Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 04. October 2013, kl 11.28

Ka mina loodan, et Lizi mure saab kergesti lahendada. Ning Porthital on õigus - ära anna alla! Kui mitte kaalu pärast siis tervislik toit on üldiselt parem organismile ning aitab smiling smiley

Minul oli see nädal kuidagi hästi kiire. Trenni ei jõudnud kuid samas sai hästi palju liigutud koguaeg. Tulemusega on nii, et kuna teadsin, et täna olen kaalust eemal siis võtsin eilse hommikuse seisu. See oli 85 pisikeste kopikatega. Umbes siuke 85,2 või nii.

Porthita, õnnitlused kahekohalise puhul! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 04. October 2013, kl 17.26

Tere,

aitah Teile.smiling smiley

Porthita on ikka tubli. Kui alustasime kunagi siin duellitamist, siis olid nö eesotsas grinning smiley
Nüüd olen ma muidugi sinust kõvasti ees.

Violetil samuti hea tulemus.

Ja ärge kartke ma ei anna alla. Mul on hea meel, et keegi usub mind ja otsib ja aitab. Ehk saab siis probleem ka kunagi lahenduse.

Tänane kaal 114,2kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 07. October 2013, kl 09.11

Hei hei!

Seekordne TABEL on eriti kaunilt roheline smiling smiley

Edukat nädalat teile! smiling smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 08. October 2013, kl 22.13

Järgmine nädal nii roheline ei tule. grinning smiley Ma astusin täna huvi pärast kaalule. Nii palju oli juurde tulnud, et ma nüüd proovin hästi vaikselt kõndida, et mitte korrus alla poole läbi põranda kukkuda. :d Ma saan aru, et teatud põhjustel - mida kõik naised teavad - ongi hetkel tõus normaalne ja puha aga kole oli ikka grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 09. October 2013, kl 15.06

Violet, no pole hullu, see pluss kaob kähku õnneks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 11. October 2013, kl 10.33

Hei hei!

Minu tänane kaal 98,3 ja kaoks tagasihoidlikud -600g. Eks ma harjusin vahepeal jällegi selle ca pooleteise kilo kaupa kaalukaoga ära confused smiley No pole hullu. Tegelikult pole ju mossitamiseks põhjust, kaalulangus nädala peale siiski ju olemas, aga no ikkagi kripeldab, et oleks võinud ju rohkem minna.

Sellest nädalast alustasin siis taas jällegi intensiivse trenniga treeneri käe all ja sellest ka see kaalualanemise tempo vähenemine. Toitumisega on kõik joone peal, aga vaatan siin paar nädalat, et kuidas organism selle trenniga kohaneb ja kui ikka jätkuvalt hakkab jälle tammuma ühe koha peal, siis vaatan treeneriga toitumise ja trennid üle, äkki peaks midagi muutma, aga eks see siis paista.

Vahepeal ei ole ka eriti toidupäevikut viitsinud pidada ja rohkem silma, lusika ning tunde järgi toitumud, liha olen ainult kaalunud. Päeviku täitmiseks pean hakkama jälle kõike täpselt mõõtma. Hästi ei usu, et selles viga on, et liiga palju olen söönud, pigem võib probleem olla just selles, et millestki nii intensiivse trenni jaoks organismil puudus, et kohe kaalust kinni hakkab hoidma. Esialgu aga jätkan vana rada.

Kuidas teil nädal läinud?

Päikest
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 12. October 2013, kl 10.46

Vabandust hilinemise pärast - eile oli hullult kiire päev. Nagu ma juba mõned päevad tagasi ütlesin, siis kaalutõus on meeletu ja ei saa isegi aru, kust ta nüüd siis nii palju tuli. Reede hommikul ütles kaal igatahes 87 confused smiley Ja seda on nädalaga kuidagi ikka vääääääääga palju. Muidugi, eks päevad tõid suure magusaisu ja hoidsid trennis eemale kuid kaks... on ikka kuidagi palju. sad smiley Eks nüüd uuel nädalal olen tublim!

