Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 06. February 2014, kl 18.22

Mul ka suvel pulma minek - sugulane abiellub.Ta oli kunagi minu lilleneiu smiling smiley Tahaks siis ikka kena välja näha.
Homset kaalumist vist ei tahaks teha.Miinus saab eriti väike olema kui nüüd kaal jälle mingit trikki ei tee (et jälle tõuseb).
Õhtuse tortilla soendasin mikros ja jäi tõesti parem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 06. February 2014, kl 20.21

siit otsetee toidupäevikusse:


"Me suudame!"

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 06. February 2014, kl 20.28

Ostsin lastele õhtul autosse juustsaiakesi ( need ümmargused keerdus) ... ja no ma siis natuke ka maitsesin. Julgen arvata, et ega ma tegelikult ikka päris poolt saiakest ei maitsenud, aga mine sa ahnepäitsu tea, muudkui nuiasin, et anna väike tükike ... panin igaks juhuks pool kirja. Kodus kaalusin ühe ülejäänud saiakese ära, see oli 70g ja ega ma täpselt ei tea ka kelle tootega oli tegemist, valisin siis ühe kopsakama kaloraaziga saiakese sealt KA toidupäevikust.

Annn, sinu jutus on jumet winking smiley Ega ma 100% kindel veel ei ole, aga kõik eelnevad eeldused selleks on olemas ( midagi särab sõrmes ja aitab motti hoida smiling smiley )

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 06. February 2014, kl 20.35

Ooo, Vurr, siis on, mille nimel vaeva näha! Mulle on antud selline vihje, et kui 10 aastat täis saab (05.05.2015), siis selleks ajaks peab valss selge olema winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 06. February 2014, kl 21.01

Oi, millised uudised.....smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 06. February 2014, kl 21.11

Oi kui äge Vurr...ära arvasin smiling smiley see on tõesti iga naise kõige ilusam päev smiling smiley selle nimel tasub vaeva näha smiling bouncing smiley
Ootame koos sinuga seda päeva ja elame sulle kaasa smiling smiley

Nii äge uudis veel õhtul....no mulle pulmad nii meeldivad smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 06. February 2014, kl 21.56

Kadri, kui sul on järgmine aasta pulmi loota (kui 10a täis), siis mul on (loodetavasti) 10-nes pulma-aastapäev smiling smiley
Vurr, loodame siis,et su eeldustel on ka tulemushot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 06. February 2014, kl 22.43

Nii, et tüdrukud ( naised) , mitte keegi ei tohi alla anda smiling smiley ma vajan Teid kõiki endale toeks ! Kui teile hetkel tundub, et ma olen niigi "tugev", siis iial ära ütle "iial" ... smiling smiley


Lisan: et kusjuures mulle väga meeldib, et te minu täheridu tähelepanelikult loete winking smiley ja neist õigesti aru saate.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 06.02.2014 22.45.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 07. February 2014, kl 07.16

Tere hommikust !
Minule näitas kaal täna ilusat uue esinumbriga numbrit smiling smiley 79,8 kg ( -0,4). Ühtlasi sai ka esimene eesmärk täidetud smiling smiley. Järgmise eesmärgi sean omale ühtede ilusate pükste järgi, mis hetkel veel jalga ei taha hästi istuda, siis aga peaks smiling smiley

Jään teie numbreid ootama smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 07.02.2014 07.16.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 07. February 2014, kl 07.30

Tere hommikust!

Vurr, palju palju õnne....tubli, juhheiiiiiii.

Minu kaal oli 77,5 kg (-0,6).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 07. February 2014, kl 07.44

KurrNurr, sa oled ikka super , super thumbs up tubli. Oled nelja kuuga 10,1 kg võrra kergemaks muutunud. Nüüd veel viimased 2,5kg. Praeguse tempo juures tähendab see sinu puhul veel 1 kuu pingutusi smiling smiley 8.märtsiks teed ära smiling smiley !? (reede on 7.märts)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 07. February 2014, kl 08.57

Hommik!

Minul täna 60.9 (-0.1) kui aus olla siis olen natuke pettunud, arvasin, et rohkem tuleb...
järgmine nädal on ka miinus kahtlane, sest keha hakkab vett koguma, aga alla ei anna ja küll see suurem miinus ka tuleb.

