Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 08. July 2012, kl 20.48

Nädalavahetus oli jälle tormiline, ei saa ma enam ilma juustu ja veinita hakkama. Kihnu Merepidu oli seda väärt. Aga täna toibutasin ennast sellest siis süstaga jõel (kopsiine, see on Paikuse teema grinning smiley) , lisaks ujumine üle jõe ja tagasi Pärnus.
Deem, järgmisel reedel PEAB miinusmärgi kirja saama!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 13. July 2012, kl 08.20

Oujee, meeletu tulemus, sain lõpuks oma esimese eesmärgi kätte, aga mitte grammigi rohkem alla ei läinud.

Kaal täna 99kg ehk -0,2kg. Terve võipakk ju!!

Ma lihtsalt ei suuda end tagasi hoida, magusaisu on nii meeletu. Üritasin kommid asendada virsikute ja jogurtiga, aga ikkagi selle õige magusaisu rahulduse saab vaid kommist, nuta või naera. Üleüldse on motivatsioon kuhugi kadunud, ilmselt sellepärast annan ka kommiisule kergemini alla.

Aga eks ma siis ootan kuni motivatsioon tagasi tuleb ja mind ree peale tõukab, ehk siis ka kaal hakkab kukkuma.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 13. July 2012, kl 08.30

Tere - teate, ma jõudsin arusaamisele, et ma olen oma kaaluga praegu nii rahul (73), et ma ei hakka rohkem punnitama, püüan saavutatut hoida. Kasutaja olen siin aasta lõpuni, aga duellil ei ole minu jaoks enam pointi. Uusaastalubadus on kuhjaga täidetud. Edaspidi jälgin teie tulemusi välisvaatlejana ja muidugi hoian pöialt eesmärkideni jõudmiseks!

Sooja suve soovides,
Merr

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 13. July 2012, kl 20.21

Tere. Kui ma kaalule läksin hoitsin silmad kinni lõpuks võtsin südame rindu ja vaatasin ka kaalu ja oh sa üllatus kaal näitas miinust nimelt olen mittu päeva söönud ja ka mittu jäätist aga kaal näitas 99,8 seega -0,500 seegi ju asi kas pole.


ilusaid ilmi ja päikest. Järgmisel nädalal ka üks komistus kivi nimelt Mihkli laat ju kas keegi veel läheb

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 13. July 2012, kl 22.31

Oi Merr, meil hakkab ilma sinuta nii igav. Eks siis vahel ikka poeta mõni toetav sõna sekka ja räägi meile, kuidas kaaluga lood on. Muidugi on heameel, et oled oma saavutatud kaaluga rahul, kõva miinuse ikka tegid ära küllgrinning smiley

Kui leiaks motivatsiooni üles, siis teeks ehk Nartsissile tuule allaspinning smiley sticking its tongue out Päris kole on vaadata, kuidas võimalus käest lippab ja ma aina kaugemale maha jään. Aga ma otsin oma motti, ikka veel otsin... Ehk siis kui juulikuu läbi saab, sest praegune aeg on küll kiire - töö, töö, töö...vabadel päevadel ei viibi kodus või kui olen kodus siis ikka töö, töö, töö... Toitumine on üsna ebakindel, näiteks tänane ainus soe söök oli hommikune puder. Lõunaks olid võileivad, kakao ja tort (5-es pulma-aastapäev), õhtuks näksisin siit ja sealt ja lõpuks sõin ämma tehtud maitsvat kookicool smiley

Muide, Nartsiss, Mihkli laadal sai kunagi ikka igal aastal käidud, aga nüüd elan teisel pool Pärnut (varemalt Lihulas) ja sinna laadale ei satu. Seekord olen üldse tööl järgmine nädalavahetus.

