Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 09. March 2012, kl 09.30

Tere hommikust kõigile!
Munu kaal näitas täna 97,3, ehk kadunud on 1,3 kilo. Olen väga rahul, nüüd on peamine eesmärk mitte alustada ennast toiduga premeerima.
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 09. March 2012, kl 09.49

Hommikust, minu tänane kaal teeb mulle rõõmu smiling bouncing smiley
Möödunud nädala null on jälle pööranud miinuseks- tänane kaal 86,8 kilo, seega kadunud kahe nädalaga 1,6 kilo.
Jippi-jee, vot kui väike asi võib meele rõõmsaks teha ja motivatsiooni lakke tõsta hot smileyspinning smiley sticking its tongue outhot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 09. March 2012, kl 10.21

Tere! Minu tänane kaal 89, niiet ikka tasa ja targusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 09. March 2012, kl 10.29

Jagan siis seekord oma kolmapäevase kaalunumbri 83,1 - saab tabeli kokku.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Muutused
Kuupäev: 09. March 2012, kl 13.07

Hei, lugesin ühte huvitavat kohta internetis ja tahtsin siia ka lisada smiling smiley
Kogu loo moraal:

*Ära usu seda numbrit kaalul! Kui teed tublisti trenni, siis suureneb su lihasmass, mis hoiab omakorda päris palju vett kehas kinni.

*Usalda oma sisetunnet. Kui sa tunned, et oled õigel teel, siis oledki! Tagasilöögid on normaalsed ning nendest ei tohi lasta ennast heidutada.

*Muutused võtavad aega.

*Ära usu kõike, mida sa raamatutest ning artiklitest loed. Sa pead ENDA jaoks leidma selle, mis sinu puhul töötab.

(http://heidi.tarkpea.ee/)


Ma olen ka paar nädalat usinalt liigutanud ennast, ma rääkisin juba eelmine kord , et jope on lahedam seljas ja selle nädalaga on tunne ikka veel parem smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 09. March 2012, kl 14.31

MEIE TABEL

Anneke võttis esimese koha tagasi, kaalu muutus 0,06% suurem mustkohv'i omasteye popping smileyspinning smiley sticking its tongue outtongue sticking out smileyhot smiley
Hetkel ei ole küll veel kõigi andmeid, kuid kokku oleme kaotanud rohkem, kui veel eesmärkide järgi kaotada onhot smiley

Ja no tõepoolest, kes suudaks veel 10-ndal kaalulangetusnädalal kaotada üle 1kg???????
Mina ei ole sellist asja siin duellides veel näinud, nii palju kui teiste duelle jälginud olen!!!????

Muutuse antud/leitud õpetussõnad on väga asjakohased. Ma olen siin ka katsetanud erinevaid võtteid kaalu alandamiseks ja leidnud need õiged, mis sobivad. Kui algul väitsin, et õhtul peale 18 enam ei söö ei ole õige, kui magamaminek toimub kell 12, siis nüüd olen ise selle poolt, sest hommikul on nii hea kerge ärgata ja kaalunumber on ka kohe ilusamgrinning smiley
Eks see kaalulangetamine ongi üks keeruline värk, mõni asi ühel inimesel toimib, aga teisel mitte.

Ootan veel numbreid tabelisse, siiani on kõik väga tublid olnudcool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 09. March 2012, kl 17.59

Tundub, et Sikuga võib ka hüvasti jätta?

Minu arvamus, et meie tabel on imeline, nii vähe punast ja needki minimaalsed plussid, mis järgmisel nädalal miinuseks keeratud. Suur au ja kiitus meile stabiilse languse eest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 10. March 2012, kl 12.53

Minu tänahommikune kaal võrdus kolmapäevasega, seega õige number kirjas.
Naistepäeva šokolaaditort ja vahuvein meeskolleegidelt ei ole õnneks plussi lisanud, ehkki ma selle päeva kaloreaažiks sain ... 2700 kcal grinning smiley umbes panin nii kaalu kui valikust leitud šokol.tordi - siinse andmebaasi alusel oli mul torditäki väärtus 1 000 kcal!!! Õudne smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 10. March 2012, kl 16.55

95,2 seekord. oleks 95 oleks teinud väikse kalorikoguse muutuse ära aga eks see nüüd siis järgmisse nädalasse.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: tiisu
Kuupäev: 12. March 2012, kl 12.29

Hiljaks jääja-77,9-naistepäev ja kaks laste sünnipäeva siis on viinud väikse plussini!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 12. March 2012, kl 19.47

Ja järgi jäi meid 8 ehk 1/3 on kadunud. Loodame, et ei ole nad alla andud kaalulangetamisega. Allesjäänud on kõik väga tublid, 10 nädalat oleme pingutanud ja saavutanud kamba peale kokku -61,5kgsmiling bouncing smiley
Tabeli lühenemisega väheneb ka meie eesmärkide kogusumma, nüüd on see vaid 51,5kgspinning smiley sticking its tongue out

