Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 24. August 2012, kl 09.33

Merr kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Seni pole midagi postis.

Käes, sain valesti aru, lisasin sind enda sõbrakasse ja kui sa akseptid, siis lisan grupiliikmeks.

Ehh, mul läks nüüd napilt - mustkohv on mul kandadel, pean pingutama, et vahemaad hoida :p

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 24. August 2012, kl 09.37

tere minu kaal siis minu enda üllatuseks ikka languses ja ikka stabiilselt seega on kaal 96 ja langus - 0,500.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 24. August 2012, kl 09.43

Hommikut rahvas! Ma peaks ütlema, et ma olen see nädal päris tubli olnud. Esiteks juba sellepärast, et kaal ei tõusnud eelmise reede tulemusest kõrgemale kogu nädala jooksul. Ja teiseks sellepärast, et saavutasin ka pisikese kaalulanguse.
Tänane kaal: 98,1 ehk -0,3kg.

Ei ole teab, mis suur miinus, aga vähemalt liigub natukenegi väiksema numbri suunas. 2 kuud on olnud täielik seisak, seega loodan, et olen jõudnud taas languserajalegrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 24. August 2012, kl 10.31

tõusis jälle sad smiley 98,7

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 24. August 2012, kl 20.47

Oioioioi... tegin 2 h rattasõitu ca 30 km ja kaalunäit 70,5 kg smiling smiley peab ruttu tuttu minema, et kas hommikuks on 7 ees läind grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Muutused
Kuupäev: 30. August 2012, kl 10.19

tere tublid tüdrukud smiling smiley Ma nüüd tagasi aga ei hakka te tabelit oma kilodega rikkuma.

Alustan jõuluduelli aga nendele, kes vastu pidasid duellis thumbs upsmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 30. August 2012, kl 14.33

Homselt hommikult ja kaalult ei ole midagi head loota. Kui nädala algus tõotas ilusat langust, siis eilse päeva ja tänase ööga tuli kaalule hopsti 800g juurde. Kust see tuli, kui vaid teaks. Seega saab olema taas pluss.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 31. August 2012, kl 08.07

Ja ongi suur pluss:
kaal 98,9 ehk + 0,8kg. Väga masendav.
Võtan osa ka nüüd alanud Jõuluduellist, loodan siiralt, et hakkan nüüd korralikuks ja omalt poolt maha hõigatud -10kg jõuluks ka saavutan.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 31. August 2012, kl 08.26

Tere hommikust! Ja minu keha vist otsustas kohaneda linna-ja tööeluga. Vaatamata trennidele, jalgrattasõidule ja tasakaalustatud söömisele on kaal nädalaga tõusnud ja näitas täna 73,3, ehk + 400 grammi. Aga olen sellist effekti märganud teatud tsüklipäevadel. Järgmine reede näitab! Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 31. August 2012, kl 10.39

tere eks see patustamine peab ju millaskil kätte maksma ja nüüd ongi nii kaal on siis96,7 seega +0,700 nuh eks loodame ,et läheb ka taas alla

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 31. August 2012, kl 12.10

mul täna 98,2. vähemasti on alla läinud. kuigi vahepeal näitas veel paremat numbrit

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 31. August 2012, kl 13.53

Ma jätan sel nädalal vahele, muskel paisus... vist :p
4 * jõusaalis - käidud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 31. August 2012, kl 22.01

Paistab et enamus meie duelli liikmeid on see nädal muskleid paisutanud, mina ilmselt eriti kõhumuskleid winking smiley Aga eks me ikka üritame kõik koos edasi, onju???

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 01. September 2012, kl 06.59

Kõik, kõik on uus septembrikuus.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 07. September 2012, kl 06.50

Tere! Minu kaal täna 72,7 kilo. Vaatamata mehe ja minu sünipäevadele ja pulma aastapäevale, mis kõik sel nädalal aset leidsid, on kaal 0,6 kilo võrra langenud. Rahul! Edu kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 07. September 2012, kl 09.18

tere minu kaal on 96,4 seega siis langenud -0,3

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 07. September 2012, kl 11.35

Minul kaal 98,7 ehk -0,2kg.
Endiselt kaal kõigub natsa siia ja siis natsa sinna. Ehhh. Tahaks ju tulemust ka!!! Aga ajan selle kõik jubeda nohu kaela (kusjuures peale tööle naasmist olen vähemalt korra kuus nohus olnud, kodus olles olin tervem, ilmselt oskan neid pisikuid ja patsille teistelt üles korjata). Ja haiguse tõttu hoiab keha tavalisest rohkem vett ka kinni (loll, kes vabandust ei leia, eks?).

