Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 20. October 2010, kl 19.31

kui kalorid on normis,aga kaal ei lange,siis tulebki just vaadata,millisest toidust need kalorid täis süüa.ma tean et kaal hakkab langema,kui süüa palju piimatooteid,jogurtit,kodujuustu,kohupiimaja lihtsalt piima.ja juurde palju juurviljatoite ja kala..piimatooted annavad minu arust päris palju kaloreid ja minu kogus on läbi aegade ainult hommikune piim kohvi peale.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 20. October 2010, kl 22.34

Inimesed on erinevad - mina olen hull piima ja piimatoodete fänn. Aga ei aita need mind kuidagi.

Kui ma jätaks ära enda menüüst jahutooted ja piimatooted, siis läheks ludinal. Aga no jogurt ja kohupiim ja piim kohvi peale ja külm piim singivõileiva kõrvale... no mitte ei saa kaua aega neist ilma olla.

Piimatooted mingite kindlate teiste toodetega nt põhjustavad mul ikka MEELETUID kõrvetisi.
Ja mu lemmik astelpajumahl samamoodi (eriti koos teiste toitudega).

Minul töötab kaalulangetajana kõige paremini palju liha + palju "maltsa" + puuvili(õun, pirn, greip, apelsin, melon).

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 22. October 2010, kl 07.53

kaal täna 82 kg.maha läinud -1kg

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 22. October 2010, kl 08.40

oeh raku, ma jään lootusetult maha...... kaal täna 86 kg, muutust ei mingit

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 22. October 2010, kl 09.14

võibolla on sul krjaumjau olnud kunagi varasematel aastatel pikalt selline kaal 86kg.siis orrganism ei tahagi muutust.minu arust.aga
1. peaasi et sa alla ei anna
2. saad sellest punktist üle ja siis hakkab kaal ikkagi langema.
3. oled ikkagi kokkuvõttes alla võtnud ja peaasi et kaal ei tõuse.
4. kui saame sind kuidagigi aidata,siis anna ainult märku.
äkki paned külmkapi ukse peale mingi kirja.et kohe uks kinni tagasi vms.
võid ka võtta siit mingi näidismenüü
hoia arvuti lahti ja iga kord kui tahad patustada,kirjuta meile sellest,usu mind,peale kirjutamist sa ei tahagi seda enam teha.
või mida iganes,võime ka kõike seda koos proovida.kui aga tahad hoopis omaette olla,ja ise endaga hakkama saada,siis ka see ju arusaadav.
peaasi et alla ei anna

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 22. October 2010, kl 11.07

Teresmiling smiley
Jätkan vaikset langust. Tänane kaal 89,3 ehk siis -0,6kgthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 22. October 2010, kl 21.54

Hei! Kes meil seda tabelit siis nüüd teeb, peaks ikka reedel selle üles saama!?

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 23. October 2010, kl 16.50

Ma tegin tabeli

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 23. October 2010, kl 16.52

läks nats jamasti.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 23. October 2010, kl 17.10

Hei,
Mina jah tabelitegemisega tegeleda ei jõua. Reede on üldse jube paha päeva minu tegemiste juures.
Ei ole reede hommikuti kodus, kus kaal.
Samas esmaspäeva hommikul saaks end kaaluda küll. Aga kui aus see oleks.
Viimased 2 päeva on läinud nii, et kas on nii kiire, et ei jõua süüa ja selleks ajaks kui oleks aega süüa olen nii väsinud, et ei jaksa süüa. Ja noh...magades juu ei söödasmiling smiley

Vähemalt enesetunne on hea. Kaal ma arvan, et ütleks mulle suuri numberid. Aga elan oma "hea ja ilusa keha" mullissmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 23. October 2010, kl 20.57

Sa Raku juba jõudsid, ma ka tulin selle mõttega, et äkki vaja tabel üles pannasmiling smiley Kes tahab tabeli enda peale võtta? Ma võin ka iseenesest seda tööd teha, äkki on minu jaoks lisamotivatsioon, kuidas sa nädalast nädalasse enda nime taha ikka sama kaalunumbrit kirjutadsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 24. October 2010, kl 18.15

