Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...678910111213141516Järgmine
Asukoht: 15 / 16
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 26. January 2018, kl 13.03


Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 30. January 2018, kl 11.18

Tere!

Mumeie on juurde tekkinud smiling smiley, seega tublisid rohkem smiling smiley
Meie tabelis ruumi ikka paistab jätkuvat ja kui enda langusnumbriga rahul pole, siis kokku on ju täitsa palju cool smiley

Olen ikka tublisti hatugirlist maas, aga paistab, et Sa ootad mind pisut järele...
kuigi ma olen ikka jätkuvalt aegluubis oma vahepeal kogutud massi hävitamisega.

Joomisega on mul jama, aga avastasin jõhvikad. Lahja teega on täitsa head hapud ja muudavad joomist lihtsamaks.

MIda head ja kasulikku teie vahepeal avastanud olete?

Head nädalat ja vähe stressi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 31. January 2018, kl 23.42

Heihei!
Jälle mina jutustamas smiling smiley

Mingit suurt avastust ma vahepeal pole teinud.
Olen pikka aega siin olnud ja oma tulemustes mitte just eeskujulik olnud,
sellegipoolest saan oma arvamusena ja teistele jugustuseks öelda, et ärge alla andke!
Vahetevahel on küll suur tahtmine kogu sellele kaalujamale käega lüüa ja muude asjadega tegeleda. Mis ei tähenda nagu kaal oleks asi, mida teiste tegevustega samal ajal teha ei saaks.

Lihtne on loobuda ja vaatamata mõnele edukale kaalulangetajale on enamikul ikkagi raskeid aegu ja päevi, mil kaal pigem tõuseb. Aga tegelikult on oluline ju oma harjumusi ja suhtumisi muuta ja see on eluaegne sahmerdamine.
Rahulikult ja mänguliselt peaks see käima, aga mul on emotsioonid kord laes, siis jälle tuleb suur pettumus ja tüdimus peale. moody smiley

Õnneks ( tegelikult muidugi kahjuks)on mu kaasal ka kaaluprobleemid tekkinud, aga temal on teine süsteem ja teised koormused. Siiski on ta nö rahustav element, kes mulle ikka ütleb, et ma pean elu ja kaalu rahulikumalt võtma.

Nii et üritame parimat ja peame vastu. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Loviisa
Kuupäev: 05. February 2018, kl 10.03

Hei!

Kuidagi ei saa see aasta vedama - arginädal on kõik hästi, trenn ja söömine, aga siis tuleb nädalavahetus ja libastumised tulevad kergelt.

Tuleb üles leida motivatsioon ja edasi minna. Seisva kaaluga perioodist on vaja kuidagi üle saada.

Püüame ja püüame! spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 05. February 2018, kl 12.31

Ahhoi!

Mina tegelen kõige muuga kui kaalu langetusegaconfused smiley Peale aastavahetust pole kohe kuidagi järjele enam saanud. Mõtlesin, et teeks väikse pausi ja hakkas uuesti pihta kui köök lõpuks valmis. Täna hommikul kaalule astudes kaalusin juba pea kilo rohkem kui laupäeval ja karta on, et kui nüüd pausi teen, siis oma sünnipäevaks (mis on paari nädala pärast) kaalun juba 90kgsad smiley
Terve jaanuar möödus meil haiguste lainel. Kaks väiksemat jõudsid isegi 2 korda järjest haigeks jääda ning lasteaeda said üks 3päeva, teine 5päeva kuu jooksul. Ise vindusin pea terve kuu vahelduva eduga ja eelmine nädal lõpuks sain siis köha ja nohu. Eks see kõik kokku tähendas palju voodis vedelemist ja söömist-näksimast-söömist. Reedel lähen spa-sse, äkki saab sealt kehale ja vaimule väikse restardiwinking smiley

Uued tulijad - süstige nüüd oma värsket motivatsiooni meile ka ja äratage vanad tukkujad ülessethe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 12. February 2018, kl 21.00

Tere smiling smiley

Seekord mul nulliring, ei saa ikka õiget hoogu sisse. sad smiley

Vastlad varsti, seega viimane maitsvate ja eriliste söökidega nädal käes.
Sõbrapäev ju ka ja mul nädalavahetusel veel ekstra tähistamisi.
Nii et pole loota midagi head kaalulangusest ka seekord. Püüan vaid kuidagimoodi mitte liiga hoogu sattuda ja põhilootus ja korralik dieeditamine on ikka kevadel.

Kuigi eks ma siis olen samasugune nagu alati, aga vähemalt saab rohkem end tuulutada ja külmkapist kaugemal olla grinning smiley

Olge vahvad ja hoiduge süümekatest winking smiley
Kirjutage ka midagi...

cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Loviisa
Kuupäev: 13. February 2018, kl 14.09

Keeruline nädal on tõesti.
Meil peeti täna töökohas nii vastlaid kui ühte sünnipäeva, seega lõuna ajal pakuti hernesuppi, musta leiba, pitsat, vastlakuklit, torti, mahla, šampust.

