Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 14. February 2017, kl 09.35




KAALUTABEL



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 14.02.2017 09.37.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 14. February 2017, kl 15.03

Sõbratervitus kõigile motivatsioonikaaslastele spinning smiley sticking its tongue out !

Pärast pikka ja pidevat allakäiku ja loobumisplaane olen ikkagi taas tabelis oma häbiväärselt väikese tulemusega kogu meie koosoldud aja kohta.
Viimased nädalad on ainult kaalukogumine toimunud.
Masenduses olles ongi tagurpidiminek loogiline.
Hakkan aga uuesti oma metsaläinud üritust jätkama.
Nimeks peaks juba maeiteamitmes duubel tulema sad smiley

IGATAHES ON IKKAGI TORE NÄHA TEIE HÄID TULEMUSI!
Kahjuks pole hatugirl, Sulle mingit konkurenti minust.
Olge tublid edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 14. February 2017, kl 20.26

Ilusat sõbrapäeva kallid kaasvõitlejad!smiling bouncing smiley
Väga tubli Duubel2, et päris alla ei andnud ja jälle tagasi oled! Ükskord me saame ikka hakkama! Mina alustasin vist ka 101 korda, enne kui asi õnnestuma hakkas ja olen tegelikult ikka veel suht selle langusetee algusessmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 17. February 2017, kl 10.27

Minu homne kaalumine ei tõota midagi headsad smiley Kuni kolmapäevani kaal langes (olin paar päeva kõhugipis ka) ja edasi on ainult tõusnud, kuigi midagi eriti söönud polegi. Kolmapäeval tegin ka oma 5km ringi ja neljapäevaks +200g. Eile sõin hommikuks 1pehmik (kahepoolne) merevaiguga ja piimakohv, kell 10.00 böfstrogonovi, 14.00 kanafilee riivitud porgandiga ja 15.30 paar jahus praetud räime. Õhtul võtsin paar väikest ampsu praeliha, sest õhtusööki polnud aega süüa (jõudsin liiga hilja koju). Päeval jõin 1,5l vett. Täna hommikul oli juba +600gconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 17. February 2017, kl 10.49

Heihei!

Pigem näib, et sööd liiga vähe, hatugirl - siis hakkabki keha nö igaks juhuks koguma rohkem kui muidu.
Tegelikult kaal kõigub ju kogu aeg, aga kui näiteks pikalt magada, saab kohe miinuse kirja smiling smiley

Mul pole muidugi endal siin midagi hõisata. Peod ja tähistamised ka nädalavahetusel.
Vaatamata kõigele ikka häid tulemusi kõigile!!!

cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: joojoo
Kuupäev: 20. February 2017, kl 09.32

Esmaspäevased tervitused!

Tabel puhta tühi alles! Nii hull nädalavahetus kõigil seljataga, et ei ole veel arvutite taha saanudki?! smiling smiley
Duubel2-- rõõm, siiras rõõm näha, et meid maha ei ole jätnud, kuidas me ilma Sinuta saaksime!
Mina olen mõnda aega kehv kirjutaja siin, tööjuures ei ole aega ja kodus käib remont, ei ole mugav arvuti taga koogutada.

Stardib Eesti Vabariigi aastapäeva nädal, valmistub vastlapäevanädal. Jaksu meile kõigile nendega rinda pistmisel!smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 20. February 2017, kl 14.43

Heihopsti smiling smiley

Aitäh, joojoo. positiivse äramärkimise eest!
Vahepeal olid mul suunad sassis, püüan nüüd jälle oma kaaluga ikka allapoole minna grinning smiley

Eriti uhke olen seepärast, et eilsel sünnipäevapeol (vaatamata ka alkole ja omatehtud tordile) suutsin kokkuvõttes ikkagi mõistlikkuse piiridesse jääda.

Juurde langevad need kilod ju märkamatult, aga vähendada tuleb grammidega ja visalt.angry smiley
Siiski on kohe rÕõmsam tuju, kui pisutki allapoole saab....

Head meeleolu kõigile!

