Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 04. May 2012, kl 21.31

uusmina on nüüd eraldi tabeli all. Ja kas meid ikka kuus järgi jääb, see küsimus laheneb vist üsna pea, kontorirotil on veel viimane võimalus!!!

Meil siis kamba peale taas üsna lahja nädal, -1,8kg viie duellitaja tulemus!!
Aga ei ole ühtegi plussi, seega oleme tublid, kaal langeb ja meel on häää!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 05. May 2012, kl 09.21

Statistika rõõmud: minu kaal on tänaseks väiksem, kui me kambaga koos kokku kaotanud oleme smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 09. May 2012, kl 18.08

Nii vaikseks kõik on jäänud, et lausa esilehelt me duell kadunud - tõstan selle nüüd jälle esile. Kaal seisab, aga mis seal ikka, nädalavahetusel sai väiksed trennid tehtud, küllap siis läksin lihaselisemaks grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 09. May 2012, kl 21.48

Ma olin nüüd kaks pikka päeva tööl ja täna lihtsalt vedasin ennast siin kodus ringi ja natuke õues ka koos pojaga.
12 tundi tööl kaupluses on ikka väsitav küll, lisaks veel jalgrattaga sinna ja tagasi (kokku u 11km). Aga üle elasin ja edaspidi kavatsen ka hakkama saada smiling smiley
Ja loomulikult mõjub selline rahmeldamine kaalule imeliselt smiling smiley Kui nüüd kodus olles kõike tagasi ei sööks!!?? Täna oli lõuna paiku küll selline tunne, et kõht lihtsalt ei saa täis. Õnneks on õhtu olnud korralikum.

Ja ongi üks päev veel ning siis taas kaalumine.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 11. May 2012, kl 05.41

Tere hommikust,
minu tänane kaal annab mulle lootust, et järgmisel nädalal algab mu kaalunumber 7-ga, ehk tänane kaal on 80,4 kilo -miinus 1,3 kilo eye rolling smiley
Jippi-jee hot smileyhot smileyhot smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 11. May 2012, kl 07.31

Õnnitlen Anneke, kujutan ette, mida tunned!

Mina siin "tammun vahelduseks paigal", kaal 75,3 ehk -0,4. Nädalavahetusel näitas kaal küll mitu päeva numbrit 75, aga täna siis nii. Olgu pealegi, miinus on miinus on miinus grinning smiley
Pühapäeval tartu Jooksumaratonil 23km kepikat. Vist on 3. kord osaleda. Armsat emadepäeva, mu daamid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 11. May 2012, kl 07.38

Tere, ja minu kaal näitas täna 87,5, ehk 1,3 kilo läks kaduma.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 11. May 2012, kl 07.48

Mustkohv, sa oled täiesti uskumatult visa naine! Respekt!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 11. May 2012, kl 08.04

Hommikut varased ärkajad!!!
Minu kaal täna 102,5 ehk siis -1,5kg..Yuppijeeee, Yippijeeehot smiley

Ja nüüd tööle!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 11. May 2012, kl 22.42

MEIE TABEL

Seekord siis tabel selline, Muutused kaalunumber küll veel puudu, loodame, et see ikka lisandub. Muidu on tabel ikka ilus ja miinus kamba peale ka OK!!!
Tabeli alla on nüüd tõstetud juba 7 duellitajat ja 5 on veel aktiivsed. Huvitav kuidas nendel loobujatel ka läheb???

Ja minu jaoks muidugi parim uudis on see, et mu kaalulangus ületas lõpuks 10% piiri!!!!hot smiley Läheks ikka edasi ka nii kenasti!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 12. May 2012, kl 09.36

Super, ma usun, et Muutused on jätkuvalt meiega. Se duell meenutab mulle ühe enam laulu 10 väikest neegrit grinning smiley

10 väikest neegrit

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 15. May 2012, kl 22.01

Alles on meid hetkel veel viis, aga jah, Muutused lahter jäi seekord tühjaks tabelis. Nu vast oli tal muud tegemist.
Mustkohv on ikka super-hüper tubli olnud, kui õigesti mäletan siis ta alustas ju 116kg pealt novembris ja nüüd siis on tema kaalunumbriks 87,5. Kadunud on koguni 28,5kg!!!!!!!! Imeline. Ilmselt ei tunne tuttavad teda tänaval enam äragigrinning smiley
Muidugi on tublid ka Anneke ja Merr, sest nagu aru olen saanud, siis mõlemad lähenevad järjekindlalt oma Kaaluabi soovituslikule kaalunumbrile!!!!

Jah, ja siis olen veel mina. Mitte nii tubli, paar pluss-nädalatki on olnud ja langused on jäänud üsna tagasihoidlikuks. Keskmine -0,6kg nädalas, tahaks ikka ju rohkem. Samas loodan, et nii tasapisi langedes ehk ei tule kaal enam tagasi. Nii palju olen suutnud end muuta, et usun endasse ja ei söö seda kaalu enam tagasi.

