Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 6 / 10
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 01. February 2013, kl 09.17

Suur aitäh sulle Lynuza! olen kunagi sellel lehel käinud, aga registeerinud pole ja nii jäidki paljud asjad nägemata smiling smiley
Kas sa Lynuza ise kasutad seda?
Mulle täitsa meeldib see koht smiling smiley hakkan kindlasti sinna märkima ja vist unustan selle toidutare, sest nii ei saa ikka, mitmeks kuuks jätta kasutajad ilma kaloriarvutita.
Ma veel niipalju ei süvenenud, aga tundub, et nutridatas pole kaalukalendrit, siis seda hakkan toidutares märkima, mulle lihtsalt meeldib igal hommikul kaal kirja panna ja seda kõverikku näha kuidas allapoole läheb smiling smiley kui muidugi läheb smiling smiley praegu rohkem üles alla.

tänaseks siis tuli mul miinus ära, kuigi sõin eile õhtul veel kooki ja tänane päev ka kerge pole....vanaema sünnipäev smiling smiley

jõudu jaksu meile ja ootan juba, et jooksmas saaks hakata käima smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Tsolo
Kuupäev: 02. February 2013, kl 12.44

Tere üle pika aja. natuke on kaal ikka seekord langenud ja olen rahul. Nii ootan juba kevadet saaks aias toimetada ja teha. Sain oma kodu just natuke enne jõule ja see oleks esimene kevad kus ma saaks kaevata maad ja istudada kõike mida hing ihaldam. Näpud kohe nii sügelevad. Samas on suur lootus, et mõjub kõik see ka positiivselt kaalule. Plaanis on kohe kõike ise teha ja suureltsmiling smiley Söömisega on nagu on. Kuid kuidagi stressi on palju ja mina olen just siis see hull söödik. Lapsel tulevad hambad ja nii tahaks magada kuid väikemees on viril nii ööd kui päevad. Saaks juba see aeg läbi siis oleks ka endal ja kehal kergem. Muidu mina märgin ikka siia. Kuid viimasel ajal lihtsalt kuidagi motivatsioon on kadunud. Just tänu sellele, et söön siis kui saan ja mida saan. Oh tuleks juba kevad. Lisaks kõigele muule olin ennem kõva suitsumees ja rasedusega jätsin maha. Kuid nüüd on mingi väike kurat minu sisse tulnud kes taob peas, et "osta suitsu", "osta suitsu". No proovi natukene.. Ma kohe ei tea miks see on minu sisse tulnud. Kas tõesti sellest, et piiran magusat või on rohkem stressi? Hetkel pole elu kohe üldse mitte lill. Seda kuradi soksi ja suitsu on ka kohe kassas vaja müüa. Nii julm on poes käija. Vastikud kaupmehed... Kasutavad inimeste sõltuvust ärasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Marmel
Kuupäev: 02. February 2013, kl 13.01

Tere,
Tsolo, palju õnne sulle oma kodu puhul thumbs up.
Nii hea oli lugeda, et keegi veel unistab kevadisest maa kaevamisest, mina ootan ka kangesti seda aega , see on ainuke asi, mis mind praegu veel hoiab sellel teel, et käega ei löö kaalumise peale, sest ma loodan, et siis ikka kaal langeb, või õigemini olen ma selles 99 protsenti kindel....praegusel hetkel lohutan ennast sellega, et vähemasti ei ole juurde tulnud.
Mina alustan täna esimeste lillede külviga, saab juba näpud mullasekssmiling smiley
Ilusat nädalavahetust ja jõudu kaaluga võitlemiseks meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Tsolo
Kuupäev: 02. February 2013, kl 13.28

Tänan Marmel. Mida sa plaanid juba külvata? Mul ka plaanis mõned ampli taimed külvata kuid arvan, et natuke vara. Tuhlan ka mööda foorumeid, et plaan paika panna mida ja kuhu ma üldse kaevan ja istutan. Hetkel pole midagi ainult tühi maa. Suvilas on mul juba palju tehtud mis lilli puudutab, kuid seal on sellised nii öelda vana talu lilled nagu Floksid, Pojengid Daaliad jne. Olen sinna istutanud selliseid lilli mis õitsevad kaua ja ei nõua suurt hoolt. Muidu kahju kui lähed ja seda õite ilu ei näegi sest on juba ära õitsenud. Ühesõnaga tuleb alustada nullist ja see on suur töö ning äärmiselt kulukas... Aga ma lausa jumaldan lilli ja aias töötamist, nii rahustav on.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 02. February 2013, kl 16.04