Homme järgmine kokkutulek, 12-nda klassi lõpetamisest sai juba 10 aastat!! Alkohol on juba ostetud, grillimaterjali lähen homme varuma. Eks see üks sööming jälle ole.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 16. July 2012, kl 11.21

Kopsiine sul oli soov kaaluks 99 kas tahad ka rohkem maha saad.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 16. July 2012, kl 21.37

Mul on kaaluga selline lugu, et olen korra elus kaalunud 99kg, siis kui sellest numbrist sujuvalt üle läksin suuremate numbrite poole ja 99-ni pole kunagi kaal langenud. Ja nüüd siis minu viimase 5 nädala saavutus on see, et kaal langes 100-lt 99-le. Ja mul on selline tunne, et see ongi minu väikseim võimalik kaal, sest lihtsalt edasi enam ei lange. Siiski võtsin kätte ja panin oma uueks eesmärgiks 95kg 31.augustiks. Ma pole 100% kindel, et see õnnestub, aga ma tõesti tahan oma kaalu saada veel allapoole. Üks imeline unistus oleks kaaluda 80kg, siis oleks juba kõik hästi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 16. July 2012, kl 22.37

Ma tulen tagasi, kui ma enam hoida ei jäksa grinning smiley KEs tead, see võib ju kohe varsti juhtuda. Aga ma ikka hoian end teie käekäikudega kursis.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 20. July 2012, kl 07.44

Hei-hei-hei duellitajad!! Minu kaalulangetamisel on ka lõpuks nats kiirem käik sisse läinud.
Kaal täna hommikul 98,2 ehk -0,8kg.
Viimane nädal olen selle nimel pingutanud ikka ka, aga eks omajagu kaalule mõjub ka pinge tööl, mis viimasel nädalal kasvas, sest paar töötajat on nüüd vähem ja nende töö tuleb ju ka kellelgi ära teha.

Ilusaid numbreid kõigile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 20. July 2012, kl 10.20

Tere tere minu kaal on seekord 98,7 seega siis -1,1 kg pole paha loodame ,et läheb sammas vaimus edasi

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 20. July 2012, kl 18.30

Tere ka minu poolt,
eelmisel nädalal ma oma kaalunumbrit ei andnud, sest ma lihtsalt ei suutnud kaalule astuda...Teadsin, et ega seal midagi rõõmustavat polesad smiley
Pühapäeval ma seda siiski tegin ja ohh sa poiss, nagu Merril ühel nädalal oli tublilt kaalu juures, nii ka minul-81,5 kilo näitas kaal...
Selle taustal ei tahtnud ma ka täna eriti kaalule astuda, aga võtsin südame rindu ja tegin selle julge sammu siiski ära...80,2-uhh, see oli kergendus...Ehk siis -200 grammi...Ja järjekordne tõdemus-mulle ei sobi puhkus, sünnipäevad, soe suvi...Kuigi käisin peaaegu iga päev kas rattaga sõitmas, kõndimas või jooksmas, aga kaloreid ei lugenud ja sõin nisujahu tooteid, siis tulemus oligi plusspoolel. Sel nädalal siis võtsin end kokku ja lugesin oma söödud kalorid kui mitte 100%-liselt kokku, siis peaaegu - ja jooksin...2 päeva järjest lausa 90 minutit korraga...Praegugi sätin end jooksma...Loodan, et edaspidi on mul nii palju tarkut, et õpin nendest vigadest, mis tegin ja enam samu vigu ei korda..eye popping smiley

Merr-super tubli tulemushot smiley, nüüd ongi see aeg, mil tuleb õppida saavutatut hoidma, samas tean, et oled meile ikka toeks oma juttudega, kuidas see sul õnnestub...
Kuna Kaaluabi kinkis Jaanilahingu 3. koha auhinnaks terve aasta kasutusõigust lisaks, siis olen mina siin vähemalt 2014. aasta jaanuarini, nii et mu aega rahulikult võtta ja õppida oma keha tundma...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 21. July 2012, kl 22.06

90 minutit korraga joosta, super saavutus. Anneke ilmselt on ikka väga heasse sportlikku vormi end ajanud. Arvesta siis, et lihased kaaluvad kõvasti rohkem, kui üleliigne pekk, ja keha on lihastega ilusam grinning smiley
Njah, ma siin ikka ka üritan tegeleda kõige sellega, mis kehale hea on, aga magusaisu kimbutab mind ikka. Lihtsalt ei suuda ilma ja kui juba tüki võtan, siis läheb ikka söömiseks kohe. Olen proovinud pigem puuvilju süüa, jogurtit isegi, aga komminälg ei unune. Muidugi on selle kõrval kaalu langemine lausa super saavutus, pigem ikka peaks tõusma. Üritan endale ette kujutada, et kui ma sööks ainult tervislikult, siis oleks kaalulangus mul ju 3 korda kiirem kindlasti. Mh, siit tuli praegu mõte, et igakord magusa järgi haarates ütlen endale just need sõnad: kaal langeb kiiremini, kui magusaga ei liialda ja ma saan kiiremini saledaks grinning smiley

