Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 18
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 12. October 2010, kl 06.53

see tähelepanek polnud küll nii mõeldud et sa anne peaksid veel tublim olema.olin lihtsalt üllatunud et me nii esireas oleme.eks see tasa ja targu on tegelikult kõige õigem meetod kaalu langetada.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 12. October 2010, kl 11.27

tere tublid kaalulangetajadsmiling smiley

Ma ei ole üldse kadunud. ma ikka jälgin teie saavutusi.
Ma ise aga hoian kaalust natukene eemale. Enesetunne on piisavalt hea, et mitte oma tuju rikkuda kaalule astumisega. Katun end oma hommikuse jooga-rütmi tagasi saada ja endaga rahu sõlmida.
Viimane kaalunumber näitas mingi hommik 99,9 ja see oli liiga hirmutav.

Igatahes elan siin südamega kaasa teile ja võibolla sellel reedel on julgust hommikul kaalu peale
astuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 13. October 2010, kl 06.51

tsauka.kes täna veejoomisega ühinebdrinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 13. October 2010, kl 07.32

Mina, mina! aga olen mõelnud asja rahulikult võtta, elu näitab, et vaid kaks korda on mul õnnestunud edukalt vastu pidada vaid vett juues. Seetõttu olen täna otsustanud, et kui tõeline nälg peale tuleb, siis paar õuna ei ole patt. Edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 13. October 2010, kl 10.31

Mina proovin homme vesistada, kuna täna üks üritus ees.
Kaal näitas mulle täna kaheksaga algavat numbritsmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 13. October 2010, kl 13.53

ma jõin just praegu ühe tassi puljongit.kuubikust tegin.kõht korises hullusti.peab jah rahulikult võtma.mulle õunad pole kõige paremad veepäeval.mulle sobib arbuus.
Anne. tubli töö.
ma lubasin endale kuu lõpuks seitsmega algavat nubrit,jään vist jänni.on sul anne mingi hea nipp sel nädalal,mida meiegi saaks kasutada

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 13. October 2010, kl 14.12

On see nüüd nipp või tavapärane aga mina joon vett alati soojalt (v.a suvel kuumaga muidugi) ja õun pigem tekitab söögiisu kui seda vaigistab (arbuus tõesti parem variant). Kui vesi puhtalt peale ei lähe, teen taimeteed.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 13. October 2010, kl 20.20

mul on täna ikka väga raske olnud.need õunad tõesti tekitavad isu.aga arbuusimul polnud võtta.sõin ära 4 õuna ja ühe viilu kuivatatud teraleiba ja päeval see puljong ka veel.oi,oi,oi paha lugu.unistan homsest hommikust,kohvist ja võileivast.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 14. October 2010, kl 08.13

Mu eilne päev läks täitsa enam-vähem, 3 õuna tuli veele juurde. Hea oli see et mul oli õhtul vanema lapsega eelkooli tund ja nii ei tekkinud erilist võimalustki süüasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 14. October 2010, kl 09.07

täna hommikul ei näidanud mul kaal mingit kaalulangust.nii et peale eilset rasket päeva pole mul muud valikut,kui et täna jälle vett juua.ja õunad panen kõik nägemisulatusest ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 15. October 2010, kl 08.01

tubli raku, et sa nii entusiastlik oled! Mina kahjuks olen praegu mingis madalseisus. Kaal täna hommikul 86 kg s.t mitte mingit muutust. Pean end tõsiselt käsile võtma

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 15. October 2010, kl 12.53

Tere!
Tänane kaal 89,9 ehk siis -0,6kg.
Lõpuks siis olen jõudnud kaheksaga algavasse numbrisse.the finger smiley
Kaaluabis oldud aja jooksul olen maha saanud 10kg - nii et juubelsmiling smiley
Nüüd siis eesmärk seitse kaalunumbrile ette saada.
Edu meile kõigilethumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 15. October 2010, kl 12.58

Anne - TUBLI!!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 15. October 2010, kl 14.11

mul kaal täna 83,seega maha läinud -0,5 kg
Anne palju õnne.10kg on ikka paras tükk igapäev kaasas tassida.nüüd oled sellestlahti.kaua sul aega kulus selleks

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 15. October 2010, kl 15.54

Tänansmiling smiley Kümme on paras kogus jah.
Aega läks pool aastat, kuigi suvel eriti ei jälginud. Enamus mahavõtmistööd sai ikka tehtud kevadel kui alustasin ja nüüd sügisel jätkan tõsisemalt.
Igatahes talvejope on nats suureks jäänud, loodan et järgmisel aastal saab uue ostasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 17. October 2010, kl 10.40