Porthita - väga ilus tulemus, vähemalt on miinus! smiling smiley Siukse tempoga kaalud varsti minustki vähem. Kusjuures, mina olen ka viimasel ajal toitu mitte kaalunud enam ja pigem lähtunud sisetundest. Mõtlen, et äkki peaks vahelduseks jälle üles märkima - saaks ülevaate, et kas minu sisetunne lähtub ka nö teadlaste poolt öeldud numbritele võib jääb midagi liiga väheks / saab liiga palju.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 13. October 2013, kl 09.15

Tere,

Minu kaal sel nädalal 113,9kg
Täitsa ajuvaba muidugi ja ma ei tea kuskohast see langus tuli...
Sest olin terve nädala koolis kella 8st kuni 17ni ja istusin kõik päevad.
Väljaarvatud teisipäev, siis olid sees jubedad valud ja siis olin terve päeva kodus pikali voodis.

Violetil on kindlasti siis järgmisel nädalal langus ja porthita on meil siin ikka tõsine langetaja grinning smiley
Tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 13. October 2013, kl 11.29

Liz, jälle ju väga kena tulemus. Kindlasti, kui arstiga kohtud, siis küsi ka temalt, et kuidas saaksid oma kaalulangusele kaasa aidata, võibolla ongi parem mitte väga intensiivset trenni teha ja vaid toitumisega ja lihtsalt rohkema loomuliku liikumisega proovida.

Violet, ma olen täiesti veendunud, et järgmisel nädalal viskad selle eest hulgalt kaalu jällegi alla, eriti arvestades põhjuseid.

Siit siis ka selle nädala TABEL

Päikest!
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 18. October 2013, kl 12.04

Hei hei!

Minu täna hommikune kaal oli 97,9 ehk siis eelmise nädalaga võrreldes -400g.

Sõin jällegi täpselt nagu treener on ette näinud, trennis käisin treeneriga 2 korral, siis iseseisvalt veel kardiosaalis 1 korral ja lisaks veel 2 korral vesiaeroobikas, kokku 5 trenni nädala peale. Treener vaatas ka päeviku üle ja sellest toitumisest pidime rääkima siis laupäevases trennis, eks näis, mis ta kostab, sest ma tahaks siiski ju kiiremini ja paremini ja rohkem jne. Praeguses tempos aastalõpu eesmärki ei saavuta lihtsalt.
Tänane ilm kah veel lisaks süvendab seda kurvastust või võibolla see just ennekõike seda põhjustabki, ei teagi täpselt, aga kuidagi lootusetu tunne on hetkel.

Loomulikult ma tean, et ma olen tubli olnud ja loomulikult ma pingutan edasi, kuid pikalt ühe kohapeal tammumine kahandab motivatsiooni siiski.

Kuidas teil nädal läks?

Tervitades
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 18. October 2013, kl 12.07

Porthita - väga tubli. Ja sul on kaal langenud juba üpris palju - arusaadav, et tahad "kiiremini, kaugemale" aga nüüd lähebki aeglasemalt... Ja mis siis, kui ei saavuta aasta lõpuks eesmärki? Sa ära vaata seda kas sa oled eesmärgi saavutanud või ei vaid seda, kust sa alustasid. smiling smiley

Minu eilne hommikune (kuna täna kaaluda polnud võimalik) kaal näitas natuke alla 86, kuid kuna täpselt aru ei saanud siis ümardame ta 86'le. Planeeritud trennidesse kõikjale ei jõudnud aga õnneks ei ole ka niisama istunud ühe koha peal koguaeg. Söömist proovin parandada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 20. October 2013, kl 09.29

Liz, UUUUUUUU!!!!???? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 20. October 2013, kl 20.00

Tere,

Vabandused, et hilinen taas....
Minu kaal sel nädalal 114kg täpselt.

See nädal oli paha veidi, käisin kolmapäeval mõõka neelamas ja siis mul eemaldati maost 5 väikest polüüpi, sellest ajast alates veidi kahtlane ja kõike süüa nagu ei taha ja ei julge. Esimesed paar päeva valutas ka ikka. Kõhuli magada ka veel ei saa.
Reedel saan vastused laborist ja siis tean, mis ravi edasi saan.

Muidu nagu saan hakkama,algab "tore" aeg kuus ja mis siin ikka.


