Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 31. May 2011, kl 18.52

smileys with beersmileys with beer
ÕNNITLUSED aastapäeva ja sünnipäeva puhul
minul jälle kiire nädal,küll riisumist muru niitmist prügi koristust jne.
söömisega väiksed probleemis ,kella ajad nii sassis ,kui sassis ja päeval pole võimalik juua ka,sest sellised objektid,kus wc pole võimalik minna ja kohe kõht ka jälle kinni ja õhtu ei jõua seda vee kogust ära juuaeye rolling smiley
kuid pühapäeval käisime kalal ja roks oli nii vaimustatud,et nii palju vett
tahtis kogu aeg suurde vanni minnagrinning smiley,kuid ma ei lasknud,sest on ikka nii väike koer ja külmetada pole ka mõteteye rolling smiley
kuid eks minagi katsu siin teiega edasi sörkida ja rõõmu tunda teie kaalu langusest
arehta-toila on tõesti mõnus koht,kuigi mulle meeldib ka tervise spagrinning smiley
ilusat õhtutspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 01. June 2011, kl 05.16

Tsau mu kallikesed!Kõige pealt suured tänud soojade sõnade eest,tegid mu meele härdaks ja samas väga tugevaks,sest nagu Aretha juba mainis aga kordan üle et olete mulle kui teise pere eest,vaata et teile usaldan isegi rohkem!Meil nagu polegi duell vaid üks väga tugev tiim!thumbs upLondiste mina joon mõrudat kohvi ja kuus korra käib hoog peal kus tahan magusat ja siis jääb ka alati pool kruusi alles aga jah tean et pidu on raudselt reedel loosis ja lisan sinna ka Aretha sest ka tema on jõudnud tippu,oi ma panen peo püsti!Karmee kahju kohe et lapseke haige,teen teile pikad ja hellad paid,paranege ruttu siis saate õue,sest väljas ju praegu maru ilus!Liisake see rinna kadu on meil kõigil tahama me või ei sellega kaasneb ka see,kuid me muutume ikkagi aina kaunimaks ja enese kindlamaks ja praeguse valiku juures annab ka seda veits kohendada!Aretha usun et puhkad end ilusti välja ja ei mõtle kaalule,tühja kah praegu sellest kaalust naudi elu ja tõesti puhka kullake sa oled seda väärt!Aivi sul siis ka pidu tulemas ja kindlasti teed omale reedeks ilusa kingituse,ka sina luba sellel päeval kaaluvaba päev omale muidu läheb asi ju nüriks,nii et peatset pidu!Katre kullapai loodan et juulis vähemalt saad hinge tõmmata ja ehk annab ka tervis siis natuke paranemise lootustselle jubeda tambiga sa ei saagi endale üldse mõelda.Tean küll mis tähendab võidelda kahel rindel,rohud ja kaal,mulle ju andsid nad 25kg lisa ilma et oleksin üle söönud.Loodan väga et paraned ja kõik läheb hästi!Nii mu linnupojad,täna tuleb ilus ilm nii et kes saab õue nautima!Oi Memm minu koer käib suures vannis kui üle kuumeneb istub ja vaatab usun et su kutsa pakub sulle ka palju rõõmu!KALLID TEILE!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 01. June 2011, kl 08.17

Tere hommikust,

Karmee- Lapsele palju paisid ja kiiret paranemist… Kindlasti on piin hetkel toas passida…

Liisa- No muidugi paneme kõik koos edasi… Koos on kergem ja kuna me oleme siis tiimina koos siis ühtsus loeb ka palju… Ja tundub, et reedel on sul siis mõnus pidu tulemas… Mul ka nende rinnahoidjatega väikene mure… Ikka kaob rasv ja kaal sealt, kus sa seda ei soovi… Ja kannikatelt nig kintsudelt läheb kõige viimasena… Oi naised, me ei ole vist kunagi millegiga rahul grinning smiley Aga see meid nii eriliseks teebki grinning smiley

Aretha- Nii tore kuulda, et nüüd juba hoopis teine tunne olla ja meel rõõmus… Alati ei peagi kõike jõudma ja suutma teha… Tuleb vahest rihm maha lasta ja lihsalt olla… Et ei mõtle kaalule ja kaloritele… Ja eks see pulmaaastapäev süstis sinuses meeldivat energiat ja andis motivatsiooni juurde… Ole kallis ja tubli grinning smiley

