Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 24. November 2013, kl 22.08

Minul on Lanaformi diagnostiline kaal ja see on puhas jama. Ainuke number, mis kehakoostise mõõtmisel sama tulemuse andis, oli kaalunumber, rasvaprotsenti näitab mu oma 6%(!) vähem ja vett tegelikust rohkem. Ma olin ikka jube pettunud, kui teada sain angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 24. November 2013, kl 22.35

Kadri, ... kaalu kohta.... on see sul hiljuti (see-, eelmine aasta) ostetud? Ma proovisin mõnda Lanaformi kaalu leida, aga ma ei osanud midagi leida. Äkki oskad orienteeruvalt hinnaklassi öelda ?

Teoorias meeldib mulle Beueri diagnostiline 140 eurone kaal väga, väga , väga JA kui keegi annaks mulle garantii, et see EI VALETA , siis ma isegi kaaluksin selle ostmist. Aga keegi ei anna mulle seda garantiid ! Järgmine mida ma vaatasin on poole odavam- 69 euri- see enam niiväga ei meeldi. On jah eraldiseisva displeiga ja puha aga ... , nüüd olen juba mõelnud, et lähen ostan siis poest mingi tavalise 30 eurose diagnostilise kaalu.
Teoorias on nii, et kui kaal oma näitu suudab stabiilsena hoida ( ei kõigu siia-sinna) siis saan ma oma iganädalasi muutusi ikka jälgida- olgu nad siis sellest päris tõest erinevad kasvõi.
Nii palju kui me (mehega) oleme enne tehnika ostusid asju põhjalikult uurinud, siis üldjuhul kehtib tehnika puhul siiski reegel , et " niipalju kui maksad- niipalju ka saad". Vähemalt teleka, sülearvuti, fotokaamera... selliste asjade puhul. Aga kaalu puhul ... ma ei julge selles nii kindel olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 24. November 2013, kl 22.57

See kaal oli soodushinnaga, pead ei või anda, aga mina sain umbes 40€-kanti vist, mul ka eraldiseisev displei, mida kaaludes käes hoidma peab. Ostsin selle aasta alguse poole ja tegelikult ma tahtsin osta teist, aga kuna see oli väljamüüdud, siis pakuti mulle n.ö. kallimat varianti sama raha eest. Ja ma olen igati nõus, et kui saaks õiged tulemused kätte, siis ma oleks nõus ka rohkem raha maksma, paraku seda ette ei tea. Ja muidugi ei tea ju 100% ka neid mõõtmistulemusi usaldada, millal need kaalud taadeldud on ja kas näitavad igas toa otsas ikka samu näitusid jne jne.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 25. November 2013, kl 07.25

No vot nüüd neid komme. Aga õnneks jah rohkem ma neid ei tahtnud. Samas on veel suur kausi täis laua peal neid komme, kuid minuga on lood sellised, et kui ma seda esimest ei võta, siis pole hullu. Aga nii kui esimese võtan, siis tuleb ka kindlasti teine-kolmas-neljas jne. EI TOHI ESIMEST VÕTTA! samamoodi on ükskõik millise snäkiga.

Ilusat töönädala algust meiel kõigile! Ja ma ei väsi kordamast, et mulle väga meeldib see tabeli täitmine.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 25. November 2013, kl 07.28

Juhuuu, sain ka kasutusõiguse kättespinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 25. November 2013, kl 08.35

Mulle ei meeldi üldse see, mis toimub: kaal tõuseb millegipärast eye rolling smiley süsikaid ei ole ületanud, küll aga olen söönud ilmselt liiga vähe kaloreid päevas ja süsikaid liiga hilja õhtul, vett võiks ka nati rohkem juua. Ohh see omatehtud mandlileib... täna sõin seda hommikul ja pool pakkisin emale kaasa, nii et loodan, et nädal tuleb ilusam kui nädalavahetus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 25. November 2013, kl 09.05

Minu nädalavahetus oli võrreldes eelmistega ikka ülilahja ning enesetunne on hea, et ei pea nädalavahetuse kilodega võitlema.
Minul on kodus AEG kaal, mõõdab kõiksugu asju, aga mul on kasutusjuhend kadunud ning ma oskan ainult kaaluda sellega. Muude teadmistega- palju vett, palju rasva jne.. ei oskaks ma vist midagi peale ka hakata. Kaal on kuskil 4a vana, muidu olen rahul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 25. November 2013, kl 09.10

Maalia- sa äkki peaksid oma kaloraazhi järk järgult tõstma kaaluhoidmiseks, et näiteks üks nädal 1000 kcal- kui sellega alaneb edasi, siis järgmine nädal 1200 jne, kuni teada saad oma päevanormi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 25. November 2013, kl 09.19

