Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 24
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 19. April 2011, kl 10.00

Tere ,milline mõnus luuletus,alla anda ei tohi, see lõpp meeldib mulle vägawinking smiley,mul ka pool kilo juures tänasega aga tänasest olen nüüd väga ,väga tubli ja katsun mitte magusaga enam patustada,peaks ka omale kuivatatud puuviljad või pähklid käeulatusse panema,siis hea neid süüa ,ehk ei teki siis ka enam seda magusa vajadust.Pikkuseks mul 170.Lugesin siin vee joomisest,peaks ka selle mustikavee ära proovima,ise armastan Värska originaali juua või rohelist teed ja 2 tassi kohvi ,ilma kuidagi eisaa,suhkru olen suutnud küll ära jätta aga piima ikka peale, siis selline mõnus kohvwinking smiley....Ilus päev täna õues.kahjuks ise välja eisa,lapsed haiged,peab võimlemisega piirduma,muidu eisaagi mingit liikumist,päikselist päeva kõigilewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 19. April 2011, kl 10.09

"Meeleheide on võidetav. Tunnista tõtt!
Ära nüüd anna alla. Vaid see oleks lõpp!"

See lõpp sobib hetkel just sulle Karmee ... Ei tohi meeleheidet tulla ja jätka ilusti oma rajal smiling smiley Minul on ka kaal 3-4päeva seisnud ja siis teinud jälle spurdi... "Ta mul" siin jääb mõneks päevaks mõtlema vist... Aga ma jätkan ikka alati ilusti ja see on end ära tasunud....

Luuletus on maru vahva... Aitäh smiling smiley

Mina olen näiteks suguvõsa (nii ema, kui isa poolse) kõige lühem... Mul neid 2meetrisi mehi ja 178 naisi siin ikka jagub... Ja ka mitte naabrimehe oma grinning smiley

Minagi iga hommikune kaaluja, kuna siis on mul silme ees, et kudias eelmine päev möödus ja mida korrigeerida, kui vajadus peaks tekkima....

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 19. April 2011, kl 10.51

Väga võimas elamus luuletusest,võttis kohe võdisema AITÄH PAIKENE!On ikka meil pikki tüdrukuid ka (ilus,ma alati nii kade)Mul mees 189 talle jalle jubedalt meeldib et olen selline tillusmiling bouncing smileyMa muidu ikka kaalun ka aga kui patustan hoian heaga eemale,siis ei julge ja ei lähe mitu päeva,enne kui oma arust teen patu heaks.moody smileyTahtsin ka teilt küsida mul graafikus kaalu languse joon minu enda oma on sinisest kõvasti ees aga KMI on veidi maas oma korda sinisest,kas põrutan liiga ees minema et rasv sitikas ei jõua sulada järgieye popping smiley?

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 19. April 2011, kl 10.53

Teate, mulle nii meeldib siin teie mõnusalt positiisveid postitusi lugeda! Mul kerge sõltuvus teist juba ausaltöeldes!smiling smiley
Jõudu, Karmee! Ega k6ik päevad pole vennad! Küll ta jälle langeb, kus ta pääseb! Luuletus, muidugi üle prahi grinning smiley
Minul on täna hea tuju, käisin vereproovi tegemas, ja veresuhkur ilusti normi piires - 5,1. Ta on mul siin vahelö trikitanud, kui söögikord vahele jääb, hakkab kohe jube paha, ja mul oli ka koguaeg kohutav janu, seepärats käisin kontrollimas, et siis süda rahul. Ilmselt ma olen lihtsalt juba nii harjunud regulaarselt sööma, et enam ei saa teisiti!
Pikkusega seoses - mina olen ka 174 ja ausaltöeldes tunnen end alati igal pool kõige pikemana. Ma armastan kohutavalt kontsi, aga just sel põhjusel, et mitte veel pikem olla, naid igapäevaselt ei kanna ( ja viimasel ajal ka seetõttu, et siis viitsin rohkem jala käia!) samas - ma olin kuni keskkooli lõpuni 164 ja siis jälle tundsin end hirmus lühikesena - mu toonane kallim oli korvpallur - vbla seetõttu. Nii et ühesõnaga ma virisen nagunii alati, ükskõik kas lühike või pikksmiling smiley Aga püüan igatahes ennast armastada niisugusena nagu ma olen ja vähemalt paistavad pikad naised silma! Kuigi ma nii sageli imetlen poes mingeid hulle stilettosid ja siis jätan ostamata, sest tean, et tunneksin end naeruväärselt pikana ja need jääksidki kappi tolmuma...Aga ma arvan, et tegelikult me oleme kõik ilusad, kas lühikeste või pikkadena. Ennast armastada on väga tähtis, ma olen mõistnud, et ka see aitab oma ideaalvormi jõuda. Vanasti ma ainult piitsutasin end ja muudkui vahtisin peeglist oma koledaid rasvavolte. Nüüd vastupidi - ma aina kiidan end, et olen aina kenam ja saledam. isegi siis kui olen patustanud, püüan leida positiivset poolt - ja nii see lähebki selles positiivses suunassmiling smiley Nüüd ma aga lõpetan latramise ja lähen trenni! kaunist päeva, mu kallid kaasvõitlejad!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 19. April 2011, kl 11.09

