Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 12. April 2011, kl 08.01

Jah, see tunne, et "täna võib" on jube kerge tekkima.
Minu juhtus eelmine aasta see, et kevadel võtsin ca 6kg alla ja siis suvel sõin selle ilusti tagasi. Kuna oli juba tunne, et nii, olen nüüd täitsa okei vormis ja nüüd võin. Ega ikka ei või küll.
Kui on kalduvus, siis peabki terve elu hoidma. Näen seda oma ema pealt, kes varsti juba 25 aastat jälgib. Eks vahel patustab ka, aga siis tuleb kohe juurde ja jälle hoiab. Selline on meie saatus ilmselt smiling smiley
Aga see mõte on sul õige, et kui oled juba alla saanud, siis miks nüüd lõpetada. Ikka lõpuni!

Minu hommikusöök on viimastel nädalatel olnud mingi puuvili (õun, pirn või greip) ja röstitud rukkipala juustu ja tomatiga. Õhuke juustuviil sulab sellel kuumal röstleival nii mõnusalt ära ja siis veel sidrunipipraga tomativiil peale. Superhea! Olekski ilmselt aeg kööki lipata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 12. April 2011, kl 13.44

Nii, ma sain nüüd kaalu liikuma... Jätkasin ikka oma lavaśirulli söömisega... Ju siis keha liuhtsalt streikis...

Sellisel ilusal päikeselisel päeval võin ma rõõmuga teatada, et algseks eesmärgiks seatud -10kg on täidetud... Aga kulus täpselt 2kuud ja 1päev ☺ Muidugi oli algne eesmärk, et see -10kg pidi eilseks olema kadunud... Premeerisin end täna 45minutilise crosstraineri sõtkumisega ja 8.35km kõndimisega ning väljas sõbrannaga Caesari salati söömisega + Latte ... Elu on lill ☺ Nüüd siis sean sammud oma päris eesmärgini... Sinna on veel 6kg... Nüüd olen endas 100% veendunud, et suveks on minu eesmärk täidetud...

Täna on mul energiat kuidagi mõnusalt, päike paistis ka nii soojalt...

Sa sööd Bubbles ikka hommikuti päris vähe... Mul on alati selline isu, et sööksin või pool hobust ära... Ja hommikust saan ma kõige rohkem kaloreid ka... lõunal on normis ja õhtul söön alati väga vähe...
Nüüd tuleb loota, et kaal mulle enam vingerpusse ei mängiks ja langeks edasi... Ma arvan, et liialdasin viimastel päevadel soolaga... Ja see hoidis vb vett kinni...

Kas meil on osad langetajad pildilt kadunud? UUuuu naised, andke endast märku... Koos on ju ikka kergem pusida, kui üksi...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 12. April 2011, kl 13.59

Vot ei tea... selle vähese söömisega läheb mul hommikul ikka % lõhki. Ilmselt seetõttu, et joon kaks suurt piimaga kohvi ka ära. Ja ma näksin pidevalt... Et söön hommikul nagu kaks korda ja enne lõunat vahepeal söön alati midagi ja pärast lõunat-enne trenni ja siis õhtul kodus. Ühesõnaga suu matsub konstantselt grinning smiley

Aga see su -10kg on ikka ÜLISUPER!!!!

Kuidagi vaikseks on jäänud, jah. Mõtlen juba tõsiselt, et võib-olla peaks veel kuskile duelli astuma. Mind motiveerib see kirjavahetuse pidamine siin väga. Ja viimasel ajal on täielik vaikus.
Kas käega löönud? Või milles asi? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 12. April 2011, kl 18.15

Mind motiveerib see ka... Ja lisaks on väga huvitav kuulata, et kes ja kuidas teeb... Mina jään siia aga vb liitun veel kellegi duelliga, et saaks ikka täiega asjas sees olla... Mul juba nii reaalselt ilusad tulemused, et ikka kuni võiduka lõpuni grinning smiley

Loodan meie kadunud hingedest ka midagi kuulda... Tulge ikka tagasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 12. April 2011, kl 19.01

Vaatan Ringvaates kaalu langetamisest lugu, kus personaaltreener pani kokku menüüd, nagu ma aru saan.
Soovitatakse mitte süüa pastat, riisi, kartulit. Aga... Mida siis süüa? Mul on nats müstika hetkel. Ma söön põhimõtteliselt iga päev üht neist kolmest. Kuna teen tavaliselt paariks päevaks tööle lõuna kaasa ja mehele ka, siis on pastad ja risotod olnud nagu hea variant. Ja nüüd mõtlengi, et mida siis võiks teha? Peale ühepajatoidu. Vajan kord päevas sooja toitu.
Kõik ideed on teretulnud! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 13. April 2011, kl 07.37

Hei!

