Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 11. January 2017, kl 19.19

Nonii, panin ka hirmsa tõe kirja tabelisse. Nüüd seda punast nr.-t vaadata on päris häbi ja pean tunnistama, et päris raske on jälle korralikuks hakata. Trenni pole juulist alates enam teinud ja detsembrist ei käi ka enam tööl, kus muidu oli liigutamist palju. Pean nüüd midagi muutma, kas suudan jälle Paleo toitumist teha või hakkan trenni tegema confused smiley Kui tööl käisin oli söögiks kaasas erinevad pähklid, rosinad, tükk tumedat šokolaadi, õuna ja banaani ( Norras süüakse lõunasöök päeval st. peale tööd kogu perega smiling smiley


KAALUTABEL





Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 11.01.2017 19.23.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 12. January 2017, kl 14.12

Heihei!
Pirle hoolitseb ikka kenasti, et meil kaalutabel käepärast oleks smiling smiley

Esimese grupi numbrid on teise jao omadele muidugi midagi väga ulmelist, vähemalt mulle küll. Seepärast pirle mure tundub kindlasti väiksem kui talle endale ja olen kindel, et kuigi ajutised tagasilöögid tabavad kõiki, on jätkamine ja vaimu valmidus kõige olulisemad.
Pole siin midagi häbeneda, ega me poliitikud ole smiling smiley

Hatugirl, oled ka siin tabelis ju tubli olnud, ka loen rõõmuga Sinu kirjutisi. Püüan vaikselt Sulle ikka järele tulla!

Kuigi liikumine otseselt kaalu palju ei mõjutagi (eriti kui stabiilsele superkaalulangetajale koovikesele mõelda), siis annab see vähemalt enesekindlust ja reipust juurde. Samuti on näiteks rattaga sõites raske süüa ka smiling smiley
Hakkasin taas oma velokaga väntama, kohe asjalikum tunne tuli peale the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Anett
Kuupäev: 13. January 2017, kl 19.41

Ma lisan hommikul kaalu kuna unustasin täna kaaluda end.
Issand, ma ei teagi enam mis mu toitumisest saab. Sellised söömishood on peal,et lausa masendav. EI oska enam ennast talitseda kuidagi. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: koovike
Kuupäev: 13. January 2017, kl 19.53

Tervitused!

Minul siis tänasega Kaaluabi tasuline kasutusaeg läbi ja ei pikenda ka enam. Sain aru, et siin foorumis saab ilma selleta ka toimetada, lähen siis esialgu seda teed. Kaal on natsa langenud jälle the finger smiley, aga pean tunnistama, et minu elustiil ei ole praegu õige. Loodan veebruarist tööle saada, siis tuleb iseenesest liikumist juurde ja korrigeerin toitumist korralikumaks. See suur kohvi joomine ei tule kindlasti organismile kasuks, aga ilma selleta ma ei suuda olla, muidugi vett joon ka palju. Samas tean ka, et minu toitumise juures jäävad enamus vajalikke aineid saamata, aga usun, et see on kõik ajutine ja kõik saab jälle õigetesse rööbastesse. Mõnes mõttes on stress mulle kasuks tulnud, ta on söögiisu ära võtnud, aga igatsen hullupööra seda aega, kui kõik on korras ja muresid on minimaalselt. Vähemalt ma pole usku ja lootust kaotanud smiling smiley. Kõigest tuleb välja tulla.

Vastupidavust kõigile! Seda jonni ei tohi jätta, et saan hakkama, üks päev korraga ja küll kõik laabub smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 15. January 2017, kl 12.41

Tervitus!
Panin oma esimese suure tagasilöögi ehk jubeda punase plussi ka tabelisse kirja. Mis siin ikka. Eks ma nüüd häbenen veidieye rolling smiley ja katsun jälle järjele saada.
Koovike, siin jah jutustamiseks pole liitumist vaja. Mul pole seda juba ammusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: koovike
Kuupäev: 15. January 2017, kl 13.16

Ma olen 3 aastat siin ametlik kasutaja olnud, nüüd siis mitteametlik smiling smiley. Siis, kui ma liitusin, oli siin ikka erinevat tegevust rohkem. Kaaluabi postitas tihti erinevaid artikleid ja duelle oli päris mitu. Kaaluabi pidas ise iga nädal edetabelit. Isegi auhindu vist anti. Siis lubati keskkonda veel paremaks muuta, aga nüüd on nii nagu on.
Noh, peaasi, et väheke omasugustega ( pean silmas, et sama probleemiga ) jutustada saab ja väike võistlusmoment on ka juures. Mind on ikka see viimane lisaks motiveerinud the finger smiley.