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 07. September 2012, kl 13.17

Murtud lubadus

Põmm, ma olen endiselt spordisaalilainel, söön rohkem ja valimatumalt ja number pole kiita. Passin.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 09. September 2012, kl 21.41

Algas Jõuluduell, kus ka ise osalen lootes leida motivatsiooni kaalulangemiseks. Terve suve olen vaid paigal tammunud ja nüüd (nagu Merr ütles, kõik, kõik on uus septembrikuus) peaks hakkama uue hooga alla laskma kaalul minna. Nujah, võib ju moka otsast öelda, et olen õnnelik, et suvega ühtegi kaotatud kilo tagasi ei tulnud, aga süda sees ütleb, et oleks võinud veelgi pisemaks kaalunumber muutuda. Muide jõuluduelliski olen ma üks kaalukamaid osalejaid, minust raskem on veel vaid üks hakkaja duellitaja.

Ma oleks see nädal peaaegu unustanud meie tabeli täitmise, elasin kaasa jõuluduellile ja nüüd alles tuli meelde, et meie tabel ka täita. Ega seal midagi rõõmustavat polegi, oam reede hoomikuse kaalunumbri edastajaid jääb taaskord iga nädalaga järjest vähemaks. Aga kes ikka oma numbri julgevad ritta panna, on ikka väga tublid. Ülejäänudele soovitan julgus kokku võtta ja kaalu peale ronida ja meile ka öelda seal ilutsev number.

Ise see nädal panin enda jaoks paika sellise reegli, et kui siiani kaalusin end igal hommikul, siis nüüd üritan järgmise kaalumisega reedeni hommikuni oodata. Kahtlen, kas närv vastu peab, aga ma vähemalt üritan.

Olge tublid!!!
MEIE TABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 14. September 2012, kl 06.30

Minu tõehetk, kõik on käest ära, täna öösel sõin kell 1 peenleiba sulatatud juustuga, MINA! Ma ei söö peenleiba, mis on tulvil nisujahu. Sõin ja samal ajal kirjutasin kirja tuttavale, kes teeb toitumis ja treeningkavasid, raha eest muidugi teeb. Ma loodan, et raha eest soetatu motiveerib mind uuesti rajale tulema.

Seega - karm tõde on siin - 75,8 paneme aga kirja ja hakkame aga otsast. Ülehomme juba Tartu rattamaratoni 40 km Otepää kupleid poris, kui õnnestub, et nüüd sajule läheb.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 14. September 2012, kl 08.40

Hommik! Ja minu kaal täna 71,9. Miinus 0,8 kilo. Pole paha arvestades, et paari nädalaga sai peetud mehe, minu ja mu ema sünnipäevad, meie pulmaaastapäev oli ka selle aja sees spinning smiley sticking its tongue out Isa sünnipäev ootab pühapäeval. Aga edu ja jaksu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 14. September 2012, kl 09.24

tere minu kaal on 96 seega võrreldes eelmise korraga langus -0,400

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 14. September 2012, kl 22.04

Ohjah, lihtsalt ohkama võtab.
Seis siis selline, et kaal täna hommikul 99,1kg, seega taaskord kaalutõus 400g võrra. 1 nädal alla, teine nädal üles tagasi. Ameerika mäed missugused, ainult et pole need mäed mulle kunagi meeldinud ei oma tõelises loomuses ega ka mu elus. Lihtsalt ei saa enam ree peale, magus, magus, magus ainult keerleb minu peas.
Nii palju sain ka targemaks, et parem on end kaaluda ikka tihedamini, mitte küll iga päev, aga kord paari päeva tagant kindlasti. Siis saan natukenegi silma peal hoida, mis toimub ja ehk suudan siis vähemalt hoida kaalu ja ei lase juurde tulla.
Ühesõnaga tahan olla kergem, aga ei suuda selle tulemuse nimel pingutada piisavalt.
Muide tänase päeva põhitoit on olnud Teekonna kommid!! Nämm! thumbs down

