Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 03. May 2011, kl 08.22

Tere hommikust Kaisa,

Kui sa juubelil käisid siis vb ei olnud see toit veel su sooletst läbi käinud ja istub veel sul sees... Sellest ka tõus kaalul...

Proovi kiivisid süüa või linaõli. Meil siin osad kasutajad on juba nende asjdega paremini kursis, et mis aitab selliste asjade vastu- nagu seedimse parandamine smiling smiley

Tubli, et jooksmas käisid... Ime, et tuul sind minema ei viinud ja, et ikka meiega oled grinning smiley

Ja ma arvan, et kui täna teed vähe lahjema päeva siis oled kahe päeva kohta tasakaalus ja rajal ilusti tagasi... Edu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 03. May 2011, kl 11.38

Tere spinning smiley sticking its tongue out
Kcal on mul 1720,peaks nagu piisavalt olema,ma pole nii palju söönutkieye rolling smiley
Kuid jah päeva lõpuks olin -214 miinuses,nii,et mina tarbin päevas oma toidu äraeye popping smiley
Kuid hea uudis on see,et täna hommiku olid töö püksid lohvkaks jäänud,kuid kaalule ei julgenud minna ,äkki polegi kaal langend,siis pettsad smileyumus suur
Teil langeb kaal nii kenasti,et lõpuks peaks ikka,minu kaal ka alla andma,ja langema hakkamasmiling bouncing smileysee oleks juba õiglasem,muidu muretsen siin tühja
Käisin kodus söömas ja nüüd põrutan uuesti tösse
Olge ikka tublidgrinning smiley ,kaunist päeva teilegrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: doucier
Kuupäev: 03. May 2011, kl 12.25

Tüdrukud, kas teie saate toitude sisestamisel erinevate valikute seast valida, kus kalorid juba kirjas? Mina miskipärast eilsest saadik enam ei saa. See tegi mind nii kurvaks, et sõin ja sõin ja sõin ja yldse ei jätnud meelde mida :-( Tehnoabi ei oska ka midagi öelda. Kas teile on nii kunagi siin lehel juhtunud?

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 03. May 2011, kl 13.09

Hõiskasin enne õhtut - kopsupõletik confused smiley
See tähendab, et kaks nädala mitte mingit liikumist ja kuna olen vanemate juures, siis pean sööma seda, mida pakutakse. Ja krt kaalu ju ka ei ole grinning smiley

Aga ma väga vapralt kavatsen rajal püsida...kuidagigi. Kõigepealt peab kaalu muretsema kusagilt reedeks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 03. May 2011, kl 13.43

Oi, kui kahju Liisakene...
Kiiret paranemist... Ega see liikumine kaalu langetamisel ei olegi nii tähtis... Peaasi, et sa jälgid, et mida suhu pistad... Kui ema ikka tahab siis küll teeb lahjemaid toite... Mina emega koos elades küll juurde ei võtnud... sest ema tegi maitsvalt ja trvislikult süüa... Palu neid, ega nad ei saa ju keelduda...

Ma südamest loodan, et saad vapralt hakkama ja ei patusta väga palju... Mina ka haigena jälgin, et mida ja kui palju suhu pistan...

Memm- No kui kuidagi ei saa kaalu liikuma, siis kuidagi ikka saab... Loodame parimat grinning smiley

Doucier- Minul sellist muret ei ole... Just vaatasin ja kontrollisin... Minul Kaaluabi täitsa korras ja terve smiling smiley Kirjuta kaaluabile nad peaksid vastama ju smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: doucier
Kuupäev: 03. May 2011, kl 15.09

Nad seal ka nõutud, ahh, läksin yle mozilla brauserile, nyyd ok. Võib hakata jälle sisse toksima, siis ei jõua nii palju syya sel ajal ;-)

