Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 27. February 2012, kl 19.05

Meie Jaanilahingulised!

Nüüd, kus lahinguväljal juba mitu nädalat möllatud, kas see ettevõtmine annab teile lisamotti? Kuna ma ise ei leidnud selles gigagrupis enda jaoks pointi, kuulaks teie kogemust ja emotsiooni asjast.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 27. February 2012, kl 19.18

Minus on alati olnud kihk olla ikka esimene või vähemalt esimeste seas the finger smiley
Aga nii nagu meie tabeliski, kus ma olen 7-es ehk viimases pooles, olen ka jaanilahingus seal taga otsas. Kihk on küll end ettepoole rebida, aga millegipärast see tahtmine ei kajastu mu kaalulanguses. Olen tõesti viimased päevad jälginud hoolega, mida suhu pistan ja ka liigutanud end igapäev, loodan reedeks ilusamat numbrit, aga elame näeme.
Lühidalt - natuke nagu oleks lisamotivatsiooni, aga nördima paneb, et juba esimesed duellitajad ka jaanilahingust kaduma on läinudthumbs down

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 01. March 2012, kl 16.58

Täna veel ja hommikul ronime taas kaalule.
Täna hommikune kaalunäit oli täitsa ilus, olen selle nimel ka terve nädala vaeva näinud. Organism on vähesema söömisega harjunud, kui ikka hommikul või lõuna ajal või õhtul kõhu kenasti täis söön, siis ei teki enam näksimise tahtmist. Päeva jooksul sööngi 3 põhikorda ja 1-2 vahepala. Kaaluabi annab mulle üsna suure kaloritearvu, seega saan endale vahepalaks kas või väikese koogitüki lubadaspinning smiley sticking its tongue out ja sinna kõrvale muidugi suure tassi täie teed.
Hommikul siis selgub taaskord tõde. Ilusaid numbreidthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 02. March 2012, kl 07.03

Hommik, minul on täna esimene kord nulliring, ehk kaaluosuti täpselt samal kohal, kus eelmiselgi korral-88,4. sad smiley
Ehk seepärast ma seekord kaalumist väga ei oodanud ka, et teadsin, et seekord võib isegi plusse tulla. Toiduga sai patustatud, kaloraaži küll ei ületanud, aga valikud polnud tervislikud... Aga pole hullu, ega ma lootnudki, et kõik nädalad imelise kaalulanguse annavad.
Ja olgem ausad, see kaalunumber polegi alati kõige tähtsam, kui sentimeetrid järjest vähenevad-eile käisin näiteks tööl fuksiaroosade sukkpükstega(mida ma poleks kuu varem mitte mingi hinna eest teinud), seelikuga, mis toetus puusale ja pluusiga, mille ma olin täitsa maha kandnud, sest nööbid ei läinud kohe üldse mitte kinni.
Nii et tegelt olen ma pigem rahul, kui õnnetu.
Ja loodan, et järgmisel nädalal olen jälle langetuse lainel ..winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Muutused
Kuupäev: 02. March 2012, kl 07.38

Hommik, minu kaal täpselt 86, seega 300 gr maas.


Minu jaoks on see müstika, nagu lubasin endale siis laupäevast olen kõndinud, söönud korralikult, lund rookinud ja sada jama otsa. lootsin ikka suuremat numbrit näha.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 02. March 2012, kl 08.46

Tere hommikust,


minu kaal 83,7, miinust 0,6.

Pole minagi patustamisest puhas. Eilne lõuna koosnes kodustest pannkookidest, mille kandsin umbed päevikusse ja tulemus oli ... kõik me oleme inimesed ja aegajalt tuleb endale ka "inimeste" toitu lubada smiling smiley
Õhtusöögiks närisin siis beebiporgandeid ja enne uneaega kell 23 läksin välja tegin "karistusretke" 70 min. Sel nädalal veel 3 korda suusatamist 15, 16 ja 12 km ... pulss oli treeningrežiimil, mitte rasvapõletuses - mõõtnud ma ennast ei ole, aga riietest saan ka mina aru, et toimunud on suured muutused.
Eile vahtisin poes uusi pükse, aga jätsin ostu tegemata - et kuu aja pärast ehk number- paar? väiksemaid vaja grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 02. March 2012, kl 09.38

Hommikut duellitajad!
Minu täna hommikune tulemus 107,8 ehk -1kg Jippijeeesmiling bouncing smiley
Olen juba tükkaega oodanud suuremat kaalulangust ja nüüd see siis juhtus. Terve nädal olen tublisti kaloreid lugenud ja end liigutanud ja nüüd siis vastav tulemus. Väga rahul!