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 14. September 2012, kl 22.29

Ma sõin 100g mõru sokolaadi mandlitega + 100g mandleid - ÕHTUSÖÖGIKS. Ootan oma toitumiskava ilmselt paar päeva ja nüüd vist hirm, et siis ma ei tohi vääratada, vaja ette ära teha idiootsused!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 15. September 2012, kl 10.11

Ohh, menüü oli küll kohutava kooslusega, ent täna kaal juba "kõigest" 74,4 grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 18. September 2012, kl 16.26

Kas keegi meist teab inimest nimega Toots Sigri, nimelt selline isik soovib meie grupiga FB-s liituda. Kes tunnistab omaks selle nime?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 18. September 2012, kl 18.13

Mina ei tea selle nimelist

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 18. September 2012, kl 18.52

Ma olen enda peale tõsiselt pahane, ronisin hommikul kaalule ja mis ma seal nägin!!! Tõeline õudusunenägu, ma olen juurde võtnud ja koguni nii palju, et kaal oli taas kolmekohalinethumbs downthumbs downthumbs down Nüüd üritan end kokku võtta, et mitte reedel kolmekohalise numbriga esineda.

Selle nimel käisin täna koos pojaga jalutamas väljas, lootes nii end söögist eemal hoida. Kõik oli hästi seni kuni koju tagasi söögi juurde jõudsime ja siis ma sõin ja sõin ja sõin. Ja muidugi sõin ikka magusat, üritasin end petta õunaga, et nuh söön õuna ja šoks ununeb, aga egas see nii lihtne ei ole, kui kodus ikka šoksi leidub.

Lisaks piinab mind juba kolmandat päeva peavalu, selline, mis aegajalt end meelde tuletab, mitte koguaeg ei piina. Aga kui juba valu endast märku annab, siis mõistus enam ei tööta ja jälle sirutub käsi šoksi järele.

Ühesõnaga enam kaal ei püsi paigal, nüüd liigub ülespoole, raiskangry smiley

Tegin meie tabeli täiendused ka lõpuks ära. Muide mul selline küsimus, et kas teil ka arvutis tabelileht selline aeglane, tükk aega kerib end ühele poole või teisele poole??? Selle lahendus oleks teha uus kokkuvõttev tabel meie praegusest???

Igatahes, iiiigataaahes ..... üritan mina vähemalt edasi!!!
Olge tublid!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 21. September 2012, kl 08.53

Tere hommikust! Minu kaal on täna 70,2. Nädalaga on läinud 1,7 kilo,tulemusele on kõvasti kaasa aidanud kõhuviirus või mürgitus, mis mind eelmisel nädalavahetusel piinas. Edu ja tervist!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 21. September 2012, kl 09.08

Oioioi, aiaiaiai. Küll ma kartsin seda täna hommikust kaalu peale astumist, lükkasin ikka edasi ja edasi. Kui muidu ärkan kell 8 ja kaalun end, siis täna sain alles üheksast voodist välja ja ega siis ka kohe kaalu poole ei tormanud, ikka viivitasin.

Aga tulemusega võib enam kui rahul olla:
kaal täna 98,8kg (taaskord) ehk -0,3kgsmiling bouncing smiley

Ja kuidas ma siis end kokkuvõtsin?? Lihtsalt, teisipäeva õhtul sügasin crosstraineri peal 38min ja see võttis ikka korralikult läbi, aga pärast oli nii mõnus tunne. Järgnenud 2 päeva tööl olin usin ja liikusin palju ja hoidsin oma magusaisu kontrolli all, kuigi lubasin siiski endale tüki torti ja mõne kommi, aga jõin kõvasti vett ja seejärel rassisin kaubakastidegagrinning smiley Ja suurima panuse ilmselt andis see, et peale 19.30 enam ei söönud (see päris norm aeg, kui arvestada, et magama jõudsin kell 24).

Loodan, et suudan samas vaimus jätkata ja esinen järgmine kord veelgi ilusama miinusega!!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.