Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 27
Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 21. June 2013, kl 13.11

Käimas on tublide kaalulangetajate vinks-vonks naiste duell.
Osalejad on: annn, Lynuza, ingeri, lauriine, kpalandi, Kalka, ilushing, pirle, pisipaha, mrjk, Näitsik.

Numbrid on meil erinevad, kuid eesmärk sama- kaalust alla võtta! Oleme siis vinged ja näitame milleks me suutelised oleme grinning smiley

Reedeti on kaalumine ning igaüks märgib oma kaalu tabelisse ise.

Tabeli leiame siit: VINKS-VONKS tabel

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 21. June 2013, kl 17.19

Väga ilus tabel, nii rõõmus ja värviline. tuju teeb kohe heaks smiling smiley

Mis siis ikka, hakkame pihta! smiling smiley

Jõudu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ingeri
Kuupäev: 21. June 2013, kl 17.48

Tore , et meid juurde on tulnud. Hulgakesi koos lõbusam.Tänasest puhkusel , küll on mõnus tunne.
Ilusat suve ja vahvat jaani.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: nautleja
Kuupäev: 22. June 2013, kl 08.50

Tere!
Lisasin veel ühe värvilise triibu tabelisse. Pikkust on mul 1.62 ja kaalu 72.2. Maha olen võtnud juba pea 18kg, seega minu kaal kilode kaupa nädalas tõenäoliselt ei langesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 22. June 2013, kl 10.43

Mulle meeldib lobiseda, väike ettepanek, et kes viitsivad võiksid endast natuke kirjutada.

Lynuza ja ingeriga olen juba natuke tuttav, aga teistest ei tea midagi(Lynuza ja ingeri võiks muidugi ka uuesti kirjutada, siis saaksid uued ka teist rohkem teada)

muidu jagame siin oma kaalu ja pikkust, aga rohkem ei tea inimestest midagi smiling smiley

alustan siis endast:
Olen 31a, 2 last, peale teise lapse sündi läks kaal kõrgustesse, minu jaoks, tipp oli 70-71kg, siis mõtlesin, et nii enam ei saa, sest olin ju varem kaalunud 55-58kg.
Hakkasin netist abi otsima ja leidsin selle lehe, nüüd olen nov.2012 alates kaotanud u.7kg. see on küll läinud väga aeglaselt, aga olen sellegagi rahul, sest pole suurt kaalu üles alla hüppamist. ja loodan, et ka nahk tõmbab tänu sellele paremini tagasi.
Toitumisest: kirjutan toitu üles(toidutares), kuigi ausalt on päevi kui ei viitsi enam, tüdimus. käin ka 3-4x nädalas jooksmas.

aa ja meie nimede taha tabelis on kirjutatud vanus, kes tahab võib ka kirjutada oma vanusesmiling smiley

ootan siis huviga ka teie väikseid lugusid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 22. June 2013, kl 19.55

Mulle meeldib rohkem kuulata kui rääkida aga samas, kui võimalus antakse siis lobiseks ka heameelegasmiling smiley Annn, palju õnne sünnipäevaks. Arvatavasti see kunagi novembrist juunini oli, eks? grinning smiley
Ma saan 24. juulil 24 aastaseks, mul on juba 9 kuune tütar ja noh mees on mul ka, kes vahepeal toetab mind ja vahepeal saab kurjaks, et ma jälle kooki või šokolaadi söön, kuigi ma ei tohiks.

Ausalt, ei mäletagi, millal kaalusin vähem kui 60kg. 15 aastasest saati olen oma kaaluga tegelenud, tundub, et pole päevagi möödunud, kui ma pole oma kaalu peale mõelnud. Õnneks peaks varsti saabuma see hetk, õigemini 6-7 kg pärast, mil peaksin oma kaaluga täiesti rahul olema.