Mina seadsin endale ühe väikese vaheeesmärgi, kuna jaanipäev tundub veel kaugel olevat. Nimelt siis Suureks Reedeks ehk 6.apr võiks kaal olla 103kg ehk nädalas -1kg, mis peaks olema teoreetiliselt teostatav. Igatahes annab selline väike eesmärk vahepeal indu juurde.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 14. March 2012, kl 21.19

Õhtust! Kuna sõidan homme vara hommikul ära reisile, siis jääb mul sel nädalal kaalumine vahele. Aga uuel nädalal olen jälle olemas, niiet ärge mind maha kandke. Kuigi jah, nende reisidel käimistega on mul selline lugu, et ainevahetuse lööb ikka väga segi ja tavaliselt tagasi tulles olen alati kaalus juurde võtnud, aga eks näis, kuidas sel korral läheb. Uuel nädalal vaatan oma eesmärgid ka uuesti üle, tundub, et olen oma võimeid päris tublisti üle hinnanudeye rolling smiley
Teile kõigile ilusaid kaalunumbreid ja kuuleme uuel nädalal!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 14. March 2012, kl 23.26

Toredat reisi Sulle, tänast kaalu ei taha fikseerida?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 15. March 2012, kl 23.06

Kohe kohe taas kaalumine, loodame ilusaid numbreidhot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 16. March 2012, kl 06.48

Minu tänane kaal jälle veidi väiksem kui eelmisel korral-86,2- ehk siis miinus 600g. Liigub küll tasapisi ja veidi aeglasemalt, kui mu plaanid ette nägid, aga hea meel mul sellegi üle, et langeb smiling bouncing smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Muutused
Kuupäev: 16. March 2012, kl 06.56

Hommik, minu kaal on 85,7.

Sõidan samuti õhtul ära ja natuke kardan juba praegu järgmise reede kaalumist

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 16. March 2012, kl 09.42

Tere!
Minu kaal hommikul 96,3 kilo, ehk näadalaga 1 kilo läinud. Protsessi alguses ma kaalusin 116,4 kilo ja nüüd olen 20 kilo kergem. Aga pikk tee on veel ees.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 16. March 2012, kl 09.44

Hommikut!!!
106,1 ehk -1,2kg mis on lihtsalt SUUREPÄRANE!!! Jolllallaaa-jippijeehot smiley
Vahelduseks sain ka suurema numbri kirja ja olen väga õnnelik.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 16. March 2012, kl 14.28

82.0 ehk -1,1. Super rahul olen.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: tiisu
Kuupäev: 16. March 2012, kl 21.02

Minul 77,4 seega ikkagi languses!
magusast olen loobunud täielikult va hommiku kohvi see peab olema mul piima ja suhkruga!
Jaksu ikka sellel teel kõigile!
Üle kivide ja kändude saleduse poole !

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 17. March 2012, kl 10.42

95,2. pole just hästi läinud. maiustamist liiga palju.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 17. March 2012, kl 11.47

0 on parem, kui pluss. Väga tublid, kõik on endiselt rivis ja meie tabel on ikka väga vink-vonks. Oln siin mõnd teist tabelit vaadelnud ja tõesti, meie seltskond on suurt kiitust väärt! Nii hoida smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 17. March 2012, kl 12.07

Mõni üksik punane laiguke, mõni sinine laiguke ja ülejäänud kõik ROHELINE. Kui ühesõnaga kõik kokku võtta - SUUREPÄRANE.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Muutused
Kuupäev: 17. March 2012, kl 12.11

hmm, minu kaal oli tegelikult 85,3 smiling smiley enda KA päevikusse panin õige kaalu, ei teagi miks foorumitesse valesti kirjutasin.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 19. March 2012, kl 19.56

Kuulge, me oleme tõesti tublid! Kui kogu KA peale tuli eelmise nädala miinus kokku 25,1 kg, siis meil seitsme naise peale on see tervelt -4,8 kg, mis on tervelt 19% "kogukäibest" :p

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 19. March 2012, kl 22.17

Ma arvasin, et nädalakokkuvõttes on sees ainult miinused ja siis nende miinuste kogusumma on siis kaaluabi nädala langus kokku. Aga üht kommentaari lugedes selgus, et ikka miinused ja ka kõik plussid lüüakse kokku, seega võiks tulemus olla isegi ju pluss-kilodes. Ilmselt siis nii ikka õige ka.
Olen vaadanud, et osades duellides ongi vahel nädala summa kokku plussis??!!!! Tekib küsimus, et kas me siin langetame ikka või hoopiski võtame juurde???
Ja pean tõdema, et mul endalgi on alates viimasest reedest olnud meeletu söögiisu - lihtsalt ei suuda end söögist eemale kiskudasad smiley Kusagil kuklas küll vasardab keegi väikese haamriga - DUELL, DUELL, DUELL. Aga ei ole sellest mingit tolku, lihtsalt ainult sööks....