PS
Nädalavahetuseks ette valmistudes plaanin juba ette kavalaid kalorivaeseid ja maitsvaid valikuid cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 21. February 2017, kl 10.27

Ahhoi!
Minul sünnipäevaks seatud eesmärki kahjuks täita ei õnnestunud, kuigi alles veel tundus see maagiline 8 nii ligidal olevatsad smiley
Mu kaal on otsustanud vist jälle seisakut teha ja hoiab kramplikult sellest 9-saga algavast numbrist kinni. Laupäevalt ka mingit imet ei oota, sest tänaseks on plaanis koogisöömine ja neljapäeval ka suurem väljas söömine smiling smiley
Püssi põõsasse sellepärast veel viskama ei hakka ja püüan vaikselt ikka edasi - kes tasa sõuab, see kaugele jõuab winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 21. February 2017, kl 15.44

Palju õnne, hatugirl !
Mulle tundub, et alkohol kiirendab ainevahetust, see aitab sünnipäevasöömingutega hakkama saada winking smiley

Eks need kümnendike vahetused on suureks stiimuliks küll.
Mäletan sajast allapoole tulemisel oli ikka hoopis teine tunne.
Praegu Killa on seal lähedal, aga eks need eesmärgid muutuvad nagu kõik siin elus.
Mina tunnen praegu rõõmu igast sajast grammist, mis vähenenud on.

Keegi siin KAs kirjutas, et 200 grammi on pakk võid, selliselt arvestades on ju täitsa lõbus pakikaupa tagavarasid vähendada...

hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 24. February 2017, kl 10.11


Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 24. February 2017, kl 13.10

Aitäh, Pirle!

Sulle ja kogu meie grupile head ja rõõmsat aastapäeva!

Õhtuseks telekaseansiks tuleb tervislik dipilaud juurviljadega smiling smiley
Ja melon + muid marju.
Kodujuustu-õunapannkoogid teen ka, kuigi pidupäeva auks võiks ju natuke uhkemat kooki ka lubada...?

Toredat päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: joojoo
Kuupäev: 27. February 2017, kl 11.45

Suure imestusega avastasin, et olen see nädal tabeli avaja.
Kõik alles toibute pidustustenädalavahetusest? smileys with beer Astuge aga julgelt kaalule!Pole siin häbeneda midagi.

Kuna see on veebruari viimane kaalumine teen taas väikese kokkuvõtte lubaduste pidamisest:
1. Võtan kaalust alla!----tehtud! veebruaris suutsin vabaneda 2.1 kg
2. Liikuda ka veebruaris----ei ole tehtud! hüpitasin pekki 1 kord kogu kuu peale, häbi mulle selle eest (liikumise olulisus- jaanuaris liikusin 4 korda nädalas terve kuu--langus 4.6 kg)
3. Lähen õhtuti õigel ajal magama ---ei läinud väga hästi, telefon ikka üritas voodisse kaasa tulla ja hoidis liiga kaua meeled erksad, ei lasknud uinuda.
Märtsiks luban, et.... ikka seda kõike, samas tean juba ette, et enne märtsi teist poolt liigutama end ei hakka, kuna käib remont ja ruumigi ei ole (vabandused, neid ei ole ju raske leida). Aga telefoni luban voodist välja visata ja taas mõne hea raamatu näppu otsida.

Homme laseme kõik liugu, nii et voldid rapuvad ja kilod kaovad. Kes kõige pikema liu laseb saab kõige kiiremini soovkaalu kätte! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 27. February 2017, kl 12.36

Aitäh Duubel2 õnnesoovide eest!
Nagu arvata oli, siis eelmisest nädalast midagi head oodata ei olnudsad smiley Üks pidu teise otsa. Päeval eriti midagi ei söönud aga õhtud läksid selle-eest näksi ja alkoholi tarbides. Alles täna hommikul julgesin kaalule astuda ja loomulikult oli näit üsna masendav. Ei tea kas julgen selle numbri tabelisse kirjutadamoody smiley
Igal juhul lõpetan tänasest õhtused söömised ja hakkan jälle lõunal korralikult söömasmiling smiley Loodan, et selle juurde tulnud kilokese kaotamiseks jälle tervet kuud ei kulu.
Uue eesmärgi täitmiseks ongi mul ju ainult täpselt kuu aega. Siis vaja suurele juubelile minna ja selleks on pm ka üks kleit juba kapis ootamasgrinning smiley Ma küll eriti ei usu, et mul 5ndl pärast see selga läheb aga proovima peab. Eesmärk - 1.aprilliks 88kg.
Homseks kõigile pikka liugu! Ja proovime ühe vastlakukliga vaid piirduda, eksthe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 27. February 2017, kl 18.53

Tere!
smiling smiley
No meie grupp on ikka üksmeeelne küll, päris naerma ajas.
Peale pühi muidugi pole kellelgi isu oma tulemusi rikkuda.
Minul igatahes oleks niikuinii ikkagi juurde tulnud, sest vaatamata planeeritud dipile ja juurikatele toodi mulle kohale ikkagi kooki jne jne 'ja ega ma siis nii raudne ka pole smiling smiley

Täna hommikul aga juhtus totaalne segadus, kiirus ja vale ajaarvestus. Nii ei hakanud enam kaaluga jamamagi, pealegi ei tahtnud seda masendavat tõde vaadata niikuinii smiling smiley

joojoo au ja kiitus Sulle, et tabeli tühjusesse oma hea tulemuse kirjutasid.
Meile eeskujuks :smileys with beer

Vahvaid vastlaid ja kerget libisemist ilma maandumata smiling bouncing smiley

Ja siis algab paastuaeg........grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 02. March 2017, kl 22.18

Tere jälle!