Mina küll käega löönud pole. Ei jõua ainult kogu aeg kirjutada, kui arvutisse satun, siis ikka vaatan. selle söömise koha pealt pole mina küll nii täpseks läinud, et mida võib ja mida ei või.
teen perele süüa ja minu meelest kui ikka kõike mõõdukalt süüa, siis kui just keemiat täis asi pole, ei ole ta midagi nii kahjulik. Iseasi kuna ja palju süüa. Kala on muidugi super hea, aga värsket kahjuks alati kätte ei saa.
Tänasega täitus 12 kilo langemist, st.70, 0. Ootan nii väga 6-e, nagu väike laps sünnipäeva smiling smiley


Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 13. April 2011, kl 07.47

Mar11, mul on su pärast nii hea meel! 12 kg on võimas!!! Super!
Ma ei tahaks küll ebaõnne kaela tõmmata, kuid mul on tunne, et reedeks tuleb mul 6 ette smiling smiley Mina ootan seda igahommikust kaalumist nagu laps sünniüäevahommikut. Eriti siis, kui on tunne, et on midagi head. See lausa motiveerib ming varem üles tõusma. Kui muidu lükkasin äratuskella viimase piirini, siis nüüd juba üsna esimese-teise korra peale olen kraps üleval.
Muidugi ma usun, et igasugune valge sai, küpsetised, pastatooted ja kartul ei ole võib-olla parim variant, aga mul ei ole aega (ja ausalt öeldes ka raha), et iga päev mingeid väga erilisi roogasid kokku keerata. Mitte, et tervislik ja maitsev peaks keeruline olema, aga siiski. See võtaks rohkem aega, kui paariks päevaks pasta või risoto tööle valmis teha. Ja kuna ma näen ja olen näinud, et ka saia ja pastat süües võib kaalust alla võtta, siis... Ei ole mõtet vist hulluks minna.
Kala peaks rohkem sööma tõesti. Kahjuks piirduvad minu teadmised kalast lõhe ja tuunikalakonserviga. Ma absoluutselt ei tea, et mis oleks siis hea kala, mida süüa? Ja kust seda saaks ja mis kujul ja mida sellega teha grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 13. April 2011, kl 09.57

Hei!

Kui saad räime kätte, siis saaks igasugu kraami teha. Mulle maitseb räimed ära fileeritult8ise või kui saad fileesid), neid siis teha. ka marinaadi alla on hea panna.
Olen teinud ka külmutatud valgest kalast, aga viimati oli sellel muda maitse ja siis enam ei kippunud tegema. heeringavorm on kah üsna nämma.


Jaksu Sulle, Bubbles ja teistele kaa!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 13. April 2011, kl 10.20

Mar11,
sa ole ju lausa vaimustavalt ilusa koguse juba alla võtnud... 12kg, nüüd on mul veel suurem innustus edasi minna... Ja seda 6-e ootust tean ma vägagi hästi, ma ise olin ka nagu laps jõuluvana ootamas...
Ega see enam ei olegi kaugel, kohe-kohe oled 6-e peal ja siis tantsid ühe korraliku polka ka grinning smiley
Pakud oma rõõmsate tulemustega mulle energiat ja jõudu...

Kaladest söön mina heeringat (soolaga või suitsutatud), kilusid võileival(vürtsikaid), forelli (seda armastan fooliumis ja ahjus küpsetada), suitsetaud turska (salatisse või leivale).
Aga selle kala marineerimise peaks küll käsile võtma... Ma pole kunagi eriti söögi tegija olnud... Pean vist vanaema juurde minema, et õpetusi saada... Lapsepõlvest on meeles, et need vanaeme toidud olid alati kõige paremad, isegi morss maitses palju magusamalt grinning smiley Aga vanaemad ongi vist sellised küpsetajad ja vaaritajad...