Aivi- Kõlab täitsa mõnusalt “koogimäed ja kringlimered” ja tore, et sünnipäeva nautisid… Elu ju ongi selleks, et elada ja nautida… Küll neid kaloreid jõuab ka homsest edasi lugeda smiling smiley Kuidas sul õhtul külaliste vastu võtmine edenes? Ja söömine? Kas lahjemalt või ikka mehisselt ja rammusalt smiling smiley
Loodan, et reedeks suurt põntsu ei pannud…

Katre- Tore, et ikka meiega oled… Ja päris kihvt saavutus, et ilma märkimiseta oled suutnud oma kaalu ikka 61kg peal hoida… Pead hakkama seda veel meilegi õpetama grinning smiley Rõõm kuulda, et saad nendest 24h vahetustest lahti ja saad nüüd rohkem aega endale pühendada… Ja palju-palju tervist ning jõudu sulle ka… Meie seas on sul ikka koht olemas… Päikest…

Memm- Hea, et sa ikka üritad vett juua… See näitab sinu kindlat meelt ja tahet… Kui veel söömise ka saaksid regulaaresks ning küll siis kõht ka korda saab…
Tore, et sa rokit “suurde vanni” veel ei lasknud… Las vesi soojeneb siis on vähe kindlam tõesti… Ta ju veel pisike smiling smiley Ole tugev …

Karuke- Oi, kuidas ma loodan, et seekord need rohud nii sulle ei mõju… Aga, kui mõjuvadki siis ei ole hullu… sest oled õppinud ju tervislikke eluviise ja seega tervis tänab sind ikkagi smiling smiley Aga boonuseks oleks muidugi kas langus või isegi pisike miinus…
Aga naudi ilma ja vajadusel võid trenni ja muru niitmise jälle ühendada… Palju kallistusi ka sulle…


Kui ma samas tempos reedeni jätkan kaalu langetamist siis on see 50-te klubi mul reedeks käes… Nii naljaks, et see number on mulle nii maagiline ja huvitav… Aga tänan kõiki, kes mind toetavad ja te annate mulle nii palju rõõmu ning energiat… Naljakas, et osad meist haiged siis ja siis mina oma 50-ste klubiga…
Muidugi ma tänan kedagi/midagi, et ma hetkel terve aga ma ei tea kunagi, et mis nurga taga võib mingi haigus meid varitseda (ptüi-ptüi-ptüi sülitasin jälle 3x)…
Sest suguvõsas on mul igasugusid haigusi olnud ja seega ka minul soodumus neile suur… N: kilpnääre, vähk, diabeet jne. Aga elu ei saa elada mõttega, et järsku minuga juhtub ka…
Palju tervisi teile kõigile ja palju positiivseid mõtteid… Ning mõnusaid emotsioone…

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: Kaisa01
Kuupäev: 01. June 2011, kl 12.05

Terekest teile. Tundub, et mul jääb see soovkaal kaugemasse tulevikku, sest eile mul operatsioon oli kõhule ja seedimine nüüd täiesti sassis. Kui mul keiser oli, siis samamoodi võttis kuu aega aega, et seedimine joonele tagasi saada.
Praegu taastun sellest opist ja narkoosist (päris naljakas oli, arvasin et mulle ikka see asi ei mõjusmiling smiley) ning kaalulangetamise jätan teisele kohale.
Täidan muidugi ilusti oma kaloritabelit edasi, aga tundub et minu organismile suht ükskõik praegused kaloriarvestused ja trennist võin ainult unistada. Tööle kõndisin ka täna tigusammulsmiling smiley

Teile kõigile aga edukat kaalulangetamist, tabelit vaadates olete kõik nii tublid olnud, lausa lust vaadatasmiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 02. June 2011, kl 05.09

