Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 16
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 28. September 2016, kl 12.57

Tere kõigile!
Mina oleksin ka kambas smiling smiley Olen siin juba 100 korda vist alustanud aga kunagi pole lõpuni vastu pidanud sad smiley Aga alla ei anna ja ükskord peab ju asi õnnestuma ka.
Minu tänane kaal oli 99,2kgeye popping smiley ,mida on ilmselgelt LIIGA palju.Jõuluks võiks olla 10kg kergem ehk 89kg.Tasa ja targu - siis ehk jääb kaal püsima ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 29. September 2016, kl 19.40


Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 29. September 2016, kl 19.55

Esialgu täidate veerud: B, C, D, G ja I. Edasi arvutab tabel ise, kui kasutate koma asemel punkti winking smiley Kuigi olen siin keskkonnas saavutanud oma normaalkaalu (aga eesmärk veel saavutamata smiling smiley), võtan duellis ikkagi osa smiling smiley Tekivad head ideed tabeli muutmises- andke mulle teada!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: joojoo
Kuupäev: 29. September 2016, kl 20.59

Minus tekkis väike segadus kui jõudsin lahtrini "vahe eesmärk". Kas on mingit perioodi ka mõeldud või siiski vaid kaalunumbri tükeldamise eesmärk, et ei tunduks liiga ilmvõimatu see langetus?

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 29. September 2016, kl 21.11

Joojoo, sa said väga täpselt aru, mida see tähendab winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: 6nnelik
Kuupäev: 29. September 2016, kl 21.38

Tänud tabeli eest sulle, pirle! Milline nädalapäev siis n-ö kaalumispäevaks jääb?

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 29. September 2016, kl 22.04

Tere! spinning smiley sticking its tongue out

pirle! Aitäh sulle, superhea tabel ju!
( Kuigi see KMI on kole valus tôde... sad smiley )


Kirjutame ehk homme juba oma näidud sisse, siis saame kohe hoogsalt pihta hakata!
Kui aga enamus midagi muud tahab, siis vôime ka teisiti kokku leppida.

Hea positiivne tunne on, loodan et meil kôigil!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 30. September 2016, kl 12.37

Väga hea tabel. Loodame siis sinna ilusaid miinuseid vaid kirja panna smiling smiley
Duubel2 ,sinu võtan omale peamiseks "sihtmärgiks",sest meie numbrid peaaegu samad kõikgrinning smiley

Ma mõõtsin hommikul oma vü ka ära ja sain kohutavad 114cmangry smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati hatugirl 30.09.2016 12.41.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 30. September 2016, kl 18.51

Avastasin tabelist ka igatsorti teaduslikud lisad. Kaaluabiga vôrreldes on erinevused olemas.
Olen juba varem enda juures täheldanud, et KA antud kogusega ma suurt alla ei vôta.
Seega peabki ka selle BAViga arvestama...cool smiley

Meil juba mitu tegelast rivis. smiling smiley
Tahtsin täna kohe ka kaaluvahet kirja panna, aga vara veel nagu köster ütles, vist tuleb terve nädala oodata grinning smiley

Hatugirl ma vaatasin ka, et me saame omavahel vôrrelda, kuidas läheb.....

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 30. September 2016, kl 19.43

Tere!
Olen kiripiiga, löön ka jälle kampa kui tohib. Olen siin algusest peale natuke pusinud ja kambas olnud, aga motivatsioon kippus kaduma, kui võrdlusmomenti vähe ja seltskonda pakkus lõppuks ainult alati optimistlik Duubel 2
Veebruaris algul olin 100 kilo, tänaseks siis peaaegu 10 maas, aga minna veel väga palju. Huvitav on see, et 9 kilo sain maha vähem kui 3 kuuga ja edasi ainult kaal seisis või kilo siia sinna. (ja jah, hea et juurde ei tulnud smiling smiley Kaal lihtsalt ei langenud enam ühest hetkest alates, kuigi nisujahu ja muu ebatervislik oli toidusedelist väljas.
Proovin nüüd uuesti koos teiega. Tabeli täitsin ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 01. October 2016, kl 16.08

Ma tänan smiling smiley tabel on meisterdatud päris ammu teise duelli jaoks ja on olnud kasutusel pikka aega- hetkel kahjuks vaikus. Kaalutabeli kõrval on jah mitmed erinevad kalkulaatorid- palun täitke ja kustutage ainult rohelised lahtrid smiling smiley
Mina arvan, et järgmine kaalumine võiks olla järgmine nädal, sel nädalal sisestasime ju algkaalu. Pakkuge ainult see sobiv päev välja!