Nädalavahetusel olin 3 pikka päeva tööl ja mul oli koguaeg meeletu nälg. Esimesed 2 tööpäeva nädala algul läksid palju kergemini söögi osas, ei tulnud nagu meeldegi, et peaks sööma. Aga nädalavahetusel pugisin küll saiakesi ja müslitahvleid ja magusaid šokolaadiga hommikupadjakesieye rolling smiley
Eks näeb, kuidas homme-ülehomme tööl näljatundega on. Peaks tulema üsna sisutihedad päevad.

Reede hommikul kaalu peal näemecool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 15. May 2012, kl 23.25

Ma käisin täna kupumassaažis, polnud kogemust enne. Väidetavalt kasutati kreemi, mis jääkained kehas liikvele ajab. Päris huvitav oli, siiamaani keha kuumab küll töödeldud kohtades.
Ma annan järgmise nädala osas hoiatuse, et ma jätan vahele, olen täitsa ära 22.-27.05.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 18. May 2012, kl 05.11

Hei, minu kaal täna 80,3- miinus 100g, no ei taha 8 minna ja 7 ette lasta, va põrguline grinning smiley
Aga küll ma ta järgmiseks korraks ära ajan winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 18. May 2012, kl 06.52

73,4 ja -1,9.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 18. May 2012, kl 08.19

Hommikut!!
Ei ole mul kahte ilusa suure miinusega nädalat järjest, seekord ikka väga tagasihoidlik.
Kaal 102,4 ehk -0,1kg.
Ma nagu küll hoian söömisega piiri, tööpäev iseenesest on trenni eest. Aga eks ma üritan edasi, saaks vähemalt jaaniks alla 100kg oma kaalu!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 18. May 2012, kl 09.49

Tere! Minu kaal täna 86 kilo, 1,5 läinud. Tore number, kui ma siin kaaluabis 27. Novembril alustasin, mu kaal näitas 116,4, poole aastaga sain 30 kilo võrra kergemaks. Aga tunne on hea! Tuttavad ja kolleegid enamuses ei ütle midagi, aga see on meil siin, minu meelest, kombeks. Üritan jätkata samas vaimus. Jõuludeks sooviks kaaluda 68 kilo.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 18. May 2012, kl 11.02

Sa, Mustkohv, oled tahtejõu ja eesmärgikindluse musternäidis, tunnustan ja imetlen, sind tahaks kohe omasilmaga kaeda smiling smiley

Minu järgmise nädala kaalunäit tuleb teisipäeval, et mitte vahele jätta.
Meil on kuuaega ilma ühegi 0 või miinuseta tabelis - ülitublid kõik, kes alles.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 19. May 2012, kl 14.12

nämm-nämm-nämm, nämm-nämm-nämm, nämm-nämm-nämm
....ainult söön täna ja kõike head ning paremat, mis aga kuskil leidubmoody smiley
Võiks ju jätta selle hea kõik ostmata, aga seda suudaks ma vaid siis, kui poodi üldse ei lähe, või siis lähen, aga ilma rahakotita, aga nu sellisel juhul pole sinna ikkagi mõtet minna.
Kirsiks tordil on tõsiasi, et ma töötan toidupoestongue sticking out smiley

Nüüd siis peale titega kodus istumist 2 nädalat tööl käidud ning oleks nagu õige koht ja aeg mõelda veidi nendele ahvatlustele järgi andmise üle!!! Enamus tööpäevi läheb õnneks kiirelt ja töiselt, kuid õhtul pool tundi enne poe sulgemist käib endaga tõsine võitlus, et tahaks seda ja seda head osta. Samas sisendan endale, et ei ole mulle neid suhkrupomme vaja. Lõplikult murdusin viimsel tööpäeval sel neljapäeva õhtul, kui olin terve päeva kommi-šokolaadi riiuli kallal tööd teinud ja ostsin endale kalevi pähkleid šokolaadis ja rosinaid šokolaadis ja šokolaadi kattega küpsiseid ja veel lisaks koorese jogurti. Jah, kohe ma neid ära ei söönud, vaid sõin eile ja ka täna olen hoolega neid pähkleid/rosinaid krõbistanud.

Järgmine kord pigem siiski jätan ostmata. Kahju hakkab endast olles nii palju kilosid juba kaotanud ja nüüd siis niimoodi lõdvalt lasen neil tagasi tulla.

Pean tõsiselt järele mõtlema, mida tööl olles süüa, et oleks kõht täis ja kommiriiulist saaks ilma ahvatlustele järele andmata mööda minna!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 19. May 2012, kl 15.32

Kopsiinekene!
Loe meie foorumi pealkirja: Uusaasta LUBADUS, rohkemat ei ole vaja öelda, sa ei karista selliselt kedagi muud, kui iseennast.