Mina jalletongue sticking out smileykas te olete tähele pannud et oleme kõige suhtlus aldimad,meie duell püsib lakkamatult paremas ribas(loe foorumeid).Mul nii hea meel et sain teiega kampaspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 19. April 2011, kl 11.33

Nii äge luuletus smiling smiley
Mina olen 171cm ja hea meelega kannan kontsi ka. Olen nimelt võistlustantsija olnud kaua, nii et kontsadega väga harjunud.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 19. April 2011, kl 11.58

Mina arvan küll aretha, kui poes ikka mingid ilusad kontsadega jalanõud on ja sobivad ka veel, siis vaja kindlasti osta. Vahepeal ongi tore ülevalt alla vaadata ja näeb ka kaugemalespinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 19. April 2011, kl 12.19

No tere tüdrukud.spinning smiley sticking its tongue out
Jalg on täna täitsa kabe,võin tuurile minna
Pikkust on mul 156 cm.matsakas ja maa tõugueye rolling smiley
Veega olen ka juba ära harjunud,see,et klaasi täis vett käe pärast oli,et saan möödudes lonksu võtta,aitas mindeye rolling smiley
Muidu on kõik okey,kuid tuju on kuidagi kehv tänaconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 19. April 2011, kl 12.38

Minu teise duelli tüdrukud on ka nii ära vajunudsad smileypeale minu viimase teksti, pole sinna,keegi sõnakestki kirjutanud
Hea,et liitusin teiegaspinning smiley sticking its tongue outloodan,et te ära ei kaosmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 19. April 2011, kl 12.49

Ära mitte loodagi!!Mul kindel plaan kaal alla saada ja siis see kõige raskem etapp teda ka säilitada.No ja peale kauba mul üle aasta sisse maksthe finger smileyegas seda saa ometigi raisku lasta.smileys with beerMu teine duell on hästi vaikne.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: Kaisa01
Kuupäev: 19. April 2011, kl 14.10

Hea et siin pikki tüdrukuid ka on, aga ma praeguseks ikka pikim siin vist, 175 cmsmiling smiley Tunnen et teiste hulgas ikka tõelise elektripostina, aga mul kõik sõbrannad minust lühemad. Võibolla mul selline kompleks ongi sellepärast küljes. Kooliajal olid ka pea kõik mu peigmehed lühemad minust, linnapeal läksime ikka nii et poisid mul kaisussmiling smiley Õnneks mehe leidsin endale pikema, isegi kui mul kontsad jalas on ja kontsad on ilusad..naiselikud.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 19. April 2011, kl 14.32

Mina näiteks tegin täna trenni: 45min crosstraineril ja jalutasin 8,5km... Päike paistis, ilm oli väga kena aga tuul oli metsik smiling smiley

Eks minagi ju otsisin omale kaaslai, sest ka minu teine duell on suht vaikseke ja siin meil rahvast rohkem ja palju aktiivsemad kasutajad... Ning kuna juba olin liige üle kuu siis mingi aimdus siinsest rahvast ja kasutajatest olemas... Ja liikme staatus on mul hetkel ostetud märtsini 2012 (hinnas ju erilist vahet polnud). Ja osad neist, ked olin ennem jälginud (blogisid) on minuga nüüd siin koos smiling smiley See on ju rõõm.