Mulle tundub, et Liina vist ei tule ka sel nädalal meie sekka duelli mõttes. Ma lükkan selle tabeli ise üles. Aga Liina - tule ikka tagasi! Me ootame.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 17. October 2010, kl 14.22

jaa LIINA ootame sind tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 17. October 2010, kl 15.54

Liina tule meie sekka tagasi - koos ju kergemthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 17. October 2010, kl 19.05

Ma pean nüüd halama, tõsiselt. Tänane päev on nii untsus kui olla saab. Ma olen söönud kolmekordse päevanormi kaloreid. Ma tunnen viimasel ajal üha enam, kuidas see kaaluvärk kolinal allamäge läheb... Ma ei tea enam No mis aitaks? Rääkige mismoodi te ennast motiveerite kallid kaasvõitlejad? Mul oleks hädasti mõnd head nippi vaja praegu.... Tahaks homsest "restardi" teha

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 17. October 2010, kl 23.18

Krjaumjau
Motivaatoriks on ikka lõpuks see ideaalkaal kätte saadasmiling smiley
Vanasti tüdinesin muidugi kiiremini ära ja kilokesed tulid tagasi ja rohkemgi.
Kuigi kogu aeg on ju räägitud ja me kõik teame seda, et aeglaselt kaalu langetada on tervislikum ja tõenäolisem see ideaalkaalu number ka säilitada.
Mina igatahes rõõmustan ka siis kui ainult 100 grammi maha läheks.
Sa peaks vaatam üldist pilti: 1) Sa pole juurde võtnud, ainult maha on läinud (meie duellis juba 2,5 kilo ja Jõuluduellis 2 kilo); 2) näiteks Jõuluduelli esimese nädala kokkuvõttes olid sa kümne parima hulgas, auväärsel seitsmendal kohal ning siiamaani on Sul hea keskmine tulemus.
Oleme Sinuga enam-vähem sama palju maha saanud ning vahest tuleb ikka mõni patustamine ette.
Tähistasin ka oma 10 kg mahavõtmise juubelit seaprae-ahjukartuli-hapukapsaga ja ei kavatse seda põdeda. Järgmine kord luban endale sellist asja jõuludeks.
Ega siin muud üle jäägi - patud pattudeks - homme on uus päev ja hakkame jälle tublikswinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 18. October 2010, kl 07.35

tere hommikust. mul krjaumjauga sama lugu.eile õhtul päris hilja sõin veel
grillvorsti friikartulitega.terve öö valutas kõht ja täna ärkasin sama tundega.Anne,kas sul nii pole,et kui sööd ära seaprae,siis tahaks veelpärast magusat ja hiljem veel mingit apmsu.ma sõin eile ikka terve päeva.
kuidas sa Anne nädalavahetused vastu pead.
ma tean küll et olen väga lühikese ajaga palju alla võtnud,aga ma pole mingi üliinimene,olen praegu nagu Krjaumjaugi,täiesti murdumas.
Muidu veel Anne headele soovitustele lisaks.,jube hea motivaator minule on see tohutu hea kerge tunne kõhus,selle peab aga saavutama .seda tundes kaob mul hull söögiisu .

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 18. October 2010, kl 10.26

Ma üritan nüüd jälle ennast positiivsuse lainele pöörata. Lugesin eile üle hulga aja õhtul oma lemmikkirjaniku Paulo Coelho raamatut "Portobello nõid", ma ei oska isegi seletada mis mulle selle raamatu juures meeldib, aga see alati köidab mind nii, et enne ei lõpeta kui läbi on. Ja alati tekitab see raamat minus mingi helge emotsiooni. Ja vot selle helge emotsiooni ajel üritan nüüd tänasest jälle tubli olla. Põhireegel on mitte oma kalorinormi üle süüa ja selle tarvis korrektselt siin kaalupäevikut pidada (olin viimasel ajal lohakas ja nii mõnigi päev jäi päevik täitmata). Liikumist ka natuke juurde ja küll see kaal jälle minema hakkab!
Raku - sinu üks hea motivaator võiks küll olla senine edu, oled ju tõesti hea tulemuse saavutanud!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 18. October 2010, kl 11.08

käisin kõndimas. mõtlesin meist kolmest ja meie kaalulangetamisest.meil krjaumjau peaks olema kaalumine esmasp hommikul.ei tea mis me siis küll nädalavahetusel teeksime.oht on aga selles,et siis äkki esm hommikul kaalule astudes vajume puhta musta masendusse.
ühesõnaga- pole meil kolmel halvasti midagi,ühtegi pluss nädalat pole olnud.,jätkame samas vaimus ja katsume asja lihtsamalt võtta