Edu kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 15. January 2017, kl 16.33

Heips!

Panin oma väikese miinuse kirja. Praegu motivatsiooni on, üritan ahvatlused eemale hoida.
Stabiilselt langetajaid meil siin mitu - olete tublid eeskujud. Tean omast käest, et kui ka vahel tuleb väike kaalulisa, siis oluline on mitte loobuda!

Jõudu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Anett
Kuupäev: 15. January 2017, kl 20.39

Hei, panin kirja oma suure plussi... Aga et 66.5 kg plussi on nagu karm XD
Mingi kala tabelis .
Motivatsiooniga mul jamasti sad smiley Ja see naiste igakuine nuhtlus ka külas nüüd sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 15. January 2017, kl 21.43

Anett, Sul oli kaal sisestatud detsembri kuusse , sellepärast näitaski ulme plussi smiling smiley, paigutasin selle nr.-i õige nädala peale - nüüd kõik korras thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 16. January 2017, kl 12.51

Heihei!smiling smiley

Möödunud nädalal kaal oli muudkui + v - 1kg. confused smiley
Praegu tuli mingi hädine miinus.
St et ikka ei saa veel hoogu sisse, muudkui hoian oma jõulupekki ilusti alles smiling smiley

Peaasi ongi pea asi, et mõistus kohal oleks, kui õgimishoog algab. angry smiley
Pingutan ika edasi smiling smiley

Olge vahvad!
cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Anett
Kuupäev: 17. January 2017, kl 17.39

Hei
Ma ikka siin üritan ennast kasvatada , et ei anna iga magusaisu sööstule alla. 50% ajast hetkel õnnestub asi. Lisaks avastasin sumutuid omale. No nii head on juua vahepalaks sisse. Sulaks ometi lumi kiiremini ja päike paistaks pikemalt, tuleks mott tagasi,et joosta.
Olge mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: joojoo
Kuupäev: 18. January 2017, kl 19.13

Täna pidin minestusse langema: piparkoogilõhn pole veel hajuda jõudnud kui juba kontori kohvinurgas ilutsesid prisked, punnpõsised, vahukooremäe all lookas ja tuhksuhkrupilve looritatud VASTLAKUKLID (nimetas ennast proovipartiiks!- nii see alati alguse saab). Mida peab minusugune priske lihtinimene tegema?! Pühadel pole koos oma pühadetoitudega mingit austust ausate kaalulangetajate vastu! Ma isegi ei tea, millal see sindrima vastlapäev tegelikult kätte jõuab.... ja juba pean tema toitudega võitlust pidama. Täna olin tugev, minu suu jäi seekord vastlakuklist puutumatta. Aga kaua suudan, ei tea. eye rolling smiley
Mina loodan, et tuleb natuke lund juurde, et saaks suusad alla panna ja metsas mõne mõnusa tiiru teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 19. January 2017, kl 11.40

Oiii, ärge rääkige JUBA vastlakuklitest. Need moosiga on mu eriline nõrkus

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 19. January 2017, kl 17.40

Vastlapäev on ju ca 10. veebruaril ...???
Kuidas niii vara alustada saab?

Õnneks need kuklid pole minu nõrkus, eks neid muid jagub see-eest küllaga...

eye rolling smiley

Homme juba reede, nädalalõpp paistab!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 19. January 2017, kl 20.01

Vaatasin just, et vastlapäev on sel aastal 28.veebruaril. Üle kuu aja ahvatlustthe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Anett
Kuupäev: 21. January 2017, kl 22.23

Hellou
sain ikka kerge miinuse kirja!
Oii kus mulle on hakanud smuutid meeldima.
Vastlakukklitega on nii ja naa... kui on värsked , siis ma vist sööks lõhki end grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 23. January 2017, kl 10.50

Ahoi!
smiling smiley

Seekord sai tabeli juures kohe tükk aega uudistada. Kirjutan kõik head muljed ritta smiling smiley
Joojool on nii super tulemus, et tahaks ka kohe tublim olla...