Ilusat kolmapäeva teile

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 13. April 2011, kl 11.20

Bubbles,
ma loodan, et sa jätkad ikka meie juures siin ka... Ma leidsin juba sinu uue duelli ka ülesse ja ei kujuta ka seda kuidagi ette, kuidas sa end joonlauaga mõõtma hakkad grinning smiley Sain ikka südamest naerda grinning smiley
Loodan, et saad seal ikka energiat juurde ja kaal hakkab ilusti langema....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 13. April 2011, kl 11.43

Hahaa! Kusjuures ma ise ka itsitasin selle peale. Paratamatult tuli kohe pilt silme ette. Mees ilmselt kutsuks paldiski mnt'lt auto järele grinning smiley
Aga jätkan ikka siin ka. Muidugi. Te olete mul siin juba vanad semud ju, kuidas ma saaks teid jätta winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 14. April 2011, kl 11.13

Kuidas te end homse kaalumise eel tunnete? Minul on tunne mega ja päike tõstab igal päeval mu motivatsiooni ja annab energiat, et edasi liikuda... Teatasin ka blogis, et 29aprill, pean ma kaaluma täpselt 65kg, ehk siis ei ole mul mingit võimalust, et ma seda ei saavutaks....
Pea püsti ja kindlal sammul edasi...

Leidsin aforismi, mis peaks panema iga inimese mõtlema:

“NEED, KES EI LEIA AEGA KEHALISTEKS HARJUTUSTEKS, PEAVAD LEIDMA AEGA PÕDEMISEKS”

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 14. April 2011, kl 11.18

Tere ka minu poolt üle pika pika aja!!!

Ma ei ole kuhugi kadunud ja ei mõtlegi kaduda, lihtsalt ei olnud ligipääsu vahepeal netile.
Ja minu söömine läks ka kohe kuidagi selle tõttu käest ära. Olen ikka suht kuri nüüd enda peale, sest mul on jälle nr 7 ees ja mitu kilokest jälle tagasi tulnud.

Pean ennast tõsiselt uuesti kätte võtma!!!
Ootan homset kaalumist ja et siis uue hooga ikka edasi, ei taha sellepärast nüüd alla ka anda!

Aga teie olete siin ikka nii tublid olnud -10 ja -12 lihtsalt super!!! Minu unistus veel!

Ka mulle meeldivad lavasirullid, aga ise olen avastanud suvikõrvitsa. Näiteks eile aurutasin ja praadisin pannil koos seente ja sibulaga lisaks oma lemmik maitseained.
Aga eriti hea tuli Kana-suvikõrvitsa vorm ahjus...lihtsalt njämmmaaaa....mu mees tavaliselt eriti selliseid asju ei söö aga seda vormi muudkui kühveldas endale juurde, kuni ägises smiling smiley
Veel viib keele alla Gratineeritud lillkapsas.....sõbrantsiga sõime terve vormi tühjaks

Kas keegi vesiaeroobikas käib või on kunagi käind? Kuidas on mõjunud?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 14. April 2011, kl 11.23

Tere-tere Marje,

Rõõm, et ikka meiega oled.... Kahju, et sa jälle 7-e peal tagasi, aga arvan, et see annab sulle motivatsiooni tubli olla, et enam sinna tagasi ei jõuaks grinning smiley

Vesiaeroobikas pole käinud, sest mulle ei meeldi ülsed ujumas käia... JA nagu ma siin kirjutasin, et kui kaal langema ei hakka siis lõpetan lavaśirullide söömise... Aga kaal hakkas langema, nii, et võin neid südame rahuga edasi mugistada grinning smiley

JA tore on see, et igasugused juurikad mind ka viimasel ajal kutsuvad.. Ennem, ei söönud neid üldse, aga nüüd hoian end tagasi, et 24/7 neid ei sööks grinning smiley

Jõudu Marje sulle, me toetame sind smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 14. April 2011, kl 12.05

Marje, ka mina olen suur suvikõrvitsa austaja. Kuidas sa seda vormi täpsemalt teed? Ja mida see lillkapsakas endast kujutab?
Mina olen alati suur taimesõber olnud, aga kuidagi ideed on otsa saamas. Tahaks midagi uut smiling smiley

Tunnen end homse kaalumise ees võrdlemisi hästi. Kui midagi katastroofilist ei juhtu, siis täitub eelmisel reedel antud lubadus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 14. April 2011, kl 12.06

Päike on tõesti mõnus ja umbne kontor on lausa ahistav. Need õhuvabad karbid tuleks ära keelata. Täiesti töötajavaenulik keskkond...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 14. April 2011, kl 15.48

Hei!