Nautleja oled megatubli, et suutsid juba 18kg maha võtta, kas jagad meiega näpunäiteid?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Näitsik
Kuupäev: 22. June 2013, kl 23.51

Tere smiling smiley Kirjutan siis pisikese jutu endastki. Olen 28 ning 6 aastase poja ema. Kaal tõusis raseduse viimasel kolmel kuul umbes 10 kg kuu kohta. Nii et kui eelnevalt olin tugev sportlik vormis tüdruk, kaaluks 70 kg, siis sünnituseks olin juba 100 kg. Ja pärast seda tõusis veel kolme kuuga 15 kg. Arstid olid täiesti hämmingus, mis toimub. Panid mu haiglasse, uurisid, puurisid, aru ei saanud mis oli. 5 aastat üksi pusides sain kuidagi hakkama, sain kaalu 85 kg peale. Sügisel läksin õpetajana tööle. Ja jälle, viimase kuue kuuga 10 kg juures. Paar nädalat tagasi tundsin, et enam ei jaksa nii olla ja otsustasin uue ringiga miskit ette võtta. Niisiis siin ma olen.
Koolis õpetan keemiat ja füüsikat. Väga lõbus töö on smiling smiley Lapsed on uskumatult toredad ja leidlikud. Lisaks sellele naudin veel ujumist ja jalutamist. Kunagi jooksin poolmaratoni, nüüd enam liigse kaalu tõttu ei julge veel joosta, liigestest hakkab kahju. Kunagi jälle smiling smiley Viimasel ajal leiab mind ka rulluisurajalt kihutamast.
Järgmisel nädalal sõidan kaugele maale füüsikat õppima, kolmeks nädalaks. Ma ei tea, kuidas on seal treeningvõimalused, praeguses päevakavas on mingid basseini ja pitsa peod, õhtusöögipeod jne. Kardan, et see aeg seal saab keeruline olema.
Aga tiimi ei saa alt vedada, nii et tuleb tubli olla. Koos on ehk kergem smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: nautleja
Kuupäev: 23. June 2013, kl 00.28

Tere!
Mina olen suts üle neljakümne ja nelja lapse ema. Kaal hakkas tõusma peale neljandat last. Vahepeal küll vingerdasin kaalu väiksemaks, aga siis tuli robinal kõik kaotatu lisakilodega tagasi. Nüüd olengi kõige pikemalt ilusasti joone peal olnud.
Minu jaoks pidi kaalu langetamiseks enda jaoks see krõks ära käima, et nüüd saan ja suudan. Ilma selle krõksuta oli ainult mõte, et peaks ... ja nii igal esmaspäevalsmiling smiley
Alguses vaatasin lihtsalt, et päevaseid kaloreid ei ületaks ja paar korda nädalas trenni (vesiaeroobika ja kepikõnd) jõuaks. Aga kui mu poeg selle toitumisega (http://www.organismidiagnostika.ee/vahe-susivesikuid-palju-rasva/ ) üsna uhkesti kaalu oli kaotanud, siis vaatamata esialgsele skepsisele hakkasin ka seda proovima. Tõsi, mitte nii kindlameelselt kui tema. Mina joon ikka mitu lattet suhkruga päevas ja kui on sünnipäev või pidu, siis söön kooki ka. Mida ma tõseti pole enam söönud, on sai, makaron, riis. Teadlikult olen rasvasid ja valke sisse ajanud ja nii uskumatu kui see ka pole, kaal langeb. Pidevalt. Isegi siis, kui olen täiesti kindel, et nüüd sel nädalal olen nii palju pattu teinud, nüüd on raudselt kilo juures, siis kaalumisel selgub, et ikka miinussmiling smiley Ja nälginud pole mitte üks minut. Näis, kuidas jaanid üle elansmiling smiley Maasika-vahukooretort on kapis homset juba ootamassmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: mrjk
Kuupäev: 23. June 2013, kl 10.24

Mina olen 29-aastane ja kahe poisi ema (5-ja 1-aastane). Tugeva kondiga olen koguaeg olnud aga ülekilod hakkasid tekkima puberteedieast...ja nii need koguaeg on kogunenud. Olen aegajalt ka dieete pidanud ja kaalu üritanud langetada kuid pole suutnud oma tulemuste juurde pidama jääda. Umbes kaks kuud ja 8 kg, siis on kadunud motivatsioon ja tekkinud söömishood. Praeguseks olen kaaluabiga kaotanud 10,5 kg ja motivatsioon veel alles smiling smiley...loodan, et see nii ka jääb.
Minu kaalutõusu saabki ilmselt panna ebakorrapärase söömise arvele, sest selline tugitoolisportlane pole kunagi olnud...juba kooliajast oli lemmik tund kehaline kasvatus (käisin erinevatel võistlustel), keskkooli lõpuks kasvas sealt välja armastus võrkpalli vastu ja sellega tegelen siiani, kaheksa aastat olen olnud spordiklubi liige ja seal ka aktiivselt käinud. Liikumisharrastuste hulka kuuluvad veel rattaga sõitmine, rulluisutamine, koeraga jalutamine.
Praegu vaatan isegi, et täiesti uskumatu...selline spordi nimekiri aga ülekaal on suur...aga nii ta on. Õhtused söömised, öö-ja päevatöö vaheldumine (olen haiglas õde), suured söögiportsjonid, kaks last jne.
Praegu tundub, et Kaaluabi keskkond mulle sobib ja duellitamine on ka vahva....ja mis peamine, enesetunne on hea! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 23. June 2013, kl 15.09