Tsau mu kallikesed!Kaisa ole pai ja võta praegu vabamalt enne ikka tervis ja siis kõik muu!Londiste kullake ma kohe näen seda ilmet reedel kui sa tõesti näed juba väga kindlalt et käes,ära otsi enam.Ära kohe mõtlegi nende haiguste peale nii tõmbad häda omale kaela!Minul kõik ok,isegi kaal langeb,tööd tuleb küll teha rohkem aga teen mõistuse piires.Kui saaks sellest väsimusest lahti aga ma kütaks nii et sahin järgi.Küll on hea et saan kõik hingelt ära sest ei taha ka meest ja lapsi sellega koormata,ega ma teid ei taha ka kuritarvitada ja kõik hädad siis tuua aga ikkagi on hea et saan kuskil päris vabalt suhelda,üksi vajuks masendusse kuigi olen võitleja tüüp.Aga aitab nüüd tõesti kaeblemisest ja eluga edasi!!!!Ootan juba homsest et saaks teada mis teil toimub ja enda saavutusi ka fikseerida,see reede on tõesti kujunenud mingiks tähtpäevaks,isegi kui on pluss tahaks ikka kirja panna ja must valgel näha.Ilmad on lõpuks super,kuigi minu jaoks 29 on palju kui just vee ääres pole.Kallid kaunist suve ja ilusaid nr. homseks.Palju,palju kallisid!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 02. June 2011, kl 05.58

Hommikut,Kaisa kiiret paranemistsmiling smileyNiii mu kaalsad smiley,pidu läks hästi ja ägisen veel praegu söödud kookidest ja ka igasugustest jookidestgrinning smiley Eile käisin massaasis,mis kingiti mulle-super kink ja ma logisen igaltpoolt,sest koguaeg oleksin tahtnud karjuda -nii valus oli,aga täna jälle ja seda ka et hommikul on tunne küll hea,õhtul nii hea ei olnudgrinning smiley..Aga see homne kaalumine,ma isegi pole käinud praegu kaalul,täna olen tublim ,loodame parimat.Aga varsti duell läbi küll on kahju ja ma suvel Tartu,näis palju siia jõüuan,aga mind võib faces sõbraks pannagrinning smiley Aivi otsingusse ja seal ma olen valge kott õlalgrinning smiley Kes soovib,siis hea ikka sidet pidada kunagistkiwinking smiley Ilusat päikselist päevawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 02. June 2011, kl 06.15

Aivi kullake aga miks sa meie juurest ära lähed,me ju läheme edasi,kui vaja käi vahepeal ära aga tule tagasi mul näiteks terve aasta veel ees.Mulle lapsed tegid msn. ehk olen ajast maas aga nii saan nendega suhelda ja kui keegi tahab siis minuga saab sealt sidet hoida.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 02. June 2011, kl 08.11

Hommikust,

Aga täna hommikul särasin siis tõesti rõõmust…
Olen jälle 59.9 ja see on läinud väga ilusti päev-päevalt, mitte pauhti, nagu eelmine nädala alguse number smiling smiley
Homme vaja see number veel reedega fikseerida ja olengi amatlik 50-ste klubi liige…
Ääretul tore koht, kuhu jõudsin grinning smiley
Aga nüüd ei saa loorebritele puhkama jääda vaid ikka edasi oma helesiniste unistuste poole, nagu Aretha unistuste kaalu nimetab grinning smiley
Loodan, et kaal ikka langeb ilusti ja jõudsalt ning ei hakka jälle trikitama smiling smiley


Kaisa- Oi kiiret paranemist sulle, miks sulle siis operatsioon tehti? Ma arvan, et kõik inimesed mõtlevad, et neile see narkoos ja tuimestus ei mõju… Mina olen tuimestuse kohta sama väitnud grinning smiley
Muidugi on tervis tähtsam aga loodan, et jätkad ikka tervislikul rajal edasi ja vanade harjumuste juurde tagasi ei pöördu…
Ja kas käid meiega ikka edasi?
Palju tervist ja jõudu ning jaksu sulle smiling smiley

Karuke- Ei ma ei mõtletegi neile haigustekle aga mõttena mõnikord jõuavad jälle minu teadvusesse… Sellepärast ma tahangu olla õiges kaalus, tervislikkude eluviisidega ja sportlik… Siis olen endas kõik andnud, et terve püsida…
Ja muidugi kurda meile, sest meie kuulame sind ja oleme koos siin nii heas, kui halvas…
Mul on ka see reede nagu minu pidupäev- mida alati ootan ja samas ak ei oota, kui kõik ei ole nii ilus, kui ma tahtsin… Kuigi ma kaalun end igal hommikul siis reedene number on see kõige tähtsam grinning smiley