Ma olen siin see kirjameister smiling smiley
Kaalumeistrid on jälle teised grinning smiley

Aga olen kaalunud toite ja arvestanud oma kaloreid, ega sellest suurt muutust pole tekkinud.
Kogun infot, pekk püsib aga samal tasemel.
Muidugi aitab see arvepidamine päris hulluks minemast, aga lõhki lähevad need numbrid ikka.
Hakkasin nüüd linaseemneid jahvatama ja paar korda päevas söön neid.
Vähemalt vaheldus, ehk aitavad ainevahetust kiirendada ka,

Midagi muud põnevat pole välja mõelnud.
Liikumine on kuidagi vähenenud, selles suhtes pean laiskusest üle saama. Eks sellepärast pole ka tulemusi angry smiley

Püüame ikka hakkama saada.
Õnneks tuleb sündmustevaene periood ja kevadised ilmad aitavad liikuma ka......

smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 06. March 2017, kl 10.53

Sel nädalal siis mina tabelis uhkes üksindusesgrinning smiley
Tegelikult ma täitsa imestan oma miinuse üle, arvestades milline nädal mul oli. Alustades vastlapäevaga, kui sõin ära vist 6-7 kukliteye popping smiley(õnneks enamus enda tehtud ja poe omadest väiksemad). Järgmine päev oli lapse sünnipäev, siis reedel sugulase sünnipäev, laupäeval osad lapse külalised ja eile veel viimased. Nüüd saab nädala sees veidi kergemalt võtta ja laupäeval jälle sünnipäevale. Siis õnneks tuleb paarinädalane paus.
Liikumisega on mul ka kehvastisad smiley. Lumi tuli maha ja teed jälle libedad ning siis ei kisu kohe üldse välja liuglema. Tuleks see kevad juba kiiremini!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 06. March 2017, kl 13.46

Hoihoi!! smiling smiley

Piret , Sul jälle tabel teistsuguseks ja huvitavamaks tehtud!

Tegelikult väiksema kaalunumbriga tegelased ei saa niikuinii kunagi nii palju miinuseid kui suuremas kategoorias. Lihtsalt pole nii palju tagavarasid ju...

Aga hatugirl, oled ikka tubli küll. Püüan siis tasapisi Sulle järele roomama hakata. Kuidagi viltu on vedanud mu seekordne langetamine, aga nagu targemad ütlesid, pärast loobumist tuleb kõik kärmelt tagasi, nii et peab ikka kirjas ja rivis olema. Mis siis, et tulemusi justkui polegi. Peaaegu........eye popping smiley
Lausa viha teeb juba, et muudkui keksin ühe numbri juures üles ja alla, keskmine ikka seisab. smiling bouncing smiley

Kevad läheneb, see annab küll jõudu tagasi.

Ja lõppude lõpuks on meie tabelis nii head kui halvad näited olemas, mul on tekkinud vähemalt taas tahe muutuda.
Sest vaatamata kõikidele kirjutamistele oli tahe ikka talveunes.yawning smiley

Häid tulemusi tabelisse kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: joojoo
Kuupäev: 06. March 2017, kl 16.43

Kevadet on juba õhus, täna päike soojendas selga (läbi akna).

Üks vastlakukkel, pool karpi "kevadlill" küpsiseid, veerand keeksi, mõnuga 6tk piimašokolaadi, suur sinihallitusjuustu ja singiga täidetud pannkook, lisaks kolmel päeval soolases toidus patustamised. Täna hommikul kaalunumbrit nähes olin ikka täitsa rahul, langust nähes.

Jõudis kätte hetk, mida olin ammu oodanud, püksid olid jalas nagu ühed õudsad kotakad. Ostsin uued teksad, nööp küll eest kinni veel ei lähe, kuid püksirihmaga seisab üleval(suuremaid ka ei olnud nõus ostma, et lõigata ära taganemistee) smiling bouncing smiley .

