Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 04. February 2014, kl 20.21


Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 04. February 2014, kl 20.32

Lynuza, vabandust, vaatasin liiga kiiresti winking smiley see ka enam-vähem täiskükk, aga tundub, et täisnurk jääb sisse!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 04.02.2014 20.35.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 04. February 2014, kl 21.44

Tinka postitus jäi mul jällegi kahe silma vahele. Ma tugevalt kahtlen, et suudaksin 30 päeva pärast üle 200 küki teha smiling smiley
Pirle, kas ikka samamoodi tehakse ka ilma raskusteta?
Kusjuures, nii tore üllatus oli täna "teeme ülekilodele ära" duelli lugedes, et neil on samuti kükide tegemine käsile võetudsmiling smiley Ei tea, kas see ongi Eesti naiste puhul nii, et iga aasta 3/4. veebruaril hakatakse usinalt kükke tegema grinning smiley Äkki umbes praegusel ajal jõuab reaalsus kohale, et suvi on saabumas ja tuleks talve lõppu ja kevadet treenimiseks/dieeditamiseks ära kasutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 04. February 2014, kl 22.19

Pirle thumbs up. Minu jaoks on ka just see riidesse panek kõige raskem protsess... Naljakas, iga kord ikka juhtub nii, kui puhkepäev vahele on jäänud.

Hmm, aga isegi mina ei tee niivõrd madalale neid kükke, nagu Tinka viites oli, pigem nii, nagu Pirle lisatud pildil. Aga, et 100 % kasu saada kükkidest, siis mida aeglasemalt alla lased end, hoiad veidi ja aeglaselt üles tagasi tuled-seda kasulikum on. Samal ajal kõiki neid lihaseid tunnetades ja pingutades. Tähtis on kvaliteet, mitte kvantiteet. Pidage meeles winking smiley

Lynuza-"Jumping jacks"-ma ka ei tea selle tõlget, google ütleb tungraua hüpe grinning smiley oma loogika on siin olemas grinning smiley

Pirle, ma ei tea, mis muga toimub, aga millegipärast on mul huvi tekkinud Paleo toitumise vastu. Kahjuks pean tõdema, et praeguse elustiili juures (kuni USA-s olles), ei saa ma seda järgida, küll aga saan ma tibusammudena selle suunas liikuda ja panen end vaimselt valmis. Kõige raskem on minu meelest piimatoodetest loobumine, nt kodujuust,jogurt ja see väike piimatörts kohvis-on mu lemmikud. Kuigi kohvi ei kuulu Paleo alla, vaatan, et sina tarbid 1 tassikese ikka?
Ja see Paleo toitumine isegi mitte ei paelu mind ainult kaalu alandamise mõttes, vaid mul eluaeg näo-ja seljanahaga probleeme olnud. Olen lugenud, et Paleo on igast huvitavad haigused ära kaotanud inimestel. Nüüd, kui olen tunduvalt, ikka tunduvalt vähendanud kommide ja muude maiustuste söömist ning söön tervislikumalt-eeldasin, et ka näonahk parem, aga ei, hoopis hullemaks läheb, seega ise kardan, et see võib olla vabalt piimatoodetest, sest teg piimatoodete osakaalu olen just suurendanud-kodujuust, jogurt-on igapäevaselt mu menüüs. Ühesõnaga on mul palju mõtlemisainet ja palju palju uurimist ja kodutööd teha.

Sügav kummardus neile, kel kükid ja trenn tänaseks tehtud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 04. February 2014, kl 22.28

Ahjaa, mina venitan end pärast trenni alati, 10-15 minutit.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 05. February 2014, kl 11.45

Natuke lugemist KÜKKIMISEST
Mida rohkem laseme põlved varvastest mööda, seda rohkem treenime reie – esikülge ja tuharalihas teeb tööd vähem, kuid koormus põlveliigesele on väga suur. Mina kükin ilma raskusteta nii, et varvas ja põlv on ühel joonel ja tagumik jääb madalamale ,kui põlved winking smiley Mida sügavamale kükite, seda aktiivsemalt on tuhar töös!
Venitamine viib piimhappe lihasest välja ja aitab lihast lõdvestada.