Kaal on ka hetkel suurem kui reedel. Ma siin haun nüüd plaane, kuidas saaks end ree peale, et jõuda vähemalt nulligi. Tänagi käisin väljas jälle puid lõhkumas lootes, et ma ei söö neid kulutatud kaloreid tagasi, aga õhtusöök läks ikka käest ära... nuukssad smiley

Ilm on ka selline nõme.... koergi ei taha välja...
Ehk tuleks kuskilt midagigi päikese moodi välja, siis ehk saaks kindla käega söögiisu kontrolli alla.

2,5 kuud ja tsipa rohkem olen vastupidanud ja tõesti oleks nüüd kahju alla anda. Ja punast rammusat plussi ei taha ma ka oma rea peale tabelisse kirjutada, ehk õnnestub seda vältida kuidagi moodi.

Jõudu ja jaksu ja vastupidamist meile kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 19. March 2012, kl 22.45

Õhtust ka minu poolt, loen siin meie foorumit ja me oleme tõesti tublid- tagasilööke pole põhimõtteliselt meil kellelgi olnud. the finger smiley Kokku on saanud väga sihikindel punt- oleme kõik kindla eesmärgiga siin duellis.
Ja see, et ma lõpuks esikohal enam pole, on kõige väiksema tähtsusega, sest minu eesmärgiks oli duellis mõttekaaslasi leida, kellega raskel teel edasi rühkida, mitte esikohal olla.smiling bouncing smiley
Samal ajal, kui kirjutan siin, on väljas jälle lumetuisk- ma ei jõua enam kevadet ja sooja ilma ära oodata, see on kaalulanguse puhul ainuke miinus, et kergelt hakkab külm. Aga seda ei saa võrreldagi uue ja parema välimuse ja enesekindlusega ja seepärast külmetan vaikselt ja ootan sooja.
Aga uus ja parem välimus on tõesti märgatav, käisin nädalavahetusel ema juures ja isegi ema ütles, et kuule , oled kõhnem jah, tagumikku peaaegu polegi enam smiling bouncing smiley. See on minu jaoks juba tõeline kompliment, sest ega emad ju reeglina sind sellise pilguga ei vaata...

Ühel hetkel tundsin, et värsketest toiduainetest jäi vajaka ja mõtlesin, et proovin ise mungubasid idutada. Praegu on juba esimene kott ubasid idutatud, väga maitsvad, meenutavad veidi nii hernest kui uba. Ja lapsed söövad samuti, meelsamini isegi, kui puuvilju-õunu, banaane ja täidab päris hästi ka kõhtu.
Ja ükspäev tegin toortoidu päeva, vahepeal keha tahab ju puhkust(eriti kaduneljapäevalspinning smiley sticking its tongue out).
Nii et see kevad on mul hoopis tervislikum kui varem. thumbs up
Isegi Rakvere ööjooksule registreerisin end ära(küll plaaniga kepikõndida, aga mine sa tea, aega ju tegelt veel ümber ka mõelda)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 19. March 2012, kl 23.21

Kopsiine, sa oled meile vajalik, ei vaju siin kuhugile ära. Sinust meie duell alguse sai, ära mitte mõtlegi! Tulen sulle nädalavahetusel uksetaha ja tinistan su ajusid muidu, ma olen hoiatanud grinning smiley

Isude vastu - suur kruus kuuma teed meega või lahja piimaga kakaod (puhtsast pulbrist meega, tsukkert ei pane!). Mul käisid eile külalised ja ma jõudsin järeldusele, ei tohi väga HEAD süüa teha, siis ei libastu kergelt ...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 20. March 2012, kl 14.36

Nii kena, kui keegi ikka mu murele kaasa elab ja ei luba alla anda, motivatsiooni tuli igatahes juurde. Loodan siiski, et asi nii hulluks ei lähe, et keegi peaks mulle ukse taha tinistama tulema. Olen ikkagi ju täiskasvanu ja peaks ise ka suutma mõistuse tagasi pähe ajada sealtsamusestthe finger smiley

Annekese juttu lugesin ikka mitu korda, kadedaks teeb noh, tahaks ka, seega pean pingutama.

Hommikune kaalule astumine oleks võinud seekord vahele jääda, number oli ikka hullemast hullem. Morjendav!!! Võibolla on asi selles, et viimastel hommikutel on keha kuidagi jube paistes olnud, tunne on vähemalt selline, öösel on tuba ka üsna palav, aga kuna poiss magab meiega samas toas, siis ei saa ka akent rohkem lahti teha, kui see praegu on. Peaks korra ka päeval kaalu pealt läbi käima või siis õhtul.

Igatahes on nüüd plaan minna metsa mehele appi puupakke kärusse loopima, saab end väljas värskes õhus liigutada ja pekki kulutadagrinning smiley

Jõudu!!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kopsiine 20.03.2012 14.37.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 20. March 2012, kl 18.53

Selleks me siin ju koos käimegi, et üksteisele taskurätikut ulatada ja/või teise õlga märjata... kui vaja ka näopeksu teha grinning smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.