Kohe peale seda sai küll tehtud pooletunnine jalutuskäik, aga sellest kahjude korvamiseks ei piisa.

Sõbrapäeva puhul lähen homme bodypump trenni ja mingeid südamekujulisi kooke koju ei luba the finger smiley

Äkki õnnestub uut aastat alustada uuesti koos koera-aasta algusega? smiling bouncing smiley

Teeme restardi ja kõik saab korda!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 19. February 2018, kl 14.40

Heihei!

Kommenteerid on üleliigsed...sad smiley

Aga Loviisa kirjutas siin, et teeme restardi smiling smiley
Ma ei tea, mitmendat ma seekord tegema hakkan, aga kokkuvõttes on kaalunumber ikkagi allapoole nihkunud. St pikas plaanis grinning smiley
Aegluubis küll ja vahepeal vastikult tagasi liikudes.

Nii et mul ikka sama joru ja tulemused ikka mingis tulevikus.

Olge teie tublimad ja kui mõni hea idee või vaimuvälgatus tekib, jagage teistega ka smiling smiley

Ilusat ja meeldivat aastapäevanädalat!

cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 20. February 2018, kl 12.19

Tervitusi!

Kui vastlad sai veel kuidagi üle elatud, siis see nädal saab veel raskem olema. Homme on mul sünnipäev ja see tähendab perega suht hilja ja palju söömist ning reedel tulevad külalised ja see tähendab veel rohkem ja veel hiljem söömist-joomistmoody smiley Et tuju mitte väga ära rikkuda, kaalun ennast vist reedel ära. Sest ega Vabariigi juubelist vist ka erilist dieedipäeva ei tõota tullagrinning smiley Edaspidi ehk läheb juba veidi kergemalt - lootma ju peab ja teeme oma restarte ikka edasi, kasvõi iga päev kui sellest vähimatki kasu on.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 21. February 2018, kl 21.31

Palju õnne, hatugirl !smileys with beer

Su kiri tuli päris õigel ajal. Must masendus hakkas ligi hiilima,
mul oli ka sel nädalavahetusel sünnipäev smiling smiley koos tagajärgedega ...

Küllap me siis uuel nädalal oleme kõik peod maha pidanud ja suundume oma
normaalsele rajale tagasi.
Enne suve oleme kindlasti korralike tulemusteni jõudnud!!!!

smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: UKvsUSA
Kuupäev: 24. February 2018, kl 00.13

Tere!
Lisan ka oma andmed tabelisse.
Kuidagi umbes kaalulangetamine mul ei toimi. Pean iga grammi ära kaaluma ja piirides püsima.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 24. February 2018, kl 11.42

Palju õnne meie selle nädala sünnipäevalastele hatugirl, Duubel2 ja Eesti smiling smiley smileys with beer
UKvsUSA, tere tulemast meeskonda! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 03. March 2018, kl 03.48

Tere!

Aitäh, pirle, ikka tabelit tegemas ja õnnitlemas smiling smiley

Et talv ja karmid põhjatuuled meile vastu puhuvad, siis ei saa kuidagimoodi pekikihti õhemaks.Pigem vastupidi ja tahaks tabeli kohe rahule jätta kui tulemusi pole... sad smiley

Kevadekuu algas ja sellega peab algama ka lootus uus smiling smiley
Eelmisel aastal oli mu kõige edukam kuu mai...

Aga nüüd on meil uusi tegelasi tulnud, ehk olete optimistlikumad ja aitate meie vaibunud hoogu taas käima saada.
Igatahes tere, USA versus UK, vabandust, vist oli teistpidi.

Parimat!!!!
spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 05. March 2018, kl 10.42

Aitäh õnnesoovide eest ja Duubel2le ka jätkuvat õnnewinking smiley
Panin oma jubeda kaalunumbri ka tabelisse kirja. Need sünnipäevad ei kõlba ikka mitte kuhugi kohe. Üldse enam ei saa järjeleangry smiley Ja tõesti, see jube külm ei luba ka kuidagi pekikihti õhemaks lastamoody smiley
Nüüd on küll viimane aeg end käsile võtta. Karta on, et mu sügisel 85kg-sena ostetud ülemineku jope ei lähe mulle enam selga. Motivatsioon tuleb kiiremas korras jälle üles leida!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 05. March 2018, kl 13.40

Tere ja tore taas hatugirli st kuulda!