Toimetatud 3 kord(a). Viimati pirle 01.10.2016 16.13.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 01. October 2016, kl 20.09

Heihei!

Mina tahtsin suurde tabelisse alguskuupäeva panna, see läks viltu.
Aga arvestan sellega, et täidan ainult oma lahtreid, muud ei "kujunda". eye rolling smiley

Tabeli täitmise päevaks peaks ehk siiski reede olema. Praegu enamus juba kirjas, siis on justkui loogilisem, et nädala pärast saab vaadata, mis muutunud on.

Aga avaldage oma arvamust, meil pole keegi teistest tähtsam, pirle ainult tabeli pärast smiling bouncing smiley

Head nädalavahetuse jätku!
cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 03. October 2016, kl 11.34

Megaraske nädalavahetus seljataga.Käisin sugulase juubelil ja nagu vanematel inimestel kombeks,siis enamuse laua taga istutud ajast pidin kuulama "söö nüüd!, enne ära ei saa kui kausid laual tühjaks saavad!" jne. Ja kui ei söönud kogu aeg,siis vaadati kurja pilguga,et "kas ei maitse minu tehtud toidud?!?"
Käisin hommikul igaks juhuks kaalul ka,et "kahjud" üle vaadata aga õnneks ei olnudki asi nii hull kui kartsin.Õnneks sel nädalavahetusel ühtegi sünnipäeva ees ootamas ei ole.

Kas teie kõik teete trenni ka või loete ainult kaloreid? Ise ei tee hetkel kumbagi.Üritan esilagu ennast korralikult 3 korda päevas sööma saada ja õhtuti peale 18.00-19.00 mitte süüa (loe:näksida õhtu otsa). Kui jalg terveks saab (kukkusin õnnetult 2ndl tagasi),siis tahaks hakata kõndimas käima ja zumbasse tahaks ka jälle saada.Mõned aastad tagasi käisin seal ja täitsa tore oli.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: teltsik
Kuupäev: 03. October 2016, kl 14.41

Hei!

Lisasin ka enda andmed. Tundub, et minu põhiline "konkurent" on 6nnelik smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 03. October 2016, kl 18.34

Heihei! smiling smiley

Vahva, et meid päris mitu juba siin: on, kelle vahel vôrrelda.

Aga nädalavahetus lôppes pahasti. Kui ma olen liiga korralik, siis ühel hetkel ikkagi hakkan kôike tasa tegema ja kugistan end kurguni täis. Polegi ämma ega sünnipäevi vaja.
hot smiley

Mitte AA, vaid AS.eye rolling smiley

Reedeks tahaks ikka miinusesse kukkuda oma numbritega, lürbin juba hoolega kapsasuppi...
Rattal väntan ka ja vahepeal käin kôndimas, aga mitte eriti pikalt. Arenguruumi on seega kôvasti.....

Pidage vastu grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: teltsik
Kuupäev: 04. October 2016, kl 08.24

Hei!

Ma üldiselt ei ole eriline jutustaja, aga sunnin ennast, et 1) hoida seda teemat siin ikkagi aktiivsena ja saada ehk edaspidigi siit motivatsiooni ja 2) teha midagigi teistmoodi kui siiani (mis ilmselgelt ei ole toiminud smiling smiley)
Minu kõige suurem "pahe" on kohvi, täpsemalt cappuccino, mida meil tööjuures automaadist tasuta võtta saab. Joon tavaliselt 2-3 poolikut tassi päevas (hommikul, pärast lõunat ja mõnikord ka hiljem üks), mis ühest küljest ei tundugi eriti hull, aga samas on suht selge, et minu kaalutõus sai alguse just siis, kui vahetasin tööd (peaaegu 2 aastat tagasi) ja hakkasin seda cappuccinot jooma. Tavalist kohvi ei ole ma kunagi joonud, aga nüüd olen täielikus sõltuvuses sad smiley
Teine suurem probleem on (nagu enamikul vist?) nädalavahetused, mil puudub rutiin no ja siis on mul mees, kellel on tervislikust toitumisest täiesti kama kaks grinning smiley

