Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 20
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 15. March 2011, kl 19.19

Õhtust daamid!

Mis trenni teie teete?

Nii hea ikka, kui saab kellegagi asju arutada, ilma kartmata, et käid oma kaaluprobleemiga teistele närvidele. Kõik sõbrantsid on mul suht pilpad ja n-ö suurema kondiga neiud ei pabista üldse, mõtlevad, et ongi lahe juua õhtul teleka ees õlut, krõpsu närida ja läheneda sajale kilole. Nüüd siis lõpuks olen leidnud sama mõttemaailmaga ... ja täiesti võõrad inemesed smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: MannKa
Kuupäev: 15. March 2011, kl 19.24

Sau,
mina nt teen Body Pumpi, Spinningut, vahest Pilatest ja nüüd olen hakanud ka jooksma smiling smiley
täna lähen nt BP!
Jah...see ajab ka mind närvi et sõbrannad pilpad ja siis ma tunnen ennast elevandina sest pikkust ka mulle ikka antud ja kui veel kontsa alla panen siis on nagu täiega pees.. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 15. March 2011, kl 19.32

Õhtust,

Mina uhan Crosstraineril ja ostsin omale mõned DVD, et vaheldust pakkuda kehale.
Paar õhtut tagasi katsetasin neist üht "Kettlebell Ultimate Fat Burner" ja mõtlesin, et mis see ikka ära ei ole...
Ja oh mind ullikest, sest Ühesõnaga jõudisn teha 5-st 10minuti harjutuste seeriast ainult esimesed 20 minutit... Ja hommikul ärgates mõtlesin, et voodist ma küll välja ei saa smiling smiley Aga see vist tähendab, et soetasin omale vägagi õige dvd smiling smiley
Ja eile käisin jalutamas (9,22km)... Aga panin nii valed jalanõud, et nüüd kannad täitsa katki... Järgmisel korral olen targem.

Olen Crosstraineriga igati rahul ja soovitan seda soojalt ka teistele smiling smiley



Kes kaua sõuab, sellel mädanevad aerud ära

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 15. March 2011, kl 19.48

Jeerum, kaua sa selle crosstraineriga siis teha suudad grinning smiley ma vahel jõusaalis 10min teen ja siis surnud. Samas steppi ja pumpi ja muud pole nagu probleemi... Vb puudub motivatsioon üksi uhada.

BP on küll tõhus värk jah, ise püüan ka mõned korrad nädalas käia smiling smiley
Ootan juba, et ilmad läheks ilusamaks ja jää teedelt kaoks, saaks kepid tolmust puhtaks pühkida ja lennata!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 15. March 2011, kl 20.26

Mulle just rühmas trennid ei meeldi ning kuhugi kohale minemine... Vaid tore on kodus ja üksinda trenni teha... Või käia väljas jalutamas smiling smiley

Crosstraineril ikka 45min, kui enesetunne hea siis ka 1h tongue sticking out smiley

Inimesed on ikka nii erinevad selle trenniga, mõnd motiveerib raha maksmine trennile/treenerile ning enda kohale vedamine... aga mõnd just täitsa üksi trenni tegemine...

Kodus olles ei pea ma ka muretsema, milline ma trenni tehes välja näen ja higistan nii palju, kui keha tahab grinning smiley

Aga, kui võhma juba rohkem siis võin ka oma sõnu süüa ning kuhugi trenni minna... Eks näeb ja vaatab, ning, kui kellegi trenn tundub huvitav siis ka lähen smiling smiley




Kes kaua sõuab, sellel mädanevad aerud ära

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: MannKa
Kuupäev: 15. March 2011, kl 20.32

Mul just vastupidi...keegi peab tagant surkima koguaeg et ma midagi teeks, sest kui üksi midagi teen siis mõtlen ah...täna ei viitsi et homme ja jalutan minema aga kui kohale ennast vean siis sealt niisama kergelt minema ei jaluta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 15. March 2011, kl 20.41