Aivi- Loodame, et see kaal eriti ei tõusnud peale suuri pidustusi… Aga, kui ka tõusis siis pole hullu… Sünnipäeval on kõik ju lubatud grinning smiley
Ja meil on küll pandud kuupäev 17.juuni aga jätkame peale seda sama rõõmsalt edasi… Sest kamp on meil väga tore ja nii on hea kaalu langetada… See kuupäev oli mõeldud esimeste unistuste/eesmärkide täitmiseks…
Ja, kui ikka tahad jätkata siis meiega saad seda väga rõõmsalt teha grinning smiley
Ja minu kasutamise õigus on ka kuni märtsini, sest, kui mul kaal käes siis pean õppima seda ka säilitama… See saab juba veel raskem pähkel olema, kui langetamine…

Kuidas teistel enne homset reedet tunne on? Kas tugev ja julge?
Olge kallid ja tublid ning joogi ikka ilusti vett

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 02. June 2011, kl 09.20

Tsauki! Mina vist eile panin oma homsele kaalule suure põntsu! Tundub, et kui tahan, et kaal langeks, siis pean õhtusöögiks ainult porgandeid närima. Ma muidugi võin seda teha, aga nii nõme kui mõnel õhtul siis lubad endale midagi ja see kohe järgmisel päeval kaalunumbril kajastub sad smiley

Igatahes. Grillisime eile sõpradega. Mul oli ilusti varuks 55% kaloreid. Sõin väga korralikult - kaks väikest tükki kana, natuke kartulit ja siis peamiselt kurki-tomatit ja ka mõne seene smiling smiley Siiamaani kõik väga ilus. Aga no naine, su nimi on nõrkus. Ostsin omale ühe väikese siidri ja kui see joodud oli siis jõin ikka ühe 0,5l ka veel otsa. Täiesti mõttetu! No mis ma siis nüüd sain sellest - umb 400 tühja kalorit.

Täna söön väga korralikult ja õhtul teen kõnnitiiru ka ja ehk veel aitab homseks midagi päästa!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 02. June 2011, kl 09.37

Liisa, kui sa õhtul suht hilja sõid ja liiter siidrit ka veel jõid siis on see kõik sul veel sees ja ei ole jõudnud väljuda... Vaatame, et mis homne päev teeb ja toob grinning smiley
Mul on ka nii ja ka teistel, et kui õhtul hilja sööd ja jood palju siis hommikul kajastub see kohe ka kaalul...
Aga see ei ole reaalne number ja tuleb oodata päev-kaks... Ning ei tohi alla anda...
Ning, kui üle läksid kaloritega siis tee täna väheke lahjem päev ning oledki juba oma patustamise tasa teinud smiling smiley
Aga ära muretse, see ei too kunagi midagi head... Ole positiivne ning rõõmus ja järjepidev... Siis tulevad ka ilusad tulemused...

Ole tubli

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 02. June 2011, kl 15.49

OOO ,et läheb siis tabel edasi juulikuu tüdrukutegawinking smiley..siis ma ei lähe kuhugile,see selstskond super siin,siis olen teiega,mina mõtlesin,et varsti kõik sad smiley aga edasi tahaks minna küll,sest mul pole midagi suurt langenudsad smiley süüdi ikka see va nõrk iseloom,vaatab siis mis homne kaal kas puruneb lausa äkkigrinning smiley Olge mõnusadwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 03. June 2011, kl 04.57

Hommikustsad smiley

Nii nüüd siis on minu nädala tulemus käes,pole õigel ajal söönud,vett olen vähe joonud
selliseid joomata päevi tuleb järgmine nädal veel,kus vett tarbin vähe ,selle pärast,et pole võimalik wc käija
meestel ikka hea-ükskõik ,kus nukka taga saavad oma pissimise ära teha

kuid minu tänane kaal 84,9-olen nii õnnetu,et nutt tuleb pealesad smileysad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 03. June 2011, kl 05.43

Hommikut,memm ära kurvasta,küll ta kunagi minema hakkab see kaal.Omal mul ka masendav 74,800-ei oska midagi öelda kui koogi ja joogimered oma töö teinud,aga tulemas ka juulitüdrukud onju ,siis v ikka kunagist hakkab miskit siin liikuma ka,meie suuremad kaalu langetajad kuidas teil tagasilöökidega alguses oli?Olgu pean jooksma nüüd,olge lahedadwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 03. June 2011, kl 06.43

Tere hommikust kallid!Kuna kiitustan arstile siis panen ainult oma nr.73,9,hiljem tulen kohe siia et aru anda,mis ja kuidas.!praegu kalli,kalli!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 03. June 2011, kl 07.53

Hommikust.
Mina sain oma kaalunumbriks 68,6kg. See nädal olin ikka tubli ning kaal kohe rõõmustas mind oma näidugasmiling smiley
Lapsel õnneks palavik läinud - oli täpselt 3 päeva.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: Kaisa01
Kuupäev: 03. June 2011, kl 08.33

Hommikust!