Mul tavaline Shoehnle digitaalne kaal ning plaanin ka parema kaalu ostu ... või siis vahetan korra patarei ära ja siis alles vaatan, vahel näitab kaal aiateibaid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Maalia
Kuupäev: 25. November 2013, kl 09.52

Sire ettepanek on arukas, aga seekord läks sedasi. Tahan nagunii kaalualandamisega jätkata, vaja vaid järgmiseks nädalavahetuseks pihikust mitte päris välja kahaneda ( Veneetsia karnevali kostüüm sai liiga vara valmis).
Need kaalu muud näitajad oleks head teada vaid setõttu, et kaalu mitte lihaste arvelt kaotada, ikka rasva osa peaks alanema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 25. November 2013, kl 18.14

Vaikus majas? Mul süsikanorm tänaseks peaaegu täis, pean midagi tarka välja mõtlema, mida õhtuks süüa. Kaalusin täna töölt tulles uuesti ja kaalunumber oli 600g väiksem kui hommikul. Olen täna korralikult söönud ka, nii et ei tohi ikka palju alla normi ka süüa, siis hakkab keha kohe säilitama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 25. November 2013, kl 18.38

Õhtust. Minul siis täna selline päev, et hommikul üldse ei söönudki, esimese söögi sõin natuke enne 12 , eks ma siis söön täna poole ööni winking smiley Ei taha jätta oluliselt palju söömata, muidu ei oska nädalast mingeid järeldusi teha.

Aga vahepeal jõudsin omale uue kaalu ka ära osta ja esialgu olen rohkemgi kui rahul. Katsekaalumised tegin küll päevasel ajal, seega tabelisse ei kõlba , aga kõige tähtsam, et kaalu palju tahad - ikka üks näit. Oi, ma olen rahul smiling smiley Ja teine asi, mis on samuti väga positiivne, et minu vana ja uus kaal näitavad täpselt ühte numbrit. Vana puhul küll on vaja igaks juhuks mitu korda kaaluda, et siis mõni erinev tulemus välja praakida, kuid siiski . Vähemalt ei tule mulle tabelisse mingit "minust sõltumatut " plussi või miinust. Ostsin omale siiski selle vahepealse variandi 69 euri. Ei olnud just kerge otsustada, aga kaua sa seisad seal riiuli ees , midagi tuli otsustada smiling smiley Loodetavasti teenib see kaal mind kaua ja korralikult.

Täna ostsin jälle poest pool forelli ( soodukaga) ja hetkel siis ahjus, ... suu jookseb juba vett. Pliidil aga keeb hapukapsasupp , mida ma saan homme hakata lürpima. Lihtne supp ei taha kuidagi otsa saada, viimane tilk vist lähebki ...sinna smoking smiley. Ja avastasin enda jaoks, et soolakala ei pea tingimata saiaga sööma, soolaforell ja õhukesed näkileivad sobivad suurepäraselt kokku. thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 25. November 2013, kl 19.08

Vurr-et see kaal siis ilusaid nr näitaks!
Kas te sööte koos perega või teete endale eraldi süüa? Mina teen nädal sees endale eraldi, sest lastel on trennid ning siis jääks väga hiljapeale söömine. Aga nädalavahetustel sööme koos ning siis on mul raskuseid toidu kalorite arvutamisega ja lapsed tahavad veel et ma küpsetaks.....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 25. November 2013, kl 19.22

Vurrile uue kaalu puhul õnne ja väikseid numbreid! Mis marki kaalu ostsid, küsin, sest plaanin ka ise midagi asjalikumat endale soetada...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 25. November 2013, kl 19.22

Vurr, söön ka forelli wasa leivakestega, peale panen sügavkülmast tilli ja nämma... smiling smiley hommikul teengi kohe, üks pakk soolaforelli kapis.

Sire, mina teen endale eraldi süüa, algul mees küll vingus, aga nüüd harjunud sellega.
Tänagi sõin ise õhtuks kodujuustu tomati ja kurgiga, pere tahtis pannkooke...ei suutnud ikka ja sõin 2 pannkooki...pidin ju maitsma kas head said...see muidugi vabandus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 25. November 2013, kl 20.30

Täna siis esmaspäev ja olen ennast jälle kätte võtnud. Ei tea kas see just miinust reedeks toob aga vähemalt olen tubli smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 25. November 2013, kl 20.34

Dieedipäevik , Sa lubasid ennast reede õhtul juba käsile võtta. Kas õnnestus ? Või alustasid tänasest korralikuks olemist. Ära tee nii, et siis kui sul kõik ilusti sujub, siis kirjutad meiega ja siis kui natukene libastud, siis kaod ära või kirjutad ühe rea sad smiley
Me kõik oleme inimesed , kõigil omad head ja vead , aga eesmärk on meil siin kõigil üks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 25. November 2013, kl 20.36

