Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 23. October 2012, kl 21.43

Vanadel asi rohkem käpas, kauem harjutanud grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 27. October 2012, kl 15.47

Oi kurjam, ma unustasin täiesti! Olen siin kole haige olnud ja alles nüüd nädalalõpus ok... loodan, et saan andeks ja luban esmaspäeval ilusti näidu saata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 29. October 2012, kl 07.33

Taas esmaspäev ja ei midagi rõõmustavat. Arvestades nädalavahetusel söödud pirukate kogust ei tohi ma vist väga nuriseda kaal 91,3 kg sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 29. October 2012, kl 07.35

Tere ilusat talvist varahommikut kõigile.
Minu täna hommikune kaal näitas 79,0kg. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 29. October 2012, kl 09.31

Hommikust!

Minul eelmise esmaspäevaga võrreldes 300g juures angry smiley. Aga positiivselt mõeldes - 7 on ikka ees ja vaadates oma eelmist nädalat ja kohutavat menüüd, siis hea et niigi läks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 30. October 2012, kl 00.45

Minu kaal näitas 68,3... kohe näha, et laupäeval lülastasin rootsilauda... aga hea, et niigi läks grinning smiley ja natuke süüdistan seda, et kohe peaks päevad hakkama ja on täis kuu, isu on meeletu ju grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 05. November 2012, kl 10.33

Mina saen ühe koha peal sad smiley. Täna juba 8-ndat päeva ilgelt haige ja paremaks ei lähe mitte kuidagi sad smiley. Isu on kogu aeg selline, et sööks või elevandi ära - andke ainult ette! Kaalulangetusest pole juttugi - pigem peab rahul olema, et tõusu ei ole kuigi kalorite tarbimine päevas on lausa kosmiline eye rolling smiley. Tagasihoidliku arvestuse põhjal rändab iga päev suust sisse 2000-3000 kcal. Ei jaksa enam haige olla! angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 05. November 2012, kl 13.59

Minu organism vist läinud talveunne. Kaal seisab paigal 79,0 juures.
Murumumm sulle head paranemist, saa ruttu terveks. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 05. November 2012, kl 16.32

Minul kaal plussis 92,0kg. Tuju on nullis, masendus kipub peale ja söögiisu on meeletusad smiley
Murumumm head paranemist!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 05. November 2012, kl 17.19

Sipsu! Nüüd marss-marss lüliti juurde ja kõik tuled põlema elektriarvest hoolimata! Novembrimasenduse vastu saab ainult valgusega! cool smiley

Ma siin pean ka plaani, et kui tervis parem ja ei köhi enam nagu vana hobune grinning smiley, siis käin solaariumis ära - NII VASTIK on kõik see pimedus ja pori seal väljas, et oleks vaja mingit ägedamat tutakat ihurakkude aktiveerimiseks the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 05. November 2012, kl 23.04

68,2

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 12. November 2012, kl 08.31

Isadepäev ja kaloriorgia üle elatud - õnneks ilma suurema katastroofita kaalunumbris the finger smiley Kokku tuli nädalaga langust 1,4 kg. Tervis hakkab vaikselt paranema ja olen juba 3 päeva ka kergemat trenni teinud. Kui ainult sellest köhast veel lahti saaks...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 12. November 2012, kl 09.23

Arvestades eilset ja üleeilset tordi, kooki ja saia kogust, mis sisse sai söödud pean vist rahulolema 91,9kgsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 12. November 2012, kl 14.13

Raske on see pidude aeg. Reedel sünnipäev ja sinna otsa kohe isadepäev.
Minu kaal täna hommikul 78,0

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 12. November 2012, kl 22.53

Väike miinus... 67,6 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 14. November 2012, kl 11.01

Paistab, et meie värsked liikmed, maipõrnikas ja kadi92, on meid maha jätnud juba. Kurb, et alla andmine nii kähku tuli sad smiley.

Kui selle nädala jooksul välja ei ilmu, siis eemaldan tabelist.

Aga meie sitketele sellidele soovin ikka jätkuvat edu ja jonni - meil läheb ju nii hästi the finger smiley! Ilus tabel tuli jälle smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 14. November 2012, kl 12.43

kuidas saab nii kiiresti alla anda?? Ikka võiduka lõpuni edasi grinning smiley
Mina sain nüüd lõpuks ka jalga püksid, mida ammu olen jalga tahtnud, mis siiani on seisnud kapis oodates, minu kaalulangust. hot smiley
Aga neid riideid on kapis veel ootamas smiling smiley

Aga allesjäänutele saab ainult öelda: VÄGA TUBLI!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 14. November 2012, kl 13.57

Oi see on nii mõnus tunne, Kutsa80, kui "eesmärgiriided" selga lähevad the finger smiley!!! Mul oli neid "kunagi kannan" riideid pool kappi täis - nüüd kui "telgid" välja viskasin nädalavahetusel jäi "kunagi kannan" riiete osakaal veel ainult umbes 10% kanti spinning smiley sticking its tongue out

Kuigi sellel riidekapi suurpuhastusel olid ka omad teistmoodi üllatused - osad "kunagi kannan" riided pidid minema "telkide" kategooriasse, kuna ma ei olnud taibanud neid nii umbes 10 kg tagasi kasutusele võtta ja nüüd olid need juba suureks jäänud! eye popping smiley Ei saanudki kanda neid (ja tagasi paksemaks ma EI KAVATSE MINNA grinning smiley )