Kuna eilse (millal ma oma kaalu kirja panin) ja reede vahele nädalavahetust ei jää, siis olen vähemalt esimesel nädalal optimistlik smiling smiley

Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 04. October 2016, kl 13.27

Mul on ka see teema,et kui VÄGA korralikult oma toitumist jälgin,siis on teada,et varsti murdun.Ja tavaliselt juhtub see siis reede või laupäeva õhtul.
Sellepärast söön pea iga päev ka midagi sellist,mida ei peaks.Üritan aga sättida seda söömist siis nii,et patustamine toimuks pigem ennelõunat.Pokaali veiniga seda muidugi teha ei saagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 04. October 2016, kl 17.07

Teretere!
Ei ole kerge kellelgi smiling smiley Minu läks nädalavahetus hästi, aga eelmine reede ja kohe esmaspäeval otsa oli tööl kolleegidel sünnipäev ja no seal nagu sugulastega, laud oli lookas ja ilmselgelt sõin üle. Ikka sattus suhu pidusaia ja stritslit....häbenen kohe sad smiley Üldiselt peaks väike miinus tulema, kuna liigun suhteliselt palju (lihtsalt kõnnin jala igale poole). Ei stressa väga toidu pärast, olen seda terve elu teinud ja teooria on, et stressis keha hoiab kaalu kinni. Olen märganud, et kui ma natuke patustan siis ei tule väga kaalu juurde, vaid püsib paigal. Samas kui pidasin ranget dieeti siis ainevahetus vist nii aeglustus, et ka kaal ei langenud. Siis olin küll väga õnnetu, piirasin mis kole ja lugesin kaloreid ning tulemust ikka polnud. Seega mõistlik on kuldne kesktee, vähemalt minu puhul.
Momendil ei loe kaloreid st ei siseta neid kuhugi, kunagi olen seda teinud. Armastasin kanda sammulugejat, aga viimasel ajal ka sellest loobusin, sest tean oma samme juba peast. Kandsin terve aasta ja keskmine oli mul tööpäevadel enam vähem korralik 10 000 sammu, mõni päev natuke rohkem, mõni päev vähem. Nädalavahetusel liigun pigem vähem.
Tundub, et meid on tore seltskond ja vaatame siis kuidas reedel läheb. Põnev põnev smiling smiley

Tervitused kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: 6nnelik
Kuupäev: 04. October 2016, kl 19.12

Sel nädalal olen küll vist kehv konkureerija....hea, kui juurde ei tule! Aga Püssi nurka ei viska. Võtame siis nii, et annan pisikese edumaa

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: moosi
Kuupäev: 04. October 2016, kl 22.42

Tere! Kas tohin ka liituda? 90kg kandis on kaal aga tahan talle tuule alla teha smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: killa
Kuupäev: 05. October 2016, kl 15.14

Tere

Ma vaatasin siin, et luba küsijatele ei ole vastust antud, aga tabelis nad on. Ma kannan, siis ka oma andmed sinna.eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 05. October 2016, kl 17.50

Mina arvan, et mida rohkem meid on, seda uhkem. Tekib sportlik hasart ja kui mõni välja pudeneb jääb keegi ikka konkurentsi pakkuma smiling smiley
Tere tulemast!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 05. October 2016, kl 17.51

Tervitus nii uutele kui vanadele ja tegelikult oleme kôik ühtemoodi uued.
grinning smiley

Jube tore on lugeda teiste kirjutisi, teada saada, et igalühel omad nôksud ja nôrkused.
Aga suund on ju sama.
Tôin täna mitu greipi koju, nö vahepaladeks. Hea môru kraam, ehk aitab muust toidust pisut pikemalt hoiduda smiling smiley

Muide, nende nädalalôpu jamade kohta lugedes môtlesin, et esmaspäevane kaalumine aitab ehk vabadel päevadel ka korralikum olla. Muidugi ideaalis peaks pidevalt enam-vähem tubli olema ja tervislikult käituma.
Praegu pole meil veel kordagi muutust sisestatud, kui keegi tôsiselt esmaspäevast päeva tahab, siis on viimane moment meie head tabelitegijat kiusata smiling smiley

Muidu on ju juba ülehomme selge, kuidas start ônnestus, mul endal pole midagi head tulemas.
Täpselt nagu 6nnelik, et püss on pihus, aga ise käpuli.