Tore, et me ikka nii erinevad oleme (nii kaalult, kui ka pikkuselt)...
Täna lõunaks Hortexi külmutatud oad ja kamaluga kakaoga kohupiima... Mul valgud alati üle ja enda arvates piiran neid metsikult... Ma ei taha mõeldagi, ku palju ma ennem veel neid valke sisse kühveldasin smiling smiley

Päikest

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 19. April 2011, kl 14.57

Räägite siin austajatest ja meestest,huvitav ,et minu elus on olnud kõik pikad mehed,180 cm ja rohem,eks ma nende kõrval olin ja olen ,kui päkapikkeye rolling smiley
Minu laste isa oli 186 cm pikk,kellega tutvusin tantsukursustel jahot smiley nii ma siis tantsisingi abiellu ja nüüd vanaduse rõõm on 182 cmspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 19. April 2011, kl 15.52

Nii tore,et teiega liituda sain,siin kõik rõõmsad ja suhtlevad , lahe ikka,kohe kisub siia suhtlema.Ise võimelesin ,siis 30 minutit,kuigi pole ikka see mis jalutamine ,eriti sellise ilmaga.Loodan,et lapsed ruttu,ruttu paranevad ja saan jälle jalutama,lastel ka piin sellise ilmaga toas olla.Kaunist päikselist päeva kõigilewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 19. April 2011, kl 15.59

Koos õhtusöögiga tuleb päeva kaloraaž ainult 54%. Lõunaks sõin salatit ja see tõmbaba kogu päeva kalorid nii madalaks, õhtul mul pole enam üldse nii suurt isu, et 300-400 kalorit sisse vitsutada. Proovin olukorda banaani ja mandlitega, kuidagi parandada. Ei ole see alasöömine ka üldse hea.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 19. April 2011, kl 16.07

liisa85 see ju täitsa super kui õhtul isu pole,mul täitsa vastupidi,hommikul ja päeval pole viga aga õhtul aind sööks,nüüd võtan kurki, joon vett või teed ja see peletab ka söögiisu eemale,sest 22 läheneb ja eesmärk vaja täitasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 19. April 2011, kl 17.48

Teate mu kallikesed ja ma ei teinudki täna essugimoody smileyTühja kah,homme teen topelt,vist?Mul väike laisik täna sees ja ongi niitongue sticking out smileyIlusat õhtut!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 19. April 2011, kl 19.50

Ma käisin täna pilateses- jube mõnus oli. Mulle just istub selline rahulikum trenn. Hommikul käisin verd andmas ja seepärast jäi hommikusöök õigel ajal söömata - oi, küll siis oli isu kl 9.30! Õnneks sai seal kõrval kohe putru ja kohvi, kotis oli veel mõrusokolaadi ka. Lõunaks sõin oma lemmikut jassi seemneleiba või, salati, kalkunisingi ja tomatiga ja võtsin coffee in ist sojapiimaga lattet. Ma pole allergik, aga mulle niiii maitseb sojapiim! Seal saab veel pähkleid ja kookoshelbeid ka kohvile peale küsida. Vahepalaks sõin peotäie värskeid hernekaunu. Siis olid lapsel koolikatsed ja pärast seda käisime ühes pannkooklas - ma võtsin seljanka ja kohupiimapontsiku, mille ma eelnevalt teenindajal palusin ära kaaluda grinning smiley Seljanka oli ehtne, hapukoorehunnikuga - kõht siiani jube täis. Nüüd lõin toidud sisse - imede ime, puha tasakaalus! Ainult vähe tuli, 1300 kcal. Aga muidu olen väga rahul, oli igati asjalik päev. Muide ostsin veel apteegist mingit teesegu nimega Vitamiinitee, KUbja ürditalu vist - hästi maitsev on!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 19. April 2011, kl 20.02

Tore, et sulle pilates meeldib... Kuna mina olen rahmeldaja siis meedlib ka liikumine rohkem, sest pilateses ma pikutaks liiga palju smiling smiley

Ma ka mõnikord võta mõne Latte kuskilt (tavaliselt kuskil kohvikus ja lauas juues), ja mingit puru ma sinna peale ei taha... Kui siis ainult mingil imelikul põhjusel olen võtnud 2-l korral śhokolaadi... Aga põhiliselt joon kodus.

Mmm, seljanka... Tuli endalgi hetkel isu peale... pontsik mind isegi ei tõmba hetkel smiling smiley
Eks ma olengi rohkem soolase sööja... Ja magusast võin loobuda smiling smiley Aga kogused on mul küll suured... Poiss vaatab kõrvalt ja imestab, et ma alla ka veel selliste kogustega võtan...

