Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 18
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 21. September 2010, kl 22.28

Homme-ülehomme lubati paremat ilmasmiling smiley
Proovin ka siis homme vesiselt võtta. Sünnipäevapatud vaja lunastadasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 22. September 2010, kl 06.45

anne,sul oli vist sünnipäev,palju Õnne ja tere tulemast viiekümnendatesse(jube sõna,onju)winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 22. September 2010, kl 07.26

Palju õnne takkajärgi anne!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 22. September 2010, kl 11.46

Tänud muidugi, kuigi see päev alles laupäeval. Nagu kiuste on teistelgi septembris sünnipäevad, just siis kui tahad korralikuks hakata ja kaalu langetada.
Üllatavalt hästi sain aga kaalu kontrolli alla peale viimaseid pidustusi ja nüüd tuleb veel oma pidu hästi vastu pidada. Peale seda on õnneks ainult paar komistuskivi enne jõule.
Viiekümnendad on jah nats imelik väljend aga tegelikult pean ma endale alati meelde tuletama, kui vana ma olen - nii et see mind ei häiri.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 22. September 2010, kl 21.29

nonii. kes edukalt veepäeva üle elas?

te kindlasti olite eriti tublid.
mina murdusin. aga mitte ahvatlustest, vaid selleks et püsti seista. mingi hetk lihtsalt hakkas halb (kuigi peale vee lubasin endale ka ühe klaasi astelpajumahla) ja käed hakkasid niimoodi värisema, et pastakas ei seisnud käes.
Siis sai üks banaan ja veidi hiljem ka tütre hommikul järgi jäänud kaerahelbepuder ära söödud.

Loodetavasti rahuneb mu töögraafik järgmisest nädalast, sest muidu olen varsti täitsa puru.
Kogu selle stressi peale on ka liigesed niimoodi kimbutama hakanud, et nutt kurgus kükitan või rooman voodi alla (kui kutsikas sinna juhuslikult oma häda teeb ja seda koristama tõttan).
Hirmuga sai ka veidi uuritud - podagra. Peale viimast suuremat põlvetraumat kirjutati mulle välja ravimid, ja seal on infolehes märgitud, et antud ravimiga leevendatakse podagrat. Igatahes eelmine kord arst mulle midagi täpsemalt ei seletanud. Käskis lihtsalt võtta kui valutab.
Nüüd uurisin rohkem, igatahes, kui mul selline asi on, siis pean eriti vaatama, mida ma söön.
Aga sellise ajagraafikuga - võimatu!

katsun vastu pidada selle pingelise aja.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 22. September 2010, kl 21.47

minu veepäev läks ka nats jamalt. Pidasin vastu küll, aga vaevaga seekord. Ei läinud kergelt. Üldse selline raske olemine, ma ei oskagi seletada. Ja sisetunne ütleb, et sel nädalal kaalunumber ei ole vähenenud, pigem paigal seisnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 23. September 2010, kl 13.50

mina ju alustasin veepäeva juba teisipäeval.see lõppes mul ikkagi mingite kaloritega ,neid tuli u 30% päevanormist.eile algas mul siis jälle veepäev mis lõppes ikka ka kaloritega,ka u 20% päeva normist,täna hommikul avastasin et kaal näitab ilusat numbrit ja leidsin,et nädalasse peakski mahutama kasvõi mõned untsu-läinud veepäevad ja täna püüan ka sama teha.söön nii vähe kui võimalik ja kui võtan,siis midagi tervisliku.vett olen muidugi ka palju joonud.
muidugi tuleks lahti saada nädalavahetuse söömistest
aga sa kjaumjau olid küll vinge et vastu pidasid.mul oli esimene kord ka jube paha olla,aga järgmine hommik on hea tunne küll ju

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 24. September 2010, kl 07.31

Nagu ma ennustasin, siis sel nädalal tuli seisak. Kaal näitas endiselt 87 kg, ei mingeid muudatusi. Järgmisel nädalal tuleb end tõsisemalt käsile võtta ja püüan ka sel nädalavahetusel mõistlikum olla.
A muide - ma pean vist ära märkima, et mul on n-ö vana aja digikaal, s.t näitab 0,5 kg-se täpsusega. Enamusel inimestel on ikka 100 g täpsusega näitav kaal. Olen mitu korda poes vaadanud ja mõelnud, et ostan, aga siis saab ratsionaalne pool minus võitu ja mõtlen, et milleks uus kaal, kui vana töötab ilusasti. Ühesõnaga minu kaaluvahemikud ongi 0,5-se täpsusega.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 24. September 2010, kl 07.38

minu on lausa selline osutiga kaal,mis näitab ainult kilode kaupa.no kui seier on just kahe kriipsu vahel,siis tean,et pool
on läinud,
täna hommikul näitas kaal aga -1 kg.seega kaal 85kg.
mul on ka täna vaim väga valmis sätitud ,et nädalavahetusel kaloreid ma üle ei söö,ükski päev