Minu kaalunumber on jätkuvalt 68.6. Kuigi peale oppi tõusis korraks, aga nüüd paari päevaga on vaikselt jälle langenud eelmise reede tasemele. Hea seegismiling smiley
Trenni mõtteks saan ainult väikest maad tasapisi kõndida ning seetõttu on vist ainevahetus oluliselt aeglasemaks jäänud. Aga tervis eelkõige. Olen rahul ja see kõige tähtsamsmiling smiley Vähemalt pole seda suurt punast miinust minupoolt tabelis, seda nii õudne vaadatasmiling smiley kuigi see ainult number.

Kõige tähtsam on elada hea enesetunde järgi, mitte numbrite järgismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: Kaisa01
Kuupäev: 03. June 2011, kl 08.34

68,5 ikka kaalunumber.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 03. June 2011, kl 08.51

Tundub, et pole siin kellegi midagi rõõmustavat - mul 69,7.

A no raudselt jätkame ja enne alla ei anna kui kõigil ideaalkaalud käes smiling smiley
Suvi saab ilmselt suur väljakutse olema, eriti kui veel puhkus ka tuleb. Aga mis iganes saab, tagasi neid kaotatud kilosid lasta ei tohi!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 03. June 2011, kl 08.58

Hihii,

minul siis ongi ametlik teada, et olen 50-st klubis ja kaal jätkuvalt 59.9kg... Oi see on lahe koht kuhu jõuda...
Aga jah, nüüd siis läheb raskeks… Terve nädalavahetus on meil plaanis sünnipäevad ja ma küpsetan üllatuseks muffineid ning ka toorjuutukooki katsetan teha (esimest korda)… Ja kuigi ma teen asju retsepti järgi siis mul kummalik komme, et usaldan ainult oma maitset ja seega pean ka maitsma nii tainast, kui kreemi jne. Aga olen sellegi juba menüüsse planeerinud… Ja terve järgmine nädalavahetus on mul täpselt samad küpsetamised, sest siis ka mitu sünnipäeva grinning smiley
Ja nagu Aretha mulle kunagi kirjutas siis ühe paki toorjuustu asemel panen maitsestamata kohupiima … Ja kõrvale toormoos maasikatest… Oi, kuidas tahaks juba seda maitsta…
Kuna mul väikene nohu ja kurk ka valus siis otsustasin täna trenni ära jätta, ei ole vaja ju nädalavahetuseks haigeks jääda …
Ja kui mul järgmisel reedel miinust ei tule siis palun kergemat karistust… Kuigi ma teen endat ikka kõik aga tundub jälle selline kummaline nädal…


Memm-
Pool kilo juures teeks mind ka väga õnnetuks… Aga vähemalt sa ted ise, et miks sul kaal juures on… Kõige taga on sul vesi ehk pigem selle puudumine… Lodan, et saad selle veega kõik korda ja leiad järgmiseks nädalaks mingi võimaluse vee joomiseks… Palju kallistusi sulle…

Aivi-
No sinu kilose tõusu taga on kindlasti see sünnipäeva trall ja koogimeri smiling smiley Aga oled järgmisel nädalal kindlasti topelt tubli…
Minul pole veel ühtegi + nädalat olnud ja seega ei ole ka tagasilööke mul, millest kirjutada… Aga siiani kardan, et millalgi peab ju mõni tagasilöök tulema… Aga loodan ikka parimat grinning smiley

Karuke-
sul on ju vaimustavad -1,3kg… Müts maha sinu ees… Ei saa aru, et kuidas sul see võimalik on… Aga mul on südamest hea meel, et see sul võimalik on… Sul on rohud peal ja kaal langeb… Sügav kummardus… Loodame, et saad arstilt ainult häid uudiseid… Ootan huviga…