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 03. May 2011, kl 18.04

Ole tubli, Liisa! palju jõudu paranemiseks! Tead, haigena nagunii pole nii suurt isu ja ära muretse, kui ka ema teeb rasvasemat toitu, siis võta lihtsalt natuke vähem. Mina teengi ainult väga rasvaseid toite, aga siis saab ilusti tasakaalu ja kaal aina langeb. Näiteks tänaseks õhtusöögiks hautasin porrut, sellerit, kapsast ja porgandit, ca pooleteist kilo juurviljade peale panin 100 g oliivõlismiling smiley aga saab kõhu hästi täis ja maitsev ka. Ja polegi nii kaloririkas kui ma kartsin.
Ja joo hästi palju vedelikku, see kindlalt aitab ka tervenemisele kaasa! Mul olid siin mõned päevad, kus olin palju kodus ja jõin hirmus palju sidrunivett, rooibost ja igasuguseid ürditeesid - ja mul täna hommikul oli küll niisugune number ees, et pidin pikali kukkuma - eesmärgist igatahes natuke allpool! Viimastel päevadel olen samas söönud päris palju, eile oli pidu, üleeile sünnipäev...võta siis nüüd kinni, mis mõjus.
Memmele head tööpäeva! Küll su kaal ka langeb, kus ta pääseb! Minul oli ju viimased 2 nädalat langus 100 g nädalas, terve kuuga olen vist ainult pool kilo kaotanud, kuigi olen kokkuvõttes suurema aja korralik ja nädala kalorid kokku lüües pole ka ületamist. Ja nüüd siis täna näitas kaal äkki rohkem kui kilost langust võrreldes reedega! vaevalt et see alles jääb järgmiseks reedeks, aga siiski tore kasvõi korrakski näha sellist numbrit - sest elu sees pole veel sellist näinudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 03. May 2011, kl 18.05

Tere kõigilewinking smiley Päevad kuidagi mul nii kaovad ära,et kui saan mahti arvuti tulla juba õhtu käes,sel nädalal pole jalutama jõudnud,võimlemisest rääkimata,õnneks söögiga on suhted head ja pole patustanudwinking smiley Liisa 85 kiiret paranemistwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
grinning smileythumbs upRe: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 03. May 2011, kl 18.21

thumbs upLiisake tervist tuleb hoida ,sa veel nõnna noor,püsi ikka teki all,küll pärast jõuad kõik toimetused tasa teha
Võtsin aretha nõu kuuldagrinning smiley,katsun rammusamaid asju tarbida,oli just ,kui pisut lihtsam toiduga,kuid paratamatult juhtus ikka nii,et kõik näitajad pisut üle ja kcal veel pisut puudueye rolling smiley
Täna siis ma enam ei jõudnud kannatada,olen juba 2 kuud jäätiseta.moody smiley
moody smileyLäksin poodi ja ostsin marsi jäätise(41,8 gr.-143kcalthe finger smiley
Oi küll oli heaspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 04. May 2011, kl 05.12

TERE HOM.MU ARMSAD!Memm see jäätis läks kindlasti asja ette ja ma usaldan väga Aretha soovitusi,samuti Londiste on mulle amdnud oma teadmiste pagasist suuri tarkusi.Üldse kõikide soovitusi kel pikk tee käidudthumbs upsest nüüd söön ja kaal tõega kukub,kui just paeluss pole sisse läinudsmiling bouncing smileyLiisa püsi teku all,kopsupõletik pole üldse nalja asieye rolling smileyAivi olen kindel et kaal kukub ka ainult õieti toitudes,hoian sulle pöialtthumbs upAretha olen surm kindel et näitad meile jälle kuidas üks kaal langema peabsmiling bouncing smileyoucier kas said korda oma süsteemi,minu jaoka oleks see krahh sest muid võimalusi ma otsida ei oskaks,edu sulle kullake!Londiste sulle suur kummardus ja aitäh nõuannate eest,kõik toimib nagu soovitasid.Loodan et maruline kaalu kadu halba ei tee ja et see pole mingi märk et pea piiri,sest ka täna hom.kaalumine võttis upakile.Jooksen siin õnnelik ja seganehot smileyHea isegi et meest kodus pole ta vaataks küll et naine on söömisest lolliks läinudsmiling bouncing smileyKaunist päeva teile mu armsad ja olge ilusti terved ja õnnelikud!grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 04. May 2011, kl 08.23

Hommikust,

mina jälle tassikese kohviga siin foorumis asjatamas ja blogisid lugemas...
Mõnus on kuidagi olla, väljas vihm sabistab, ise istun diivanil teki all ja joon kohvi smiling smiley