Püsigen suvekursil!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 08. March 2017, kl 12.42

Hei-hei!

Pale ammu siin käinud ja kaalumispäevast ka juba paar päeva möödas aga jätan siiski mägi maha, et ma ei ole loobunud smiling smiley

Olete väga tublid olnud! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 09. March 2017, kl 19.50

Tere!

Kauavõib, hoopis Sina oled see tubli ja hea positiivne eeskuju.smileys with beer

Sellepärast ongi tore, et vahetevahel ka suuremate probleemide ja jorinateta kujud märku annavad. smiling smiley

Juba neljapäev.....
Hingame rahulikult sisse-välja, rüüpame tubli punnsuutäie vett või teed ja ei lähe kööki!

Või kui, siis ainult tervislikel eesmärkidel the finger smiley

Mina ise üks suuremaid patuseid, sellepärast tean, kuidas magnet kööki veab, minul veel eriti hilisõhtul sad smiley

Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 13. March 2017, kl 12.49

Tere, kõik see pere!

Tulemus sai kirja, aegluubis see kaalulangus toimub, - aga ikkagi langus smiling smiley

Tahaks paremat tulemust ja suuremat miinusnumbrit.
Sel nädalal proovin taas greipi suüa vahepaladeks ja hapukapsast ja muid juurikaid tuleb ka rohkem manustada.
Vahepeal hakkasin kuidagi märkamatult sepikut sööma, muudkui rohkem ja rohkem. Seda üritan sel nädalal ka jälgida.

Kerged sportlikud seansid ka lisaks ja lõppude lõpuks see kõik kokku peaks ju mõjuma ka....

Jõudu ja vastupidavust uueks nädalaks!!!!!!
smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 13. March 2017, kl 13.41

Küll on tore, et ma tabelis enam üksinda ei olesmiling bouncing smiley Duubel2 väga tubli oled. Natuke veel ja püüad mind jälle kinniwinking smiley Mina tammun ikka sama koha peal - 1 samm edasi, 2 tagasiconfused smiley Samas pole siin ka midagi imestada. Kui naistepäevaks tehtud tordi ikka pm üksi ära söön, siis ei saa ka paremat tulemust loota. Hea, et niigi läks. Sel nädalal õnneks mingeid pidustusi ees enam ei ole ja saab korralikum olla. Jube köha on küll kallal, aga katsun siiski täna natukeseks välja kõndima minna. 3km on ikka parem kui toas diivanil lösutadathe finger smiley

Päike võiks juba rohkem paista ja peki sulama pannagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 17. March 2017, kl 15.04

Tere!

Kuidas teil läheb?
Joojoo on nii tublilt meil eeskujuks. thumbs up
Palju õnne nii vahva tulemuse puhul!!!

Kui ise ka mingi valemiga järjele saaks ja rajal püsiks....
Mul käivad ikka hullusehood peal, seekord sai jäätisega kalorilugemisele 1:0 tehtud.
Kaalule ei julge praegu minnagi.angry smiley

Olge teie korralikumad!
Mõnusat nädalavahetust!

smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: joojoo
Kuupäev: 20. March 2017, kl 12.59

KEVAD!

Nüüd pekid letti, soe kevadpäike aitab kaasa!

Venitasin küll selle kaalumisega viimsepäevani, aga ei saanud vahe-eesmärki kätte. Lõhn on juba tunda ja silmaga näha, aga kätte ei saa.... Järgmise nädala eesmärk teada: Jätta 9-ga algev kaalunumbr minevikku. smoking smiley

Jaksu ja visadust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 20. March 2017, kl 13.03

Heihei!
cool smiley

Meie tabel kisub nutuseks, mina tiksun ikka justkui tigu confused smiley

Täna tegin endale juurviljasupisupi (lihata) valmis, joon eilsest alates palju rohkem, seadsin sel eesmärgil lauale ühe vahva vanaaegse hiigelsuure tassi.

Ühesõnaga aitab kaalu hoidmisest, otsustasin taas tõsiselt tegelema hakata.
Kogu see aeg on muudkui tiksunud vaikne mõte see kaalujama seenele saata.
Aga praegu otsustasin mõnda aega nii raudselt rajal olla nagu vähegi jaksan. Sest muudmoodi pole kergemat elu lootagi.
sad smiley

Seega järgmiseks esmaspäevaks lihtsalt peab minu kaalunumber muutuma

Hatugirl, Sa oled must palju ees, aga praegu ka pisut toppama jäänud. Ega ma kohe Sulle järele ei jõua, eriti kui Sa ka vihastanud oled ja asja käsile võtad grinning smiley
Aga ma üritan ikkagi....