Lootsin, et enne oma kaalu kirja panemist saan vähemalt nullseisu tagasi.
Riided pitsitavad tõesti ja kahju on saavutatud miinustest, mis muudkui kahanevad. Alla andmisest pole seis kaugel.
Pean rahulikult oma elustiili ja mõtlemisega hakkama saama, sest lõpmatu kõikumine teeb tigedaks ja tujutuks. Aga ikka on nii hea lihtsama vastupanu teed minna ja siis tagantjärele mõttetult kahetseda eye popping smiley

Kaal peab õiges suunas muutuma hakkama. angry smiley
Päris loll ja paha tunne on juba sad smiley , ega midagi muud oma allakäigust polegi lisada.
Hakkasin tänasest taas kaloreid kirja panema.

Head uut nädalat ja positiivseid mõtteid !!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: UKvsUSA
Kuupäev: 06. March 2018, kl 10.02

Tere-tere

Mnjaa... Sai söödud ja vett joodud, jalutatud ja ehitatud. Kaal pole veel langenud. Peab ikka jooksmise ette võtma. Varasematel kordadel aitas toitumine + jooksmine väga hästi. Praegu aga ilm vahepeal liiga külm ja ei viitsi end välja ajada.

Selle viitsimatuse vastu on aidanud kui teen treeningplaani, et nendel päevadel ja sellel kellaajal teen seda trenni. Neljapäevaks lubab juba soojemat ilma. Neljapäev tuleb mul üks sörkjooksu päev.

Motivatsioonist pole puudust, nüüd on tegusid on vaja.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 12. March 2018, kl 21.11

Hei-hei smiling smiley

Lugesin just, et dieedi lõppedes suudab vaid 10 % dieedipidajatest saavutatud kaalu hoida.
Mina paraku selle 10 % sees pole.
Siiski eesli järjekindluse ja lolli lootusega jonni veel ei jäta ja suveks saan kergemaks kindlasti.
hot smiley

Juba sel kuul algab kevad ja elu muutub lihtsamaks, kergemaks ja ilusamaks!!!!!

Olge terved !!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 18. March 2018, kl 22.56

Huvitav, mõnele vist ei meeldi meie tabel, et üritas siin tabelit muuta oma äranägemise järg grinning smiley
Mina ei ole otseselt kunagi dieeti pidanud st. kcal piiranud. Praegu ma ei vaata üldse mida söön ja tean ,et nii ma kaalu ei langeta- pitsa ja jäätis hästi ei mõju winking smiley Võib olla, kui soojemaks läheb, tahaks ikka natuke kergemaks saada, aga seni olen rahul selle kaaluga- vähemalt üritan hoida smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 18.03.2018 22.58.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 19. March 2018, kl 11.36

Tabel on ju OK smiling smiley

Pirle, Sul ongi ju põhimõtteliselt vaja vaid oma õiget kaalu hoida. thumbs up

Minu võitlemine käib rohkem kaalutõusu vastu.
Kestvusrekord on vist ainuke, millega hakkama olen saanud. Aga kogu aeg pole võimalik motiveeritud ja tubli olla sad smiley

Esialgu on jupp maad eelmise suve kaaluni alla võtta ja hatugirl on jätkuvalt must ees, kuigi mingil hetkel olime päris sarnaselt tublid. Kindlasti saame varsti uuesti hoo sisse, väike hirm on iga kord tabelisse vaadates, et kuidas seis on smiling smiley
Ehk saan Su kätte ka ükskord smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Loviisa
Kuupäev: 26. March 2018, kl 07.28

Hei-hei! smiling bouncing smiley

Pidasin jälle päeviku täitmise pausi, aga ega head nahka pole.
Õues veel joosta ei saa, tubane treenimine käib juhuslikult ja söömisega on kord hästi, siis jälle väga valesti.

Jätsin selle nädala kaalumise vahele, et mitte ennast traumeerida eye rolling smiley, alustan uuesti päeviku täitmist ja järgimist ning jätkan tabelis suure reedega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 27. March 2018, kl 10.08

Tervitus!

Mul on asi ikka täitsa metsasconfused smiley Proovin mis ma proovin aga kaal tõuseb millegipärast püsivalt. Aru ma ei saa, milles asi. Täielik masendus on pealsad smiley Tahaks alla anda, aga siis olen ju varsti jälle 100kg täis ja 1,6a pingutust on nullitud. Saaks veidigi kaalu allapoole liikuma, tuleks ehk motivatsiooni juurde aga nii, et iga päev proovides kaal ikkagi tõuseb ei tule sellest küll midagi head.
Sain nüüd korralikult halatudgrinning smiley Teie aga olge ikka tublid edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 28. March 2018, kl 21.34

Tervitus!

Nonii, läbipõlemisesündroom või maeiteamis tõbi meil möllab.
Aga ega minuga ka midagi paremat toimunud ole.