Teresmiling bouncing smiley
Kuidas siis nädalavahetus on möödunud? Minul päris hästi.
Kui Krjaumjau või Raku tahavad seda tabelit teha, pole vastu. Kui aga ei viitsi, siis mina teen enda motivatsiooniks seda nagunii (nii meie klubi kui jõuluduelli oma).
Minu selle nädala motivaator on jõuda jõuluduellis kümne parema hulka, kus me muideks esimesel nädalal kõik olime. Nii et jah Krjaumjau - kui Sulle sobib, tee tabelit, vähemalt minu arvates see motiveerib.
Liinak, mis Sa arvad kui paneksid oma neljapäevase näidu kirja - siis saaks me reedel tabeli üles panna.
Raku - Sul läheb see langetamine ikka väga hästi, peab ikka tõsiselt ette võtma, et Sulle järgi jõudawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 25. October 2010, kl 15.14

Tere sõbrad. ma ei teeks seda tabelit,sest ma lihtsalt ei oska.kõige parem kui jätkame vanaviivi.Krjaumjau,jää tabelitegijaks ikka a edasi .
ma ei julge teile oma nädalavahetusest enam iitsatadagi,sest kui reedel näete jälle -1kg,siis hakkate arvama,et ma luiskan teile nädalavahetuste kohta.
tegelikult näitab minu laup-pühapäevane õgimine seda,et ka nii saab alla võtta.ütlen teile päris ausalt, et tänahommikune kaal näitas 84kg,seega +2kg. vaatan siis mida reedeks annab ära teha.
kui veepäev ja supipäev õnnestuvad ja ka täna,homme õhtusöögi ära jätan,siis peaks reedeks ok olema.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 25. October 2010, kl 16.23

Ma võin tabelit teha küll.
Püüan nüüd ka hoolega. Põhiliselt üritan nüüd magusat vältida. Täna sõin kohukese. Tahaks kangesti kaalu allapoole liikuma saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 25. October 2010, kl 23.59

Loen ja kurb on kohe.
Ma siin olen 2 päeva lihtsalt lasknud heal maitsta.
Kaalu peale astusin ka. Näitas natuke vähem kui vahepeal. Aga number suur ikkagi.

Aga seoses selle "lubamisega". Siis kui ma kaalu juulis kätte võtsin, siis tegin põhimõtteliselt midagi makrobiootilise dieedi sarnast.
6 päeva nädalas olin ÜLIkorralik ja siis 1 päev lihtsalt nautisin. Üldjuhul valisin selleks reede/laupäeva. Sai ka sõpradega pidutsetud, ka alkoholi tarbitud, shokolaadi õgitud, söödud absoluutselt kõike, mis pähe tuli.
Aga ainult see 1 päev.
Ja mis see organism ikka teeb, kui sa 6 päeva oled korralik ja siis äkki lajatad - lihtsalt tõrjub/laseb läbi. Nii et sellise taktikaga muutus see kõikelubamise päev järgmisest hommikust põhimõtteliselt olematuks. (või isegi lahtistavaks kui nii võib öelda).

Äkki peaks uuesti katsetama?!?
Veepäeva ei suuda ma hetkel teha, peavalud ei luba.
Rohelisega on muidugi juba veidi jamad lood - suvel oli hea ja odav.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 26. October 2010, kl 06.48

Mina seevastu tunnen mingit uut energiavoogu, ei teagi kohe kas peaks rõõmustama või vara veel. Igatahes on meeleolu hea, nädalavahetusel ei õginud, liikumist ja tegevust on palju ja kui ma midagi vahepeal ära ei vusserda, siis kaal lubab reedeks mulle sobivat numbritsmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 27. October 2010, kl 06.42

Kas veepäeva pidajaid ka täna on? Mina olen täna rivis ja püüan

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 27. October 2010, kl 11.25

Mina vesistan täna, siiamaani OK - ex õhtul näeb, kui edukaltdrinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 27. October 2010, kl 18.26

Mul polnud täna veepäeva.lastel ju koolivaheaeg ja lubasin pojale juba eelmine nädal,et lähme kohvikusse.homme on minul siis veepäev ja ainult veepäev.muidu ei näe reede nulligi
olge tublid ja pidage magamaminekuni vastu.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 29. October 2010, kl 09.08