Täpselt, mul sama grinning smiley
Kodus hantlid seidavad 3a. Kaks korda olen vist välja võtnud. Aga eks inimesed ole tõesti erinevad ja see ongi huvitav ju winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: piia
Kuupäev: 15. March 2011, kl 21.23

Ma käin ratta-spinningus, ShapeCrunchis, vesiaeroobikas ja mingit BodyPump asja peaks ka proovima. Samas mul on eelmisest aastast arena spordiklubist sellest õudne mälestus. St trenn ja treener olid muiugi toredada aga mul oli juba saalist lahkudes selline tunne, et nede on mu viimased sammud. Nii läbi võttis, et ei jaksanud üht jalga teise ette panna. Veidi vale koormus ilmselgelt, aga ma tegin niigi peaaegu kõige kergemate raskustega.

Uusim avastus on mulle Crosstrainer. Nädalavahetusel sai esimest korda proovitud, laup 45 minutit ja pühapäeval 1h, pulss 130 ja natuke alla keskmiselt. Niiet rohkem vastupidavuse arendamiseks. Treener soovitas korra-paar sellist trenni teha nädalas. Tegelikult ta ei soovitanud neid rühmatreeninguid üldse, et pidi liiga kõrge pulsiga olema. Alguses pidavat just baaskoormust ja vastupidavust treenima ning nedasi alles rühmatrennide poole vaatama.

Homme on koormustest, siis saan täpselt enda kohta igasuguseid piire teada. Kaasaarvatud minu jaoks kõige optimaalsema pulsi, millega trenni teha. Ootan juba põnevusega.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 16. March 2011, kl 07.30

Hommikust sõbrad!

Mina olen kepikõnnifänn. Juba ammu ja vahelduva eduga. Sobib see, et värskes õhus ja ajal, mil mulle sobib.
Aga küll teie olete tublid oma trennide ja videotega. ikka edasi kergema elu poole smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 16. March 2011, kl 08.30

Piia, bodypumpiga ongi nii. Ma ise harrastan seda vahelduva eduga 3-4 aastat juba ja kui ikka pikem vahe (s.t üle nädala) sisse jääb, siis kaks järgmist päeva olen üsna invaliid grinning smiley seda peakski tegema regulaarselt, et nii ei juhtuks. Muidugi, kui sobib ja meeldib. Mul paar tuttavat jätnud bodypumpis käimise ära, kuna rinnad läksid liiga (!) suureks grinning smiley ma ausalt öeldes ootan põnevusega seda effekti, kuid mulle selline õnn nähtavasti ei naerata.

Mar11, kepikõnd on tõesti üks mõnus asi. Mõni aasta tagasi käisime sõbrantsiga iga õhtu 10kg, nii tõhusat trenni pole ma vist enne ja pärast teinud grinning smiley ja kui veel pika sammuga uhada, siis tõmbab kõhu ka mõnusalt trimmi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: piia
Kuupäev: 16. March 2011, kl 10.59

Bubbles, ma ei teadnudki et see peabki nii mõrvarlik olemasmiling smiley Aga ma uurin täna koormustestil treenerilt, et kas ta soovitaks seda minu treenituse astmega inimesele. Olen piilunud trenniplaanist BodyCombatit, aga see on kahjuks sellistel aegadel mis mulle üldse ei sobi... Samas combat-aeroobika võiks olla vahva. Ma olen põhikooli ja keskkooli ajal ju-juitsu trennis käinud mitu head aastat - äkki on vahva ka see aeroobika versioon võitluskunstidest. On keegi proovinud?