Teie KurrNurr ja Vurr olete küll super tublid....ja Vurr palju õnne esimese eesmärgi täitumise puhul! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 07. February 2014, kl 09.00

Õnnitlused, Vurr, tubli! Mina ei ole tubli olnud, tänane seis: 66,4 (+0,5). Nädal oli raske, kuna möödunud nädalavahetus läks käest ja nädala sees oli mitu juubelisünnipäeva. Loodan, et uus nädal tuleb parem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 07. February 2014, kl 10.47

Minu kaal täna 89,3 (-600g).Kaal hakkas lõpuks liikuma smiling smiley
Nädalavahetus saab raske olema,sest tuleb külalisi ja saunaõhtu alkoholi ja näksidega.Katsun mitte väga hoogu minna.Ja ujuma ka kindlasti jälle.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 07. February 2014, kl 11.28

Annn... miinus tuli thumbs up, juba viis nädalat järjest ei ole sul plussi olnud, see on ju super hästi. Ja kokkuvõttes on juba ka mitu kilo miinust kogunenud smiling smiley Tubli oled. Mõtle, kui nende samade väikest emiinuse asemel oleks väikesed plussid ... siis oleks 60,... asemel 65,... Niimoodi tundub ikka hoopis palju parem, onju smiling smiley

Hatugirl, sina oled ka väga tubli thumbs up 0,6 on juba ilus arvestatav miinus. Järgmine nädal jälle smiling smiley ja hakkame väikestest miinustest koguma kokku ühte suuremat miinust, eks smiling smiley Kui nädalavahetusel on külalis oodata, siis hakka aegsasti omale mõtlema lauale panemiseks näkse, mida võib julgelt näksida. Mina tean ka , et veini ja jutustamise kõrvale on mõnus midagi näksida. Olen viimasel ajal beebiporganditele panustanud ja olen avastanud, et asi ei ole niiväga just selles, et mida näksida ... porgandid kõlbavad selleks väga edukalt, sest asi on lihtsalt soovis midagi näpuvahel keerutada ja suhu pista smiling smiley Misk mitte seda teha siis süümekatevabalt.

Kadri, sinul nüüd teine nädal järjest pluss, küll mitte hüüratult suur , aga pluss siiski smiling smiley Ma isegi ei oska nõu anda, et kuidas nende sünnipäevade ja juubelite osas midagi teisiti teha. Eks väike viisakus on vajalik... , samas ega keegi otseselt ei sunni ( kaudselt siiski), aga ega terve elu ei õnnestu ju neid ka vältida. Toidupäeviku infot vaadates aga oli sul see nädal tõesti 3 päeva mitmekordselt lõhki ja 2-päeva lubatu piirimail. Sa ise ilmselt tead seda ka, kui palju saadud energiat ja valku nende päevade taga on. Kui sa paned oma sellenädalase tulemuse kõrvuti oma eelnenud nädalatega, siis kas sulle tundub, et põhisüü langeb süsikatele, valkudele või kaloritele ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 07. February 2014, kl 11.46

KurrNurr... kuidas hommikusöök mekkis winking smiley ? ... vahelduseks hea ? Millist ostsid ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 07. February 2014, kl 12.57

Vurr, totaalne süsikate laks, ei midagi muud. Esmaspäeval kaalusin 67,4, kolmapäeval 65,8, aga pärast järgnevat sünnipäeva oli juba 66.6, siis käisin 2 õhtut kõndimas ja tegin kükke, sain 66,4 peale. Imestasin isegi, et pärast sellist ületamist (reedel ja laupäeval) läks üsna kergelt kaal alla uuesti, aga nagu öeldakse: kiirelt tulnud, kiirelt läinud, kui peale libastumist kohe käsile võtta, siis pole väga hullu, aga mul tuli uus libastumine peale ja siis oligi kuri karjas.

Mul on peaks hakkama see naistevärk ka, ehk sellepärast ei ole kõndimine üldse mõjunud. Igatahes sel nädalavahetusel olen ilmselt kodus, siis ei lenda midagi uppi (eelmine nv olin maal) ja suured sünnipäevad peaks ka nüüdseks läbi olema. Käisin just koolituse lõunal, kus oleks saanud tasuta kreemiga muffini lisaks toekale lõunasöögile, tõusin ruttu püsti ja tulin ära smiling smiley Ausalt, püüan nüüd tublim olla, just tegin endale kriitikat, et selle kahe +nädalaga olen oma selleaastase kaalulanguse ainult 0,5-ni tõstnud eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 07. February 2014, kl 20.45

Hommikusöök oli kiirelt tehtud ja suht lohakalt, aga see-eest ikkagi hea vaheldus. Homme hommikul rohkem aega meisterdada.....kahjuks täisterajahu omasid polnud, ostsin mingid poco-loco vms. Ja kui ma hommikul teie omadega võrdlesin, siis mul vist mingid suured, sest 4 tk pakis ja ühe kaal ~62 g.