Tead mul ka kaal kiirustab kuhugi, täna jälle väiksem natukene, kui eile hommikul... Reedeks võib ju nii jälle midagi vägagi ilusat oodata...
Minu mees ka vaatab, et sööb nagu hobune ning võtab veel alla ka... Kus on see loogika, tema aru ei saa grinning smiley

Lugesin seekord meie tublide tabelit ...
Liisa85, Karmee, mina ise, Kaisa01 ja Karuke03- me kõik olime tabelis... Päris hea saavutus ühe duelli kohta või mis smiling smiley
Muidugi sain ma ka ise parajalt naerda, sest mind oli pandud 2-korda smiling smiley Nii -1,3kg kui ka -2kg kaotamisega smiling smiley

Eile tegin endale rakvere pihve, sain mõnusalt rasva kohe juurde... Mul seda rasva toidus ikka liiga vähe... Eile sain 17%- minu isiklik rekord vist... Tavaliselt jääb alla 10%... Aga üritan seda ikka parandada ja aina tublimaks minna smiling smiley Täna Talleggi kanapallid ja Rakvere pihvid... Kohupiim on ka ainult 2,5%...
Kunagi valisin poest neid lahjasid ja Light tooteid... Nüüd ajan igalt poolt rasva taga... Vähemalt on kaalu langetamine lõbus ja kõht on alati täis... See ju ongi peamine, et endal oleks hea olla...

Nagu aretha blogis küsis, et mille järgi te otsustate, et palju on vaja veel alla võtta?
Mina tegin algse plaani, et kui 65 saaks oleks juba supper, aga sisimas lootsin ikkagi 61kg... Nüüd tundub, et see on ka varsti käes... siis nihutan piiri ikka edasi... See Kaaluabi süsteem mulle sobib ja ei arvanud, et siin nii kaua vastu pean... Ja koos langetamine on nii mõnus ja innustav...
Nüüd teen plaane, et kui ma oleksin 57kg, siis oleksin kaalust kaotanud 20kg... See teeks peaagu 26%- minu algsest kaalust... Aga see tundub täielik utoopia... Ei luba hetkel midagi, aga see oleks vist minu "märg unistus"... Peaasi, et ma oma kehaga ise rahul oleksin...

Jäin jälle lobisema... Ma ei tea, et miks minu tekstid alati nii pikad on smiling smiley Tekst tuleb nii juhuslikult, et ei märkagi pikkust ennem, kui postitama hakkan....

Olge tugevad

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 04. May 2011, kl 13.32

Leidsin väga hea dieedinipi. Väga lihtne on vähe süüa kui toidu maitset ei tunne smiling smiley Kuna mul on mingi täiesti hull nohu, siis ei tunne ei lõhnu ega maitseid grinning smiley

Kaalun vanemate vana logu mittedigitaalse kaaluga. Mulle tundub, et ma olen vist murdnud oma 70 needuse ja kaalun nüüd alla selle. Samas, ega ma enne ei tea, kui alles järgmise nädala keskel kui lõpuks koju oma kaalu juurde saan. Sellest tulenevalt jätaks enda kohapeale tabelisse sellel reedel tühjuse. Haiguse tõttu ei saa naabrite juurde korraliku kaalu peale ka kaaluma minna. Muidu esimese numbri vahetus oleks igavesti uhke värk küll smiling smiley

Ma arvan ka, et kaalu tuleks langetada niikaua, kui peeglist just sellise kehaga inimene vastu vaatab, kellega 100% rahul oled. Mina pole kunagi 36 suurus olnud, nii et ei kujutagi ette kui palju ma selle saavutamiseks alla peaksin võtma.
Olen nõus ka, et tegelikult on see kaalulangetamine ikka päris lihtne ja eriti siin keskkonnas. Tuleb olla lihtsalt piisavalt kannatlik - ühe kuuga peenikeseks ei saa.

Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 04. May 2011, kl 17.09

Te mu armsad!Londiste mulle jubedalt lähevad peale su pikad jutud,minu pärast ma loeks neid innuga ikkagismiling bouncing smileyLiisa sa oled super kahju ainult et haige,saa ruttu terveks.Täna jälle õues maru külm aga tööd tahavad tegemist.Teate ma olen mitte ammu 49 ka kaalunud,nii 3a tagasi ja tagant järgi mäletan et ka siis kurivaim ei olnud ma rahul,kuidagi kõverpeegel on siis silme ees.Aga unistan ikka 57 olla kuigi vist enam ei sobi,kortsud siis liiga nähaeye popping smileyAga las ma unistan pealegi mul sinna jube pikk maa.Kardan ainult et mu kullakesd lähevad siis siit ära ja ei tule enam lohutama,patsutama ja kui vaja siis ka tutistamasmiling smileyilusat õhtut!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 04. May 2011, kl 17.55

Tsau kallikesed! Nii hea meel su pärast, Karuke! Mulle ka meeldivad Londiste pikad jutud - ega ma ise ka just eriti tagasihoidlik pole oma lobaga grinning smiley
Muide, mina vaatasin täna juhuslikult kalendrisse ja avastasin, et see minu utoopiline üle kilone kaalukukkumine paari päeva jooksul langes just sinna vana kuu kanti. Kuskilt on nagu kõrva jäänud, et vana kuu on kahandav, et siis pidi olema jube hea alla võtta. Äkki ongi õige juttsmiling smiley

Aga veel selle teema jätkuks, et millal on ideaalkaal käes - oli mul täna niisugune juhus - minu spordiklubis üks treener mõõdab soovijatel iga kuu rasvaprotsenti jm ümbermõõte ja annab soovitusi trenniks. Ma siis läksin ka küsima, et kas saaks millalgi tulla mõõtma - mul pole oma % aimugi - ja siis ma ütlesin, et olen siin oma aruga vaikselt kaalu langetanud ja tahaks teada, kui palju mul kehas rasva on. Ta vaatas mind hästi imeliku näoga ja küsis ettevaatlikult, et ega sa ometi ei arva, et sul kuskilt midagi veel kaotada on? grinning smiley Selgitasin, et alles jõulude ajal olin 10 kg suurem. Aga nii uskumatu kui see ka pole - ma vist ise tõesti ei saa sellest aru, et olen tõesti nii palju saledam - sest ma näen küll, et väiksemad püksid lähevad jalga, aga siiski mõtlen, et võiks veel 56 peale saada - see mu miinimumpiir KMI järgi, sellest vähem juba alakaal. Et ses mõttes, karuke, mõistan hästi, millest sa räägid - et kunagi ma kujutasin ette, et 59 kilosena olen totaalselt ideaalne, aga nüüd mõtlen, et äkki võiks ikka hästi natuke veelsmiling smiley Kuigi täna proovisin poes ka 34 pükse ja päris hästi istusid. Et äkki polegi seda ideaali olemas?

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 04. May 2011, kl 18.13

Tere õhtustwinking smiley Aretha kas 4 kuuga kaotasid 10 kilo? Ma juba ootan kuna mu 10 kilo kaovadgrinning smiley Teate kui tore on teie kirjutatud jutte lugeda,nii kui arvuti saan kohe siiawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 04. May 2011, kl 20.37

Jah Aivi, enamvähem nii. Ma ei tea küll täpselt oma algkaalu, sest mul polnud kaalu kodus ja esimest korda kaalusin siis, kui olin juba 2 nädalat kaloreid lugenud, siis näitas 67,8. Arvestan aga sellega, et esimeste nädalatega kaob tavaliselt kõige rohkem, nii et mu algkaal oli hullemal juhul üle 70, minimaalselt 68, nii et siis on läinud ikkagi 9-11 kgsmiling smiley Ja nüüd konsulteerin veel treeneriga oma rasvaprotsendi osas ja siis vaatan, kas tasub veel langetada. Praeguseks kõige kaugemaks eesmärgiks oleks mul 56 kg 1 septembriks! Lõpliku otsuse teen aga siis, kui oma keha koostise täpsemalt teada saan - sest natuke on ikka kehasse rasva ka vajasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 05. May 2011, kl 08.22

Hommikust,
mul on Tass-õigemini aam smiling smiley jälle kohvi täis ja vaatan, et te siin õhtul nii palju kirjutanud...
Mulle meeldib ka alati lugeda, et mida kirjutate ja kui on pikk siis jätkub kauemaks... Aretha tõesti ka pikkuselt tagasi ei hoia ja see on väga meeldiv grinning smiley