Eks ma katsun ikka edasi tüürida!!
Nartsiss - kui suure miinuse peale järgmiseks reedeks panustame??
Ma teeks endaga päris sellise katse: kui järgmisel reedel ei ole vähemalt -0,7kg, siis ei tohi ma nädal aega ......
Hmmmm, mis oleks hea variant selle lause lõppu????

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 22. July 2012, kl 15.58

Ma ei tea, kas need pildid on teile nähtavad, aga tahtsin näidata vahet, milline muutus minu välimuses on toimunud...
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1566761864268&set=a.1566761824267.48210.1692080523&type=3&theater]mina eelmise aasta oktoobris

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2279784849397&set=a.1566761824267.48210.1692080523&type=3&theater]mina eile, 21.07.2012, enne Hansapäevadele minekut[/url]

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 23. July 2012, kl 11.15

Tsau Anne!!
Tahaks väga neid pilte näha, aga ei näita. Ma saan aru, et need on facebooki kasutaja fotod. Lisa mind oma sõbraks ja ma saan neid pilte ka siis näha. Minu nimi Marili Kangur, sellega leiad mu facebookist üles grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 23. July 2012, kl 17.48

Kopsiine, lisasin su sõbralisti, kui kinnitad mu oma sõbraks, siis mu fotode all on mobiililt laetud kaust, seal vaata esimest pilti, see on tehtud möödunud aasta oktoobri lõpus- aga see pole veel muidugi mu "parim tase"-"parima taseme" pilte ei julge isegi vaadata, rääkimata teistele näitamisest... the finger smiley
Aga pilte edasi vaadates on mu muutumine järjest näha...smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 23. July 2012, kl 20.33

Hallo-hallo, ma tahan ka Annekest näha grinning smiley
Merle Rallmann ootab kutset.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 25. July 2012, kl 08.06

Annan vahepeal oma ameerika mägedest teada. Pärast tormilist nädalalõppu Kihnus, näitas kaal umbes 76 kg. Nüüd olin 2 päeva pudru ja rohelise peal ja tänane kaal 72,2 kg.

kopsiine, sa võid mu kaalu sinna tabeli alaosasse panna, et mul ikka siht silme ees seisaks, kus mu latt seisab winking smiley sest ees ootab 3 päeva Leedut täispaketi söögi ja joogiga grinning smiley

*endiselt kohati ideaalkaalus Merr

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 26. July 2012, kl 08.28

Merri kaalu 72,2kg panin kirja juba homse peale (eelmise reede kaaluks see poleks ju passinud). Ja mõtlesin, et peaks Merri ikka tagasi tabeli ülemisse ossa panema, muidu annab alla ja korjab oma tee peal kaduma läinud kümned kilod tagasi. Eks see sobiva kaalu säilitamine pidigi kõige raskem olema.

Kuigi minu puhul on nii, et sobiva ideaalkaalu saavutamine on kuidagi üle kivide ja kändude keeruline, kohe kuidagi ei saa. Kõik ilusa rikub ära JÕLEDALT MEELETULT SUUR magusaisusad smiley Lihtsalt ei suuda loobuda ja asendamiseks ka miski ei kõlba. Nuta või naera.
Ühesõnaga kui homseks miinuse välja pigistan, siis olen õnnega koos!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 26. July 2012, kl 15.36

Kopsiine sa ära muretse sa ei ole ainus kes miilustab magusaga suisel aal ei sa kuidagi jäätisest mööda vaadataspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 26. July 2012, kl 18.14

tere uuesti mina olen Ulrike Kaskla Marili lisasin su sõbraks loodan ka teili leida

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 27. July 2012, kl 08.17

Seis on plussis:
kaal täna 98,3 ehk +0,1kg.