Ilusat kevadist päeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 16. March 2011, kl 11.19

Mina olin kunagi vana combati kala, esimesed 4-5 korda oli pärast trenni vere maitse kurgus, aga ajaga läks paremaks. Super võhmatrenn! Aga pulsi võtab ikka väga lakke ja tuleb ettevaatlik olla, paljudel hakkab paha seal. Mõned aastad tagasi mulle väga meeldis, aga nüüd kuidagi ei kisu enam. Vanus ei ole vist enam see grinning smiley grinning smiley grinning smiley
Aga eks trenn ole ka nagu harjumus, et kui seal käima hakkaks, siis pärast enam vist ilma ei tahaks ja ei oskaks. Proovi ära, kaotada pole miskit!
Anna siis meile ka teada, mida põnevat koormustestil räägiti.
Aa ja, kui sa juba treeneriga kohtud... Mind on kogu aeg huvitanud, et kui kaua aega pärast trenni süüa ei tohiks? Ja mida võiks õhtul pärast trenni süüa? Olen kuulnud selle kohta väga huvitavaid ja erinevaid teooriaid, iseasi, kui vettpidavaid...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 16. March 2011, kl 11.32

Ma olen ka kuulnud peale trenni söömise kohta igasuguseid põnevaid jutte... Ja enam ei tea, et kui tõsi kõik on, mida räägitaks...

Ootan ka huviga Piia koormustesti tulemusi ning, et mida huvitavat seal teada said... Kas keegi on veel meie omadest selle testi teinud?
Mul oli kunagi plaan aga siis matsin millegipärast selle maha... Kes teab, et miks ma nii otsustasin... Vb peaks ka tegema ja saaks targemaks...

Mina olen kunagi ainult jõusaalis käinud ja teiste trennide kohta ei oska midagi kosta... Ja jõusaal ei ole kohe üldse minule loodud ... Jätan selle pigem tublimatele grinning smiley

Täna siis lähen uusi jalanõusid vaatama, sest need millega paar päeva tagasi sai väljas käidud jalutamas... Need sõid mu kannad päris katki... Nii, et eile ei saanud üldse jalanõusid jalga panna...
Aga nüüd olen targem, sest ega ma pole kunagu jalutaja olnud... Kui ikka auto olemas ja load ka, siis tahes-tahtmata liigun autoga smiling smiley

Aga päikest teie päeva...




Kes kaua sõuab, sellel mädanevad aerud ära

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: piia
Kuupäev: 16. March 2011, kl 19.52

Koormustest oli väga põnev - täpselt nagu ma lootsin.

KMI järgi olen ma ülekaalus, aga rasvaprotsendi järgi mitte. See tähendab siis, et lihaseid on, mootor töötab (treeneri sõnad) ja treeningutele piiranguid ei ole.

Soovitati kord nädalas pikem baaskoormus trenn (45 minutit, mitte üle 140 pulsiga), 2 jõusaalitrenni või bodypumpi, millest ühe võib koos intervalltreeninguga (kokku 20 min 1 min max pulsil 2 min puhkust) ja kõiki rühmatreeninguid võin ka külastada. Niiet rõõm. Kui ma kaotan 4kg rasva arvelt, siis on nii rasvaprotsent kui KMI väga head. Maksimaalselt võin rasva arvelt kaotada 7kg - sel juhul on rasvaprotsent 15, millest allapoole ei soovitata minna. Siis võivad naistel tekkida juba hormonaalhäired ja seda ma ometi ei taha.

Küsisin ka trennijärgse söömise kohta. Kuna mina teen trenni hommikuti, siis hea variant on see kui lähen tühja kõhuga, söön kohe pärast trenni (isegi trenni ajal) 20g jagu valku sisaldavat kraami. Muna või midagi ja siis normaalne toidukord tund aega pärast trenni.

Homme hommikul spinningusse siis muna kaasasmiling smiley

Ootan juba reedest kaalumist, aga suurt miinust ei looda. On see suurepärane aeg kuus kui keha hoiab vett kinni ja kaalunumbri langust väga ilmselt ei tule. Aga motivatsiooni on ja loodan, et selle nädala pingutused saavad nähtavaks järgmise nädala kaalumisel!

Edu kõigile!