Aretha- Kui sa selle rasva % teada saad siis teavita meid ka... Tundub, et tahaks endalgi teada, et palju mul seda on (ma tean, et vähe seda ei ole)... Kui oleks numbrid silme ees, oleks mõnus...
Ma olen selline "raamatupidaja" iseloomuga... Meeldib end võrrelda ja numbritega tegeleda... No selles mõttes, et kui on kas numbrid või silmaga vaadata siis valin alati numbrid... Siis on millele toetuda ja mida usaldada...
Ei tea, et kui inimene ei käi klubis sportimas siis kas kuidagi saavad nemad ka oma %- koguse kehas teada?
Pole seda ise uurinud ja ei ole ka kuulnud...

Sellepärast meeldib ka meie duelli tabel, sest siin on kõik nii nagu vaja ja nagu mulle meeldib smiling smiley

Minu KMI on 23,2 - ja liikuda paremuse poole on veel aega küll... Kaalu number on kuidagi ilusam, kui see KMI mul smiling smiley Seda ma vaatn suht harva kuidagi... Peaasi, et juba rohelises vahemikus olen... seegi juba suur asi...

Liisa- Ma mõletan veel aega, kui sai see 70-maagiline piir ületatud... Nii mõnus ja vabastav tunne oli...Selline, et sa saad kõigega hakkama... Imelik, et 6 on meile paljudele siin kaaluabis see ihaldatud numbri algus... Algselt oli see ka minu "tõotatud maa" aga nüüd olen piire juba nihutanud...
Kiiret ja edukat paranemist sulle... Küll sa selle haiguse ka seljatad siis on hea kohe kaalu seljatamisega tegelema hakata... Ja, kui praegu oled tubli ning ei patusta siis ei suuda sind enam keegi peatatad, et oma unistuste number kätte saada...

Karuke- See 49 number oli ikka vist tõesti liiga pisike... Sind ei olnud eriti nähagi ju, kui kõrvalt vaadata... Peenike nagu leht paberit grinning smiley
Tore, et su sa enam sinna kaaluni jõuda ei taha... Muidu pole enam mehel midagi kallistada ja ei ole kartust, et sa katki läheksid... Ning kui naha all on natsuke rasva siis tõesti ei paista kortsud välja... Mul on hea meel su pärast, et oled oma õige tee kaalu langetamisel leidnud...
57- on ka minu unistus... Ja ei ole ma veel kuhugi minemas siit.. Mul on makstud 15-märtsini 2012 smiling smiley Ma võtsin ju kohe terve aasta... Ma pean ju õppima säilitamist ka... Ja siinsete blogide lugemine annab mingit salapärast indu ja energiat mulle alati... Et kahju oleks sellest loobuda...

Aivi- väga meeldiv, et sulle meeldib lugeda meie kirjutusi... Saad vist energiat ja muidu tore smiling smiley Küll sa selle -10kg kaotusega ka hakkama saad... Me oleme ju tublid eesti naised ja saame kõigega hakkama... Meile ei ole võimalik piire ette panna... Ole tubli ja ilusat langust...


Ma ei jõua juba oodata, et päike paistaks ja õues oleks juba soe... Issake, kuidas ma tahaks minna rulluiskudega sõitma, aga selle tuulega on see suht ebamugav... Kuna ilm on kehv siis teen trenni ainult crosstraineriga kodus, pole seda mul vaja, et veel haigeks jääksin... Aga isegi mu tagumik juba tunneb, et ta vajab rullikatega uisutamist, et vormi saada... Muidu on mul üks õnnetuke seal smiling smiley

Olge mõnusad ja suhtleme smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 05. May 2011, kl 08.24

Tere ka minu poolt üle pika ajasmiling smiley
Minul on õnnestunud vahepealne kaalutõus tasa teha ning veidika ka lisaks...aga kõige rohkem rõõmustasin vööümbermõõdu vähenemise üle 3 cm. See püsis mul pikalt paigal, ja siis äkki kadus korraga tervelt 3 cm. Seega minu kaalutõus ei ajanudki mind rööpast välja vaid isegi veidi rõõmustasinsmiling bouncing smiley

Liisake head paranemist. Kopsupõletik on ikka jube, mul elukaaslane oli eelmine aasta selle haigusega haiglas päris, sest ei allunud tablettidele. Aga ma ei tahtnud sind hirmutada, vaid lootust anda, et kõik saab korda.