Tahan ka oma aeda! Kuigi lilledest ma ei tea tuhkagi oleks aed hea põhjus enda harimiseks smiling smiley
Tsolo minu lapsel hakkas just nädal või kaks tagasi hammas tulema, kuid üpriski rahulikult. Suitsetasin ka enne rasedaks jäämist ja samamoodi olen vahel tahtnud suitsu teha. Isegi kaalusin tõsiselt, et poleks ju nii hull see kui ma jälle suitsetaksin, kuid siis mõtlen, et olen ikkagi terve aasta suitsuvaba olnud. Kui olen suutnud nii kaua ilma olla siis saan ka edaspidi. Peab leppima sellega, et tehku ma mida tahes, suitsuisud tulevad ka tulevikus... peab vaid piisavalt tugev olema, et sellele mitte alla anda. Pealegi hakkasin mõtlema, et kuidas ma ometi haisevana lapele rinda annan fui fuiconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Marmel
Kuupäev: 02. February 2013, kl 19.56

Tsolo,ma külvasin täna kirinõgeseid ja balsamiine, need lilled on väga pika idanemisajaga, paari nädala pärast panen mulda paprikad ja lilledest lobeelia, gazaaniad, petuuniad. Märtsi alguses läheb juba asi tõsisemaks, siis tulevad tomatid, füüsalid ja hulgaliselt suvelilli, sest kuna mul on päris suur krunt, püüan võimalikult palju ise kasvatada, ei jõuaks kõike kevadel osta..Mina ka väga armastan lilli, muudkui mõtlen välja kohti, kuhu uusi lillepeenraid rajada, ikka veel ja veel spinning smiley sticking its tongue out
Mul on oma köögivilja kasvatus ka, mitte küll suur, aga piisav, et oma pere suvi otsa värsket saab ja igasugu hoidiseid ka teha saab. ja loomulikult lastele maasikad.
Kui sa aeda rajad, siis püüa niipalju kui saad tuttavate aiast püsikute pistikuid võtta, ma ise sain teiste käest väga lahedaid lilli ja nüüd omakorda jagan mina ise neile kes soovivad.Tule aga kevadel järgi smiling bouncing smiley Meie kandis on kevadeti vahel taimevahetus üritusi, see tähendab, et saab ilma rahata huvitavaid taimi. Uuri, äkki on sinu kandis ka midagi taolist. Nii saad päris palju raha kokku hoida.
Ma ise uurin päris palju aiatark.ee lehte, seal on juttu nii üritustest, toataimedest, õuetaimedest, igasugu haigustest ja veel sai seal aiaplaani teha.
Igatahes lase oma ideedel julgelt lennata ! Nii hea on oma ilusast aiast unistada...

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Tsolo
Kuupäev: 03. February 2013, kl 13.14

Oi Marmel oled tubli ja lausa kadetaks teeb smiling smiley Aga noh eks ma ka nii miljon aasta pärast näen tulemust. Käin ka seal samas fooriumis.Elan Viimsis ja ei tea küll, et siin mingit sellist rohenäppude üritust on. Kahjuks kõik mu tuttavad on "mugavad" korteri inimesed. Seega tuleb omal hakkama saada. Eks nad suvel grillima tulevad ja sellega on nende tegevus minu aias lõppenudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 03. February 2013, kl 15.09

Oi kui mõnusad jutud teil siin, tunnen neid lugedes juba kevade lõhna smiling smiley minul ka kahjuks oma aeda pole, aga unistan küll sellest, võib-olla siis saan kui lapsed suuremad ja rohkem aega. Seni käin maal vanaema juures kaevamas smiling smiley

Tsolo ja Lynuza tublid olete, et enam suitsu ei tee ja pidage ikka vastu, et tegema ei hakka. Ma ise olen kunagi teinud küll, aga mitte igapäev ja vajadust selle järele kunagi tundnud pole. See suitsu hais on ikka jube küll, õnneks enam mees ka ei tee ja kui keegi külla tuleb ja teeb siis ajab ikka südame pahaks küll, kusjuures, ega suitsetajad ju ise ei tunne seda haisu.