Hatugirl ootab vist mind järele, aga minu tempo on nagu tigu aegluubis, kuidagi ei saa õiget rütmi ja rahulikku toitumist kätte. Lohutan nagu ikka, et hea, et juurde ei tulnud. Aga ega see fakti muuda eye rolling smiley

Koovike on üks igiliikur siin, kaal muudkui korralikult kukub, niimoodi mina kahjuks ei suuda. Aga hea meel on ikkagi näha, et vähemalt keegi saab hakkama.

Pirle, taas oled tabelit täiendanud, nii selgelt kõikide parimad numbrid näha!
Aitäh, et ikka viitsid tegutseda! Minu rekord on nii kaugele jäänud, et polegi nagu teist. Kunagi ehk saan ikkagi oma suurest Beethoveni pausist edasi ja kaal väheneb kiiremalt,- lootma ikka ju peab.
Sinu kaal tekitab uudishimu, aga loodan, et põhjus on positiivne smiling smiley

Eks tublid oleme kõik, killa ja Anett muidugi ka!
Peame ikka koos vapralt vastu, olgu kasvõi vähe langust ja vahepeal muud ka, aga alla me ei anna!smiling smiley

Püüan ka taas korralik olla, et tabelit ja oma enesetunnet päris ära ei rikuks....

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: teltsik
Kuupäev: 25. January 2017, kl 11.15

Hei!

Olete jah tublid smiling smiley

Mina aga annan teada, et pean tabelist kõrvale jääma...nimelt peaks suvel meie perre üks lapsuke lisanduma ja ilmselgelt ei käi kaalulangetamine ja minu praegune eluperiood kokku smiling smiley

Aga jõudu teile kõigile edaspidiseks! Eks ma vahepeal tulen ikka teie ilusaid numbreid piiluma ja kinnitust saama, et see ikkagi on võimalik.

Ja kunagi on ka minu kord ca -10 kg kuhugi kirja panna ja taas kord (vähemalt enda arvates) hea välja näha! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: joojoo
Kuupäev: 25. January 2017, kl 12.40

Palju õnne teltsik!
thumbs up
Väga tore uudis.
Äkki tahad ikkagi tabelis olla lubatud ja kaasaelatud kaalukasvuga!
smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 25. January 2017, kl 14.40

Tere!

Teltsik, palju õnne ja head tervist ning rahulikku ja rõõmsat ootamist Sulle!
Ja väljanägemine muutub Sul praegu niikuinii aina kenamaks !!!!

smiling smiley

Muide, mitmes netiuudises on kaneelijooke soovitatud.
Tundub kuidagi kahtlane, ei tahaks kohe kõike katsetama hakata. Kas keegi on seda proovinud?
Teoreetiliselt võttes kõik niisugused ekstreemselt kibedad vms asjad vähendavad tõesti isu.....moody smiley

Parimat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 30. January 2017, kl 07.46

Tere!

Olin vahepeal puhkamas. Nüüd tagasi ja õnneks sain kirja ilusa miinuse smiling smiley

Palju õnne Teltsik, ilusad uudised smiling smiley

Ikka jätkame, kevad ligineb winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 30. January 2017, kl 10.17

Teltsik palju õnne!
Minu kaal on otsustanud tõsises aegluubis liikuma hakatasad smiley Muidugi hea, et juurde ei tule aga nii aeglane langus on jube motivatsioonisööja. Üks väike kahtlus on miks kaal ei taha liikuda aga kas see nii ka on, see selgub alles nädala pärast. Ja kui see teooria paika ei pea, siis on mul ilmselt jälle ühte kõhuviirust vaja, et seisakust üle saadagrinning smiley
Kauavõib, supertulemusthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 31. January 2017, kl 22.02

Tõepoolest mõjus puhkus minu kaalule hästi - kui ikka kodusest külmkapist saab 2 nädalat eemal olla grinning smiley
Tänud, hatugirl winking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kauavõib 31.01.2017 22.03.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: joojoo
Kuupäev: 05. February 2017, kl 10.33

Tere taas sõbrad!

Kuu on läbi ja vaatasin tagasi, mis on toimunud minu lubadustega mille jaanuari esimestel päevadel andsin:
1. Võtan kaalust alla!----tehtud! jaanuaris suutsin vabaneda 4.6 kg
2. Alustan liikumisega----tehtud! suutsin püsida lubaduses, hüpitasin pekki 4 korda nädalas
3. Lähen õhtuti õigel ajal magama (et uneaeg oleks piisav: kustutasin ära telefonist igasugused mängud ja muud jamad, mis õhtuti üleval hoiavad...kui uni ei tule, loen raamatut)---võib siiski ka plussi taha panna sellele reale, kuigi viimasel nädalal olen ree pealt maha libisemas...