ICanDoIt, selleks et teada saada ,mis Sulle ei sobi või sobib, peadki proovima 30 päeva 100% Paleo toitumist ja siis proovi uuesti piimatooteid, kui mingit probleemi pole - ei keela Paleo kõrge rasvasisaldusega piimatooteid, nagu jogurt, keefir, juust.
SIIN on jutt kohvist- must kohv on täitsa OK. Olen lugenud ,et kohvile lisatakse kookospiima ja mett.
Minul aga piimatooted teevad kõhu raskeks, ajavad punni ja valutama ning peale suhkru tarbimist on punnid näos.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 05. February 2014, kl 15.54

50 kükki tehtud, aitäh ,pirle, õpetuste eest. Koju ilmuvad mingid hommikusöögi helbed ja sai ja jäätis... Osa on muidugi juba ära proovitud, tuletan endale meelde kui hästi maitseb sai võiga, ei suuda "ei" öelda aga ma üritan edasi. Vesi on alati valmis ja enne mingit isu tuleb kugistada pool liitrit vett alla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 05. February 2014, kl 17.42

Mul küsimus, kui sööte puuvilju, millel on koor, kas kaalute puuvilja koos koorega või ilma kooreta ja siis arvutate kcal?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 05. February 2014, kl 19.33

Kas see on tõesti tõsi, et suur käntsakas (150g) seasisefileed sisaldab kaks korda vähem kaloreid kui sama palju täisteraspagette kanahakkliha ja roheliste ubadega?!?!Praegu just lõpetasin oma seakäntsakaga ja kõht on ikka väga täis, kuidagi liiga täis. Ilmselt juba kardan seda täiskõhutunnet. Lähen kükke tegema, täna 60

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 05. February 2014, kl 21.04

Icandoit, mina kaalun ikka kooritud puuvilja.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ingeri
Kuupäev: 05. February 2014, kl 21.49

Minul täna 40 kükki, võttis ikka reielihase tuimaks küll.

Mina kaalun kodus ikka baanaani kooritult. Kaalu mõni koorega ja ka ilma, siis oskad umbes puhta banaani kaalu arvestada, kui pole võimalik kaaluda, näitaks tööl olles.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 05. February 2014, kl 21.56

Kaalun samuti ilma kooreta.

Veel kolm/neli aastat tagasi arvasin ma, et igasugustes hakklihades on vähem kaloreid, kui mingis lihatükkis. Nüüd on hakkliha minu jaoks üks paras kaloripomm. Ükskõik mida ma ka hakklihast ei tee tuleb sealt kokkuvõttes tõesti rohkem kaloreid välja, kui sama suurest liha portsust.
Mul tuli meelde, et pole ammu kalkunihakkliha söönud, kohe uurin palju sealt kaloreid saab.

Veresuhkur on täna jälle hoogsalt kõikuma löödud. Homsest pean endale sildid üles riputama, et meelde tuletada, kas ma ikka tahan süüa. Teeks lausa sellise kava, et kõigepealt teen 30 jumping jacks siis võtan klaas vett (selle aja jooksul peaks ka mitu mõtet peast läbi käima), seejärel loeks korra küsimust:"Kas sa ikka oled näljane?" "Kui tahad näksida võta üks porgand!" Mõtlen selle kava hommikul läbi siis võtan kasutusse, vastasel juhul ma kardan, et ühe kuuga tulevad kilod tagasi... pluss veel mõned lisaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 05. February 2014, kl 21.57

Ingeri, tubli! smiling smileythumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 06. February 2014, kl 03.49

Issnd Jumal, pidasingi vastu, esimene päev ilma piimatoodete ja jahutooteta. Jeezz... ja muidugi just isutas meeletult jahutoodete järgi. Hmm...liigume aga vaikselt edasi.

Igatahes, proovisin neid kükke väga väga õigesti täna teha, et peaasjalikult pepule mõjuks..ja kõhulihased ka andsid tunda, ja ma ei suutnud õigesti tehes üle 10 järjestiku tehagi. Ometigi olen treenitud nüüdseks ja lihased on olemas peki all... Aga näädsa, ikkagi on veel jõõõhkralt arenguruumi.

Kuhu Näitsik kadunud on?

"We are what we repeatedly do. Excellence, therefore, is not an act but a habit." -Aristotle

"Don’t stop until you’re proud."

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 06. February 2014, kl 03.52

Hakklihast rääkides, siis tundub, et kui sa seda ise pole kodus teinud, sisaldab see midagi lihalaadset ning palju palju muid aineid. Nii, et valime ikka kas puhta linnu-, kala- või sealiha smiling smiley Ilma igasuguste lisasõnadeta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 06. February 2014, kl 11.47

Eile oli kiire päev, aga toidud on kõik üles märgitud winking smiley Mina ka kaalun puuvilju kooreta.

ICanDoIt thumbs up Eks iga uus algus ole raske, aga inimene harjub ju kõigega... kui hästi harjutada winking smiley Hoiatan ette, et võivad tekkida võõrutuse sümptomid, aga see on mööduv näht.
Lynuza, kui kaua oled kükke teinud?