Kaal mille ma ostsin on
Beurer BG 64



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Vurr 25.11.2013 20.39.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 25. November 2013, kl 22.35

Mina mässasin jälle köögis, tegin täidetud suvikõrvitsaid ja suvikõrvitsate sisust pannirooga, kes tahab retsepti/pilti vaadata, siis blogist näeb. Nüüd jätkub jälle mitmeks päevaks, jee!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 25. November 2013, kl 23.20

Aitäh Kadri , et meiega oma "mässamisi" jagad. Tubli oled, et viitsid ! Mul igatahes tuli kõiki neid isuäratavaid pilte vaadates meelde, et pole pikemat aega kodus kotlete teinud. Võtan omale plaanidesse ! Ja täidetud suvikõrvits on igati isuäratav , peab ära proovima smiling smiley
Tegelikult sööksin ma kõiki neid asju, mis sinu blogis on, hea meelega kui ainult keegi need mulle valmis teeks. Kunagi mulle väga meeldis toitudega eksperimenteerida , tõesti nautisin kokkamist thumbs up, praegu aega võtavad lapsed , nende trennid jm niipalju energiat ära , et, no tee või tina, aga ei tule seda inspiratsiooni peale. Loodan, et kui lapsed veidi suuremaks- iseseisvamaks saavad, siis saan oma hobid tagasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 26. November 2013, kl 07.55

Keegi on minu wasa leivad ära söönud....tigedaks ajab smiling smiley

Vurr, sinu juttu lugedes, tuli meelde, et mul on ka nii kiire lastega olnud, et pole saanud oma lemmik hobiga üldse tegeleda, see on maalimine...väga hea ja rahustav tegevus smiling smiley

Aga räägimegi natuke teist juttu ka, et mis teie hobid on? arvan, et hobid ütlevad vahepeal inimese kohta palju.
Mida te tahaksite teha kui palju palju aega oleks?
Mina loeksin raamatuid, maaliksin ja jalutaksin pikki jalutuskäike (suvel muidugi teeksin aiatöid) smiling smiley

Unistame natuke ja siis toitumise juurde tagasi smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 26.11.2013 07.57.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 26. November 2013, kl 11.28

Et mida ma teeksin , kui mul oleks palju palju aega .... see on väga hea küsimus smiling smiley Ma olen viimased 10 aastat pühendanud täielikult lastele. Enda jaoks pole praktiliselt üldse aega saanud. Lapsed mul lasteaias praktiliselt ei käi, sest mulle tundub, et nad ei saa seal suures kollektiivis piisavalt tähelepanu. Pidev kasvatajate vahetumine ( praktiliselt iga aasta mõlemad kasvatajad vahetuvad- meeletu kaadrivoolavus). Vahel harva viin neid lasteaeda, nt. siis, kui lasteaeda külastab teater vms., peod. Siiski hoian ennast seal toimuvaga kursis ja lapsed ikka rühmakaaslasi ka tunnevad smiling smiley
Sinna mu aeg siis kulubki. Aga see on ju puhtalt minu enda valik, kes mul keelab neid lasteaeda viia, lasteaiakoht on ju olemas.
Aga kui ma saaksin teha mida ma tahan, siis esimese asjana tulevad pähe hobused. Olen sellele hobile kunagi ammu näpu andnud ja ... see on minu hinges ja südames sügaval. Võtaksin oma hobuse ja kulgeks temaga tunde mööda suviseid põlluservasid, või ka talvel paksus lumes sumbates . Ja muidugi tahaksin ma kolida maale.
Ja siis me võtaks omale veel ka kindlasti ühe korraliku tõukoera ( hoolega valitud sugupuust) keda siis koolitada ja kellega saaks hakata näitustel ja võistlustel käima. Need on need hobid, mida ma tahaksin jätkata ... mis jäid laste sündides pooleli.
Mulle meeldis ka köögis nokitsemine, küpsetamine. Seda ma siiski teen praegugi aegajalt, aga just kaalujärgimise tõttu olen seda sihilikult vähendanud. Ma ei suuda teha kooke, pirukaid - nii, et ma neid ise ei söö. Ja kui esimene tükike on söödud , siis järgneb teine juba iseenesest. Ostan pigem poest paraja tüki, mille pere korraga ära sööb. Maitsen killukese ja ülejäänud süüakse ära. Pole kooki, pole probleemi.
Ja lugemine meeldib mulle ka. Nii naljakas kui see ka pole, ma tahaksin lugeda mõnda head ajaloolist raamatut. Ma pole kunagi olnud suur ajaloohuviline, ei tea miks mul see soov juba viimased paar kuud peas tiirleb. Vanusega vist huvid muutuvad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 26. November 2013, kl 12.43