Aitäh teile jutukeste eest, neid on nii mõnus lugeda. Palju erinevaid inimesi smiling smiley

Lynuza, aitäh õnnesoovide eest, sünnipäev oli märtsis smiling smiley

Nautleja, päris huvitav toitumine, olen enne ka kuulnud sellest midagi, aga natuke kardan ikka seda rasva smiling smiley

Lisan veel enda kohta, et minu pisikesed beebid smiling smiley on 12a ja 2a-ne. Olen oma väikese beebiga kodune, enne töötasin lillepoes.

Ilusaid pühi teile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 25. June 2013, kl 21.05

Vahva seltskond, tõepoolest! Praegu on selline vaikus majas nagu kõik häbeneksid nurgas, sest jaanipäeval sai ühte või teist asja liiga palju söödud grinning smiley Pole hullu, mis iganes juurde tuleb saame kenasti jälle maha võetud.

Tänasest sain oma algkaalu peale tagasi- 61.8kg, mis tähendab seda, et minult on kindlasti kaalukadu oodata see nädalwinking smiley Olen positiivselt meelestatud, olge teie ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 26. June 2013, kl 12.36

Tubli Lynuza! mul on sinu üle väga hea meel smiling smiley kahjuks jah mina põen jaanipäeva, eilsest uuesti rajal tagasi.

Olge tublid ja ilusaid miinuseid reedeks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 28. June 2013, kl 08.02

Tere hommikust! Tuju on hea, leidsin oma mõõtude tabeli üles, mille hakkasin alates 04.12 pidama. Puusaümbermõõt -5,5cm päris hea smiling smiley ning uskumatu, et mu reied kõige jämedamas kohas olid 59cm ja nüüd on 55cm. Nii tore on neid numbreid näha.

Teie miinuseid ka vaadates on nii hea meel! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 28. June 2013, kl 16.32

Lynuza sinu järgi otsisin ka oma vanad nr-d välja smiling smiley kui kaal veel niipalju rõõmu ei tee siis nr-d täna tegid, kuna pole neid ammu vaadanud.

puus mis enne (nov.2012) oli 100cm on nüüd 93cm -7cm on päris hea

kõht, naba kohalt oli 88cm, nüüd 77cm, -10cm olen ka rõõmus

kintsud enne 56cm, nüüd 54cm, -2cm smiling smiley

ainuke asi mis kurvaks teeb, rind on kahanenud 93cm - 88cm peale sad smiley

Loodan homme olla jaanipäeva eelses kaalus tagasi.

Uurisin vahepeal ka seda Nautleja toitumist, olin juba kindel, et proovin, aga siis sattusin Perekooli vestlust lugema ja seal mõnel kukkusid juuksed peast ja mõni oksendas, osadel peavalud, ning siis hakkasin jälle kartma.
Proovin ikka kõike süüa, aga mõõdukalt, kuulan oma keha smiling smiley
Sai talle ei meeldi, sellest olen aru saanud ja sea-loomaliha ka, kui neid söön on ikka väga raske olla.

Kui teil rannas peesitamisest aega üle jääb, siis ootan ka teilt nõnda rida juttu, kuidas läinud on? smiling smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: mrjk
Kuupäev: 28. June 2013, kl 23.38

Oh neid Jaane...smiling smiley Kehakaalule mõjusid küll laasavalt. Olen nüüd nädal aega maal olnud nö. puhkusel ja see on kogu söömise ja elukorralduse peapeale löönud. Ei, ärge saage valesti aru....maal puhata on hea, aga kaalu langetada, on kergem linnas, kus oma kindel elurütm ja rutiin. Proovin siis sel nädalal oma rütmi taasleida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Näitsik
Kuupäev: 29. June 2013, kl 00.05

Võtsin minagi täna mõõdulindi välja ja võrdlesin vanade numbritega, mis sügisel kirja said. Oijah. Näidud on ikka kõvasti suurenenud, eriti kõhu osa.
Minu Jaanid läksid aga seekord päris hästi smiling smiley Olen päris rahul.