Piia

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: MannKa
Kuupäev: 16. March 2011, kl 20.58

Mul ka selle veega mingi jama et keha hoiab kinni seda aga käisin apteegis ja ostsin mingid tablakad mis viivad veel organismist välja...ja siis võtsin kohe 2 tk ja peale 7-t wc külastust läks mul lugemine sassi ja kaalunumber oli kohe palju meeldivam smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: MannKa
Kuupäev: 16. March 2011, kl 21.00

aaa ja muideks olen kuulnud sellist kuulujuttu et kui päevade ajal hoida söök normis ja teha trenni (kui keha lubab) siis pidi see kaalule väga hästi mõjuma winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 16. March 2011, kl 21.37

Tänud Piia ülevaate eest, pani peas mõtte tööle, et vb peaks ka ikka tegema... Ja saan oma keha vajadused täpselt teada, et mida võib ja mida mitte...

Kus sa selle testi täpselt tegid (millisis klubis), vb siis ka sinna, kui sa seda nii kiidad...

Ning selle muna jutu panin ka kõrva taha, tundub asjalik vihje olevat smiling smiley


Minul hetkel keha veel vett kinni ei hoia ja neid "rõõmsaid aegu" ka käes veel ei ole... Ootan ka juba reedest kaalumist...

Põnevust tekitab grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 17. March 2011, kl 08.15

Hommik, preilid!

Nii, mis tabletid need sellised on, mis vee kehast välja viivad? Kas kellelgi on nendega veel kogemusi?
Ma ei tea, kuidas teistel, aga mul sellel n-ö rõõmsal ajal kuus tuleb tavaliselt teisel päeval umbes kilo juurde ja neljandaks on läinud. Jube kummaline confused smiley Ma tavaliselt sel ajal ei tahagi kaalul käia, kuna kõik on täiesti sassis. Kas teistel on ka nii?
Minul on ka hetkel motivatsioon laes. Nii väga loodan, et varsti tagasilööki ei tule. Eks iga algus on ju suure hurraaga ja siis mingi hetk... Aga üldiselt on superhea olla hommikul ärgates. Üks asi on muidugi see, et päike juba paistab, aga teine asi on ka see, et kuidagi värske on olla. Mida vähem õhtul olen söönud, seda värskemana hommikul ärkan. 6.30 voodist üles saada ei olnud täna mingi probleem.
Käisime eile töökaaslastega õhtul väiksel dringil. Võtsin paar pokaali punast veini, kuid suutsin kõikidest snäkkidest loobuda. Ka koju jõudes ei söönud midagi, kuigi kõht oli üsna tühi. Hommikul oli nii uhke tunne (mis sest, et kaalul number sama, mis eile). Iseendale on raske ei öelda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 17. March 2011, kl 08.30

Hommikust!

Nii vahva lugeda,Bubbles, et Sul motivatsioon laes. Vähemalt maa-alla minemiseks pikk tee smiling smiley, ja lootus, et ta sinna ei jõuagi. Katsugu ainult, seisame kõik siin vapralt talle vastu.
Eks neid tagasilööke ikka tuleb, aga mina olen selle ajaga, mis siin keskkonnas olen olnud(vähem kui 2 kuud) tundnud küll, et esiteks motiveerib, distsiplineerib ja mis minu jaoks oluline, tõeliselt rahustav. Ja Sinu moodi, hommikuti , kui eelnev päev on "korralikult" vastu peetud, on nii mõnus ärgata ja päev mööduks ka nagu keksidessmiling smiley.

Jaksu kõigile ja kauneid miinuseid!
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 17. March 2011, kl 09.51

Bubbles, ma arvan, et need teatud päevade vee kinni hoidmine on kõigil naistel nii levinud mure smiling smiley Ja nendest tablakatest pole mina midagi veel kuulnud... Vb on MannaKa'l mingid spets. tabletis seal Hispaanias smiling smiley

Aga MannaKa, sa võid meiega oma infot jagada, sest mulgi see aeg varsti käes jälle...

Mar11, sina oled ikka ääretul tubli, et oled juba nii palju kilosid kaotanud (lugesin sinu blogi) ja see motiveerib veel lisaks... Tore, et kõigil läheb hästi ja see päike annab ka energiat....