Minu tänane kaal 85 kg, seega -1kg No lõpuks ometi ka minul miinus!!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 29. October 2010, kl 17.03

TUBLI KRJAUMJAU.mul sel nädalal 0.kaal endiselt 82g

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 29. October 2010, kl 19.29

Tänane kaal 88,8 ehk siis -0,5kgthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 29. October 2010, kl 22.41

nonii. ma siis olin julge ja astusin kaalule.
Poleks pidanud.
Enesetunne hea, Kõik on ok ja siis kaal lihtsalt ütleb 99,2 kilo!
Ajab ikka vihale küll. (arvestades, et mingi nädalajagu tagasi näitas ta mulle 101,7 siis oleks nagu kõik ok)

No ma ei või! See on täiesti ebanormaalne... ma ei saa aru, kuhu see kõik mul läheb. Mõõtsin end täna hommikul ja vööümbermõõt oli 2cm väikem kui siis kui 95,8 puhul?!?!?
Ei ole loogilineconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 29. October 2010, kl 23.38

Liinak!Tegelikult ju hea näit - võrreldes eelmise näiduga 2,5 kg maha läind ja vööümbermõõt väheneb. Järelikult Sul vähenevad strageelised näidud, kaalu number tuleb lihtsalt järgi. Lihtsalt unusta see algnäit ja jätka oma võitlustthumbs up
Krjaumjau - tubli, peab lihtsalt kannatust olema - ükskord me võidame niikuiniismiling smiley
Raku - Sa vist pakud meile võimalust Sulle järgi jõuda. Aga see on muidugi ainult unistus meilesmiling smiley
Mina - tiksun ikka vaikselt edasi. Minu unistus on ükskord ka kilo või rohkem nädalaga maha saadaangry smiley
Edu meile edaspidiseksthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 01. November 2010, kl 08.10

tere hommikust.mul on tõsine mure.olen nüüd ikka täiega jäänud loorberitele puhkama.muudkui söön kõike mida tahan ja isegi ei muretse selle pärast.eks ma tean,mis aitab,tuleb astuda kaalule ja tõele näkku vaadata.isegi siin teile selle kirjutamine peaks aitama..vist.. ,toob nagu maapeale tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 01. November 2010, kl 14.25

kaalule astumine toob maa peale tagasi küll, olen isegi seda proovinud. Iseenesest pole hullu, kui jääd hetkeks puhkama s.t hoiad sama kaalu, paha lugu on kui pöördud vanade harjumuste juurde tagasi. Mina kipun selline takerduja ja käegalööja olema, kuid püüan praegu end samal kursil hoida. Siinsest innukast seltskonnast on seejuures suur abi, loodetavasti ka sulle raku.

Ise maadlen hetkel haigustega. Lapsed eelmisel nädalal alustasid ja nüüd siis mina võtsin ka järje üles. Nohu ja köha. Vastik enesetunne on, pea on paks ja külmavärinad. Joon aga teed ja loodan et aitab. Kui vähegi võimalik, siis lesiks lihtsalt teki all ja ei teeks mitte midagi. Paraku on mul väike energiapomm kodus, kes sellist asja mulle hetkel ei võimalda.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 01. November 2010, kl 20.20

Tere kõigile!
Raku - soovitan selga panna mõned liibuvad hilbud ja ennast peeglile näidata.grinning smiley Võib kihla vedada, et söögiisu kaob ja kindlasti tuleb kaalu peale minna (õhtune kaal on eriti šokeeriv). Loorberid tuleb unustada, selleks veel liiga vara.
Krjaumjau - tubli langus eelmisel nädalal, loodan et see jätkub ja head paranemist.thumbs up
Liinak - anna endast ka märku, kuidas edeneb.smiling smiley
Mina - katsetasin täna ainult hommiku- ja õhtusöögiga, lõuna jätsin vahele. Täitsa võimalikcool smiley
Kes siis see nädal ja mis päeval vett joovad?