Mrjk, maal on üks tore võimalus, saab väga hästi õues pidevalt liikuda. Seda linnakorter nii hästi ei võimalda smiling smiley Küll see maaelu veel oma head palet näitama hakkab...

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 29. June 2013, kl 13.24

Näitsik oled juba läinud füüsikat õppima? grinning smiley Olen mõni aasta tagasi välismaal võistlustel käinud, võõral maal on see plussiks, et sul on tegevust hästi palju. Igal pool vaja käia ja kõike näha ja söögi unustad üldse ära. Häbenesin endale igasuguseid rasvasemaid toite võtta või näiteks mitu kookgi tükki, sest ikka tuttavad uurisid ka (buffees), et "mis sa võtsid endale?"vms seepärast sõin väga tervislikult grinning smiley. Seega kasuta võimalust, et sel ikka reisil alla võtta smiling smiley
(5 päevaga kaotasin 2 kg)

Mõtlesin veel sellepeale, et vältida eelmise duelli probleemi, võiksime ühe reegli teha, et kui 3 nädalat ei sisestata oma kaalu siis kustutame duelli nimekirjast selle inimese maha. Kõlab tõesti väga karmilt aga tühi duelli tabel mõjub nukralt. Näitsik näiteks teatas ette, et arvatavasti pole võimalust end kaaluda, eks? Seega sinu ootame kenasti ära grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 29. June 2013, kl 16.31

Mina ei pruugi oma tulemust alati reede õhtuks kirja saada. Nagu näha, pole sest kirja saamisest ka mingit tolku. Sest muutus on 0. Aga ma olen tugev grinning smiley . Tegelikult tegin oma kolm päeva jutti kepikõnniga õlale liiga. Seega tuleb edaspidi ilma tokkideta liikuda või siis rattaga. Eile tegin umbes 25 km rattaringi. Kui täna veel viitsimist on, teen mingi ringi veel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 29. June 2013, kl 16.50

Kaalunumbril pole muutust näha, aga sentimeetririhm näitab vööõmbermõõdus 2cm muutust... Seega midagi ikkagi toimib.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 29. June 2013, kl 17.16

Olen ka nõus, et peale 3 nädalat kustutame ära. Selle aja jooksul peaks ikka niipalju aega olema, et öelda, lähen reisile vms.

Pisipaha, kui reedeks ei jõua pole ju midagi, kirjutad siis kui jõuad, kui sa kolm nädalat järjest üldse ei kirjuta midagi tabelisse, siis kustutame ära.
Trenni sa ju teed, järelikult on toitumises midagi valesti. Kas sa kirjutad toitu üles? Kui ei siis proovi kindlasti.
Kui viitsid vôid meile ka oma päeva menüü kirjutada.
Selleks me ju siin koos olemegi, et arutada ja üksteist toetada.
Vahepeal aitab ka kurtmine, hakkab kergem. Usun, et mees ei viitsi seda kaalu juttu enam kuulata, aga meie viitsime smiling smiley

Näitsik, tean kui raske maal on, mõtlen alati, et lähen teen maal tööd ja kaal langeb, aga siis tuleb peale tööd selline isu, et pistan kõik nahka mida näen smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 29. June 2013, kl 18.23

Pisipaha, leidsin, et kepikõnni harrastamine vale tehnikaga võibki õla-ja seljavalu põhjustada. Siit lugesin, äkki saad abi http://www.ohtuleht.ee/304535

Ma julgesin tuhnida sinu eelmistes postitustes ja vaatasin, et eelmises duellis eriti hästi ei läinud. Kas sa oled sellest ajast siiamaani kaaluga võidelnud? Tahaks sind aidata, sest peaaegu terve aasta võidelda oma kaaluga ja ilma tulemusteta on liialt karm sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 30. June 2013, kl 18.52

Ei ole võidelnud. Ma leppisin asjaga sel hetkel kui ta 98 peal seisma jäi eelmisel sügisel. Senini oli kerge paanika, et kaua võib. Nüüd on peale trenni alustamist kaks kilo juurde tulnud (enamus küsib, et kuhu sul see 100 kilo mahub, aga kusagile ta mahub), aga see pidi normaalne olema, kui pole jupp aega trenni teinud, siis lihas hakkab kasvama. Aga nagu ma ütlesin- vööõmbermõõt juba väheneb ja puus ka, seega... ikka veel suveks tugevaks. Mehele ma seda teemat ei kurda, aga töökaaslased olen võibolla ära tüüdanud. Kuigi nad alati ise alustavad seda teemat. Kui mina ütlen, et käisin kõndimas, siis tuleb järgmiseks lause, et ooo varsti pole sind olemaski winking smiley

Eelmise duelliga oli lõpuks see teema, et minu kaal läks katki (lapsed väitsid, et äkki issi hüppas kaalu peal). Nüüdki käin naabri juures korra nädalas kaalu vaatamas, selleks et teda siia kirja panna.