Kuidas te end homse kaalumise ees ka tunnete?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 17. March 2011, kl 10.00

Homse kaalumise ees on tunne täitsa nii ja naa. Kui suudan õhtul tubli olla (peab suutma!), siis peaks täitsa okei olema. Mitte küll nii suur miinus, kui tahaks, aga... tasa ja targu!

Ja Sina, Londiste? smiling smiley

PS! Kas keegi teist linaseemneõli on tarbinud?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 17. March 2011, kl 10.03

Minul on homse ees tunne hea, kohe väga hea.... Sest tean, et olen tubli olnud ja söönud ilusti.... Miinus mul tuleb aga homme saan kinnitust, et kui suur/väike ta ikkagi on grinning smiley

Mina olen tarvitanud ja just täna kavatsen ostma minna... Aga, kui aus olla siis ma ei mäleta, et mis ta mulle tegi.... Aga vist ikkagi head ja siis ma saan loobuda pähklite krõbistamisest, sest need ei ole just minu lemmikud...


Külmpressitud linaseemneõli on hea ja tervislik asi, soovitan kasutada.

natukene infot

• Aitab reguleerida ainevahetust ja viib organismist mürgid välja
• Alandab kolesterooli
• Sisaldab eeterlikke õlisid ja oomega-3 rasvhappeid
• Mõjub hästi kõhukinnisuse, ülehappesuse, haavandtõve korral ja parandab neerude tööd
• Välispidisel kasutamisel mõningane põletikuvastane toime
Kes peab dieeti kaalulangetamise eesmärgil, siis koos õige toitumise ja piisava liikumisega parandab tulemust.

Kasutamine: linaõli kasutatakse mitmetes variantides koos teiste toiduainetega salatites, kuumades roogades (pudrud, küpsetised). Külmpresslinaõlil on spetsiifiliselt natuke mõrkjas maitse, mis tuleneb eeterlike õlide sisaldusest.
Linaõli ei tohi termiliselt töödelda!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 17. March 2011, kl 10.12

Kõlab põnevalt! Peaks proovima.
Pähklitest rääkides... Mida te siis krõbistate? Kui ma peotäie mandleid pintslisse pistan, siis ei muutu mul rasvaprotsendiga suurt midagi, ikka on liiga väike (tagumikul see kahjuks ei avaldu grinning smiley).

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 17. March 2011, kl 11.18

Küsimus oli, et kuidas tunneme end homse kaalumise ees.
No tänane oli väga rõõmustav, ei tea kas suudan homme hommikuks selle säilitada. Püüan küll, siis peaks rõõmustav olema, aga olen ennegi näinud neid rõõme ja siis väikseid muutusi plussi poole tagasi.Mitte et midagi kardinaalselt "üle sööks", aga nii vist käibki. Aga nagu oma blogis kirjutasin, tahtmine eesmärgile jõuda on küll praegu suur, hoian "hammastega kinni", et käest ära ei läheks.PS. Kilodel on lubatud minna aga motivatsioon ja eemärgile jõudmise võimalus, see ei tohi kaduda!!!

Ps. linaseemneõli pole tarbinud, huvitav on lugeda infot, millest kirjutate.
Mina teen leiba ja panen sinna linaseemneid, see on minu kokkupuude....


Kaunist päeva !

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 17. March 2011, kl 11.33

Mina söön Kreeka pähkleid, kuna need on ainukesed mis on veel söödavd minu jaoks... Teisi pähkleid ei saa ma väe võimuga ka alla neelata (veel vähem siis suhu panna)... grinning smiley
Ninh need mõjuvad mul hästi sellele tasakaalule (rasvad-süsivesikud-valk)...

Mar11,
siis on ju hea, et kasutad neid oma leivas... Annab häid rasvasid, hoiab kõhu korras ja parem ka kaalule... Oled teinud õige otsuse smiling smiley Kui kaal natuke tagasi annab, pole veel hullu... Sest peaasi, et miinus tuleb....