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 18. October 2010, kl 13.44

Raku
Pean tunnistama, et pole üldse magusasõbereye rolling smiley
Kodus vedelevad mul kommi- ja küpsistelaadungid (enamasti kingitud või reisilt toodud), mida peab siis vahest lihtsalt ära viskama, kuna keegi ei taha neid.
Nädalavahetused on eriti lihtsad - kuna ma rohkem ööinimene, siis saab hommikul ka kauem põõnatud ja kokkuvõttes on vaja süüa ainult kaks korda. Nii et kui mingeid pidustusi pole, siis pole nädalavahetus probleem.
Minu probleem on rohkem kaloririkkad soolased toidud ja ka see, et ma end spordiga ei tapaeye rolling smiley
Üldiselt on meil jah normaalselt läinud, ainult alla - lihtsalt peab endale aru andma, et kiiresti see ei lähe ja rahulikult edasi pingutamathe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 18. October 2010, kl 23.35

Tere tublid peened daamid!

Ma siin vaikselt silmanurgast olen jälginud te tegemisi, aga ei ole ise kaalu peale asutnud pea 2 nädalat. Reede hommikud ärkan mitte oma kodus ja kuna seal kaau pole siis pole ka end reedeti kaalunud. 2 viimast laupäeva ärganud vanematekodus ja sealne kaal paneb nii 5 kilo siia sinna, kuidas jumal juhatab - nii et ka mitte väga usaldusväärne aparaat.

Igatahes, ma olen siin tõsiselt tegelenud iseenda meeldima hakkamisega - hommikuti joogat, tõstsin ka ühe suure peegli põrandalt kapi peale, et ma näeks end veidi paremas valguses (enne paistis sealt kõik see, mis mulle kõige rohkem muret teeb ehk mu tagumik ja jalad).
Söönud olen ma nii 5-7 korda päevas, aga minikoguseid. Kaloripäevikut hetkel ei pea, mingi aeg lihtsalt ei viitsinud ja nüüd sai maksuta aeg täis ja pole veel uuendanud. Hetkel ei näe ka tungivat vajadust. Ma viimased 6-7 aastat oma toitumisega piisavalt tegelenud, et tean niikuinii enamvähem täpselt palju ma kaloreid ära söön ja muu info ka tunnetuslikult paigas.

Minu stressirohke periood aga andis mitte just kõige meeldivama tagasilöögi. Peale murettekitava näonaha ja meeletus koguses väljalangevate juuste pöördusin oma tulitavate varvaste, pahkluude ja põlvedega arstile. Ja kahtlustavad podagrat.
Nii et minul on nüüd tõsine hämming. Ma olen oma valutavate põlvedega käinud arstil aastaid. Ja mitte eriti hästi alluva kehakaaluga samamoodi. Kõige "lahedam" soovitus perearsti poolt oli, et ära peale kella 13 päeval enam söö. (mina, kes ma pikalt olen varem trennis käinud ja kel trennis toitumisspetsialist ja treener abiks, siis tean, et sööma peab tihti ja õigesti).

Hetkel on plaanis oma perearstile selgeks teha, et võib oma kirurgi haridusega seenele minna ja mulle pole vaja toitumisalast nõu anda. Saatku mind parem dietoloogi juurde vms. Tahaks teha ka selle täieliku toitainete analüüsi. Ma küll ei kujuta ette, kas seda saab haigekassa kulul teha. Paari vabat tuhandet mul endal kahjuks dr Levinile anda pole.

"endale meeldimisega" tegelen edasi. Ikka hommikul üles ja siis seletan, kui ilus ja tark ja osav ma olen. Siis väike kuivkarjamine, jooga ja vanvivahune vann ja vaikne meditatsioon otsa.

Kuna ma ka see reede ei ole kodus, siis vaatan kuidas meeleolu on. äkki kaalun end neljapäeval juba ära.
Tabeli koostamise annaks aga sujuvalt üle. Reedest pühapäevani mul ikka kas ilgelt kiire või totaalne chill maal.