Tsolo sinu grillimise jutt ajas veel rohkem kevadet ja suve igatsema smiling smiley mõnesmõttes on tegelikult hea, et meil talv on, siis ootame suve ja kõike seda ilusat, muidu oleksime sellega nii harjunud ja ei oskaks seda hinnata smiling smiley

ja nüüd välja lund lükkama, et kevad rutem tuleks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 03. February 2013, kl 16.50

Hehe ma ootan kevadet ja suve nii väga, et sulataks selle lume pliidil ära smiling smiley Ma muljetan natuke oma uue trenniga- insanity workout. Iga trenn koosneb u. 40 minutist ja soojendus on kuskil 10 minutit, peale mille olen juba nii väsinud, et tahaks lõpetada aga kuidagi suudan veel 20 minutit trenni teha ning siis olen omadega läbi grinning smiley Hea on see, et iga päevaga suudan rohkem teha. Eks me näe, kaua ma vastu pean.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 03. February 2013, kl 20.23

Lynuza sa teed neid harjutusi kodus jah? Kes sul niikaua last hoiab, või magab?
Ma ei saa ühtegi harjutust teha, laps tuleb kohe minuga hüppama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 04. February 2013, kl 11.21

Kas sa võiksid saata lingi, kust sa selle omale tõmbasid. PUmbes pool aastat tagasi oli ka meil kindel soov see programm omale saada, aga esiteks ei leidnud head kohta, kust alla laadida see ja siis ostmisega tekkis ka mingi jama ja nii see lükküs edasi. Tahaks kindlasti selle uuesti ette võtta. Oleksin sulle väga tänulikspinning smiley sticking its tongue out!

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: ingeri
Kuupäev: 04. February 2013, kl 19.19

Olen kurb, trenni ei saa minna. Olemine niru võitu, kuigi pisut parem kui eilesad smiley Loodan, et päris haigeks ei jää.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 04. February 2013, kl 19.23

Mul on tita veel nii pisike, et laseb mul natuke aega trenni teha, kui tüdineb siis panen teise kohta, vahel on elukaaslane lapsega.
Rapuntsel, ma tean, et see koht on siin www.isohunt.com aga miskipärast ma ise ei saanud seda tööle ja mees aitas. Täna oli õnneks lihtsam osa. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Marmel
Kuupäev: 04. February 2013, kl 19.54

Ma käisin nädalavahetusel tervisepoes ja ostsingi omale agaavi siirupi, mis mulle tõesti meeldis, kookosõli , mida pole veel katsetanud ja stevia tabletid, aga need mulle eriti ei meeldi, eks ma nad kohvi sees ikka àra kasutan,aga kuidagi võõras maitse tuli...ehk saan nüüd Oma kaalule kasvõi pisikesegi miinusetongue sticking out smiley
Ingeri, katsu sellele vastikule viirusele vastu pidada, mul mitu töökaaslast päris raskelt põdenud, tüsistused päris jamad...Pigem puhka päev või paar, kui pärast mitu nädalat pead külili olema.
Millal te kodus trenni teete?kas enne või pärast tööd?Ma üritan ka proovima hakata, kasvõi pühapäeviti, kui terve päeva kodus saan olla.
Olge tublid ja katsuge viirustele vastu võidelda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 07. February 2013, kl 01.06

Leidsin midagi eestikeelset http://www.koduaeroobika.ee Seal videote hulgas leidub tasuta nädalatreeningut.
Kuidas teil läheb? Loodan, et kõik on terved.
Mind on lõpuks ometi elukaaslane ka kiitma hakkanud, kui täna mind trenni tegemas nägi. Muidugi mind Marmeli küsimus ei puudutanud, kuid ütlen ikkagi, et aega trenni jaoks leian kuskil kella kuue ajal õhtulsmiling smiley Ma tahaks uurida kuidas Liinukas´el läheb, kaal ei taha miskipärast alaneda...?
Ma pole kindel kas olen veel ühte saiti teiega jaganud aga lisan niikuinii http://beforeandafterfatlosspics.tumblr.com/ Siia postitavad inimesed oma saavutusi, enne ja pärast pildid on ka smiling smiley Mulle mõjub selline motivatsioon väga hästi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 07. February 2013, kl 13.39