Teedest joon ma ainult piparmüni oma või musta ... Kohvi meeldib väga, aga joon tavaliselt haigena... Või kui talvel õues tegevused või hoopis talvine jalgpalli vaatamine smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 19. April 2011, kl 21.54

Mina armastan ka kohutavalt kohvi, aga veel rohkem teesid. ja just rohelist, valget, rooibost, igasugu ürdisegusid, meega, sidruniga, kaneeliga. Chai latte on mu eriline armastus! Kohvi maitseb mulle ainult espresso - või siis masinakohv. Presskannukohvi ma ei suuda juua miskipärast. Ma lihtsalt tahan peaaegu koguaeg mingit tassikest endale ette, kohvi kätte oleks juba surnud vist grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 20. April 2011, kl 05.05

Tere hommikust sõbrakesed!Mul siis 2 tassi kohvi vahele 1pettsmiling smileysmileys with beerPraegu tundub et päev tõotab tulla ilua,küll oleks hea kui tuult ei oleks.Kuna eile molutasin niisama siis täna plaan see heastada.Kaunist algavat päeva,kindlasti olen kõksti päeva jooksul tagasi,no kohe kisub teie juurdespinning smiley sticking its tongue outKalli!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: doucier
Kuupäev: 20. April 2011, kl 06.01

Ilus luuletus :-)
Mul pikkust 162. Ja kaal püsib nagu liimitud. Kas kaaluabis kuskil ka selgitab, kuidas kaloreid arvutada, sest näiteks minu võileib kanaga või singiga on ilma võita ja kapsaga ńing kui ma valin Rimi kanavõileiva, siis tuleb seal kaloreid vist rohkem kui minu võileival...
Ilusat kolmapäeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 20. April 2011, kl 07.43

Doucier- Ära eriti neid Kaaluabi restepte kasuta.... Need võivad väga valed olla (Rimi võileib on siis õige, kui rimi võileiba ka sööd)... Sest sa ei tea, et kui palju keegi mingi toorainet on kasutanud ja kui palju erinevaid asju sinna pannud... Mina lisan alati eraldi kõik asjad sisse (siis on alati ülevaade oma toitumisest)... ja tean täpselt, et mida ja kui palju söön... Arvuta kokku oma võileib ja sind võib tulemus hämmastada smiling smiley

Karuke- Muidugi võtad sa end täna kokku ja liigutad natukene... Kuidas siis muidu saledaks saab ja asjad korda saad smiling smiley Me usume sinusse...

Kahju jah, et täna päikest ei ole... Eile oli jahe jalutada aga täna siis veel jahedam... Ma vist jätan täna kõndimise vahele ja müttan crosstraineriga.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 20. April 2011, kl 08.27

Issake, täna oleks võinud olla ikka reede hommik juba ja kaalu fikseerimine... Ma väga loodan, et see number jääb püsima, sest mul tänaseks ja homseks Lavaśirull plaanitud... Maitsev ja mõnus...

Ma ise hämmastan end ka, et mul pole veel motivatsioon kaduma läinud... Muidu tüdinen kõigest suht kiiresti... Siin aga tahan teiega lobiseda, mõnuga kaalu langetada ja seda ma ka teen... See kaalulangetamine polegi nii raske (muidugi on, aga mul selline tunne hetkel)... Ainult jälgi ja märgi ülesse...
Ja lisaks sellele, ma vist muudan hiljem ka selle unelmate kaalu ära... mul see 61 tundus ikka meeletu kaugusena ja arvasin, et ega ma seda kunagi kätte ei saa... Sest ütlesin endale, et kui ma 65 saaks siis olesn juba tubli, see on kohe-kohe käes ka...Nüüd ma enam nii ei arva ja kaaluabi arvates peaksin ma kaaluma 59.9kg... Kui ma saaksin oma kaalu 5-ga algavaks.... Teate, ma vist tunnen end siis, kui Mount Everesti vallutanud ronija smiling smiley

Ma olen hetkel ikka täitsa veendunud, et Ma olengi juba suutnud oma mõtteid muuta tervislikumaks... Ei isuta midagi rasvast, magusat (Kuigi eile oli hull komeedi kommi isu)... Pigem on taldrikul alati juurviljad ja laual puuviljad...
Kõik ütlevad, et ma olen viimasel ajal muutunud veel rõõmsamaks ja säravamaks...