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 14. November 2012, kl 17.57

Ma ei ole veel riidekapi suurpuhastuseni joudnud, aga peaks selle millalgi ette votma. Saaks kappi ruumi juurde smiling smiley Hetkel lihtsalt pole aega olnud. confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 19. November 2012, kl 07.22

Minul langust 800g ja täpselt 20 kg kokku langetatud selles duellis! the finger smiley
Ootasin tänaseks isegi rohkemat, aga nagu needus tuli eile õhtul õgimishoog peale ja kogu see 1000kcal väärtuses üleliigset kraami - pähklid, shokolaad, juust, viinamarjad ja keelevorst - istub mul nüüd kenasti rasvavoldis eye rolling smiley. Omast arust küll targaks kaalulangetajaks saanud, aga vot emotsionaalsele söömisele ei suuda kuidagi vastu panna angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 19. November 2012, kl 10.22

Minu täna hommikune kaal 77,5 kg. Aga nüüd siis alagas ka see aeg kuust, kus iga söödud gramm kuskile kinni jääb tongue sticking out smiley
Eks me vaata, mis saama hakkab.
Murumumm sa oled ikka väga tubli olnud. Minul on aastaalgusest saadik läinud 16,5 kg grinning smiley
Aga tahaks ikka veel ja veel tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 19. November 2012, kl 10.29

Kõva tulemus sinulgi, Kutsa80! the finger smiley

Veel ja veel tahaks jah... Ükspäev tabasin ennast päris hullult mõttelt, et mis siis saab kui ei olegi enam vaja kaalu langetada? Kas ma üldse oskangi enam teisiti elada kui kaalu langetades ja kaloreid lugedes? Millega siis oma aega sisustan kui pole vaja kõike kaaluda, uurida ja planeerida? Kuidagi nagu kurb isegi hakkas kohe grinning smiley Rängad võõrutusnähud tulevad ilmselt kui see protsess läbi saab eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 19. November 2012, kl 10.38

Õnnitlused Murumumm suure töö oled ära teinudthe finger smiley

Aga minul ei ole midagi rõõmustavat. Kaalu langetamisest pole juttugi 93kgsad smileyangry smiley.
Istun oma mustas augus motivatsioon on juba teist nädalat kadunud. Toidupäevikut täita ei ole viitsinud, isegi ennast kaaluda ei viitsi enam. Söön seda mis kätte juhtub ja millal juhtub enamasti ikka head ja paremat. Olen ju kogu aeg teadnud, et olen emotsionaalne sööja, kuid praegu ei suuda ennast kuidagi reele vedada.

Ennast päris maha veel ei kannasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 19. November 2012, kl 10.53

Sipsu - maha ei tohi ennast tõesti kanda! Oled päris pikalt kinni jäänud sinna 92 kanti. Ise olin samas seisus sama kaalu juures terve suve - mingi maagiline number vist winking smiley. Pead ilmselt mingi muutuse tegema ja vahetama oma tavapärase toiduvaliku millegi hoopis teistsuguse aga ka väga maitsva vastu smiling bouncing smiley. Ega see seisak ka samas halb ei ole - kehal on olnud aega harjuda uue kaalutasemega ja valmistuda uueks languseks.

Täna on imeilus päikseline päev - suurepärane hetk motti leida ja ennast mustast august välja upitada the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 19. November 2012, kl 16.35

Õnnitlused Murumumm!! Super tulemus!!

Ma olin see nädalavahetus sushi hulluses.... õnneks oli kaal ilusam, kui arvasin.. kaal oli 67,6

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 19. November 2012, kl 16.41

Oiiii... sushit tahaks... grinning smiley

Edukat nädalat kõigile siis! the finger smiley Kadi ja Maipõrnikas pole ennast näole andnud ja seega kustutan nad tabelist. Kahju, et nad alla andsid...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 26. November 2012, kl 07.18

Tere hommikust kõigile! cool smiley

Minu kaal täna 76kg - langus -1,3kg the finger smiley Ei saa kurta the finger smiley
Üldse megahea on olla ja energiat on kahtlaselt palju smiling bouncing smiley. Eile tegin kohe 2x tunnise trenni - no ei olnud seda energiat kusagile mujale kulutada spinning smiley sticking its tongue out. Aga küll see üle läheb - mul tekib selline eufooria iga kord kui "külalised" lahkuvad grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 26. November 2012, kl 10.10

Minu kaal täna 92,5kg.
Motivatsiooni pole ma veel ülesse leidnud, toidupäevikut ka ei viitsi täitasad smiley. Lisakas kõigele on meeletu tuhin küpsetada. Üle päeva valmib midagi maitsvat ja ega siis ei suuda ju sellest heast ja paremast ennast eemale hoida. Loodan, et kaalu palju juurde ei tule. Tahaks ju varsti selle motivatsiooni ka ülesse leidagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 26. November 2012, kl 12.23

Minu hommikune kaal oli ka positiivne 76,5. Seda kaalu numbrit nägin vist viimati 8 aastat tagasi grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 26. November 2012, kl 12.26

Tubli, Kutsa!!! the finger smiley Nii cool!!!
Ja Sipsu - pea püsti! Sul ju ikkagi langus - suund on õige! the finger smiley Pane päevikusse kõik ausalt kirja ikka - see distsiplineerib

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.