Porthita sa oled ju nii tubli olnud, ära masenda. Mõtle kuskohast sa alustanud oled! Ja kuhu sa nüüd jõudnud oled! Super ju!

Violet ju ka tubli meil.

Tahaks ka tervist korda, et teiega ikka võistelda saaks grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 21. October 2013, kl 10.22

Siit siis ka TABEL smiling smiley

Päikest!
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 25. October 2013, kl 07.23

Käisin ilusti mitu korda trennis. Sõin peaaegu et Nobeli-preemia vääriliselt. Muutus? 0. Vat siuke asi teeb nukraks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 25. October 2013, kl 08.54

Tere,
Minu kaal 114,4kg.
2 päeva midagi ei söönud, kõht oli lahti ja selline tulemus siis.
seekord ongi lihtsalt üks masendav nädal.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 25. October 2013, kl 11.57

Tere!

Ka minu poolt ei tule midagi rõõmustavat. Täna hommikune kaal 98,3 ehk siis +400g. Njah, masendav.

Söönud olen nagu treener käskis, trenni läheb teine nädal 5 trenniga. No ma ei tea. Või noh, tegelikult tean küll - päevad. Aga ikkagi masendab.
Lisaks on hormoonide kõikumisest üleüldiselt süda paha ja pea tuikab jne jne jne. Täna hommikul oleks pidanud üldse voodisse jääma. Hommikul tööle sõites oli hirmuäratav mõte õhtul poest haarata mingit rämpsu ja siis veel üks Vana Tallinna liköör ja see kõik endale õhtul sisse kummutada. Õnneks sain sellest mõttest võitu ja nüüd ootan hoopis vanni. Ehk aitab tujul ja enesetundel paraneda ja seda piinatud keha kui ka vaimu kosutada.
See nädal on üldse kuidagi raske olnud mul, just vaimses mõttes. Tööl keerulised ajad ja lisaks veel keerulised projektid, aga nooh, mis seal ikka - elame üle, peame vastu ja veename ennast, et kõik mis ei tapa teeb tugevaks ... njah, hetkel on sellesse vähe usku.

Oeh, mis siin ikka halada tegelikult sest kõik on ju siiski hästi, mis sest et praegu neid kirkaid värve ei näe, küll ma sellest värvipimedusest jälle üle saan smiling smiley

Täna saan varakult ka TABELi üles panna smiling smiley

Teile kah paremat ja säravamat uut nädalat!
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 01. November 2013, kl 09.24

Ohoo, olen täna vist esimene siin.
Kaalunumber näitas 85. Yess! Mis erines eelmisest nädalast? Esiteks tegin natukene rohkem trenni ja natukene erinevamat trenni - jooksin, aeroobika, ujumine... Teiseks sõin VEEL paremini - jätsin ära mingeid snäkke, korrigeerisin üldist toitumist. Lisaks suurendasin vee kogust ja alustan iga hommikut klaasi vee ja sidrunimahlaga. Kunagi jõin ka nii -mulle lihtsalt meeldis, seepärast hakkasin uuesti. Olen rahul!

Kuidas teil - mu toredad tüdrukud - läks?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati violet 01.11.2013 09.28.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 01. November 2013, kl 09.58

Hei hei!

Minu tänane kaal siis 97,5 ehk pingutasin -800g ikka välja. No ei tea, vaatab järgmisel nädalal, kuidas see süsteem toimib ja võibolla peab siiski midagi veel muutma.

Muidu aga kõik kenasti, sõin nagu treener ette on näinud ja trennegi läheb juba kolmas nädal 5 trenniga. Enda arust igati tubli olnud.

Käisin täna mõõdulindiga kah endast üle, eks siit, sealt ikka nipet näpet läinud oli, aga oleks siiski paremat tulemust tahtnud, aga mis seal ikka, vähemalt ei tulnud kusagile juurde smiling smiley

Järgmisel nädalal annan mina oma kaalu laupäeval, kuna sõidan nädala keskel kaaludest kaugemale ja tagasi alles reede õhtul.

Liz, kuidas sinu nädal oli?

Tervitades
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 01. November 2013, kl 13.31

Tere,

Kaalu 113,4kg, see iseenesest hea.
Aga see kuidas ma selleni jõudsin, see paha.