Paljud hakklihad sisaldavad lihaga pea sama palju E-aineid, rasva, joogivett, lihavalku- liha on liiga vähe winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 06. February 2014, kl 13.51

Pirle alustasin koos teiega esmaspäevast smiling smiley Või sa küsid kui mitu minutit ma neid teen? smiling smiley
ICanDoIt, kas sa nüüd võtsidki ette 30 päevase range paleo toitumise?
Ma põrusin täiega LCHF-iga, võib olla alustasin valesti või lihtsalt on mul pidev probleem, et ei suuda oma isusid taltsutada. Usun, et sa saad hakkama.

Peale Näitsiku olen ka teiste pärast mures. Isu postitas kord, et ta on halb kirjutaja aga oma reedese kaalu ja tagasiside võiks ikka anda.
Anna endast märku, et oled veel meiega! smiling smiley
Pisipaha vastust ootan samuti. Lisasin tabelisse tagasi, kükkitamisest pidi ta koos meiega osa võtma.

Hakkliha on tõesti selline kummaline toode aga ta on odavam kui sealiha ja kana, sama halb on vorsti ja viinereid süüa. Odava hinna pärast neid peamiselt ostetaksegi, sellepärast ostan ka mina neid vahel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ingeri
Kuupäev: 06. February 2014, kl 18.16

Täna tuli 50 kükki,ei olnudki nii raske kui arvasin.

Kuna elamine mul 2 korruse peal, siis on mul pidevalt trepist üles-alla käimist. Eks see ka on hea treening olnud pea 27 aastat. Vahel olen mõelnud, mitu korda käin päevas trepist üles alla. 20 korda kindlasti.

Mina eelistan ka ikka puhat liha, mitte hakkliha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 06. February 2014, kl 18.42

Lynuza, lugesin ka teist duelli. Alles oli jutt, et ärme jookse ühe ja teise duelli vahelt ja nüüd tuleb uuesti teema päevavalgele. Teiseks leian ma ikkagi inimeste "toonis" negatiivsust meie kalorite tõstmise suhtes ja et me duell ei ole väga aktiivne ja et Pirle oma järgijaid ikka üksi ei jätaks jne. Tuletan veelkord meelde nii iseendale kui teistele, et kaalualandamise soov ja tahe tuleb iseendas leida, muuta saad end vaid iseenda tahtest ja soovist ning otsuseid midagi muuta- teed sa ise. Keegi ei sunni.

Ja kahjuks jaa, pean nõustuma, et me duell ei ole väga aktiivne, aga no ega sellest ei tohiks ju me tulemused sõltuda. Kõik on kinni Sinus endas. Kui väga midagi tahta, siis ka saad selle. Olenemata millises keskkonnas viibid. Aga siiski, kutsun osalejaid üles rohkem sõna võtma, ükskõik, millisel teemal või võite ju kasvõi lihtsalt öelda, kuidas tunnete end, kui ei õnnestu või kui õnnestub, siis jagada rõõmu.

Rääkides minust, ei ma päris 30 päeva ei saa mitte mingit pidi Paleo`t proovida, esialgseks plaaniks mõtlesin, et nädal ja kui tunnen, et sobib, siis ka teine nädal, sisi peaks ka tulemusi tulema-eriti mõtlen just oma naha osas, mitte nii väga kaalu.

Pirle, räägi mulle, mis kõrvalmõjud esineda võivad-et siis ma tean, et see ok, kui peakski midagi imelikku kogema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 06. February 2014, kl 20.17

Mina küll ei ütleks, et meil pole aktiivne seltskond. Mõned tegelased jah vähe vaiksemad aga ülejäänud ju tublid ja aktiivsed.

Kükkidest oli mul täna puhkepäev. Aga jõusaalis oli täna ülakehapäev, käed nüüd nagu nuudlid.
Kuna täna pean pool ööd üleval olema, lähevad ilmselt kalorid koledasti lõhki sad smiley eks homme püüan aktiivsema trenni teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Näitsik
Kuupäev: 06. February 2014, kl 21.38

Päris tore, et minu pärast muretsete. Süda läheb soojaks smiling smiley Aitäh.