Tere, Marje! Tore Sinust jälle kuulda. Muidugi ikka hooga edasi. Eks me ole nagu tuul, vahel puhanguline, vahel tugev, vahel üldse tuulevaikus smiling smiley
Vesiaeroobikast, et jah, pole mina saanud minna. Lihtsalt pole olnud võimalik. Aga mulle vees meeldib ja kui ma saaksin, siis vesiaeroobikasse läheksin vist küll. Olen kuulnud, et see on tore ja mõnus. Igatahes saali aeroobika mulle ei istu.
Hetkel aga käin ikka oma aeg-ajalisel kepikõnnil, korraga 7km. Olen sellega väga rahul.

Eespool oli küsimusi, et kuidas enne homset tunne on. Mina (saladuskatte all) smiling smiley nägin täna 6 ära! Aga eks homme paistab. Veel suuri lootusi ei heieta, et homme kah on. Aga stiimul on igal juhul edasi püüda ikka.

Olge vaprad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 14. April 2011, kl 16.42

Väga äge, Mar11!
Saada see 6 siis minu juurde ka grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 14. April 2011, kl 16.46

Ohooo....
Mar11, nägid juba 6-te... See on vapustav ju... Loodan, et homseks oled suutnud selle säilitada... Minu kaal lubas täna juba väga ilusaid numbreid homme hommikuks... Aga enne homset ei tahaks veel hõiskama hakata... Vb rikun veel ära smiling smiley

Sõin just taldriku täis ubasid ära... No ei suuda neile vastu panna kohe... Aga vähemalt tervislikud grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 14. April 2011, kl 17.59

Londiste, milliseid ubasid ja kuidas valmistad?

Ja PS! Koogini oled juba jõudnud smiling smiley ?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 14. April 2011, kl 18.03

Külmutatud Hortexi oad.... Panen potti, vee peale ja siis keedan pehmeks ning maitsestan vastavalt vajadusele... Kõik juba naeravad mind, et nagu küülik juba... Mul ei isuta peale korralikult söömise hakkamise, enam üldse magusa ega rasvase järele....

Sellepärast pole veel koogini jõudnud... Aga, kui isutab siis hakkan kohe küpsetama grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 14. April 2011, kl 18.11

Mulle ka need oad jubedalt maitsevad. Pean proovima smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 14. April 2011, kl 23.02

No tere teile kõigile kallid kaaskaalulangetajad,

mina olen üks neist nn kadunud hingedest, tegelikult ma pole kadunud, vaid ikka veel Kreetal niiet homme pole võimalik kaaluda ka vb on see isegi parem, sest ma olen kindlasti kõvasti juurde võtnub ja see ilus 6 mu kaalul on jälle kadunud, arvan ma ja tunnen ka. päevikut pole ka pidanud ei tea üldse palju ma kaloreid olen sisse kühveldanud, olen küll püüdnud jälgida, aga ei suuda ka igasugustele põnevatele hõrgutistele alla anda. Kõige suurem lemmik on kreeka salat, mida hakkan ka kohe kodus iga päev tegema, ainult, et meie tomatid pole veel nii magusad kui siin. Ma saan oma kaalu lisada alles pühapäeval, aga loodan väga, et meie Piia on ikka endiselt meiega ja teeb edasi ka seda ilusat tabelit. te olete ikka vapustavalt tublid nii palju alla võtnud ja nii positiivselt toetate üksteist, ükskõik mis mu kaal ka nüüd on, ma jään teiega. seda kuulsat lavasirulli tahan ka kodus proovida,
olge tublid,
päikest kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 15. April 2011, kl 06.07

Naudi Kreetat! Kreeka salat maitseb seal tõesti kohutavalt häst. Sõin ka iga päev. Aga koju tagasi tulles oli SEE maik asjast kadunud grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 15. April 2011, kl 06.18

Nonii. 2 päeva oli mul täpsel 70,0. Olin kindel, et tänaseks näen 6 ära ja ma ei tea, mis siis nüüd juhtus. Üle pole söönud. Aga 2 päeva pole ka trenni jõudnud sad smiley
Täna siis 70,3.
Ei ole üldse õnnelik ega uhke... Kuigi langus on olnud täitsa ok.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 15. April 2011, kl 08.06

Hei!