Peaks edaspidi sama joont hoidma. Ja tõesti pean tõdema, et pigem end ikkagi mitu korda nädalas kaaluda, kui ainult ükskord. Nii on hea teada, kas ma teen kõike õigesti või pean rohkem pingutama.

Jätkame sama tublilt!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 02. March 2012, kl 10.26

Tere!
Minu kaal täna 98,6 nädalaga 1,2 kadunud ja 1.aprillile pandud eesmärk on saavutatud ja isegi ületatud. Jätkan samas vaimus. Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 02. March 2012, kl 10.35

Mina planeerisin tänast kaalu 20-ks aprilliks, realist nagu ma olen.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 02. March 2012, kl 11.14

mul täna 95,5. veebruar kahjuks ei kulgend nii ilusti kui jaanuar.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 02. March 2012, kl 12.49

tiisu, Siku, Jo - kas jätkate või tuleb teidki allapoole nihutada?
Ärge andke alla, kevad ei ole enam kaugel. Kasvõi teosammul, aga ikka allamäge...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 02. March 2012, kl 13.16

Tervitused head duellitajad!
Uskumatult tublid olete kõik olnud!the finger smiley Üleüldse vaatan, et meie tabelis on punased numbrid peaaegu olematud ja see paneb pingutama, et ei juhtuks ise seda punast sinna lisamasmiling smiley Kuigi sel nädalal oli mul hirm küll, et seekord tuleb ära, aga siiski viimaste päevade pingutus kandis vilja ja sain lõppkokkuvõttes ikka väikese miinuse kirja...sel nädalal kaal 89,5 kg.
Kuidagi väga üle kivide ja kändude on minul see nädal läinud, kohati oli juba päris lootusetu seis...see libastumine ja vanade kommete juurde pöördumine kipub ikka veel väga kergelt tulema. Loodan, et saan sellest madalseisust üle ja mida päev lähemale kevadele, seda rõõmsamaks ehk asi läheb.
Teile kõigile soovin ikka jõudu-jaksu ja meelekindlust!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 02. March 2012, kl 14.20

Uskumatu, aga meie tabelis on toimunud liidri vahetus - mustkohv on väga hea hoo sisse saanud ja platseerus esimeseksthumbs up
Aga usun, et Anneke võtab end kokku ja proovib oma kaua-kaua hoitud liidrikohta tagasi võitaspinning smiley sticking its tongue out

Ja meie, kes me neile kahele järgneme, ei anna ka alla ning rühime väiksema kaalunumbri suunas edasi. Loodan siiralt, et tabel taas lühenema ei hakka. Praegu veel kirjutan, et me kümnekesi oleme loovutanud 62,2kg ning eesmärkideni on veel 68,7kg, seega peaaegu pool teed on käidud.

Kas mustkohv sooviks endale uut eesmärki seada?? Näiteks jaanipäevaks???

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 02. March 2012, kl 15.00

Järgmisel nädalal jõuame kambaga poolele teele, siis on põhjust... TÄHISTADA?!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: tiisu
Kuupäev: 02. March 2012, kl 16.04

Minul jäi eelmine nädal siin vahele,aga ei loobu ma midagi,lihtsalt lapsed kõik siin tõbised ja siis miljon muud tegemist oli!
Tänane kaal 77,8kg!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 02. March 2012, kl 18.59

Väga vahva, et meid ikka veel alles on ja tühja sest ühe nädala nullist või mõnest sajast grammist. Olles ise siin kõik variandid läbielanud, võin öelda, et fokusseerige suurde pilti - milline Sa oleksid, kui Sa poleks siin mitte kunagi alustanud?!

Aga intriig meie pedestaalil lisab ilmselt indu mõlemale favoriidile, katsume kannul püsida winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 02. March 2012, kl 22.29

Kui ma saavutasin -5kg, siis mõtlesin ka, et kuidas seda tähistada võiks, aga aeg läks nii, et jäigi tähistamata või nimetaks seda vastlakuklirallit siis tähistamiseks?? Njha, ma arvan, et tõeliselt suure peo (kas või iseendaga) panen püsti siis, kui lahkun 100+klubist, ma ju nüüd ainus üle 100kg kaaluv duellitaja siinses keskkonnas. Aga see fakt lisab ainult hoogu juurde.

Piilun ikka ka ühe silmaga poes uusi ja ilusaid riideid, aga peas tiirleb koguaeg mõte, et ootaks veel natuke, kui kaal ikka väiksem, siis laieneb ka ilusamate riiete valik.

See nädal on ka plaanis olla korralik - süüa kalorinormi piires ja liigutada ennast.