Oh, minulgi on varsti -10kg saavutatud, aga eks mõni nädal läheb veel aegathe finger smiley
Ega päris seda õiget ideaalkaalu vist tõesti pole olemas, sest ega inimene ei ole ju iialgi rahul. Ma ka lootsin oma 66kg saavutada ja lõpetada, aga arvan, et kui sinna maale jõuan, siis tekib soov veel alla võtta. Eks elukaaslane vast toob mind siis mõistuseletongue sticking out smiley Muidugi kõige suurem soov sellest kaalunumbrist on kõht ilusaks saada. 2 last on ikka oma töö teinud.

aretha sa oled ikka päris tubli. Mina võin vaid suurusest 34 ainult unistada. Pole kunagi nii väike olnud. Kuid sisimas loodan saavutada 38 vähemalt. Mnjah...saavutamine üks asi, aga et seda hoida veel suudaksin, oleks ka toretongue sticking out smiley

Päevake veel ja ongi reede käes, kuidagi nii ruttu need nädalad jooksevad mööda. Minul see nädal möödub vaid sünnipäevade tähe all. Eile sai noorem aastaseks, ning esmaspäeval veel vanema tütre juubel - 5. Õnneks on sünnipäevad nii lähestikku, et kodus saab need koos pidada. Laupäeval lähebki vaaritamiseks. Juba otsustasin salatiks kodujuustu-suitsukala salati teha - maitsev ja annab vähe kaloreidspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 05. May 2011, kl 09.58

Hommikustsmiling smiley Muidugi Karuke, ära sa muretse, ei sa meist lahti saa!smiling smiley Mul küll praegu vaid septembri alguseni makstud, aga vaevalt, et ma ilma teieta kaalu säilitada suudan! Varem ma ei vaadanud igapäevaselt arvuti poolegi, nüüd jooksen igal vabal momendil end teie tegemistega kurssi viima.

Liisale endiselt palju jõudu ja jaksu paranemise raskeks tööks! Õnneks on ikka soojust ka oodata, see ehk aitab kaasa! Ära tuju alla lase langeda, aeg läheb kiirestismiling smiley

Karuke, Londiste - see 57 tundub nii tore number, et äkki võtan ka koos teiega lõppeesmärgikssmiling smiley 56 oleks mul juba alakaalu piiri peal, ja just, mehele peab ikka jääma midagi kallistada ka, mitte ainult 2 kontigrinning smiley Enne käin seal mõõtmas ära järgmisel kolmapäeval ja siis mõtlen edasi. Ma arvan, Londiste, et ei pea olema selle klubi liige, et seal mõõta! Tean, et ta ei mõõda mitte elektrooniliselt, vaid kõige vanamoodsamal viisil, voldi paksuse järgi, aga see pidi olema palju kindlam meetod. Ja pole ka sugugi kallis. Masin võib valetada, kui oled liiga palju vett joonud näiteks.

Karmeele ja tema lapsukestele palju-palju õnne! Tead, mina ka ei unistanud isegi 36 suurusnumbrist. Arvasin alati, et 38 juures olen täiesti ideaalne, aga see on kuidagi iseenesest nii läinud! Mu noorem laps saab suvel 5seks - ja nüüd ma tõesti tunnen, et mu endine keha on tagasi - tegelikult kaalun isegi hulga vähem kui enne lapsi - aga vööümbermõõdu mõttes endine. Anna kehale aega ja küll nahk tagasi tõmbab! Minule näiteks tundub, et kokkuvõttes on lapsed mu kehale isegi hästi mõjunud - näiteks see, et olen alati soovinud suuremat büsti (mul loomulikult nii A-B korv), mõtlesin isegi lõikusele, aga nüüd, kui olen olnud ka D-korvi omanik (2 rasedust ja 2 imetamist järjest kokku ligi 4 a) - olen nüüd jälle endale looduse poolt kingitutega äärmiselt rahulsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 05. May 2011, kl 11.04