Veebruariks:
Jätkan jaanuari lubaduste täitmist. Teise ja kolmanda punkti täitmine nõuab hullu pingutust. Hetkel tundub, et minu jaoks on kaalulangetamise juures kõige kergem õigesti toitumine, liikumise ja puhkamisega on oluliselt keerulisem hakkama saada.

Kuidas teil?

Jaksu! Suveni on veel aega, jõuame!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 06. February 2017, kl 12.56

Hei-hei!
Meil on kuidagi väga vaikseks siin jäänud ja tabeliread ka üsna hõredadsad smiley
Duubel2 - kukkuuu, ma ei saa üksinda rallit sõitagrinning smiley Tule ikka motivatsiooniks tagasismiling smiley
Mina uueks aastaks mingeid erilisi lubadusi ei andnud. Ainuke oli see, et ei tohi alla anda ja pean ikka ilusti suveni vastu siin.
Jaanuari alguses õnnestus mul ligi kilo juurde võtta ja selle ümber maadlesin pea terve kuusad smiley Kuu aja langus oli küll ainult -100g kokkuvõttes, aga olen enda üle siiski uhke, sest ei andnud vahepeal alla. Eks näis kuidas see nädal läheb. Mu kaal näitab vahepeal igasugu imelikke numbreid, aga on üsna selge, et olen hakanud ennast liiga tihti kaaluma ja siis panen koos kaaluga segastmoody smiley
Hetke eesmärk on saada oma sünnipäevaks (21.veebr) hakkama numbrivahetusega. Hoian omale pöialtthumbs up
Päevad lähevad juba pikemaks ja varsti saan hakata oma õhtuseid kõndimisi tegema. Paaril viimasel aastal panin tähele, et kaalule mõjub hästi ainult peale õhtusööki kõndimine. Loodan, et see on nii ka sel aastal. Natuke pean veel kannatama. Kui juba 18.30-ni enam-vähem on väljas, saan minna. Hetkel peab 17.30 tagasi toas olemasad smiley Nädala pärast lähen uuele katsele.
Ilusat päikselise päeva jätku! Ärge ära kadugewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 10. February 2017, kl 11.05

Tundub, et külm on kõik ära võtnud. Nii vaikne siinthe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 10. February 2017, kl 13.00

Mind pole külm ära võtnud, aga vahepeal tekis käega löömise tunne. No eelmise nädala kaalu ei kannatanud kuidagi kirja panna sad smiley Nädala alguses mõtlesin, ma ei ole ju nii nõrk ja sel nädalal olengi suutnud natuke õigemini toituda (ainult mõni raas jahu ja suhkrut winking smiley) ja natuke rohkem liigutada- vähemalt olen tänaseks nullis. Ootan paar päeva ehk saan miinusegithumbs up
ahjaa,vabandust, et tabel hilines winking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 10.02.2017 13.02.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 12. February 2017, kl 20.50

Tere!

Minul seekord plussis näitaja sad smiley
Koovike, mis imet sina teed, et sul kaal kogu ag nii hästi langeb? Mida sööd, millist trenni teed?

Tööl on kiired ajad, aga külm pole liiga veel teinud smiling smiley

Jõudu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 13. February 2017, kl 11.24

Eelmise nädalaga võib rahule jääda. Olen täitsa graafikus oma esimesele vahe-eesmärgile jõudmisegasmiling bouncing smiley Sulaks nüüd teed ka paljaks, saaks veidi tempokamat kõndi teha. Eelmise nädala külma (-11) trotsides, käisin kahel korral ikkagi juba kõndimisega algust tegemas. Väiksed otsad - 2,5km ja 3km, aga ikka parem kui mitte midagi.

Peame ikka koos siin vastu - kevad pole enam kaugelwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: joojoo
Kuupäev: 13. February 2017, kl 12.43

Tere kõigile!

Sai nüüd see pluss kirja pandud. Pean tunnistama ausalt, et isegi imestan, et pluss nii väike tuli.
Kaks sünnipäeva ja kinokülastus magusa joogi ja kommikotiga. Sünnipäevadel ka oli rõhk pigem magusal. Magusasoolikas on nüüd umbe laotud ja loodan, et mõnda aega ta mind ei sega ja saan taas normaalse inimese moodi toituda.

Loodan järgmisest nädalast enamat.

Meeldivat SÕBRAPÄEVA!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.