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 24. September 2010, kl 12.36

Tänane kaal 90,9 ehk siis -0,5thumbs up
Unistan juba kaheksaga algavast numbristsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 24. September 2010, kl 19.51

Nonii. ma siis ka lõpuks arvuti taga. Enda asju ma öelda ei oska, sest ma lihtsalt unustasin end täna kaaluda. Kell 4 sain magama ja kell 6:30 üles ja Võrru ja nüüd olen peast soojana otsaga Tallinnas tagasi. Oleks ma selle maa jooksnud, oleks ma supervormissmiling smiley

Igatahes, kaalun end homme hommikul ja siis panen tabeli üles.
Ega siit midagi head vist loota saa - kohvi ja shokolaad ja paari tunni kaupa und ja tänane klassika - Statoili võiku ja kohvi.
Mul oleks vaja mingit tõsist "wake-up-call"i, et ma aru saaks, et nii ei saa enam jätkata.

Tunnen end kui must lammasconfused smiley Te nii tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 24. September 2010, kl 20.07

no nii,reede õhtu ja minul joodud kirsiõlu ja natuke ka toitu,aga kaloreid veel 20 % ülegi.sa krjaumjau nüüd loe seda kindlasti ja tee ka nii,
see on ikka jube suur saavutus minu jaoks.ma ei tea kust ma sellise enesedistsipliini võtan aga olen väga uhke enda üle,seda tänase päeva ja kogu mahavõetud kilode pärast

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 24. September 2010, kl 21.10

Raku - sa oled tõesti tubli olnud! Ja päris hea, et sa "jänes" oled ees oma kaaluga, siis mul on, kelle sabas sörkidasmiling smiley) Järgmisel nädalal tulen sulle oma kaalunumbriga lähemale, luban!
Aga Liinak, kas kiiretel aegadel lõppu ei paista? Mulle tundub su elutempo lausa hullumeelselt kiire.
Anne - sul juba 8-ga algav number paistab! Järgmine nädal teed ära, onju

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 25. September 2010, kl 08.01

Liinak,ma sain aru et sul on ka tütar,,kuidas sa sellise elurütmi juures tema jaoks aega leiad
minu arust sa ootad,et ajad muutuksid.,andmata endale aru et sa pead ise midagi ette võtma kui sa muidugi tahad.
sinu päevadesse lihtsalt ei mahu kaalu langetamine.sellega peab ju igapäevaselt tegelema ja sellele ka aega pühendama.
see pole mingi noomimiskiri sinule,me oleme ju siin neljakesi ,et teineteist aidata.
tegelikult saab kaalulangetamisse mahutada ka statoili võileiva ja mõne tüki sokolaadi ,ilma,et kalorid lõhki läheks

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 25. September 2010, kl 10.49

Nii, minu kaal ei ole minu sõber täna ehket näitas ta mulle 98,5 kilo.
Tänane hommik aga vähemalt tõi mulle une. 10h und järjest - seda pole juba ammu näinud.
Miskipärast kimbutab mind tõsine peavalu.

Aga sellest ajast ja muust niipalju, et on jah tütar ja koer on ka. Üksi kasvatan. Siis kui väga vaja, siis mu vend aitab hoida. Kuna laps on ka kõige tähtsam, siis sätin oma ajakava tema järgi - hommikune lasteaeda minek, peale seda jääb 3-4h tööle. Peale lõunat olen 3 päeva nädalas lapsel nö transportööriks e saadan teda trenni ja muusikakooli. Teda üksinda ma linnas liiklema ei lubaks ja pealegi on ta selline jokutis, et siis ta ei jõuaks mitte kuhugi õigeaegselt kohale. Tema trenni ajal kirjutan enda kooliasju.
Ja pärastlõuna ja õhtu veedame koos, teeme midagi, käime kusagil. Ja kui laps ja koer on magama saadetud, siis algab uuesti minu tööpäev, mis üldjuhul venib hommikusse. Ja nii mu uni lühikeseks jääbki.
Ja eks see arvtitöö kõrvalt söömine on ikka väga halb harjumus. Ja ei ole minu geenides seda tüki shokolaadi söömist. Kui pakend on lahti, siis kipub see kõik ka minema. Viimane taktika on osta väikseid shokolaadesmiling smiley
Statoili võiku asi on paha selle pärast, et selle asemel võiks jõuda kuhugi söögikohta ja võtta ühe korraliku sooja söögi. Ja nisujahu ei ole minu kõhu sõber, seda ma tean. Ja kodus ma nisujahutooteid tarbin minimaalselt. Võiku sai on aga selline klassikaline keemia-nisujahusai. Ja siis pärast on kõht mingi 2 päeva kinni.