Mina tegelen käsitööehete tegemisega. Viimasel ajal on see väga unarusse jäänud, lihtsalt pole aega olnud, eks see tervise ja toidu teema uurimine ongi enamuse energiast võtnud. Aga kokata meeldib mulle ka, sellepärast on praegu põnev aeg, katsetan uusi tervislikke retsepte. Mees utsitab takka, et varsti saan kokaraamatu välja anda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 26. November 2013, kl 12.52

Kui aega rohkem oleks, käiks mehega salzatamas. Enne lapsi käisime. Veel käiksin vesiaeroobikas(kuna titat pole kuhugi jätta selleks ajaks, siis hetkel ei saa käia), tegeleksin taimedega. Mulle väga meeldib kasvuhoones igasugu asju kasvatada- tomateid,kurke, pipraid, maitsetaimi. Taimedega tegelemine on nii rahustav. Veel maaliksin ja loeksin.
Kui väiksem laps ükskord lasteaeda läheb,siis on plaan mul keraamika ringi minna - olen juba aastaid unistanud savist asjade voolimisest.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 26. November 2013, kl 14.17

Kui oleks palju palju aega, siis ka vist esimese asjana loeks ühe hea armastusromaani läbi, siis koristaks korralikult ja põhjalikult oma kodu ära ja siis küpsetaks midagi head. Kokata meeldib mulle väga, kuid paraku mu mees on suht pirtsakas igasuguste toitude suhtes, siis ma eriti ei viitsi teha neid uusi ja huvitavaid sööke, sest kellele ma neid ikka teen, kuigi viimasel jaal olen tähele pannud, et mu keskmine tütar on suht hea meelega mu toidu katsetustele kaasa tulnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 26. November 2013, kl 14.37

Kui mul oleks palju aega ja võimalusi, siis oleksin hästi palju väljas, tegeleksin maal koeraga, müttaksin aias ning loeksin kamina ees raamatuid. Kui tervis oleks korras, siis käiksin squashi ja korvpalli mängimas. Ja praegu tahaks hirmasti spasse ja massaži. Ja kui oleks suvi, siis hea meelega niidaksin muru smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 26. November 2013, kl 16.20

Kas te mind ka lubaksite kampa? smiling smiley
Hetkel olen täielikul kaalualandamise hulluses ja sooviks teiega jagada seda smiling smiley
Kaal hetkel 84,8 pikkust 165cm.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 26. November 2013, kl 16.39

Palun võtke mindki oma tabelisse :p
Olen 40a., kaks koolilast.
Kaaluga on mul kogu aeg maadlemist olnud, aga nüüd tundub asi päris hull. Ma keeldun endale suuremaid riideid ostmast ja nii ei ole mul mittemidagi selga panna!
Hetke kaal on 80,5 kg, pikkust 166 cm. Tahaks väga reedel juba ilusama kaalunumbri kirjutada...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 26. November 2013, kl 16.52

Tere, Merli24 ! Ikka võtame kampa, kui tunned , et meie duell võiks sulle sobida. Kõiki lehekülgi läbi lugema hakata oleks palju sinult paluda, aga ole hea loe läbi esimene lehekülg ja äkki ka mõned viimased ... siis tead, mis "asja" me siin ajame smiling smiley
Lühidalt niipalju, et eeldame aktiivset osavõttu ja kui aktiivsus ära kukub, ... siis pikka pidu ei ole.... aga kõik kaalualandamise hulluses osalejad on rohkem kui teretulnud !

Ma kannan Su meie kaalutabelisse. Seda täidan mina. Sina ise ei saa sinna tabelisse midagi kirjutada. Millise numbri ma sulle eesmärgiks panen? Soovitaksin Sul eesmärki mitte väga kaugele panna. Kui saad ühe eesmärgi kätte, paneme uue eesmärgi. Aga eks Sina ise otsustad !

Teine tabel on meil ka. See on meie sellenädalane võistlus, kuhu igaüks märgib ise. Kui oled tuhinas ja tahad need paar päeva koos meiega aktiivselt ka toitusid üles kirjutada, siis palun väga ... Kõiki meie duelli liikmeid selles tabelis ei ole, osad ei avaldanud soovi ja üks meie liige Hatugirl on hetke ära reisil.
See toitude märkimise tabel on hetkel ainult selleks nädalaks. Kas ja kuidas edasi... seda peame mõtlema smiling smiley

Nii, et tere tulemast !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 26. November 2013, kl 16.57

Hei , heegeldis !

Sulle samuti , tere tulemast !

Loe, mis ma eelmises postituses Merli24-le kirjutasin smiling smiley

Lisan Su kaalutabelisse. Millise eesmärgi ma Sinule panen?

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.