Parimat smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: killa
Kuupäev: 06. October 2016, kl 07.37

Tervitus smiling smiley
Tore on, et olen kaaslased leidnud, kellega koos ühise eesmärgi poole rügada angry smiley Ise olen küll seda meelt, et parem kaalumise päev on esmaspäev. Muidu teed reedel kaalumise ära, saad tulemuse kirja ja siis tuleb nädalavahetus... Aga see on minu arvamus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 06. October 2016, kl 11.04

Tervitus uutele kaasvõitlejatele!

Mina isiklikult kaaluksin ennast pigem laupäeviti.Kunagi mingi aeg sai nii tehtud.Reedega oligi see häda,et said oma kaalu hommikul kirja ja õhtu lasid ennast juba "vabaks" ning laupäev läks sama rada.Pühapäeval nagu tuli mõistus juba koju ja oli enam-vähem.
Laupäevane kaalumine aitas reedel veel tubli olla ja järgmisel hommikul ilusat numbrit nähes ei raatsinud seda tulemust eriti ühe päeva pärast rikkuda.Pühapev oli siis juba nö kainelt mõtlemise päev.
Esmaspäevase kaalumisega kogemused puuduvad.Arvan,et minu puhul on sellega 2 varianti - kas hommikul numbrit nähes on "kui läksid pulgad,mingu trumm ka" või see tõesti paneks rohkem pingutama.
Teeme nii nagu üldsus soovib.Võin oma laupäevase kaalu ka ainult oma kodusesse kalendrisse võrdlemiseks kirjutada.Alla peab selle kaalunumbri nagunii saama ja vahet ei ole mis päevaks the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: moosi
Kuupäev: 06. October 2016, kl 11.40

Mina kaalun ja kirjutan enda jaoks üles iga päev. Seda küll pigem vist ei soovitata teha, kuid minul aitab just see teadmine, et 100g (see mu kaalu väikseim ühik) on miinust tulnud või hoopis plussi. Siis ei raatsi tulemust raisku lasta või plussi veel kasvatada.
Ehk mul ükskamakõik, millisel päeval kaaluda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 06. October 2016, kl 13.55

Tervitus!

Kaalu arvestanud olen ka pigem esmaspäeviti, see on mul aidanud pisut nädalavahetust kontrolli all hoida. Aga samas olen praegu end tihedamalt kaaluma hakanud.

Minu ettepanek oleks nö kirik keset küla, nii nagu hatugirl siin ilusti pôhjendas smiling smiley
St et kaaluks laupäeviti.
Praegu oleme vaikimisi ikka reede peale môelnud, esmaspäev kaugel ja ma ei usu, et see seisu palju muudaks.
Ja laupäeval aega rohkem selle kaalumise ja märkimisega ka, reedeti kipub tihti kiireks minema. cool smiley

?

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 06. October 2016, kl 18.43

Tere jälle!

Mina olen ka see, kes ennast iga päev kaalub, kuigi jah tean, et ei soovitata. Nii kui juurde tuleb, proovin järgmine päev tublim olla.
Aga kui mõelda, siis tõesti ka laupäeva hommik tundub loogiline. Töönädal läbi (kes tööinimesed E-R, ise olen smiling smiley, laupäeva hommikul rohkem aega. Kaalupeale numbrit vaatama ja siis arvutisse märkima.

Tegelikult võib ju olla natuke paindlik ja arve sisestada nii reede, laup või pühapäeval, peaasi, et nädala lõpuks olemas. Võib juhtuda, et mõni unustab v korra väiksel reisil, mis iganes. Oluline, et igaüks ikka kirja paneks, olgu või pluss, küll siis teised lohutavad smiling smiley
Aga võime põhipäevaks leppida laupäeva kui sobib.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 06. October 2016, kl 19.46

Ütlen ka sõna sekka winking smiley nagu kiripiiga ütles: "Tegelikult võib ju olla natuke paindlik"- kaalu kirjapanek on reedest esmaspäevani (lisasin ühe päeva juurde, et kõik leiaksid sobiva päeva kaalumiseks). Kas sobib?

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 06. October 2016, kl 19.58

Kaalunumbrid sisestame veergu "K"- EDASI ARVUTAB TABEL smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 16


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.