Mul just ämm käis külas, ehmus ära, et ma nii kõhna. Tema mudkui räägib, et ära rohkem alla võta, muidu rind kaob ära. Mina seda ei karda, pigem olgu väiksem kui suurem. Mees on mul sama meelt kusjuures. Minagi mingi aeg mõtlesin lõikusele, aga just mees laitis selle mõtte maha. Eks kui oleks selle asja läbi teinud, siis just tema jaoks, no natuke ikka enda jaoks ka. Nüüd kui plastilist kirurgiat kasutangi, siis selleks, et kole arm (nõukaaegse operatsiooni jäänuk) külje pealt lasta eemaldada. Aga ausalt öelda mind ennast arm ei sega - harjunud juba sellega. Kui kellelegi ei meeldi, siis pole vaja ka vaadataspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 05. May 2011, kl 18.00

Tere,homme siis kaaluminewinking smileyMul joogijanu nii suur,kuidas teil,ma varem ei tahtnud vett nähagi nüüd aina jooksgrinning smiley Täna ilm ilus ja tuju superwinking smileyEdu kõigile homsekswinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 05. May 2011, kl 20.22

Mul oli täna kohutavalt kiire päev, korralikke söögikordi polnud, juua jõudsin ka vaevu 6 klaasi vett. kalorid sain siiski peaaegu täis, pugi siin veel õhtuseid pähkleid ja õlismiling smiley Aga mul seekord pole üldse hirmu kaalumise ees, esimest korda vist. Ma tunnen, et nüüd olen juba jõudnud sellisele astmele, kus olen oma välimusega piisavalt rahul, et mõni kilo siia sinna tuju ei riku. See on niii hea tunnesmiling smiley Kallid-musid ja palju rõõmustavaid numbreid kõigile!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 06. May 2011, kl 04.58

Hommikust kallikesedspinning smiley sticking its tongue out
Tuli ära see minu kaalu langus,täna siis 85hot smiley
Päevad on nii kiired olnud,õues nii külm ja,et väline töö,siis vett jooma ei ahvatle ja õgrinning smileyhtuti pole ma suutnud seda vee kogust ära juua(5 kl.)
Kuid tänasest lubas soojemaks minna,eks siis joon jälle usinaltgrinning smiley
olge siis ikka tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 06. May 2011, kl 06.18

Oi kui tore Memmsmiling smiley no ma ju rääkisinwinking smiley

Minul samuti rõõm - täna nägin oma elu väiksemat numbrit 58,8 smiling smiley jeee! Nüüd siis säilitama..aga äkki veel mõtlen kunagi ka 57 peale.

Täna lähen esimest korda Zumbasse.

Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 06. May 2011, kl 06.57

Minu kaal täpselt 61 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 06. May 2011, kl 07.03

Hommikust
Palju õnne aretha, sinu soovkaal käes ja isegi ületatud 200gsmiling smiley
Memm, kus see kaal pääseb, ükskord ta pidi ikka ju langema hakkama.

Minul õnnestus nr 6 esimeseks saadahot smiley jee....kaal näitas 69,9kg. Kaalusin ikka 3-4 korda vist. Mu unised silmad ei tahtnud uskuda seda. Aga lõpuks ta tuli ära. Eile päeval ei jõudnud trenni teha, siis enne magama minekut piinasin crosstrainerit tund aega. Ja see tasus ennast ära. Täna vaja koristama hakata, see ka korraliku trenni eestsmoking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: Kaisa01
Kuupäev: 06. May 2011, kl 07.15

Tere hommikust!

Kaalunumber 68,3. Nädalaga pisike langus, aga minu jaoks ikkagi suur võitsmiling smiley Olen rahul sellega ja võtangi asja tasapisi. Kusjuures nii imelik on enesetunne, kui jälle natuke kaalust alla võetud. Tundub kohe, et midagi oleks keha küljest puudu ja esimese hooga tahaks kohe seda kompenseerida toiduga (aga see vist meie tark aju, kes nii ütlebsmiling smiley). Kui ikka terve elu oled olnud normaalkaalust natuke üle, siis see peenikese elu vajab harjumist. Hea oleks, kui see saaks loomulikuks tundeks.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: doucier
Kuupäev: 06. May 2011, kl 08.08

69,5 minult. ehh, loen siin teie lugusid ja olen teie yle nii rõõmus. ma pean ikka hakkama kõike yle kaaluma, mida söön. Eile sõin kaks suurt tassi müslit ja kaks heeringaleiba hapukoorega ja ikka alla ei lähe...