Lynuza väga head lehed smiling smiley oleks mul ka juba sellist muutust näha smiling smiley
Mul aga ei lähe väga hästi, kaal käib üles alla, kardan juba homset plussi sad smiley
Pahad päevad ja enne seda on jube söögiisu ja kaal ka kohe rohkem.
Loodan, et järgmine nädal läheb paremini smiling smiley

Ja Lynuza see kindlasti motiveerib kui mees kiidab, nii tubli temast smiling smiley
Ma ükspäev lugesin siin ja mõtlesin ka just Liinukas sinu peale, kirjuta ikka kuidas läheb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Tsolo
Kuupäev: 08. February 2013, kl 13.54

Nõme, nõme, nõme...võiks kohe öelda, et vastik pluss nädal. Aga eks ma olen ikka laisk ka olnud ja motivatsiooniga on kohe hullud probleemid. Lisaks mees kogu nädal kokkas kohe erilisi minu lemmikuid ja mitte ei suutnud vastu panna. Ta on meister india köögis ja no mis te arvate kas suudan vastu panna? Ei ja veelkord ei. Olen siiski inimene smiling smiley Lisaks on minul veel selline "kummaline" mees kellele ei meeldi kui naine on peenike. Seega toetuse asemel kuulen pigem kiu, käud smiling smiley Ta ei saa üldse aru,miks ma tõmblen. Usun, et selle kurja plaaniga ta kokkabki. Ma vähemalt usun, et ta on asunud vastu mulle töötama. Kui me tutvusime ja ma kaalusin 65kg siis ta pidevalt rääkis, et super naine olen aga liha võiks küll luudel olla. Ta arvab, et mina olen hetkel viimasepeal. Juurde ei tohiks võtta aga alla kohe kindlasti mitte. Raske on mul naised. Kui ta seda santaseerimist jätkab olen kadunud. No vot millised probleemid on naistel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 08. February 2013, kl 14.04

Lynuza - aitäh, et jagasid häid linke. Ma kohe mõtlen siin, et äkki peaks ka endast paar pilti tegema. Kuna plaan on veel 10kg lahti saada, siis oleks ju huvitav end pildilt vaadata enne ja pärast ning kui tekib jälle oht kalduda vanale teele, siis on kohe hea pildid välja võttaspinning smiley sticking its tongue out. Ma kohe lähen koju ja lasen mehel endast paar pilti tehasmiling bouncing smiley. Mul hetkel jälle kaal liigub ilusti, aga ma ise juba tean, et seisak toimub 83 kg peal, ilmselt seal ma mõnda aega sammun ühe kpoha pealeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 08. February 2013, kl 14.13

Haha, sul on väga hea mees Tsolo grinning smiley
Mul on ka pluss vaatamata sellele, et ma 6 päeva hüppasin ja kargasin selle Insanity`ga. Ma uurisin asja ja lohutan end sellega, et küllap lihas kasvab, hiljem peaks kaal langema...
Rõõmustan nende üle kel on ikka õnnestunud sel nädalal miinus saada. Alguses vaatasin, et Rapuntsel`i arvutuses oli äkki miski valesti aga eiiii ta on juba üle 10 kg kaotanud!!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Marmel
Kuupäev: 09. February 2013, kl 11.14

+600grammi, täitsa jubesad smileysad smileysad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: ingeri
Kuupäev: 09. February 2013, kl 11.21