Oli üks raske nädal ja see jätkub.
Esmaspäeval sain arsti juures teada oma gastroskoopia tulemused- helicobakter pylori ja veel mingi põletik. see andis seletust minu mao ja kõhuprobleemidele.
Õhtul alustasin siis antibiootikumide kolmikravi. Enesetunne oli kehva aga kannatas olla. Teisipäeva õhtul siis keeras korralikult ära, nii, et kutsusin omale öösel kiirabi sad smiley
Kolmapäeval arst kirjutas uued rohud ja pean uuesti alustama ravi, kui enesetunne hea.
Aga enesetunne ei taha üldse heaks minna.
Söönud olen väga vähe ja liikunud ka, enamuse ajast magan lihtsalt ja vaatan telekat, kui just wc ei istu grinning smiley
Ehk ikka läheb paremaks.
Ja palun jumalat, et organism neid teisi rohtusid kannataks.
Tahaks juba terveks saada ...

Teie aga olite super tublid taas kord smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 02. November 2013, kl 09.52

Hei hei!

Liz, kiiret paranemist!

Ka TABEL tuli see nädal ilusti roheline.

Edukat uut nädalat meile smiling smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 08. November 2013, kl 12.30

Nii, minu see nädal on toitumise poolelt olnud üpriski tubli.. kuni eilse õhtuni. Tööl sain lisakoormust ning see tähendab seda, et paaril päeval nädalas ei ole aega niisama ringi uimerdada ja näksimist hankida - vaid ongi päevas kolm söögikorda. Eilne ületas natuke tavapärast normi sest sai väljas söödud ning ootamatult sain ka doomino küpsiseid (ja need on mu nõrkused) kuid ei tunne end halvasti seepärast vaid suudan asja vägagi mõistusega võtta. Muutuse number on suur ümmargune null. Aga kui lisada siia eilne faktor ning "that time of month" siis ma ei muretse ega miskit. Trennis panin tähele, et võrreldes varasemaga on ikka jaksu tunduvalt rohkem ja suudan joosta peaaegu nagu inimene juba. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 12. November 2013, kl 11.50

Hei hei!

Kas möödunud nädala kohta teen siis tabeli, et keegi ei andnud kaalu numbreid? smiling smiley

Kuna sõitsin eelmise nädala keskel väikesele väljasõidule ja jõudsin sealt tagasi alles reede pärastlõunal surmani väsinuna, siis ega need kaalunumbrid teab mis kenad ei olnud, mida siis siin vahepealsetel päevadel fikseerisin. Aga kuna väljasõidul oma söömisi ise reguleerida ei saanud ja ka uni jäi nendel päevadel vääääga napiks, siis ei imesta üldse, et keha shoki sai.
Samas täheldan ka seda, et nüüd päev päevalt kaalunumber kahaneb ja sellel reedel saan adekvaatse numbri anda smiling smiley

Liz, kuidas su nädal oli?

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 15. November 2013, kl 10.48

Uus nädal. Uus nädal on olnud vägagi raske ja kiire. Ning enne järgmise nädala lõppu ei ole aeglustumist oodata ka.
Püüan end võimalikult palju hoida, hoolimata kiiretest aegadest. Lihtne on ju vabandusi tuua et "ah, kiire päev, ma käin mäkist läbi" vms. Aga niimoodi ma ju jõudsingi siia. Käisin trennis, proovisin liikuda, süüa piisavalt. Kaal - 84! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 15. November 2013, kl 14.12

Hei hei!

Kahe nädala peale siis minul kaalukadu -1,6 kg ehk siis täna hommikune kaal 95,9 smiling smiley

See nädal sai tehud kõik kenasti nii, nagu treener ette nägi ja tulemus kah vastav.

Tuju on vinge ja inimesed märkavad, et ma säran smiling smiley

Tänase seisuga siis alates 1. aprillist -20,1 kg smiling smiley Vinge smiling smiley

Trenne on küll kahel nädalal olnud kõigest 4 nädala peale, mitte 5, aga kuna ei olnud ka päris rutiinsed nädalad, siis on seegi väga hea tulemus.

