa looderdada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 22. April 2015, kl 06.39

Mina kõndisin eile 8 km......ja kohe mitte ei puginud....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 22. April 2015, kl 12.47

Tervitused. Ma päris pugimise laienel ei ole , aga jah... kirja pole pannud. Samas olen jätkanud oma rutiini, et suhkur ja jahutooted on "vaenlased", seega nendega tuleb eriti ettevaatlikult ja õrnalt ümber käia - vähem on parem ! smiling smiley
Kaks päeva olen jalutamas ( kiiremas tempos) käinud , 6 ja 8km. Nendel päevadel on hea tunne "peas"- tean et olen kehale hädavajalikud 10 000 liikumis-sammu kätte andnud ja mu keha on mulle vaikimise selle eest väga tänulik. Kahju, et ma piisavalt laisk olen ja iga päev ei viitsi piisavalt liikuda. Ei, ma ei hakka ettekäändeid / vabandusi otsima, et pole aega või mida iganes muud põhjust. Asi on ikka ja ainult minu mittepiisavas soovis seda teha- teisisõnu laiskuses.
Vee joomisega on mul jälle ka pahasti. Vahepeal avastasin enda jaoks värska, no nii hästi läks alla. Aga nagu ikka, igast asjast tekib küllastumus kui seda palju ja pidevalt tarbida. Isegi veest smiling smiley Nii ma siis olen jälle oma joomisega hädas, vee joomisega smiling smiley Ei tea kas nüüd pean jälle suure teekannu juurde tagasi minema eye rolling smiley Ma ikka püüan. Täna õhtul ilmselt veejo
omisega muret ei tule, sest lõunasöögi -heeringas tõenäoliselt hakkab õhtuotsa vett nõudma smiling smiley
Millegi pärast on viimased päevad jube kala-isu olnud. Rahuldasin oma kala-isu siin eile üleeile pr.räim tomatikastmes konserviga ja sprotikonserviga... ei ma ei söönud tervet karpi korraga ära ja ma ei söönud ka saiaga ... kuigi sprotid ja sai tunduvad üli-ahvatlevad, sõin leivaga ning keskendusin kalale, mitte selle all olevale tootele. Tean, et ma ei tohi saia puutuda, muidu läheb asi käest ära ja ei tule otsa ega lõppu söömisele smiling smiley Tegelikult mul tavalist valget saia üldse kodus polegi, juba ammu pole ostnud. Kui ostan , siis röstsaia, aga ise püüan teha nii , et ma ei võta ka seda "esimest rõstsaia", sest esimene nõuab teist, teine kolmandat ja siis võib juhtuda juba, et lugemine läheb segamini ... no teate ju küll smiling smiley
Seega ... parem üldse mitte smiling smiley

Püüame siis ikka tublid olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Cat65
Kuupäev: 22. April 2015, kl 18.32

Püüame, püüame tublid olla smiling smiley

KurrNurr ja Vurr - annate head eeskuju oma kõndimisega. Mul on jälle sellega probleeme, st ei viitsi lihtsalt nii pikka maad ette võtta. Muidu üritan küll palju jala käia, aga enamuse aja päevast siiski istun. Nüüd mingi külmetus või ma-ei-tea-mis-viirus kallal ehk enesetunne on üldse veidi "lödim", tahaks ainult diivanil pikutada sad smiley

Olgu selle liikumisega hetkel kuidas on, aga söömisega üritan siiski oma päevanormi sisse jääda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 23. April 2015, kl 13.25

Mina käisin täna olude sunnil jalgsi poes. Kui ennast juba kuhugi jalgsi liikuma veetud, siis on tunne et ei viitsigi kohe nii kiiresti koju tagasi minna smiling smiley Aga jah, kotis olid sügavkülmutatud kalafileed, millega jalutama naljalt ei lähe ( tahavad ju kiirelt uuesti sügavkülma saada) ning tuul oli meeletu sad smiley kuigi taevas sirab fantastiline päike mis tekitab ikka täiega juba kevade tunnet.

Neid "olude sunnil" olukordi võiks tihemini olla, siis ju lihtsalt peab ennast välja poodi vedama... kui nälg hakkab majja pressima smiling smiley

Ja üks hea asi veel... kui ikka peab toidu poest käeotsas koju vedama, siis naljalt mingit mõtetut näksimist ka ju ei osta - ostad ainult seda mida vaja on sest kott läheb niisamagi raskeks smiling smiley Oli see "ammune aeg milline oli- 30a. tagasi" aga vähemalt ei istunud inimesed koguaeg diivanil ühes käes telekapult , teises käes nutitelefon smiling smiley Selle asemel seisti poesabas, suheldi "uute tuttavatega", tassiti toidukotid käeotsas koju ...pärast kapati taarakotiga taarasse , ükskõik kuhu läksid... jalad selga- bussipeatusesse ( vahel ka joostes) ... ja nii need liikumis-sammukesed kogunesid.