Lähen nüüd teen omale ühs klaasitäie värskel astelpajumahla ja väikese omleti aedviljadega.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 25. September 2010, kl 14.51

hei anne,järgmine nädal tere tulemast 8ga algavasse kaalunumbrisse

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 25. September 2010, kl 23.05

Eks ma annan endast parimasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 27. September 2010, kl 07.12

nädalavahetus läks natuke paremini kui eelmised,aga kaloritest kinni pidada laupäeval ma ikkagi ei suutnud.ise veel lubasin ja puha.
aga pole hullu.
reedeks ei tule igal juhul mingit plussi,ja seda meist mitte kellelgi.eksju

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 27. September 2010, kl 10.34

Plussi ei tule, pingutame miinuse poole. aga mul nädalavahetusega samad lood mis rakul - parem kui varem aga no ikka nagu liiga palju seda maiustamist.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 27. September 2010, kl 17.06

minul on igasugused maiustused majapidamisest otsas. Ka jahu, nii et EI küpsetamiselesmiling smiley

Hea taktika maiustustest hoidumiseks. Kuigi paar korda päevas ikka käin külmkapis/sahtlites, et äkki ikka on midagi head.
Ja siis võtan vahepalaks tomati ja söön seda shokolaadi asemelsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 28. September 2010, kl 06.34

tsauka.kas homme proovime jälle vett juua

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 28. September 2010, kl 10.19

proovime muidugi homme. Mul nädala algus pole sugugi hästi läinud. Ei tohi vist hõigata selliseid kõlavaid lauseid, et järgmisel nädalal teen nii ja naa. Siis just ei tule välja. Aga reedeni on veel aega. Ma pingutan.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 28. September 2010, kl 12.12

mul sama lugu.hõiskan siin et ei mingit plussi,endal pole veel täna mingit miinust kuskilt võtta.minul on küll homne veepäev hädavajalik

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 28. September 2010, kl 18.37

Ma toetan teid kaudselt ihu ja hingega!

Mul endal veel liiga kiired ajad - ei riski ainult veega. Väike kaerahelbepuder vee ja kaneeliga hommikul, väike gazpacho lõunaks ja äkki õhtu kannatab vee ja teega läbi saada.

Aga järgmisest nädalast tõotab tulla "normaalne" töögraafiksmiling smiley
Ja siis saab ka oma stressileveli alla.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 28. September 2010, kl 20.44

Mina aga olen üldse haige, loodan et see kaalule põntsu ei anna.thumbs down

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 29. September 2010, kl 06.54

head paranemist sulle.ära haiguse ajal kaalule mõtlegi.on kuidas on.küll sellega tegeled tervena

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 29. September 2010, kl 15.48

kuidas sul krjaumjau veepäev läheb,ma olen siiamaani vastu pidanud,aga ma pole ka kodus olnud.eks paistab mis nüüd saab.aga proovin vastu pidada.edu sullegi

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 29. September 2010, kl 17.57

tubli raku! mul enam-vähem. lisaks veele kaks õuna, muidu päris ok.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 29. September 2010, kl 21.00

ma lisaks veele võtsin paar viilu arbuusi

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 30. September 2010, kl 13.05

Ma ei tea, mul on nüüd teist nädalat madalseis. Kusjuures ma pole meeletult söönud, veepäevad on kenasti välja tulnud, aga organism nagu seisaks. Täna hommikune kaalunumber igatahes langust ei luba, seisab. Õhtul plaanin veel jooksma minna.
Raku - kas pidasid veepäeva lõpuni? Paar viilu arbuusi ei lähe arvesse, need sama hea kui vesi.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 18


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.