Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 23. June 2012, kl 00.33

Õhtust,
seekord annan mina oma näidu viimasena, kuigi ega siin midagi rõõmustavat polethumbs down
Ka mina suutsin sel korral plussi teenidathe finger smiley kaal täna hommikul 79,9 ehk +600grammi. Lohutan küll end sellega, et äkki on need lihased, mis ei lase kaalul langeda, vaid pigem kasvatab ja ilmselt nii ongi, aga siiski veidi kurvaks teeb sad smiley Aga olen oma igaõhtuse 100 minutilise kepikõnni ringi viinud 125-135 minuti pikkuseks ja vähemalt 40 minutit on sellest jooksmine, lisaks viimastel õhtutel peale ka üks rattaring...Kuna kogun Samsung Hope Relay´ga kilomeetreid/ raha lastele, siis see ongi mu ringi nii pikaks venitanud(hetkel olen kogunud juba 90 EUR´ismiling smiley)
Aga harjumus ennast liigutada on juba väga tugevalt sees, kui mõni päev jääb vahele,olen hoopis väsinum, kui tavaliselt- näiteks nagu täna, sest hetkel olen hoopis Tallinnas valmis homseks jaanipeokswinking smiley
Ja sellegipoolest olen ma siiani saavutatuga VÄGA rahulhot smiley
Parim näide-käisin eile riidepoes ja jäin vaatama stanget, millel olid põnevate mustritega riided. Hakkasin neid siis seal näppima, kui müüja-piiga astus mulle sammu lähemale ja ütles-"ma lihtsalt tahtsin teile öelda, et siin on suured numbrid ". Mis mõttes suured numbrid?!? Riided sellises suuruses, mis ma olen viimase aasta jooksul endale muretsenud, olid seal... Te ei kujuta ette, või vabandage väga, tegelikult te täpselt teate seda tunnet, mis siis valdab, kui tehakse SELLINE KOMPLIMENT...õu mai gaadhot smileysmiling bouncing smileyhot smiley Mu päevas säras jälle päike ja sellepärast ka tänahommikune kaaluosuti tõus mind väga närviliseks ei teinud...
Jaanilahing sai küll läbi, aga meie duell ju jätkub ja kuna ma oma uut eesmärki ei saavutanud, siis lähme proovime edasi, ühel hetkel peab ta ju kättesaadav olema...Aga proovin ka juba nädalajagu nii hakkama saada, et kaaluabis toidupäevikusse toite ei märgi, vaid püüan sisetunnet usaldada...Eks vaatame järgmisel nädalal, kuidas läks...
Seniks aga ilusat jaaniõhtut(ennekõike mõistlikke valikuid vist tuleb meile soovida...cool smiley)
Anne

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 23. June 2012, kl 22.07

MEIE TABEL
Nii naised, järgmine nädal peab nelja peale kokku saama vähemalt samaväärse miinuse kui on seekordne plusseye popping smiley
Olgu see meile väljakutseks tongue sticking out smiley

Edukat nädalat!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 25. June 2012, kl 18.26

Too reedene sõit jäi lühikeseks, oodatust varem saabus kauge ja eksootiline külaline, kelle ma sujuvalt Kihnu kupatasin. No ja Kihnus teadagi ei sööda tagasihoidlikult - tegelikult tegi võõrustajate pereema 3 päeva järjest keelt allaviiva kohupiimakoogi smiling smiley

Tänasest siis hakkasin jällegist korralikuks. Aga eesolev nädalalõpp tähendab taas kahepäevast üritust maal! Ma ei tea, mis suvel saab, riided on ka nii mõnusalt parajad-lahedad, et pole suurt motikat neid laiemaks tahta ...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 26. June 2012, kl 09.07

tere mul on küsimus kas ma võin teiega ka liituda tahaks esialgu jõuludeni teha kaal on 102,1 tahaks saada 92

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 26. June 2012, kl 13.10

Minu poolt on luba antud. Ma räägin alles jäänud 1/4 eest grinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Merr 26.06.2012 13.11.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 26. June 2012, kl 14.37

Ka mina arvan, et seltsis segasem...
Tere tulemastsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 26. June 2012, kl 19.46

Superluks, uus kaaslane meil!!!
Ja minu kaalukategoorias!!
Muide Nartsiss - sa olid Jaanilahingus mu suurim rivaal, kuna me ju enam-vähem samas kaalus. Jälgisin pingsalt, kuidas sul läheb ja üritasin ikka parem olla. Kui eelmine nädal suutsin su seljatada, siis seekord Jaanilahingu viimasel nädalal jäin sulle alla, napilt, aga ikkagi.

Nii, panen su siis meie tabelisse. 102,1 oli su kaal 22.juuni hommikul??
Kas soovid oma päris algkaalu ka tabelisse, me ju siin jaanuari algusest duellitame, saad ka ilusa miinuse kirja??