Tubli Raspustsel, super head tulemused.
Eile meeletu nohu ja tohterdasin end hoolega, õnneks täna palju parem.smiling smiley
Abielludes kaalusin 55-58 kg. Isegi laste sünnitamine ei andnud lisakilosid juurde. Kui läksin istuva töö peale siis hakkaski vaikselt juurde tulema, ikka paar kilo aastas.Suvel maha ja talvel tagasi ja paar kilo veel lisaks.Lõpuks kokku 76 kg.No mis liig see liig.Ega mees ka sellele tähelepanu ei pööranud. Paar aastat tagasi töö iseloom muutus, 8 tundi päevas pidevat liikumist ja muidu ma ikka vaatan ka, mis ma suhu pistan.Praeguseks siis -14 kilo. Mees juba ütleb, et aitab küll aga ma veel tahaks pisut.Eriti kole oli ikka pilte vaadata, mis must tehtud olid.
Aastaid tagasi kuskil mälusopis undas, et kui saan 50 olen jälle sale.Nüüd saabki see teoks ja mõned kuud on veel aega ka.
Ja mis peamine, enesetunne palju parem, kuidagi palju kergem on kõndida.
Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 11. February 2013, kl 09.07

Ma tänan, ma tänan smiling smiley
Ärge aga ära unustage, et ma ühinesin teiega siis, kui olin kaalu jälgimist teinud juba kuu aega. Ma lähen homsest trenni kasmiling bouncing smiley
See on uskumatu, aga nii ta on! Mida kergem oled, seda rohkem energiat, rõõmsam tuju ja üldse elu palju rõõmsam. See ikka nii jube, et kui kaal suurem, siis peale rahulolematuse enda suhtes ei tunne nagu, et midagi oleks valesti. Sest tervise kohapeal on enesetunne ikka hea, aga vot kui hakkad kaalust alla võtma, siis järsku tunned seda vahet, et kui palju rohkem jaksad teha ja liikuda. Praegu ma mõnikord ikka kirun iseennast, et miks ma ikka asjaga varem pihta ei hakanud, vaid alles nüüd võtsin end käsile. Aga lõpuks ikka meel rõõmus, et olen nüüdseks nii palju saavuatnud ja tegelt nii väikse ajaga ja motiveerin ennast sellega, et mul on vaja ajaliselt veel 3-4 kuud, et saavutada oma eesmärk, mis tähendab lõppkokkuvõttes ümmarguselt 7 kuud ja seda on alla aasta, et maha võtta 20 kg. Jõudu meile kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 11. February 2013, kl 10.09

Rapuntsel nii hea on sinu kirja lugeda, tubli oled smiling smiley meile eeskujukssmiling smiley kui küsida tohib, kui vana oled? Meil on kõigil oma vanus kirjutatud tabelis nime taha, kui soovid võid ka sinna kirjutada.

Minul hea meel, et toidutare on kaloriarvuti tagasi pannud ja saan nüüd vanas, tegelikult natuke uuendatud toidutares edasi toimetada smiling smiley nutridata on ka hea, aga mulle ei meeldi, et seal pole kaalukalendrit ja sisestatud toidu järel pole kaloreid, vaid näitab kõik kalorid kokku.
Loodan, et nüüd kui rutiinis tagasi oma arvutamistega, hakkab kaal ka langema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 12. February 2013, kl 14.49

Aastaid mul 30 ja kaks pisikest last ka kodus vanuses 4 ja 2a.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 13. February 2013, kl 19.08

Täna sõin 100g valget shokolaadi ära... jube isu oli. Mõtlesin siis, et õhtul teen siis tublisti trenni aga ei jaksanud täiesti kõike kaasa teha sad smiley
Arvan, et hakkan uuesti kaloreid kirja panema ja köögikaalu ostan ka mingi päev, sest nagu annn kord ütles võib vahel mingi toiduaine täiesti teise kaaluga olla kui arvame...
Mulle oleks vaja mingit takistust külmkapi juurde (takistusrada?), sest ikka kisub sinna poole ja tahaks midagi ära süüa eye rolling smiley
Homseks soovin head sõbrapäeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 14. February 2013, kl 12.45

Soovin ka teile kõigile head sõbrapäeva!

oleks kaal ka minu sõber sad smiley ei taha olla eriti, tahab üles poole ronida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Marmel
Kuupäev: 14. February 2013, kl 17.48

Kaunist sõbrapäeva !smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: ingeri
Kuupäev: 14. February 2013, kl 20.15

Ilusat sõbrapäeva lõppu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Tsolo
Kuupäev: 15. February 2013, kl 11.48

See nädal on kohe märksa kenam. Ise olen rahul ja liputan sabasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: ingeri
Kuupäev: 15. February 2013, kl 16.28

Sel nädalal miinus 500g, olen rahul.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 6 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.