Tundsin, et see kaalulangetamise maania matab mu ikka täielikult enda alla, seega olen täiesti teadlikult end veidike eemale hoidnud kaalust, toidupäevikust ja ka duellist. Praegu pole just kõige lihtsam aeg, taastun ikka veel haigusest, söögiisu on puudub ning nädalane haigusleht tekitas tööl meeletu ajapuuduse. Hakkas tunduma, et see kaalulangetamine muutus elu eesmärgiks ning muust ma enam ei mõelnudki. Niisiis tõmbusin tagasi. Tahaks uuesti trenni jõuda ning nautida seda. Arvan, et puhkan paar nädalat kaalust, proovin uuesti rutiini saada ning siis, kui olen ikka tagasi oodatud, olen teiega edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 07. February 2014, kl 00.15

ICanDoIt, aitäh- käisin minagi nüüd teist duelli lugemas- jahm, sõnatuks võttis. Mis suhtes "jälle ei kustu ja ei kao"confused smiley Mulle tundub ,et Vurr ei ole minu ajalugu lugenud, selle mõttega lähen nüüd Tema ajalugu lugema. Mul ei ole ega pole olnudki ühtegi duelli, kus oleksin duelli vedanud, teen ainult "Keskealite" tabelit! ja esmaspäevast alustavad ka keskealised toidutabeli täitmisega.
Kõrvalmõjudest tean rääkida ainult peavalust. See tekib sellest, et kui organismis põletatakse suhkur ära, siis mingi hetk, kui suhkur langeb, tekib väsimus, nõrkus, pea hakkab valutama.
Lynuza, ma mõtlesin ,et sa "vana" kükkija winking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 07.02.2014 00.16.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 07. February 2014, kl 03.38

Pirle, jah, peavalud mind juba kimbutavad. Süsivesikute ja suhkru osakaal on ikka tunduvalt madalam. Kas trenni teha on ikka okei? Nagu väga intensiivset trenni?

Tahtsingi öelda, et täna oli trenn nii raske, oleks pidanud vist puhkepäeva tegema, aga no, kuna alustasin juba, siis tuli lõpuni pingutada ja kuna trenn keskendus ainult pepule, pepule ja veelkord pepule, ma ekstra 30 kükki ei teinud.

Näitsik, täiesti arusaadav. Mudugi oleme me siin Sinu jaoks olemas, kui soovid jätkata.

"If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health." -Hippocrates

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 07. February 2014, kl 09.27

minu hommikune kaal 67,8. See nädal päris suur kõikumine olnud aga lõpuks ainult 100 g juures. Täna teen trennist puhkepäeva. plaanis ainult kükid, ja täna siis 70 tk.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 07. February 2014, kl 10.07

Näitsik, aitäh, et teatasid. Tabelist ma sind ära ei kustuta, sest oled loomulikult tagasi oodatud. Anna meile siis teada, kuidas sul läheb, kas kahe nädala pärast või varem. Loodan, et taastud kenasti.

Olen tinkaga nõus, võrreldes sellega mis varem oli, oleme oma duellis päris aktiivseteks muutunud.

Tinka, kuidas sa jaksad?!?! Vaatan ja imestan, kuidas sa iga päev tõstad kükkide arvu, mul tulevad viimased 10 ikka veel raskelt. Tubli!

Lähen nüüd piilun pirle teist duelli, vaatan kuidas teil seal läheb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 07. February 2014, kl 10.24

Ega ma ühe jutiga ei jaksagi nii palju kükkida. Teen 20 ja siis kõnnin minut või paar mööda tuba ringi, siis jälle 20 jne. nii on palju lihtsam ja tõhusam ka

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 07. February 2014, kl 16.14

Minu kaal (-0,4) 74,8 kg. Huhh, nii tore smiling smiley miinus väike, aga siiski miinus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ingeri
Kuupäev: 07. February 2014, kl 16.57

Minu kaal täna 63,9 (+0,4)

Täna jäävad kükid ära, lähen hoopis tantsima.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 07. February 2014, kl 18.08

tahan nii väga veini ja m&m komme. komme juba 30g sisse ajanud. Kas see oleks väga kole kui ma kaloreid nii umbes 600 võrra üle normi ajan sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 07. February 2014, kl 18.29

Tinka, mina lubaks veini võtta aga M&M`s komme enam mitte smiling smiley Kui pole neid kellegile teisele sissesööta siis peida kappi põhja ja saad homme ka maiustada (kui meelde tuleb, kui ei tule siis seda parem).

ICanDoIt, mul on küll hea meel sinu miinuse üle. Ma arvan, et kiloseid miinuseid pole enam tulemas, seega tuleks suurt rõõmu tunda iga kaotatud grammi üle.

Tegin täna 55 kükki, veel kaks kükitamis päeva ja siis võtan mõne päevase puhkuse. Esmaspäeval peaks end uuesti mõõtma ja ma ei jõua ära oodata, mida numbrid näitavad. Isegi, kui mõõdud ei muutu, ma ei pettu.

Ühe kiire trenni sai ka täna tehtud- 10 min. [exercise.about.com]

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.