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 27. June 2012, kl 09.02

oleneb millis alg kaalu saa mõtled ma kaalusin 2010 aasta lõpus 133 kilo ja vahepeal suutsin tublisti alla võtta aga siis tuli tagasi löök seega selle aasta algul kaalusin 116 see sobiks siis.
Ja suured tänud sooja vastu võtu eest
hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 27. June 2012, kl 09.05

ja minu vanus on 28 ja pikkus 164 ning nagu öeldud sai algaal 116.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 27. June 2012, kl 10.01

Närin kapsast ja loodan, et on abi smiling smiley Teretulemast meie boksi, Lilleke!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 28. June 2012, kl 23.27

Nii, täiendasin tabelit ka nüüd. Olin 2 päeva tööl, ei viitsinud arvuti taha vahepeal ronida.

Kaaluga on ka sellised lood, et peab julgust enne koguma, et kaalule astuda ja numbriga tõtt vaadata. Aga eks siis hommikul annan teada, kuidas olukord on.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 29. June 2012, kl 06.08

Hommik, huuhhh, 72,4. Arvestades jaane hyppan lakke! Tervitused Vórust hommikukäimiselt



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Merr 29.06.2012 06.10.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 29. June 2012, kl 08.14

Tere, minu kaal 79,5. Muudaks tabelis eesmärki - 31. Augustiks soovin kaaluda 73 kilo. Täna kolin linnast välja. Ei luba sisestada andmeid iga nädal, aga püüan olla korralik ja olen ikka teiega. Edu ja päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 29. June 2012, kl 08.29

Minu tagasihoidlik panus -0,4kg ehk kaal täna hommikul 99,2kg.
Veel esmaspäeva hommikul oli number ilusamgi, aga avastasin kogemata kasekese kommid....nämmmoody smiley

Sõidan täna maale vanemate juurde nädalavahetuseks, seega tabelit muudan edasi alles pühapäeva õhtul. Loodan, et pole hullu.
Igatahes on miinus juba korrlik, tublid oleme!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 29. June 2012, kl 10.40

Minu eesmärgi tähtajaks sobib ka panna 31.08.12. Üüüü... ei saa jätta märkimata, et ma olen superõnnelik, et olen tagasi seal, kus mõne nädala eest - sealjuures olen sel nädalal igapäev väljas söömas käinud samal ajal 0 liikumist - seega tegin õigeid valikuid grinning smiley Juhhei!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 30. June 2012, kl 06.50

tere ilusat hommikut minu kaal on reedese seisuga 101,9 seega - 0,300 natuke ikka.winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 30. June 2012, kl 06.56

mitte -0,3 vaid -0,2 eksisin

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 30. June 2012, kl 08.17

79,9- uhh, ônneks sama seisspinning smiley sticking its tongue out
Mul oli kaalule astumisega sama seis, nagu Kopsiinel- tükk aega oli vaja koguda julgust enne, kui kaalu välja julgesin võtta ja peale astuda;-)
Jaanipäev, puhkus, suvi-kõik kokku mitte hea variant:-)
Nüüd oleks vaja veel üks nädal puhkust üle elada, siis saaks ilmselt joonele tagasi...grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 01. July 2012, kl 20.32

MEIE TABEL

Nii kui eelmine nädal kutsusin üles kõiki tublid olema, et eelmise nädala plussi kõrvale panna vähemalt samaväärne miinus, siis SEE MEIL KA ÕNNESTUS LAUSA TOPELT JA ENAMGI VEELhot smileyhot smileyhot smiley
Suurim panus muidugi taas Merrilt, me oleme siin ennegi olnud tema lausa fenomenaalsete miinuste tunnistajakscool smiley

3 päeva sai nüüd söödud ja joodud, kusjuures seal hulgas maasikaid ja mureleid ja arbuusi. Aga ega ma ei usu selline söömine kaalule hästi mõjus, aga eks ma siis hommikul kogun end veidi ja astun kaalule. Mõned päevad on aega, et reedeks mingigi miinus taas saavutada.

Oleme tublid ja rühime edasi!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 01. July 2012, kl 23.08

Tõsine Piibelehendus ja Westmanlus meil Annekesega grinning smiley Täna 5a lapse järelsünnipäev - umbes täpselt 2 tk kohupiimakooki, 0,5 šokolaadimuffinit ja 0,5 viilu puuviljakeeksi - kuna kõik need olid handmade, siis ei saanud maitsmata ka jätta. Esmaspäevast reedeni ei tohiks selliseid "jala ette" panemisi ees olla grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 04. July 2012, kl 16.06

Esmaspäeva hommikul oli kaal ilus, peaaegu 1kg oli kolme päevaga kadunud ja nüüd siis täna hommikune kaalumine rikkus kõik ära, miinust oli veel järgi vaid 400g. Ise arvan küll, et sellist asja pole ma kuidagi ära teeninud, pole nii hullusti söönud, ainult maasikaid sõin õhtul peale koju jõudmist (siis oli küll tund puudu keskööst).