Edasi Kentuki-poisidhot smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kopsiine 02.03.2012 22.30.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 02. March 2012, kl 22.45

Lubasin tööl ühele kolleegile, et kui mul 10kg maas, siis teen tööl välja, ilma põhjust avaldamata. 10 tuli nii märkamatult, et nüüd siis mõte uus, tähistame -20-t.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 03. March 2012, kl 11.29

Nii, tänahommikune kaal miinus 1 kilo, ehk 87,4. hot smiley
Kuigi ma lubasin endale, et ma iga päev ei kaalu, siis eile hommikune nulliring tegi meele kurvaks ja otsustasin täna samuti kaalult läbi käia. Sest tegelikult ma ju tundsin, et kergem on olla. Ja juhuu, mul oligi õigus thumbs up
Ja mis sest et meie tabelisse läks mul null, motivatsiooni sain tänahommikusest kaalumisest küll ja veel, et sama tublilt jätkata grinning smiley
Teate, täna sai mul 2 kuud siin KA-s täis ja kadunud on uskumatud 10,8 kilo. No miks ma ei peaks jätkama, ah eye rolling smiley
Eile alustasin veel ühe huvitava tegevusega, nimelt otstsin kõik idandamiseks vajalikud tarbed ja panin esimesed mungoad idanema. smiling smiley Eks näis kuidas välja tuleb, aga suur tahtmine on olemas, et hakata pakkuma oma kehale ka selliseid toite winking smiley
Ja paastukuu raames on mul plaanis ka väike paastumine läbi teha, aga ma pole veel otsustanud, mitmepäevane, kas ainult üks või veidi pikemalt...eye rolling smiley
Teate, tänane päike juba ootab mind kepikõnni rajale-nii et edasi, kergema kevade poole hot smiley
Duell jätkugu!the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 03. March 2012, kl 12.20

Loodan südamest, et väljas sirav päike paneb ka meie kaalud kiiremini sulama. Rõõm on lugeda, et motivatsiooni siin meie duellitajatel jagub kuhjaga.

Tulin just isegi väljast, tõesti on imeline ilm, kõik välja nautimasmiling bouncing smiley Ja plaanis on täna veel välja minna, sellist ilma tuleb ju ära kasutada.

Anneke, nüüd kus sa hõiskasid oma -1 välja, siis pead seda näitama ka järgmisel reedelcool smiley, soovitavalt muidugi võiks siis miinus veelgi priskem olla...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kopsiine 03.03.2012 12.22.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Muutused
Kuupäev: 03. March 2012, kl 13.00

Mina ka, mina kaa tahan -1 lõpuks grinning smiley
Tulin ka just väljas, tegin poole päevasammudest ära, pärast lähen veel. kohati on kõnniteed täitsa ok, kohati tuleb uisutada ja see võtab tempot maha.

Mõnus kevade tunne on südames, ehk see tõesti paneb ka kaalu kiireminui alanema. ja arvestades , et neljapäeval tuleb ca 10 km jala tööle minna (kui TAK streigib) peaks reedene kaal hea tulema.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 03. March 2012, kl 13.48

Kui keegi vastu ei ole, siis ma tõepoolest muudaks oma eesmärki ja prooviks saavutada jaaniks 85 kilo. Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 03. March 2012, kl 22.09

Tiisu - viimasel nädalal oli sul tubli tulemus -1,5kg, aga jäid seekord siiski oma eesmärgile alla, seega soovitan sul natuke selle üle mõelda ja säti paika uus eesmärk ja küll sa selle siin meie seltskonnas ka saavutadsmiling smiley

Vaatasin tabelis veidi üle oma tehtud arvutused ja lisasin ka kodaniku mustkohv uue eesmärgi ja tänu kõigele sellele hüppas meie kamba eesmärk ulmeliselt üle 80kg cool smiley
Aga vaadates meie seniseid tulemusi ei ole see mingi ületamatu mägi, nii et tegutsema.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 03. March 2012, kl 22.45

Nimi	Algkaal	Jaanuar	    %	   Veebruar	  %	KOKKU	  %
mustkohv   110	  -6,4	  -5,82	      -5       -4,55	-11,4	-10,36
Anneke73   98,2	  -7,6	  -7,74	      -2,2     -2,24	-9,8	-9,98
Merr	   91,6	  -5,2	  -5,68	      -2,7     -2,95	-7,9	-8,62
uusmina	  103	  -5,4	  -5,24	      -2,1     -2,04	-7,5	-7,28
tiisu      82,7	  -2,4	  -2,90	      -2,5     -3,02	-4,9	-5,93
kopsiine  114,3	  -4,6	  -4,02	      -1,9     -1,66	-6,5	-5,69
siku	   93,9	  -4,6	  -4,90	      -0,2     -0,21	-4,8	-5,11
kontorirott94	  -2,7	  -2,87	      -1,8     -1,91	-4,5	-4,79
Muutused   90	  -3,3	  -3,67	      -0,7     -0,78	-4	-4,44
Jo	   98,6	  -1,9	  -1,93	      -0,5     -0,51	-2,4	-2,43