Karmee-
Terve kilo oled kaotanud… Braaavo, nii tore uudis, et sul kõik hästi läheb… Ja kuna sa nüüd nägid, et kui oled tubli siis kaal langeb ilusti siis soovin sulle ka edaspidiseks ilusaid nädalaid grinning smiley
Nii tore, et laps sul ka terve… Kõik sul nii positiivne…

Kaisa-
Väga vaimustav uudis… Endal opp seljataga ja ikka liigud ja pusid edasi… Sügav kummardus ka sinu ees… Eesti naised on ikka nii sitked ja tublid kõik…
Loodan, et suudad ka järgmine nädal meid oma kaaluga üllatada… Aga tervis eelkõige ikka ja siis kaal…
Ja see on tähtis, et sa ise rahul oled… siis on palju kergem kaalu hoida ning langetada…

Liisa-
-200g on ju kena tulemus ja ta vähemalt langeb sul… Ole positiivne ja tote, et sa ka ikka meiega edasi tuled langetama…
Ja suvi saab raske olema tõesti… Nii palju üritusi, sünnipäevasid, grillimisi ja muidu istumisi… Ja nüüd on minul just kihk ainult küpsetada… Aga ma ka ei saa lasta oma kilosid tagasi… Eiti, kui ma nii napilt 50-ste klubisse olen saanud…
Ole ikka tubli edasi…

Loodan, et kõigil tuleb supper ilus ja kena päev

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 04. June 2011, kl 06.12

Hommikut,peab täna ka tööle minema ja kujutage pilti õhtul jälle pidutongue sticking out smiley Järgmisest nädalast peab maitea mida tegema-veepäevigrinning smiley..Olge mõnusad,tuleb soe,ilus ilmwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 04. June 2011, kl 07.54

Tere hommikust,
Minul ikka mingi tõbi küljes smiling smiley Otseselt nohu ei ole aga nagu on ka ning kurk ikka natukene kibe... Mulle meeldib suvi ja auto kliimaseade... Igal aastal jään kõige soojemate ilmadega haigeks smiling smiley

Aivi- No ma oskan soovitada sulle ainult jõudu ja vastupidavust grinning smiley Päris karm ikka on käia ühelt sünnipäevalt/peolt - teisele peole... Mul oli eile pidu ja täna peame ema sünnipäeva ka veel...

Tegin emale toorjuustukoogi pisikeste mööndustega... Oi see lõhnab hästi ja välja näeb ka supper ilusake... Täna ostan veel värskeid maasikaid ja siis lahti lõigates saavad kõik tükikese kooki ja maasikaid... Ma juba tunnen praegu, et sellest saab mu "firmakas" grinning smiley Ja kui see õnnestub hästi siis jagan retsepti ka teiega...
Ja mulle meeldib väga ka muffineid teha...
Vb on teil mingi mõnus muffini retsept (v.a rabarbaritega)... Ma ei ole kõige suurem rabarberi sõber...

Loodan, et teil tuleb kõigil väga ilus ja mahe päev

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 05. June 2011, kl 10.37

Terekest,oh seda rasket ööd ja hommikutgrinning smiley..Kuidas teil jäätisega lood,mul täna aind värska vesi ja jäätis .nii palav ja paha ka olla,siis muud eitahagigrinning smiley Homsest lubasin korralikuks hakata st ei magusale ja söögile üldse,et rohkem tuleb suud kinni hoida kui lahtigrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 05. June 2011, kl 11.55

Tervistus,

Täna tegin juba raske trenni, koristasin ja nüüd jõudsin alles hommikust sööma... Eile sai ema sünnipäeval käidud ja sõin 2-kooki (üks oma tehtud ja teine poest ostetud), siis salatit ja maasikaid ja ka kaks rummi-colaga grinning smiley Ja tänased kalorid on nii arvestatud, et jääb puudu see osa, mis eile üle läks smiling smiley
Kaalu rindel on mul seis ikka sama, seisab smiling smiley Aga küll reedeks jälle miinus tuleb...

Aivi- mina pole vist see suvi/kevad ühtegi jäätist söönud... Ei ole isegi isu olnud... Aga vett joon ikka hoolega, sellega pole mul kunagi muret olnud... Õnneks grinning smiley
Ja loodan ka, et suudad homsest tubli olla siis on reedel midagi ilusat oodata...