Meie vahvad ja tublid eeskujud pole sel nädalal end ilmutanud, aga kevad toob meid kõiki kokku niikuinii.

Eks ju???????

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: joojoo
Kuupäev: 27. March 2017, kl 08.26

Ei ole siin oodata ja loota midagi, et ehk kaal langeb kui veel paar tundi viivitan numbri kirja panekuga.
Nagu eelmise nädala katse näitas tõuseb kaal korralikult nii kui suu lahti unustan ja ei loe midagi kui tubli eelmistel nädalatel on oldud! See katse on nüüd siis taas tehtud - kui ikka sööd vabalt tõuseb ka kaal vabalt!

Ma ei kavatsegi omale suuri päevitusriideid osta! Kui ilusad päevitusriided selga ei mahu, siis pekk päikest ei näe!....(värise nüüd pekk ja mõtle, kas sellist suve sa ootadki!spinning smiley sticking its tongue out )

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 28. March 2017, kl 13.52

Heihei!

Joojoo, küll Sa kirjutad vahvalt! thumbs up
Küllap panid pekid ka hirmust värisema smiling smiley

Mina ikka teosammul, ei tulnud tõsisematest plaanidest suurt midagi välja.
Vähemalt pole juurde tulnud, ehk õigel momendil tuleb ikka ka hoogu juurde.

Head nädalat kõigile!
the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 02. April 2017, kl 12.55

Küll suure hilinemisega, aga siiski on tabel olemas ja minu kaal sai ka kirja pandud. Nüüd pean midagi tõsiselt ette võtma- ei saa enam endist viisi jätkata. Kui paljud teist arvutavad oma söödud kaloreid? Suveni on veel aega ja me ei jäta asja pooleli, eksju! smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 02.04.2017 12.55.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 04. April 2017, kl 14.53

Ahhoi üle pika aja!
Mina tegelen viimasel ajal pigem kaalukogumise, mitte langetamisegaconfused smiley Tunnen, et kõik läheb allamäge. Kolm kuud olen pendeldanud +/- 1kg ehk midagi võrreldes aastalõpu seisuga tegelikult muutunud ei olesad smiley Motivatsioon on vist ka kadunud. Samas tean, et praegu on just VIIMANE aeg ennast jälle käsile võtta, sest suvi koputab varsti uksele.
Mina mingeid kaloreid ei arvesta. Eesmärk oli alla võtta nii, et söön korralikult lõunat, peale 18.00 kööki ei roni ja vahepeal ei näksi. Tegelikult tean, et mu kaal pole enam langenud just tänu sellele, et pole korralikult lõunasööke söönud. Päevad on läinud kuidagi nii, et võtad ampsu siit ja teise sealt ja alles õhtul söön korralikult.
Proovin ikka kuidagi suveni vastu pidada. Siis ei tule kaalulangetusest midagi välja, pigem üritan hoida saavutatut. Sügisel tuleb nagunii jätkata, kui opile tahan saada. Hetkel on ainuke soov see müstiline 8 kaalule ette saadasmiling smiley

Vastupidavust meile!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati hatugirl 04.04.2017 14.54.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: joojoo
Kuupäev: 05. April 2017, kl 08.21

Ma nüüd ei tea küll, kuidas ma nii ära unustasin selle suuuuuuurepärase numbrivahetuse siia kirja panna, et ka teie rõõmustada saaksite ja usuksite -- on küll numbreid mu kaalul ka alla 90ne grinning smiley grinning smiley.
Mul endal oli ikka nii hea meel, et kutsusin sõbrannad kokku ja tegime kohe kaalulangetamise peo smileys with beer.
Vastuseks pirlele: mina toitun Fitlap'i järgi, eraldi ei arvesta kaloreid, aga üritan täpselt etteantud kava järgi süüa, teen toidud tööle kaasa, kaalun ja arvutan. Samas võtan üsna lustlikult ja muretult ka patusemaid päevi, ei tekita endale stressi külaskäikude, töösõitude ja muudel üritustel, kuhu oma toiduga tülikas minna. Ning kui tekib ikka tunne, et täna just pean libastuma, siis ka libastun ja järgmine hommik porisen kööginurgas kaaluga, et see ei suuda ka normaalseid numbreid inimesele näidata moody smileygrinning smiley.

Ilusat ja rõmsat kevadet.
Homsest hakkab puhkus ja ma ei taha üldse mõeldagi, mida kaal selle peale ütleb.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.