Täna lubasin natuke endale rohkem magusat, käisin sõbrannal külas ja mekutasin ühe sefiirikorvikese mõnuga ära ja õhtul tegi tütar pannkooke, mida ka isuga sõin.......ja nüüd jäin haigeks......ei tea, mis hakkas.....väike palavik, kuid kondid kõik kuidagi hästi pehmed ja valutavad.....peab vist teed meega minema jooma........

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 07. February 2014, kl 21.27

KurrNurr... saa ilusti terveks !

Mina istusin õhtul telkari ees ja vaatasin olümpia avatseremooniat. Võtsin omale klaasi veini, suurema peotäie porgandeid ja tegin törtsu küüslaugumaitselist tipikastet. Vein hakkas pähe, nagu oleks eluaeg karsklane olnud... porgandite söömisest on tunne, nagu oleksin hunt "pünamütsikese" muinasjutust... - tõsiselt raske on olla. Aga tänu sellele on igasugune näksimisisu tänaseks ka kadunud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 08. February 2014, kl 08.38

Vurr, sul täitsa õigus parem väikesed miinused kui plussid smiling smiley täna juba jälle väike sammuke 61kg kaugemale... see näitab, et teen õiget asja ja need kcal-d sobivad mulle smiling smiley

Mina ka näksisin eile õhtul porgandeid...mulle meeldivad need beebi porgandid...nagu kommid....mees ja suurem poiss on hakanud ka neid krõbistama, eelmine kord kui ostsin siis ise ei saanudki... smiling smiley

KurrNurr, saa siis ruttu terveks!

Kadri, tubli, kui muffinist suutsid loobuda, tean kui raske on kui teised söövad...sul oli õnneks võimalus jalga lasta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 08. February 2014, kl 09.56

Uuendasin just KA oma kaalu...nii vähe kaalusin ma viimati...oi ma ei teagi 5-6a tagasi vist smiling smiley
enne viimast last(u.4a tagasi) kaalusin 62-63kg.

Täitsa hea tunne on...kui veel 5 ka ära näeks smiling smiley ....aa, pidin siis ju sõbrannaga tähistama minema smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 08. February 2014, kl 10.26

sisestasin oma hommikusööki ja vaatasin, et mhhh? annni hommikusöök 447kcal eye popping smiley . Ja siis kui vaatasin, et millest see kokku tuli, siis sain aru küll , et ma võiksin samad asjad rahumeeli hommikusöögiks ära süüa ilma mõtlematagi, et sealt päris hea kalorihulk tuleb. Nüüd pead siis ülejäänud päeva ettevaatlikum olema... sest mina (ja sina ise ka loomulikult) tahaks ikka selle 5... seal sinu esinumbris ära näha smiling smiley Sul vist kuu aja pärast sünnipäev ? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 08. February 2014, kl 10.40

Tere kõigile,
Küll te olete kõik tublid!! Tundub tõesti, et toidupäeviku märkimine ja ühine tegutsemine on tõeliselt innustav ja annab tulemusi! Väga hea meel teie üle! Olen ikka teie kirjutisi aeg ajalt jälginud. Tore oleks ka teiega liituda!? Eesmärk mai lõpuks alla võtta 5-6 kg.

Rõõmsat päeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 08. February 2014, kl 10.56

Jaa Vurr, ma nimelt sõin rohkem smiling smiley sest täna teen köögivilja püreesuppi ja seal nii vähe kaloreid, et ei jõuaks muidu kaloreid täis süüa. Sünnipäev mul jah märtsi algul smiling smiley

Väikepäike, tere tulemast smiling smiley kas oled meie reeglitega tutvunud? kui jah, siis kirjuta oma andmed ja räägi endast natuke pikemalt smiling smiley eks Vurr kordab veel kõik üle ka sulle smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 08. February 2014, kl 11.34

Hei! Annn ja Hatugirl, minul jäid eilsed kükid hirmsa peavalu tõttu õhtul tegemata, vedelesin voodis (jube madalrõhkkond ja väsitav nädal oli). See-eest tegin hommikul kohe 30 tk ära, äkki teen õhtul sama palju veel smiling smiley

Ahjaa: tänahommikune kaal: 66,0 smiling smiley



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Kadri2406 08.02.2014 11.38.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 08. February 2014, kl 13.38