Ma olen päevad läbi samadae asjade keskel, millest sa räägid, selle vahega, et need on made in latvia. Mõtle nendest kaupadest nagu mööblitükkidest, millel pole maitset. Ma loodan, et sa ei anna alla ja see oli sul ühekordne nõrkusehetk - lihtsaim viis on kindlasti neid koju mitte soetadagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 19. May 2012, kl 16.22

Järgmine kord (esmaspäeval) jätan maiustused ostmatacool smiley
Eks ma siis raporteerin, kas suutsin vastu panna!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 21. May 2012, kl 22.23

Nii, taas ükspäev maiustuste vahel veedetud ja ma tõesti ei ostnud täna ühtegi kommi ega šokolaadi ega küpsist. Kiusatus oli suur, aga suutsin vastu panna.

Nii mõnus oli õhtul peale tööd jalgrattaga kodu poole kimada grinning smiley Nii soe õhtu!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 22. May 2012, kl 06.29

Nii, palun sel nädalal mulle tabelisse märkida ümmargune 73 (pühapäeva lõunaajal ärgates oli kaalul müstiline 72,4 pärast poolt tööd tantsupuhvetis rassides) ja näis, kuhu ma järgmiseks reedeks välja jõuan. Seniks jõudu teile ja puhkust mulle! 1.juunil taas graafikus.

Muutused on ka tõenäoliselt alla andnud. Kurb.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 25. May 2012, kl 05.48

Hommikust,
minu kaal täna hommikul oli 79,6 (miinus 700), aga tähtsaim on see, et number algab 7-ga...
Jeeeeee hot smileyhot smileyhot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 25. May 2012, kl 07.08

Tere! Minu kaal 84,5 kilo, 1,5 kadunud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 25. May 2012, kl 08.31

Hommikut!!!
Kardetud õudushetk on käes, eile õhtune grillimine pani viimase põntsu sellele nädalale. Pole ma siin suutäitki kirja pannud, arvasin aga siiski, et kõik on kontrolli all. Ehh, s... arvasin.

Täna hommikune tulemus:
kaal 103 ehk +0,6kg

Ma võin ju nüüd öelda, et olen see nädal korralik ja püüdlik, aga eks järgmine reede selgub tõde.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Muutused
Kuupäev: 27. May 2012, kl 10.50

Tere, 83,4 kaaluks ja kuidagi aega ei ole ja jube kiire on. Liitusin võistlusega käi jala ja kõnnin hoolega , õhtuti proovin ikka suurema ringi teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 28. May 2012, kl 14.40

Tore, et Muutused ikka veel meiega duellitamas on!!!
Olin ise nädalavahetusel pikad päevad tööl, ise nii nördinud suure plussi tõttu. Muutsin veidi oma söömisaegasid tööl olles. Kuna tegemist on palju, siis kippus hommiku- ja lõunasöögi vaheline aeg venima üle 6 tunni. Võtsin siis kodust kaasa võileiva ja suurema õuna/pirni, millest sai vahepala kahe toidukorra vahel. Lõuna sõin korraliku, ikka soe söök. Õhtusöögiks said lõunasöögi ülejäägid ja ka puuvili. Pool üksteist õhtul koju jõudes üritasin enam mitte süüa, kuid siiski rändas paar küpsist kõhtu koos mitme klaasi veegatongue sticking out smiley
Tulemuseks on üle 1kg kaduma läinud või näitas reede hommikul mu kaal tõesti aiateibaid.
Tunne on hea, loodan see reede ette näidata ilusa miinuse!!!

Jätku ja jõudu!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 28. May 2012, kl 15.57

Ouiiii, mina olen tagasi, kaal on kole, aga juba eile õhtust taastasin oma endise režiimi. Pingutan reede nimel grinning smiley

Vein-juust-vein-juust-vein la-lal-laaa... aga ka palju treppe metroos ja kiriklates.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 29. May 2012, kl 11.49

Merr - sa ju nii tubli, ka eelmise reisi lisakilod kadusid sul nagu imeväel meie reedeseks kaalumiseks, ilmselt ei näita su kaal sel reedelgi plussicool smiley

Minu kaal endiselt langeb ilusasti. Olen justkui jalgratta uuesti leiutanudsmiling bouncing smiley
Magusa söömise piiramisega olen pisut jännis, ilma kohe kuidagi ei saa. Kui päeva jooksul midagi magusat ei söö, siis õhtul söön korraga suurema koguse. Seega söön päeva esimeses pooles kohukese või siis natuke šoksi, selle jõuan päeva jooksul ehk ära kulutada. Tööl muide pistan ka ikka lõunasöögi magustoiduks midagi head põske ja tööd edasi rabama!!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.