Üks selline tabel ka siis imetlemiseks. Jaanuarikuu arvestusse läks ka 3.veebruari kaal ja veebruarikuu arvestusse 2.märtsi kaal.
See imelik krõnks jaanuari ja veebruari kuu nimede kõrval tabelis on %-märk.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: tiisu
Kuupäev: 04. March 2012, kl 23.29

Ja kuidagi ei mänginud seda 75kg 1.03!!!Aga proovime siis nii nagu peab,et nädalas 1kilo,seega eesmärgiks 1.04 ja 74kg!
Loodan,et õnnestub!
Nüüd ju päike väljas ja lapsed terved,et liikuma!Kui saaks selle vee joomise ka normi,see minu jaoks nii rasek asi,tean et kui vett ei joo siis kaal kohe ei taha langeda!
Aga jaksu ja jõudu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 06. March 2012, kl 19.37

Tegin täna tõelise kaalulangetaja supi - värskekapsasupp kanafileega. Väga maitsev ja lisaks ka toitev. Kuna ma retsepti ei viitsinud siia sisestada, aga siin olevate retseptide järgi pakuks kalorsuseks ~30kcal 100g supi kohta. Seega magustoiduks võib midagi head lubada. Aga mul nüüd mure selles, et kõht head suppi nii täis, et ei tahagi midagi magustoiduks... Ja selline käitumine ei ole minu puhul normaalneconfused smileysmiling bouncing smileyeye rolling smileyeye popping smileycool smiley

Tiisu uue eesmärgi panin ka paika, edukat kohale jõudmistsmiling bouncing smiley

Ja kahjuks tegin taas meie tabeli lühemaks - Jo tõstsin tabeli alla. Kuri kahtlus on veel hinges, et ka Siku on meiega koos duellitamisest loobunud.... Loodan, et nad ei ole lõplikult alla andnud.

Meie duellil on lähenemas väike juubel - see nädal on meil juba 10-nes. Nii et tasub pingutada, ilus ju 10 nädalaga -10kggrinning smiley, aga vähemalt mina selleni küll ei küündi, teie aga üritagecool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 08. March 2012, kl 15.18

Tänane päev lendab ilmselt suure kaarega aia taha, pea valutab otsas, söögiisu on selline nagu ta on - tahan, ei taha süüa. Ja loomulikult mingist füüsilisest liigutamisest ei taha mõeldagi. Kahju ainult, väljas on ju nii imeilus ilm. Võibolla suudan end õhtupoole natuke kokku võtta ja koos pojaga välja jalutama minna, oleks ju tore, eriti poisi jaoks muidugi.

Homme hommikul on uus kaalumine ootamas. See nädal olen end igal hommikul kaalunud ja pean tõdema, et kaal on olnud ikka pea iga kord pisut väiksem, mis on rõõmustav. Eks siis näeb, mis homme tulemuseks saab.

Seniks aga jõudu kõigile duellitajatele ja ilusaid miinuseid!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 09. March 2012, kl 00.20

Mina jälle kodust ära kolmapäevast saadik, saan kaalule ligi laupäeva hommikul või anda kolmapäevase kaalu ... Ilusaid numbreid kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Muutused
Kuupäev: 09. March 2012, kl 06.58

Hommikust, minu kaal 85,7. langust 300 gr. Ma ei tea mis toimub ja miks paarisaja gr kaupa ainult läheb. Kõnnin iga päeav juba 2 nädalat (ennem mitte nii korralikult) Söönud olen viimasel paaril nädalal täpselt nii nagu peab.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 09. March 2012, kl 09.23

Tere kaunist hommikut kõigile!!
Minul täna kaal 107,3 ehk -0,5kg. Lootsin natuke rohkem, aga see eilne päev ilmselt muutis seisu. Õhtuks söögiisu naases ja siis ei saanud ennast enam vahukreemi kringli juurest kaugemalemoody smiley

Aga mis siin ikka halada, pool kilo on ju jälle maas, juurde pole ka tulnud, seega minu võit ikkagi.

Muutused - sulle samad sõnad, läheb ju maha, mitte ei tule juurde. Pane pooltesit pakki võid laua peale ja vaata ning imesta - see rasvakogus on sinu küljest taas kadunudsmiling bouncing smiley

Ilusat päeva jätku!!!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.