Tahtsingi Loviisaga samamoodi nädala vahele jätta, sest olukord on tõesti nutune.
Pean plaani lausa terve kuu vahele jätta, st et mitte lolliks õgida, aga see pidev enda kiusamine ja närvinärimine ei anna praegu ka tulemust.
Võibolla on dieedi pikkuses asi, et ei ole ju võimalik end kogu aeg kontrollida ja justkui karistada ja õnnetu olla.

Muidugi ma lootsin, et tasapisi muutuvad söömisharjumused ja elustiil üldse nii, et saaks rahulikumalt ja tervislikumalt elada. Aga see lõputu sügistalv on ka mitme haiguse ja jamaga täitsa ära väsitanud.
Nii et proovin praegu ilma tabelita hakkama saada, siiski loodan, et keegi on seni siin ikka jätkamas ja mul on veel, kuhu tulla....

Kellel jaksu ja motivatsiooni, püüdke ikka oma asja ajada. Ja teistega ka vahepeal jutustada, siis selgub, et oleme samamoodi tõusude ja mõõnadega ning koos on ju kergem kiusatustega võidelda.

Parimate soovidega teie duubeldaja

cool smiley

Rõõmsaid pühi ka ja palju värvilisi mune !!!
the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 02. April 2018, kl 11.33

Ahhoi!
Panin oma koleda kaalunumbri kirja ja teen restardithe finger smiley Tegin omale kalendrisse uue tabeli, sest mind suudab vist ainult miinuste nägemine motiveeridagrinning smiley
Ei saa omale pausi lubada, sest siis ainult paisun. Alustasin sellega, et lõpetasin oma igahommikuse latte joomise ära, nüüd saavad ka beebipillid otsa ja proovin uuesti peale 18.00 enam mitte süüa. Eks laupäeva hommikul paistab, kas õnnestub nii kaal jälle allapoole liikuma saada.
Ärge alla andke, küll varsti päike meie pekke aitab sulatadawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Loviisa
Kuupäev: 03. April 2018, kl 07.16

Hei

Mina panin ka kurja tõe kirja, aga eelmisel nädalal oli see veel hirmsam number, seega paarsada grammi olen õiges suunas liikuma saanud.

Saame mõõnast üle, olen kindel. Nagu siis varem poleks neid perioode olnud... ikka on.

Jõudu!! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 21. June 2018, kl 12.39

Tervitusi üle pika aja!
Ei suutnud kuidagi oma kaalutõusu ohjata ja lõin lõpuks ikkagi käegasad smiley Pm 6kuuga on minu -15kg saanud +10kg. Ega siin kedagi teist peale enda süüdistada ei saa (kuigi panin tähele, et kaal hakkas tõusma samal ajal kui päevad ainult määrimiseks muutusid ja võiks mingit seost otsida).
Olen sel nädalal püüdnud tubli olla ja õhtuti mitte süüa. Eks näis mis kaal laupäeval näitab. Nii raske tundub jälle lõunal korralikult kõht täis süüa confused smiley

Kuidas teil läinud on? Kuude viisi on meil vaikus olnud. Ilus kevad viis kõik ekraanide tagant ära spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: KristaP
Kuupäev: 25. June 2018, kl 07.34

hei, sooviks ka teiega liituda. vaatasin teie tabelist, et teie duellis nii mõniga minuga sarnases kaalus ehk siis kergem üksteisele toeks olla. Tänase seisuga kaalun 99.5kg ja olen 163cm pikk. Mul on neli last, kõige väiksem sai aprillis aastaseks, tunnen et viimane aeg ennast käsile võtta. Kas võtate mind oma punti?
Tervitades Krista

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 27. June 2018, kl 12.08

Uut motivatsioon on alati vaja.
Teretulemast KristaPsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 29. June 2018, kl 08.01

Hei-hei! KristaP, lisasin Sinu kasutajanime tabelisse, ülejäänud lahtrid täida ise smiling smiley Vahepeal mõtlesin,et see duell ongi lõppenud. Nii tore, et ma eksisin. Ilusat suve!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 22. August 2018, kl 11.56

Ahhoi kõigile!

Loodan, et keegi siin ikka alles veel onsmiling smiley
Soe suvi seljataga ja aeg ennast uuesti käsile võtta. Kahe aasta tagusest algkaalust õnneks ikka jäi veel veidi puudu (3,5kg). Masendav.
Keegi vanadest kaaslastest ehk astub minuga uuesti kampa ja alustame uuestiwinking smiley Mina igatahes tegin eile algust. Nüüd tuleb vaid kõige raskem osa üle elada - esimene nädalavahetus - siis läheb veidi kergemaks.
Ideaalis võiks jõuludeks jälle 10kg kergem ollaspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 26. August 2018, kl 11.57

Tere hatugirl!
Mina olen siin smiling smiley Puhkuse ajal tuli kilokesi juurde ja esimeseks eesmärgiks on jälle saada normaalkaal smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...678910111213141516Järgmine
Asukoht: 15 / 16


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.