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 06. May 2011, kl 08.14

doucier - aga sul liigub ju alla. Kas see oli sul eilne menüü? Kui jah, siis soovitaks ikka mitmekesisemalt süüa, ning ikka kaloraaz ilusti täis süüa. Mul läks isegi veidi üle normi eile, aga tuli kolinal kaal alla.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 06. May 2011, kl 08.17

Tere hommikust,

Mina plaksutan käsi ja teatan et kaal oli hommikul 63,2kg e. -1.1kg langust siis jälle grinning smiley Kõik kulgeb plaanide päraselt ja ilusti...
Täna õhtul siis Pärnu poole ja natuke ikka kardan, et kas suudan nii palju seal vett juua ja siis vetsu vahet joosta, või söögiga, sest kaalu ma kaasa ei võta ju...
Aga ma sisestan endale, et olen tugev ja tubli ning saan hakkama smiling smiley

Mingi kahtlane tunne on järgmise nädala ees, et järsku tuleb 0 või pluss... Põhjust ei ole sedasi tunda aga mingi kummaline tunne on ikka sees... No loodame, et üle läheb... Sest üritan ikka oma rajal edasi kõndida...


Memm- Väga tubli saavutus see miinus 900g...Tore, et langus tuli nii asjalik smiling smiley Nüüd siis hoogsalt uute languste suunas.

Aretha- Mmm... 58.8kg... Oled mulle suureks eeskujuks, sest püüdlen ju ka ise sinnani, kuigi minu pikkus palju väiksem smiling smiley Aga ma olen elu aeg selline väheke "tummisem/tugevam" olnud... Aga ikkagi püüdlen õhema mina poole...
Aga sul on nädalas läinud -1,2kg thumbs up Päris hämmastav, sest sa ise oled juba nii ilusas kaalus... Aga ilusat säilitamist- või siis 57 poole püüdlemist grinning smiley

Katre- kuna sinul on uud rohud ja ei ole veel haigust kontrolli alla saanud... Siis plaksutan käsi, et oled veel 100g kaotanud... Sügav kummardus su ees ja oskan soovida sulle ainult parimat ja palju jõudu...

Karmee- Palju-palju õnne 6-te klubisse astumast smiling smiley Väga tubli langus sinu -1kg smiling smiley Nüüd ole tubli ja ära lase sellel 7-l enam mitte kunagi tagasi tulla... Me toetama sind smiling smiley Kui mul 7-e 6-e välja vahetas olin ka äärmiselt õnnelik... Ja ma ka ikka Crosstraineri usku siin... Joon kohvi ära ja siis kohe jälle tallama smiling smiley

Kaisa- Palju õnne -300g kaotusel... Mul on nii hea meel... Ja tubli, et sa oma kaotatud gramme nüüd tagasi ei söö smiling smiley Asjalik otsus... Peaasi, et langus...

Doucier- tubli, et -200grammi saavutasid... Nüüd siis oled tubli ja saad järgisel nädalal ka miinuse... Ma kohe tunnen seda... Ning meie toetus on sul ka olemas alati... Ja alati on parem olla miinuste poolel, kui omada plussi... Nii, et tubli oled....
Ja kas sa liiga vähe ei söööm et keha hoiab järsku kinni... Minu kalorid, mida igal päeval ära söön on 1490 ja kaal langeb... Vähem ei julge süüa, sest kardan, et enam kaal ei liigu siis...

Huvitav, et mis Karukesga juhtus? Ta on meil ju varajane kanake, kes meil hommikul alati kirjutab... Aga täna ta kadunud... Loodan, et kõik ikka korras on... Või ei suuda ta oma suurt miinust ära imestada...

Hetkel oleme kõik languses kaaluga smileys with beer Oleks päris tore, kui see nii oleks ja see nädal plusse ei tuleks üldse... Kui tuleb siis ei ole hullu ju ....

Päikest teie kõigi südamesse smiling smiley



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Londiste112 06.05.2011 08.20.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.