Ärge nüüd minu juttu südamesse võtke, vast nii hull see asi meiega pole ( et pult ja nutitelefon ainult) ... aga arvan, et natuke on ajad muutunud küll ja kohustusliku-liikumise osas kindlast halvemuse poole smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 23. April 2015, kl 13.48

Ja Cat65 ... ma ei saa jätta sind kiitmata. Oled see nädal päris palju ja tublisti vaeva näinud. Oled juurikaid vaaritanud, hommikuks putru ... ja oled üsna kenasti vahepala - kaloripommidest eemale hoidnud. Tõesti tubli ! Ma südames hoian sulle kõvasti pöialt, et homne "palgapäev" sulle selle nädala pingutuste eest ka kena "tasu" toob smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 24. April 2015, kl 09.13

Tervitused. Lootsin siit tegelikult juba numbriterivi leida, aga ... no ... olen siis esimene smiling smiley Minu nr 84,4 (-0,3) ja sellega saan üle pika aja ka oma "rasvase numbri" uude kohta nihutatud. Tasa ja targu - olen rahul smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 24.04.2015 09.14.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Cat65
Kuupäev: 24. April 2015, kl 10.30

Tere kesklõunat!

Eile ei jõudnudki oma kaloreid lugeda, aga väga hullusti ilmselt eile päev ka ei kulgenud, sest tänane hommik andis meeldiva -0,9kg ehk kaal siis 120kg. Algus on tehtud! Aga pean tunnistama, et lihtne see pole sugugi, muudkui maadlen iseendaga sad smiley Loodetavasti millalgi läheb kergemaks. Ma tegelikult ostsin endale hiljuti ühe motivatsioonikleidi (ma olen suur kleitide ja seelikute fänn smiling smiley), mis passib ilusti selga, kui esimesed 20kg maha saan turjalt. Ei jõua seda aega ära oodata, aga väike unistus on, et ehk sügiseks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 24. April 2015, kl 12.24

minul täna 65.9(-0.1)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 24. April 2015, kl 16.33

Tere, minu kaal näitas 89,9 (+1,5)eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 24. April 2015, kl 18.10

No nii...
Cat65 on teinud algust- esimene kilo kadunud, mingu nüüd kõik ülejäänud üleliigsed kilod ka sellele esimesele järgi smiling smiley

See nädal siis sain sellenädalasele reale hulganisti rasvaseid numbreid teha. Tublid, loodetavasti need sinna ei jää ja hakkavad koos meiega muudkui alla poole kaasa rändama.
Usun, et Annn sai nüüd ka 5-st motivatsiooni ja seda 6-t enam tagasi ei lase, eks ju smiling smiley

KurrNurr .. sinul aga ripub nüüd jälle see 9 seal pea-kohal.... kole, kole, kole... ei, ei.

Kas järgmine ndl üldse on kedagi kes toidutabelit täita tahab ? Mariihen on ära.... Cat65, kas sina märgid ?

Igal juhul on tabel olemas, kes tahab saab märkida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Cat65
Kuupäev: 25. April 2015, kl 12.08

Hei,

Mina ikka punnin toidutabelit täita- uhkes üksinduses küll, aga mind see ei häiri- pean seda kasvõi enda kontrollimiseks täitma, muidu kardan,et kipub käest ära minema, sest silma järgi veel ei oska koguseid nii hästi hinnata.

Aga vahepeal loen enda motivatsiooni hoidmiseks figuurisõprade edulugusid:

[www.figuurisobrad.ee]

Aasta allavõtja on valitud, kuid minu lemmik on vaieldamatult Lilian, kellega ma ennast palju samastan - tal peaaegu sarnane pikkus, vanus ja stardikaal. Võttis maha 48kg! Seda 3-aastaga. Väga tubli.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 25. April 2015, kl 20.05

Mina kahjuks ei jõua toidutabelit täita, aias juba nii palju toimetamist, et olen harva kodus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 28. April 2015, kl 06.11

....käisin eile ikkagi 5 km kepikõndi tegemas....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 29. April 2015, kl 12.12

...eile ka kõndisin.....aga kus kõik teised on, nii vaikselt nokitsete we või sööte???

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 29. April 2015, kl 16.49

Ma ikka käin vaatamas kas keegi on midagi kirja pannud, aga ... olgem ausad ... asi hakkab ära vajuma smiling smiley ... või siis pole see hooaaeg eriti käima läinudki smiling smiley
Püüan ikka oma suhumineva kraami suhtes kriitiline olla ning reegel nr 1, et koju üleliigset kraami mitte osta. Mida kapis pole - seda süüa ei saa ( isegi kui isu on).
Küll aga ütleb sisetunne, et ega meist suveks kellestki asja ei ole , et siin koos "punnitamas käia"... ma ei tahtnud öelda, et kõik käega löövad ... lihtsalt keegi nagunii ei viitsi siia kirjutama tulla suvel. Seega olen sellises " motivatsiooni kriisis" , et ei viitsi ... nagunii saab asi varsti otsa... Väitke vastupidist smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.