Lähen taas vanemate juurde kaheks päevaks lapselast näitama grinning smiley Eelmine kord mõjus maal olek kaalule imeliselt, seekord .... eks me näe, mis saab.
Olge tublid ja rühime ikka edasi!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 27. July 2012, kl 09.06

Tere taas! Mina olen ajutiselt metsast tagasi ja minu kaal on täna hommikul näidanud 76,7. Mustikate korjamine on ikka oma teene teeninud smiling smiley Loodan, et augusti lōpuks saab vaheeesmärk täidetud. Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Prillid
Kuupäev: 27. July 2012, kl 10.24

Tere taas ja polegi plusse siiski miinus nimelt siis 98,2 jee tasa ja targu aga ikka kaal alla - 0,500

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 27. July 2012, kl 10.26

Tere taas ja polegi plusse siiski miinus nimelt siis 98,2 jee tasa ja targu aga ikka kaal alla - 0,500

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 28. July 2012, kl 21.30

Mustkohv on endiselt teiselt planeedilt smiling smiley Ma pean ennast kokkuvõtma, et säilitada kergeima osaleja tiitel veel mõnda aega siin duellis grinning smiley Täna jäi silma ühe jõusaali 10 x sooduspakkumine, seedin - vb distsiplineerib, kui vahelduseks uue harrastuse lisan oma "programmi".

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 28. July 2012, kl 22.34

MEIE TABEL
Ma ka nüüd maalt tagasi ja tegin tabelis ka korrektuurid. Enda % ja miinuseid/plusse vaadates tuleb lausa masendus peale, no kaua võib.
Olen igalt poolt ajakirjadest ja netist kaalu langetamiseks vajalikku infot jälle kõrvade vahele kogunud ja nüüd siis juurdlen oma käitumise ja isude üle. Tegelikult paneb imestama, et ma ei ole kõvasti juurde võtnud, vaid juba üle kuu püsin 98-99kg juures. Viimase nädalaga julgesin endale lõpuks tunnistada, et mis ma tegelikult teen nädala jooksul ühest kaalumisest teiseni. Kui seda kujutada graafiliselt, siis esimesed 4 päeva kaalujoon tõuseb ja siis 3 viimast päeva kaalujoon langeb jõudes nädala algul olnud numbrini peaaegu. Nii see täpselt oligi see nädal. Kui saaks joone juba nädala algul langema, siis oleks tulemus reedeks enam kui super.

Alla ei anna, ikka edasi!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 29. July 2012, kl 10.29

Kopsiinekene, keskendu praegu vast sellele, et sa oled saanud oma kaalunumbri kahe-kohaliseks. Meie teed on enamasti ikka konarlikud ja käänulised. Aga highwayd ongi igavad !!! Sa saad hakkama, pia püsti, Naine! [kui sul on reaalselt moraalset tuge vaja, ma võin sind viia rattaga või kepitades mõnikord "jalutama"]

*11:27 hommikusöök terrassil: kodujuust, keedet.muna, kurk, peet, kõrvitsaseemned, avokaado, oliivõli, basiilika, desserdiks nektariin - NÄMM!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 29. July 2012, kl 12.43

grinning smileysmiling bouncing smileyspinning smiley sticking its tongue outcool smiley
Sõnad on üleliigsed!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: tiisu
Kuupäev: 30. July 2012, kl 15.47

Tere tere tublid naised!!
Kadunud hing ka tagasi,nimelt teadsin,et mul pikendamata ja ei käinud siin vaatamaski,aga täna proovisin ja ohoo saan taas shelda!!
Minu kaal siis ei ole ikka veel 65 kg nagu soovisin,ent on hetkel 72,et 10kg olen saanud kõikuv liikumisega eemaldada endast!!!!
Suvi on nii kiire peod ja töö ja kaksikud,et üritan siiski siin ka kursis ennast asjadega hoida!
Seltsis on segasem ja nii vahva on lugeda,et ohoo keegi on kaotanud nii palju kilosid,loodan ikka oma eesmärgini jõuda veel selle aasta nr see,sest tegelikutl pole ju enam miskit jäänud,see 7kg peaks sooja ilmaga juba ise ära sulama smiling smiley!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: tiisu
Kuupäev: 30. July 2012, kl 15.48

Millal nüüd taas kaalu kirjutamise päev on ,kas endiselt reede????

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.