Eks siis vaatab, et kuidas meil homme tabel on... Aga ma juba tunnen, et kõigil on hästi ja oma numbrid annavad meile veel uue tõuke smiling smiley

Päikeselist päeva teile....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 17. March 2011, kl 13.30

Njämm, selline kreeka pähkli isu tuli peale kohe. Õhtul lendavad ilmselt ostukorvi. Täitsa müstika, kuidas ühe jaoks nii vastumeelne ja teine peab end vägisi eemale hoidma. Kui ühe mandli/pähkli võtan, siis enne rahu ei saa, kui pakk tühi. Nüüd olen õppinud end distsiplineerima ja mandlipakist jätkus kolmeks päevaks smiling smiley
Ootan põnevusega homseid tulemusi ja ei põe üldse palju, kui teistele alla jään. Ka see lisab hoogu juurde. Näib, et mõned meie seast on ära vajunud... Või siis pole saanud mahti vastu kajada smiling smiley

PS! Ma võib-olla olen natuke kiiksuga, aga vaatan trennis/tänaval/tööl/koolis (kus iganes) pidevalt inimesi selle pilguga, et huvitav, kas tema on sama suur kui mina? Vahel olen isegi elukaaslaselt tõsimeeli küsinud, et kas ma näen tagant samasugune välja? Selle peale alati saanud suure imestuse osaliseks, et kuidas ma võin arvata, et ma nii suur olen. Aga ma tõesti ei kujuta ette. Enda meelest olen tõeline elevant. Ses mõttes, et ma üldse ei kujuta ette, milline ma TEGELIKULT olen. Trennis vahel peeglist vaatan mõnd oma kõrval ja tundub justkui sama mõõtu ja näeb täitsa kobe välja, ei mingit paksu. Sellest hoolimata leian ma, et tahan vähem kaaluda, enesetunde küsimus. Kas teil ka nii on? Või olen ma lõplikult ära keeranud? hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 17. March 2011, kl 17.55

Ma loodan ka, et enne esimest kaalumist ei oleks meie seast juba lahkujaid...Ei usu seda eriti, vb nokitsevad ikka edasi meiega...

PS! see kiiksu värk.... Mina ei vaata nii ja kutilt ei küsi ka, et kas ma olengi nii paks...

Mul on endast reaalsed pildid ja pole isegi sellele tulnud... Pigem, kui näen mõnda väga peenikest siis on mõte, et selliseks ma küll saada ei taha... keda ei saa kallistada, sest on hirm, et läheb katki tongue sticking out smiley
Ühesõnaga jäävad mulle silma ning mõte peatub kahel "kepil" ringi liikuvatel ja naba pluuse kandvatel neidistel grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 17. March 2011, kl 18.44

Jaaa, õige. Mul parim sõbrants on 180cm ja 55kg. Selles mõttes on kõik ilus, et ülipikad koivad ja keskmsiest suurem rind, aga... Ma ei tea, see ei ole minu iluideaal. Ja kuulen kogu aeg, kui raske tal on näiteks teksapükse leida... Sest nii pikki ja kitsaid pole lihtsalt.
Siis olen oma kaaluga isegi natuke õnnelik. Naisel peab ikka mingi kurv ja pepu olema. Minu meelest smiling smiley Muidugi, kui loodus pole andnud, siis... Ses suhtes mõtlen küll, et tegelikult on alla kergem saada kui juurde vist grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 18. March 2011, kl 07.26

Hommik, daamid!

Olen täna üpris rahul. 70,4 ehk -800g nädalaga. Arvestades seda, et eile õhtul natuke patustasin, on see täitsa ok smiling smiley

Kuidas teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 18. March 2011, kl 08.12

Hei!

Rõõmsat päeva algust kõigile vapratele!

Minul 72,8.


Ikka edasi, ei saamugi tagasi!!!

M.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 20


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.