Minul siis 69,8. Piiripealne, aga ikkagi 6!!!
Edu kõigile.

Tervitused Sulle ka, Kyllika! Pole hullu, tuled tagasi, siis eesti loodusesse ja meie hulka kah. Küll me sul siis silma peal hoiame. Muide, kas Sul seal Kreetal mingeid ringikolamise aegu kah on. Siis ju kah tasakaalustab.
Bubbles, aga Sul on ikkagi juba nö. piiripealne, 6 vaatab juba aknast sisse! Lihtsalt edasi!


Rõõmsat päeva sõbrad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 15. April 2011, kl 08.17

Paramararaa...

Hommikul kaalusin kohe mitu korda, sest ei uskunud tulemust... vahetasin isegi kaalul patareisid... Aga tulemus jäi ikka samaks... 66.3kg e. mul on kadunud eelmise reedega võrreldes jälle -1kg... Hämmastav...

Kyllika, loodan, et puhkus on tore ja, et kui tagasi stuled saad oma kaalu ka korda... Seniks aga võta veel, mis võtta annam Kreekast grinning smiley
Piia, teeb kindlasti veel tabelit edasi ja langetab ka edukalt kaalu... Ma väga loodan...

Mar11- PALJU-PALJU Õnne 6-te klubisse astumise puhul... Oled ikka väga tubli olnud grinning smiley

Kas kreeka salat on see, kus on veel need oliivid ka? Kui jah, siis see just minu lemmik ei ole... Aga maitse üle ei vaielda, vaid kakeldaks ...

Olge tublid ja edukat langust smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Londiste112 15.04.2011 08.19.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 15. April 2011, kl 08.50

Londiste, see on ikka super. Kogu aeg nii suured langused Sul. Kuidas see sul õnnestub? Oled ikka vist kõva trennija kah, peale selle , et korralikult kaloreid jälgid?
Mul algul läks ikka "suured tükid" korraga, nüüd enam mitte. Aga ma ei saa eriti trenni kah, vahel harva vehin käia.

Edu ikka edasi!!! Kõigile!
Ootame pikisilmi kõiki meie kaaslasi tagasi meie hulka. Koos on ikka kergem, nii rõõmudes kui vähem rõõmsates hetkedes.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 15. April 2011, kl 08.56

Ei ole kõva trennitaja tegelikult...

Teen kolm päeva järjest 45min crosstrainerit siis 1-päev vaba trennist ja siis jälle 3-päeva crosstrainerit... Mõnel päeval käin ka jalutamas... Kalorite norm on mul 1460-kalorit ja seda koormusega 1-3x nädalas... Ma isegi imestan, et kuidas nüüd terve kilo ära kadus... Ma ju vahetasin kaalul isegi patakaid ja vedasin kaalu erinevatesse kohtadesse... Aga alati näitas ikka sama numbrit... Vb siis järgmisel nädalal jääb kaal kinni...
Mul oli see juba 9-s miinuse nädal, millalgi peab ju kaal seisma jääma... See ei ole reaalne, et ta ainult langeb...

Aga mul on ka tubli eeskuju, nimelt sina Mar11... Oled oma positiivsuse ja ilusate langetamistega minu eeskujuks... Aitäh sulle grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 15. April 2011, kl 09.25

Oehh... Ma ikka ei saa oma tänasest numbrist üle ega ümbes. Võib-olla oleks ka pidanud patareisid vahetama grinning smiley
Olin nii tubli enda meelest. Eile oli tööl üks väike üritus, kus pakuti kõike head ja paremat ja ma piirdusin klaasi mahlaga. Ütlesin endale rangelt ei. Ja nüüd ikka rohkem kui eile.
Hea küll. Ma tahtsin seda lihtsalt endast välja elada grinning smiley täna lähen kihe KINDLASTI trenni!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.