Loodan, et kõigi teistega on ka ikka kõik korras ja annate endast ikka märku smiling smiley

Olega kallid ja päikest teile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 05. June 2011, kl 15.56

Tere mu kallid! Mina ka tagasi Pärnust, sain päikest ja tantsida ja veinigi joodud, samuti rannas jäätist söödud ja kõik mõnusad asjadsmiling smiley Nii hea ja puhanud tunne on.
Aga kaalu kohta ei tea kahjuks midagi öelda. Mul oli vahepeal siin niisugune kummaline asi, et lapsel hakkas kõrv valutama ja käisime arstil, ja arst tahtis last kaaluda, et rohu kogust määrata. Mina ütlesin, et ma just kodus kaalusin teda, aga laps tahtis ise - et seal selline vägev suur profikaal - ja see näitas täpselt 2 kg vähem kui meil kodus hommikul oli näidanud. Siis teine laps tahtis ka ja temaga sama lugu! ma ise ei hakanud küll kaaluma, sest oli õhtu ja pole ju mõtte võrrelda hommikul tühja kõhu ja riieteta kaalumist õhtul koos teksadega...Aga arst väitis, et nende kaal on just taadeldud, ja 100% õige. Et see paneb mind mõtlema, et äkki mul oleks aeg natuke selle kaalu teemaga vahet pidada, sest kui see tema kaal õige on, siis järelikult ma olen juba ikka päris peenike, kuigi ma ise küll tahaks nagu veel alla võtta. Ma mõnikord tunnen, et see kalorite arvutamine kipub mul juba elu häirima ja sundmõtteks muutuma - nagu veidi haiglane tähelepanu koguaeg söömisel ja kogustel. Lõppkokkuvõttes olen ikkagi praegu juba seal piiril, kust enam eriti allapoole liikuda ei tohiks ja seega ma teen otsuse mõneks ajaks kaalualandamine ära unustada. Aga juhul kui mu uued püksid enam jalga ei lähe, siis olen siin kärmelt tagasi, selles võite kindlad olla! Eks tulen ikka vaatma ja kaasa elama teie saavutustele smiling smiley
Kõigile ilusat suve ja edu eesmärkide saavutamisel! Nautige elu, kallistan teid kõvasti ja südamest ja tänan väga selle inimliku toetuse, soojuse ja armastuse eest, mida olen teilt saanud!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 05. June 2011, kl 16.39

Issake Aretha,
Mul on hetkel nii vastakad tunded...
Mul on sinu pärast nii hea meel, et oled oma eesmärgid saavutanud ja samas olen ma väga kurb, et sa enam meiega nii tihedasti ei ole…
Aga rõõmu on ikka palju-palju rohkem…
Nii meeldiv kuulda, et keegi meist on juba eesmärgi saavutanud ja seega ka meile suureks eeskujuks grinning smiley
Nii tore, et sulle pisike puhkus ja rutiinist eemal olek nii palju rõõmu tõi…

Aga meie juurde oled alati tagasi oodatud… Elust rõõmu tundmist ning päikest ja naeru… Ning palju kallistusi ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 06. June 2011, kl 08.13

Tere hommikust mu armsad!Sattusin otse haiglasse aga mangusin ennast välja ja nüüd pean kodus tubli olema ,sest muidu lähen pikaks ajaks taas haiglasse,Kõige hullem et täna tuli nutt peale kaal näitas 75 aga katsun ikka nii palju kui minu teha on teen endast kõik nii nagu peab.Jessas kui kahju et Aretha jätab meid mõneks ajaks tema vaimustavast seltkonnast ilma.Samas ka väga rõõmustan et oled saavutanud selle taseme kus saad elada mitte mõeldes et pean koguaeg toitu sisestama,kuid olen kindel et see toitumis harjumus aitab sind koguaeg ka ilma et peaks kaaluma ja mõõtma!Edu sulle kullake ja tule ikka meid vahest vaatama,paid ja suured kallid!Lugesin jah Londiste et ka teised kuskile kadunud,loodan et neil ikka kõik korras ja ei läinud nii si... kui minul.Londiste sa oled maru tubli ja mul pole vähimatki kahtlust et tuleb jälle ilus miinus,mul aga nüüd plaanis pidu ära teha nii sinu kui ka Aretha auks,natuke kosun ja reedel kui lapsed tulevad panen peo püsti!!!!!Aivi mul suhe jäätisega suht külm,kuid haruharva tuleb väikse Tommi isu siis söön küll ja isuga.Pean oma menüü nüüd kõvasti muutma sest muidu olen jälle alguses,sest need rohud hoiavad lisaks kõigile vett ka kinni,saab raske olema!!!!!Teile mu armsad aga ilusat päikselist päeva ja ka suured kallid!Olge terved ja rõõmsad!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 06. June 2011, kl 08.29