Üldse on viimane nädal kulgenud nii, et olen vaid kodus magamas käinud ja paar ööd ei teinud sedagi. Ja nüüd siis on kõik kodused tööd kuhjunud: muru tahab niitmist, koristada on vaja, pesu pesta, ja tagatipuks on nüüd lausa 2 autot vaja puhtaks küürida. Tänane päev kulus lihtsalt linnas poodlemisele, nüüd õhtul peab jõudma vähemalt mingi osa nimetatud töödest teha, ei teagi kohe kust otsast alustada. Aga eks homme ka veel vaba päev, siis saab samuti kodus tegutseda. Energiakulu peaks küll kena tulemagrinning smiley

Reedeks ootame ilusaid miinuseid, püüan ise ka tubli olla!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 04. July 2012, kl 16.34

Minu lootus libedalt veerevale nädalale päädis esmaspäevase külaskäiguga - vein ja juust poole ööni grinning smiley Täna jälle külla... ehhh odessa maivõi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 04. July 2012, kl 21.55

Päev on õhtusse veerenud ja minu tulemus: pool muruplatsist niidetud (teine pool ei ole hetkel veel väga hullus seisus, aga tõenäoliselt tuleb homme ette võtta kui ilma on), 2 autot pestud ja pesumasingi tegi ühe tsükli jagu töödgrinning smiley

Homse varna sai ülejäänud tööd lükatud....cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 05. July 2012, kl 21.53

2,5 tundi koristamist, 1,5 tundi puude lõhkumist, 1 masina täis pesu pestud - tänane tulemus. Rida oleks veel pikem, kui poleks vihma sadanud. Muru saab nüüd kenasti rahulikult kasvada, kuni mul jälle vaba päev on ja ilmataat lubab muruniidukiga õues rallida.

Kaalu osas sõna ei võtakseye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 06. July 2012, kl 08.30

Ega hetkelgi ei sooviks oma kaalu kohta midagi öelda.
Seis sama, mis eelmine nädal, 99,2kg, ei siia ega sinna poole.
Veel esmaspäeva hommikul oli korralik miinus ja nüüd ei ole enam mitte midagi. Nuuks!!??
Pean vist ikka oma toidusedeli üle vaatama, sest liigutamist oli eile ja üleaeile küll, tööpäev on iseenesest nagu trenn.
Kõige kurvem on see, et ma pole oma esimest eesmärki 99kg ikka veel kätte saanud. Üritan, aga ei õnnestu. Võibolla on süüdi need tohutud kogused maasikaid, mis igapäev mu kõhtu rändavad.

Ikka edasi!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 06. July 2012, kl 10.07

Tänahommikune seis 80,4-ehk +500gsad smiley
Aga kartsin ausalt öeldes, et on + 5kg. Täitsa kole lugu, kui on puhkus nii töölt kui ka siit;-) Ja see puhkus sai veedetud maal ema juures.the finger smiley
Aga järgmisest nädalast hakkan jälle korralikult toidupäevikut täitma ja elu taas rööbastele seadma, siis lähevad vast numbrid ka ilusaks tagasi
Veel lihtsalt see nädalalõpp ja ema sünnpäev ja siis siit ma tulen-Kaaluabi toidupäevik.;-)the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 06. July 2012, kl 22.18

Anneke pea vastu, uus nädal kohe algamas!!
Pean ise ka toidupäevikut täitma asuma, vähemalt neil päevil, kui kodus olen. Ehk siis saab mingit kaalulangust ka näha.

Homme aga toimub minu isa poolse suguvõsa kokkutulekgrinning smiley Terve päev looduses söömist/joomist ja tantsu/tralligrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 07. July 2012, kl 09.25

Tere tere ilusaid ilmi ka. minu kaal on seekord 100,3 seega -1,6 oleks soovind rohkem saada aga jõuab.



Nii Kopsiine nüüd hakkab juba duelliks minema kas polewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 07. July 2012, kl 10.15

Tere - 72,9 kg ehk siis kah pluss poolel. Ega ma ei saa Annekesest erineda ju grinning smiley Süüdlaseks vein, juust ja maasikad, vb ma ise ka natuke ...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 07. July 2012, kl 21.46

Nu nii!!
Mustkohv peesitab kuskil maal, sain aru, et seal "kolkas" netti pole. Ootame huviga hetke, kui ta taas neti leiab ja millise kaalunumbri siis letti lööbgrinning smiley

Meie nelja tulemus kamba peale on tagasihoidlik -0,6kg. Nu mis seal ikka, maasikaaeg ju!! Mina söön neid küll oma peenramaal kahe suu poolega, egas need kahjulikumad ole kui šokolaadeye rolling smiley

Aga jah, lasin nartsissi endast ette ja tõesti tunnen, et nüüd peaks end käsile võtma ja veel enne sügist mitmestki liigsest kilost lahti saama. Juba keerleb peas mitu mõtet, kuidas tööpäev tervislikumalt mööda saata. Eks ma siis katsetan ja järgmine reede annan aru, kuidas läks!!

Muide kokkutulek oli vägev: kõigepealt kõrvetas meid päike ja siis kärgatas kõu ning kallas vihma. Uudisteski mainis, et Lihulas ja Haapsalus uputas ja meie kokkutuleku koht jäi nende kahe vahelegrinning smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.