Kuidas oleks motivatsiooniks üks ühine õhtusöök enne jõule?!?
"Kaotaja" kululsmiling smiley))))

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 19. October 2010, kl 00.29

Tere Liinaksmiling smiley
Alustades tagantpoolt - siis niikaua kui Sa tegeled probleemiga, pole Sa ka kunagi kaotaja.
Kui rääkida motiveerivast õhtusöögist, siis see on super hea mõte. Võiks öelda, et see motiveerib nagu Jõuluduellgi või rohkemgi.
"Endale meeldimise" strateegia on väga hea. Parem on ikka otsida endas positiivseid külgismiling smiley
Olen ka dr Levini värgi järgi proovinud ja odav lõbu see polnud. See mõjub küll aga mulle piisas poolest aastast, siis ei suutnud enam nii ühekülgselt toituda. Samas siin keskkonnas olen pool aastat olnud ja ind pole lahtunud.
Mul ka pole erilist usku arstidesse aga eks tuleb vajalikud uuringud igaksjuhuks läbida. Kunagi ei või teada, äkki arst kogemata pani täppe. Mina tavaliselt olen väga harva haige ja viimatine külmetushaigus, mis venis kolmenädalaseks, pole minu usku arstidesse eriti parendanud.
Aga see "peale 13 mitte süüa" - selle eest peaks medali andma.
Kaldun küll arvama, et Sa oled stressis, meil seda ei loeta haiguseks - küll aga Soomes. Nii et kui on tutvusi seal, peaks need käiku laskma.
Loodan, et annad endast ikka elumärki - kui Sa ka aktiivselt ei osale meie klubis. Ja edu Sulle edaspidiseksthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 19. October 2010, kl 06.42

mul on selle endale meeldimisega sellised lood.et nüüd siis teist korda elus olen ennast söönud 90kiloseks ja tundnud mitmeid kuid kõiksugu hädasid ja peeglisse vaadates olin nagu paistes haige naine.silmaalused tumedad ja stress kallal.tööl läksin pidevalt näost punaseks ja hakkasin higistama.ühesõnaga,ei suutnud ma ennast enam välja kannatada.
et endaga rahu sõlmida ja endale meeldima hakata,sain ma aru,et on ainult üks tee,kaalu langetamine.ja mitte ainult teoorias ,et tean täpselt kui palju ja mida süüa ja kui palju liikuda.sellest teooriast pole kasu,kui praktikat ei järgne.
mina olen ülirahul et siin koos teiega saan kaalu langetada.olete mulle ikka tohutuks toeks.
ühise õhtusöögi vastu pole mul loomulikult midagi.
sa Liina ,kui tunned et pole võimeline kaalu langetama siin kaaluabis,siis proovi tõesti teisi võimalusi.inimesed on ju erinevad . edu sulle ja meile kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 19. October 2010, kl 21.41

Äge mind nüüd siit välja puksige oma heade soovidegasmiling smiley

Ma siin veel Fööniksina tõusen tuhast ja langetan end järgi teile.
Ma mõnikord lihtsalt ei saa aru, miks kaaluaparaat ei saa aru, et mul on hea päev ja hea tuju ja ta ikka näitab mulle kõige kiuste suuri numbreidsmiling smiley)))

Ma võiks juba tegelikult aru saada, et kõige olulisem on proportsioon ja hea enesetunne.
Jalga lähevad ikka samad püksid, kaalugu ma siis 101 kilo või 95 kilo. Profiilis näen 95 kilosena kindlasti parem välja aga see sellekssmiling smiley

Võtan end kokku ja "longin" teil sellest nädalast uuesti kannul.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 20. October 2010, kl 06.09

väga õige otsus Liina.olemegi sind kaua oodanud.
Krjaumjau ,eile sind polnud,ma juba mures su pärast.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 20. October 2010, kl 12.53

ei, ma pole kadunudsmiling smiley)
aga ausalt öeldes ma ise ka mures enda pärast. Ei ole veel seda head enesetunnet tagasi saanud. Kaalunumber seisab ka endiselt. Olen nüüd usinalt toidupäevikut täitnud ja tasapisi enda vigu analüüsinud. Proovin hakata rohkem rõhku panema juurviljale. Mulle tundub, et mu menüüs on liiga palju n-ö "varjatud" rasvu.
Tänane veepäev jäi mul ära. Kui kuidagi ei lähe, siis pole mõtet pingutada. Pigem püüan oma kalorinormist kinni hoida.
Lugesin teie eilseid arutelusid siin. Endale meeldimine on väga hea strateegia. Mul on sellega tõsiseid probleeme. Eriti kui tahan uusi riideid osta, siis proovikabiinides ei meeldi ma endale kohe üldsesad smiley
aga allaandise tunnet pole veel tulnud. Liina sul on õigus, et tõused veel Fööniksina ja lendled kõigile järele. Mina siin üritan Rakule järele saada. Küll ma saan kasmiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 18


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.