Hommikust,

Karuke- Mul oligi kartus, et sa oled haiglasse sattunud, sest sa ei olnud kirjutanud enam... Ära selle 75 pärast muretse, sest tervis on ikka kõige tähtsam... Aga jälgi ikka, et mida ja millal sa suhu pistad... Siis on sul vähemalt endal teadmine, et oled endast kõik teinud ja kõiges on süüdi lihtsalt sinu rohud... Ja kunagi hiljem, kui rohud on läbi siis on sul palju lihtsam edasi minna...
Minu jaoks pidu pole ikka vaja…
Minul kaal jälle paarsada grammi suurem, kui reedel aga ümbermõõt on vähenenud... See on muidugi tore küll aga kaal võiks ka järgi tulla... Sest päris nadi on, et ma ikka nagu ei ole 50-ste klubis…
Eks see lõpp ongi mulle raske, sest keha on juba nii palju andnud ja hetkel mingi mõtlemise faas tal vist käsil... Aga pole hullu, küll ma sellest seisakust üle saan... Ma vähemalt loodan seda...

Aga mina jään ikka veel pikaks ajaks siia teiega, sest kaal mul janditab minuga ning pärast tuleb veel säilitamise faas ka läbi teha…

Loodan Mõmmik, et oled ikka positiivne ja tore, sest siis on haigusega kohe palju kergem võidelda ja vb taandub siis ta kiiremini…
Minu poolt sulle palju-palju kallistusi grinning smiley

Aga minul ikka nohu ja kurku kriibib ka midagi... see on see, kui satud iga aasta soojade ilmadega auto kliimaseadmest vaimustusse smiling smiley Loll pea on kerele nuhtluseks....


Karmee- Kas me selle nädala tabelikese ka saaksime?

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 06. June 2011, kl 09.17

Aitäh sulle Londiste mu vapper sõbrake,parane ka ruttu,mina kuritarvitan ka seda kliimaseadet aga ta ju nii mõnna kui on palav!Loodan väga et sa meiega püsid ka kauem olete ju meie alus talad ja eeskujud.Sul ju kaal nii väike juba et ega kehal suurt ära anda enam polegi see tõttu ka pikemad seisakud,kuid tean et oled ju nii sihikindel ega sa jonni ei jäta,selles sulle palju jõudu ja jaksu!Minul aga pea püsti ja edasi,tean et saan hakkama!Tahaks väga teada mis me teised tüdrukud teevad?Sain su kallid kätte ja saadan vastu ka!Ilusat päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 06. June 2011, kl 10.50

Tere kaasvõitlejad.
Meil seekord tabel veidi hõredam, 2 näitu puudu ja aretha võtab aja maha, aga samas on ta ka oma eesmärgi saavutanud - palju õnne. Meil siis kokku kaotatud olemasolevate andmete põhjal 29 kg - päris hea kogus või mis?

Tabel siis järgmine:



Järgmine kaalumine 10.06.

Edukat uut nädalat kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 06. June 2011, kl 11.03

Minu nädalavahetus möödus pidutsedes, nii et kaal näitas juba mulle koledaid numbreid. Nüüd reedeni aega viga parandada ja ehk siiski ka miinuse välja meelitada.
Ei tea, mis päev täna on, aga netti pole, sai arvuti siis mobiiliga ühendatud, et tabeli saaks üles riputada. Kurb, et mõned näidud puudu, loodan, et eemalolijatel kõik korras ja eesmärgid lähemale nihkuvad. Samas ilm suurepärane, kes ikka arvutis tahab olla. Isegi ei vaata arvuti poole nii tihti enam.

Enamuse soovil jätkame tabelit seni, kuni eesmärgid kõigil saavutatud, nii saame üksteist toetada ja tagant utsitada. Mina arvan, et teieta oleksin juba alla andnud, aga nüüd sooviks juba oma eesmärki muuta 64 kg - see number on mind juba ammu kummitanud, eks selle pean ma ka saavutama, teie abiga on see vast käkitegusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.