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 01. November 2010, kl 22.48

hei kõigile,
ma siis raporteerin (ise samal ajal shokolaadi süües). shokolaad on vähemalt tume, niipalju enesele lohutuseks. Mul lihtsalt mingid juhtmed jälle puntrasconfused smiley Ühehedel saabastel tuli konts alt ära ja teistel läks lukk katki, käi ja kooserda mingite vanade tuhvlitega ringi (enesetunde koha pealt väga halb valik).
Laps olnud 2 nädalat kodus, köha ja nohuga... ja ta selline energiapomm, et ma varsti lihtsalt lähen lõhki!
Tänane üllataja oli perearst, kes kogu mu valutavaid kohti ära kuulates käskis mul mingid olfen kreemi peale määrida ja magnetravisse pöörduda. (sõnadega, et kui peale kahte magnetraviseanssi põlved ikka väga valutavad, siis jätku ma see pooleli ja pöördugu tagasi tema poole, ja siis (alles!) laseme põlvi põhjalikumalt uurida!).
kehakaalu probleemi tõstatasin ka. palus mul järjekordselt proovida AINULT hommikul söömist. saatsin ta selle jutuga järjekordselt kuu peale.
ütles, et kui ma jooksin 1,5-2 liitrit vett päevas, siis kaal kohe hakkaks langema.
küsimuse peale, et huvitav, miks see siis viimased 7 aastat langenud ei ole, kuna ma tõesti tarbin nii palju vett päevas, oli ta lihtsalt vait.
Suunas mu pika nurumise peale ITKHsse mingi dieetõe vms juurde. Kolmapäeval lähen. Vaatan, mis seal räägitakse. Loodetavasti ei ole seal sama idiootne suhtumine.

Kaalu peale astumisest ei taha mõeldagi.
Veepäeva vaatan, kas teen. Homme on plaanis igatahes teha midagi tervislikku süüa... peedikotlette ja tatraputru vms.
Põlved valutavad, varbad valutavad, vasak käsi on praktiliselt kasutamiskõlbmatu... lähen määrin nüüd olfenit peal, kindlasti hakkab paremconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 03. November 2010, kl 07.29

tsauka.mul selg jube haige,olen lamanud 2 päeva.vihkan seda.proovin täna tervet mängida ja vee joomiseks olen ka valmis.kuidas teil anne,toidukorra vahelejätmine sobib mulle ka .ja parem veel kui saaks õhtusöögi vahele jätta. seda saab kergendada nii,et unistad terve õhtu super-heast hommikusöögist

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 03. November 2010, kl 11.59

Raku - sa kiropraktiku juures oled käinud? Ma võiks sulle hea kiropraktiku numbri anda.
Tõmbab su sirgeks ja siis on vähemalt mingi aeg hooleta. Ja ta ütleb sulle ka ära, mis kus ja miks
valutama hakkab.

Minu alaselg teeb näiteks eepärast valu, et ma asun valesti. Jalatalla välimise külje panen kõigepealt maha. Sellega keerab põlve, vaagna ette ja selja nõgusaks - ja nii hakkabki valutama. Ja kui ma toetun, siis ülejuhul ühele ja samale jalale. Ta on mul aegajalt ikka parema jala 3cm pikemaks ragistanud, et oleks sama pikk kui vasak.

Aga minu seiklustest eesti meditsiinikadalipus - jõudsin dieediõe juurde täna. Teoorias olen ma väga tugev, ei tulnud sealt midagi head.
Kurvastuseks ei saa tema mind kuhugi edasi saata, kuigi võiks teha vereanalüüsi, ja kontrollida nii mõndagi asja.
Eks ma siis lähen kraabin perearsti ust jälle. Kui ma sinnani üldse jõuan. Ma ei tea, kas ma istusin oma jala ära vms, igatahes terve öö on väheldud voodis, ja hetkel võtab täitsa lonkama.

Aga mis ikka, määrin olfen geeli peale...äkki läheb paremaks.

Võibolla peaks valetama traumat(või päriselt betoonile põlvili hüppama jälle) et siis südamerahuga traumapunkti jalutada.

Eesti meditsiinisüsteem on ikka täiesti mäda. Enne määri niisama peale kõike mis käsimüügist saada ja siis kui ei aita, siis alles vaatame, mis tegelikult viga on.


Dieediõe käsul duubeldan ma oma toitumisprogrammi peale kaaluabi ja TAI toitumisprogrammi... mõnud topelttöö!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.