Igatahes kõigi eelduste kohaselt järgmine nädal varasemas tempos tagasi ja eks siis saab hinnata reaalset olukorda smiling smiley

Päikest
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 18. November 2013, kl 11.30

Liz, Uuuuuu, ma juba hakkan vaikselt muretsema, juba teist nädalat ei kippu ega kõppu. Loodetavasti ei ole midagi juhtunud, et Sa endast märku ei ole andnud.

Siit siis ka vahelduseks TABEL smiling smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 22. November 2013, kl 12.18

Hei hei!

Minu tänane kaal siis 96,2 ehk +300. Tegelikult väga ei kurvasta selle pärast. Eelmine nädal ju läks päris korralikult alla.
Terve nädal on olnud pidev nälg ja olen ka sellele järgi andnud. Esmaspäevast saati on kummitanud ka mingi kummaline lihas- ja liigesvalu ning temperatuuri kõikumine. Aga kõigest hoolimata käisin tublisti trennis, tegin nii palju kui suutsin, ja kui täna õhtune trenn kaasa arvata, siis tuleb jällegi 5 trenniga nädal smiling smiley
Ma ise olen tegelikult endaga igati rahul ja usun, et järgmisel nädalal tulevad jällegi langusnäitajad kaalule smiling smiley

Violet, kuidas sul? Liz, sinust tahaks ka ikka kuulda!

Päikest
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 22. November 2013, kl 13.33

Heihei!
Minul siis siuke nädal, et oli ka hull kommiisu. sai järgi antud. Täna kaalu peale astudes karjus ~84,5 vastu. Korraks jõudsin mõelda, et see on ennekuulmatu ja katastroof sest ma olin ju viks ja viisakas. Samas, tegelikult kui mõelda ei olnud toitumine üldsegi niivõrd korras kui võiks. Esiteks see šokolaadi asi. Teiseks minu päevad olid sageli sellised, et hommikul kell kaheksa sõin ning järgmine kord oli umbes kolme-nelja ajal. Nüüd viisin kohe muutuse ka sisse, ei jäta enam niivõrd pikki pause ja proovin piisavalt süüa. smiling smiley

Porthita, kuidas sa küll jõuad viis korda nädalas trenni?! Hämmastav!

Liz, tõesti, kus oled, mis teed. Kui hästi läheb, tahame koos sinuga rõõmustada! Kui halvasti, siis sulle toeks olla!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 22. November 2013, kl 15.28

Violet, see 5 korda trenni füüsiliselt ei olegi teab mis hull tegelikult. Aega selleks on mul aga tänu sellele, et ma elan üksi. Natuke varastan ka õhtusest uneajast, sest jõuan trennist koju tihtilugu alles kaheksa paiku, aga siis vaja ju ikkagi veel kõik kodused toimetused ära teha ja järgmiseks päevaks salat valmis visata ja muud nipet näpet väikesed toimetused. Õnneks uneaja puuduse käes siiski ei kannata, sest esialgu veel vähemalt saan selle võrra hommikul kauem magada.
Kõige võti on pühendumine ja aja planeerimine, muud nippi selles ei olegi.

Trennid olen kah jaganud nii, et esmaspäeval ja reedel on treeneriga kõige intensiivsemad trennid, teisipäeval ja neljapäeval on vesiaeroobika trennid, mis on kergemad ja lõõgastavamad liikumisvõimalused ning kolmapäeval teen iseseisvalt kah üsna intensiivset intervalltrenni ja venitan põhjalikult kõik lihasgrupid läbi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 24. November 2013, kl 19.24

Tere, tere,

Olen olemas veel kuidagi...
Palun vabandust, et eemal olin.... Lihtsalt alustasin mitu korda seda antibiootikumi kolmikravi, et ravida helicobakterit ja maopõletikku ja kaksteistsõrmiksoolepõletikku. Aga no mis ma teada sain, ma ei kannata antibiootikume. kaks korda katsetasin ja sama palju kordi käis ka kiirabi mul kodus.
Taastusin vaikselt, enam-vähem olek hetkel ok. Aga kurb on see, et probleemid lahenduseta ja perearsti sõnul jääbki see asi mul ravimata. Aga nii ju elada ei saa sad smiley
Täielik müsteerium. Uurin asja.
Reedene kaal on mul 113,9kg.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.