Teate, ma olen end Armastama hakanud... Ja iga päevaga muutub see tunne tugevamaks... Sest ma näen, et toimuvad muutused ning mul on energiat rohkem grinning smiley

Ma pulbitsen tänasel hommikul tunnetest ning energiast...
Olege tublid ja päikest teis ilusasse päeva cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: Kaisa01
Kuupäev: 20. April 2011, kl 09.14

Mina ka juba ootan kaalumist, sest täna näitas kaal ilusat langust ja mul kohe nii hea meel oli. Loodan ainult, et nädalavahetuseplaanid ära ei riku kõike, nimelt sünnipäevale minek ja tort on muidugi minu teha. Mõtlesin šarloti torti teha aga natuke teisiti, panen rullbiskviidi põhja ja peale jogurtitarretis, siis uuesti rullbiskviit ja kohupiimakreem, jällegi uus kiht rullbiskviiti ja pealt katan arvatavasti šokolaadiga. Ei teagi kohe palju selline asi kaloreid annab, aga tordi tegemisel ju kõike alati üle jääb ja sellepärast kardangi ette, et need magusad jäägid leiavad tee minu kõhtusmiling smiley
Aga mis kõige hullem, et mul väike närv praegu sees, päevad on üle nädala juba hiljaks jäänud...mõtlesin reedel testi ka ära teha. Kui asi positiivne, siis duelliasi teiega läheb kahtlaseks, aga vaatame mis tulevik toobsmiling smiley
Ilusat päeva teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 20. April 2011, kl 11.12

Jaa, Londiste, mul on viimasel ajal pidevalt see tunne! smiling smiley Nii hea ja kerge on olla! tahaks juba suve, et natuida rannaskäimist ja olla oma keha yle uhke!
Täna on t6epoolest jube kylm! T6usin juba 6st ja läksin laevale, nyyd siin helsingis k6ndisin 45 min 6ues ja seega läks juba enne l6unat k6ht jube tyhjaks - sest hommikusöök oli varane - ja siis s6in tohutu hunniku igasuguseid toorsalateid oliiv6liga ja seemnetega, k6rvale värske leib toorjuustuga..oeh, kyll oli hea!6nneks siiani ka kcal normi piires ja tasakaalussmiling smiley
Kaisa, m6nikord jäävad päevad ka seepärast ära, et oled alla v6tnud. Mul on natuke tsykkel sassis, sest olen kokkuv6ttes päris palju alla v6tnud, aga kyll see läheb jälle korda!
Ilusat päeva k6igilewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 20. April 2011, kl 12.41

Tervistspinning smiley sticking its tongue out

Kõik te tahate kaalumist.moody smiley
Mina ei taha,mul juba 3 päeva kõht nii kinni,et karju appi.eye rolling smileyOstsin täna ananassi ja kiivisid,ehk saan järje peale
ja sellega seoses ongi mul tuju ka kehv,loodan et reedeks saab kõik korda ja kaal ikka langebeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 20. April 2011, kl 13.36

jah, memm, see häda käib vahel ka kaalulangetamisega kaasas...piimhappebakterid aitavad ka, siis mind on paar korda aidanud mesi sooja veega, linaseemned ja kliid keefiriga. Kyllap kiivid juba aitavad sind! Just eriti hommikul tyhja k6huga m6juvad hästi.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 20. April 2011, kl 13.59

Tsau mu musirullikesed!Nagu lubatud sai rügasi aias -9oo aga lähen veel tagasi.Pidin kohe tulema ja vaatama mis teete.Jummi kuidas ma teid küll kadestan mu saledakekesed!!!!!!!!Tean ju küll mis hää tunne see on,suurema osa elust hõljusin läbi elu ja vot kus lops nüüd veeren vaikselt,aga ikka sihi poole.Memmeke ära kurvasta mul sama seis,nädalas korra ja kõiksad smileyKüll ta ükskord toimima hakkab,nati raske on kaasas kanda aga kannatame ära eks!tongue sticking out smileyKaisa see tort saab vist väga nämma,mulle jubedalt maitseb kus kohupiim sees,head pidutsemist sullesmiling bouncing smileyKui see vastus on oodatud positiivne siis ÕNNE!!!Nii loen veel nati blogisid ja lähen mullamutte kimbutama ja edasi puid maha võtma mida päästa ei saa,teate kui külm on väljas.Tsau!!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 20. April 2011, kl 14.20

spinning smiley sticking its tongue outEga ma saagi aru,miks see nii on,vahepeal oli kõik kenasti,vett joon ma piisavalt
Kohupiimaga tehtud toidud on ka minu lemmikudsmiling bouncing smiley,kuigi ma momendil piirdun mini maalselteye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 24


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.