KurrNurr, kiiret paranemist!
Minu eilne õhtu läks täiesti metsa.Magama sain alles vastu hommikut.Kui järgmised päevad tubli olen,siis ehk väga halvasti pole.
Nüüd aga ujuma smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 08. February 2014, kl 15.23

Tere Väikepäike ! Ütlen kohe, et oled omale väga ilusa kasutajanime valinud thumbs up ... annab kuidagi väga positiivse emotsiooni ( naljakas, eks... et kasutajanimi emotsiooni tekitabsmiling smiley smiling smiley .
Arvan, et kui Väikepäike on juba mõnda aega meie kirjutisi jälginud , .. siis ta ilmselt ka teab, et me siin torgime teineteist võibolla veid rohkem takka ja järelikult on ta ka toidutabeli täitmisega siis juba arvestanud, ning teab , et hoiame üksteisel toidutabeli abiga pidevalt silma peal. Ja kuna kõik täidavad aktiivselt toidutabelit, siis oleme kõik ka pidevalt aktiivsed... kirjutame peaaegu igapäev smiling smiley Julgen arvata, et just see on see meie "edu võti" thumbs up, sest me üritame ennast "mitte unustada"- kus sa siis saad unustada, kui toidutabel tahab täitmist smiling smiley.
Väikepäike ei ole meil vist väga suure ülekaalumurega, aga kuna tänaseks on Annn, Kadri (ja varsti ka KurrNurr) väga edukalt tõestanud, et suurem KMI ei pruugi olla üldsegi mitte suuremaks motivatsiooniks kaalu langetamisel, siis ma arvan, et ma vist peaksin võibolla sellest piirangust taganema. Siinjuures pean tegelikult ka täiesti siiralt ütlema, et see on veidi isegi nagu hämmastav, et pigem lahkuvad-loobuvad suurema ülekaaluga inimesed, kui need kes võiks juba vabalt lihtsalt ilusaid kleite nautida smiling smiley Minu kummardus teile teie sihikindluse eest thumbs up

Nii, et Väikepäike...
kui oled meie tegemisi tasapisi jälginud ja arvad, et leiad aega igapäevaseks toidutabeli täitmiseks siis meil on kõigil väga hea meel sind meie hulgas tervitada !
Ilmselt juba tead, et meil on kaks tabelit. Kaalutabelit täidan mina ise ( numbri annavad kõik siia foorumisse reede hommikul). Toidutabelit täidab igaüks ise, võimalikult palju "jooksvalt".
Kaalutabelisse kandmiseks on vaja sinu algkaalu, pikkust , kmi-d ( võin ise arvutada), ja eesmärki. Toidutabeli jaoks on vaja sinu päevast lubatud energiahulka ( kui palju kaloreid päevas endale lubad, või kui loed punkte või midagi muud, siis nende päevast lubatud hulka.)
Ja sinna juurde võiksid ennast mõne sõnaga ka tutvustada, et mis vanuseklassi, millist maakonda esindad, kui suure leibkonna eest vastutad, paar sõna oma eelneva/te kaaluteekonna kohta: kas oled esimesel ringil, mida pead enda suurimaks komistuskiviks jne. Kas oled trennisõber ...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 08. February 2014, kl 15.44

Väikepäike , kui otsustad meiega liituda ja soovid kohe tänasest juba toidutabelit täita, siis panin sinu nime juba toidutabelisse viimasesse tulpa kirja ... saad kohe alustada, kui soovid smiling smiley, sest mis seal enam siis ikka oodata...

---------------------------------------------------------------------------------
Ma võibolla lähen õhtul korra maale ja ei satu siia kirjutama, tagasi... - ma ei tea, kas täna või homme. Kui väikepäike liitub meiega, siis tüdrukud, olge paid, aidake ise tal "sisse elada" , kui vaja smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 08. February 2014, kl 17.02

Väikepäike, aitame sind hea meelega smiling smiley

Kadri, sina vähemalt vabandasid oma kükid välja, aga Hatugirl, kus sinu kükid on? smiling smiley kas läksid metsa...nagu õhtugi smiling smiley ok, ei kiusa... smiling smiley

Proovige täna ikka kükid ära teha, ei anna alla smiling smiley see võtab ju ainult mõned minutid. Aa, jaa Kadri juba tegi, aga topelt ei kärise smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 08.02.2014 17.03.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 08. February 2014, kl 18.12

Aitäh teile kõigile, kuid õnneks oli mul ka vist lihtsalt pingelangus nädalast vms ja hommikul ärgates polnud enam hullu midagi ja juba nüüdseks olen täitsa ok.

Väikepäike, tere tulemast!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.