Uue kuu liikumiseesmärgid on paika pandud. Toitumisel eesmärke ei ole. Ikka tervislikult ja enam- vähem regulaarselt. Õnneks on puhkus ja saab ehk tööpingeid ka maha natukeseks.

Päikest cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 30. June 2013, kl 21.27

Pisipaha, tubli, et trenni teed! kui nüüd toitumise ka korda saad, siis ei ole muud kui kaal langeb smiling smiley

Toitumisest usun tead juba isegi, meil pole vaja targutada.

Kui viitsid võid endast kirjutada natuke, kui vana, palju lapsi ja kuna kaal kerkima hakkas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 01. July 2013, kl 23.35

Oi millist huvi on tekitanud minu tagasihoidlik isik smiling smiley

Olen 31.aastane ja mul on kaks last (poiss 6, tüdruk 4). Viimased paar aastat olen tegelenud kepikõnniga, aeg-ajalt ka rattasõiduga. Peale 2010 aasta mandlioppi kaotasin nädalaga 4 kilo ja sain kaaluks 78 kg. Siis käisin kuni suveni jala last lasteaeda viimas kokku umbes 7 km päevas ja kõik oli okei, aga suvel olin lastega kodus ja kuna nendega koos liikumine oli vaevaline ja mees oli tol suvel koguaeg tööl, siis kaal pisut tõusis. Hulluks läks asi siis kui hakkasin ülepäeva kepikõndimas käima (idee oli see, et kõnnin palju ja võtan mõned kilod alla ja siis hakkan jooksmas käima- kõik artiklid ju lubavad, et hakka aga liikuma ja kaal kukub). Enne seda olin 84 kg. Toitumist ei muutnud, aga tõenäoliselt muutusid toidukogused suuremaks. Viimases hädas kurtsin ka perearstile, kelle esimene küsimus oli palju sööd ja teine (minu jaoks tähtsam) mis pulsiga treenid? Sel hetkel ei teadnud ma neist pulsivärkidest midagi. Pärast seda ostsin pulsikella ja kaal mõnevõrra ka langes (äkki 96->93 või midagi sellist). Eelmisel sügisel lasin spordiarstil määrata ka need õiged piirid. Aga siis tuli peale talv ja peale pikka tööpäeva enam õue ei kipu. Märtsist alates olen uuesti aktiivselt sprotsi teinud. Esialgu youtube videode saatel ja maist alates üritan kõndimas käia üle päeva. Võimalusel tihedamalt. Õnneks on mul väga tore kaaslane, kes kõnnib lihtsalt kõndimise pärast. Sel kuul on tal kahjuks tegemist ja mina olen ise ka puhkusel ja tihti kodust eemal, aga ma võtsin oma käimispapud kaasa...
Täna nõudis laps, et aga sa ju pidid minema kõndima. Siis me läksime, tema rattaga ja mina jala. Endomondo ütles, et 5,22 km ajaga 51 min.

Eelnevast lähtuvalt ei olegi ma pannud kirja ühtegi numbrit, mida ma tahaks saavutada. Unistused on muidugi, aga... las nemad olla. Mina lihtsalt liigun.
PS! Sel nädalal saab kirja panna 100-st väiksema numbri cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: kylli112
Kuupäev: 02. July 2013, kl 21.11

Tere kõigile!

Teil tundub siin nii tore seltskond olevat, et sooviks ka ise teiega liituda, kui veel võimalik on smiling smiley
Kaal on mul juba aasta aega peaaegu sama koha peal seisnud, mõnikord paar kilo vähem, siis jälle paar kilo rohkem. Pikkust on mul 169 cm ja kaal on 67,4 kg.
Loodan, et võtate minu ka oma kampa grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 03. July 2013, kl 10.08

Minugi poolest võid liituda, kylli112!

Ma ikkagi tahaksin ära märkida selle, et ainult trenniga või liikumisega kaalust alla ju ei saa. Toitumine peab ka korras olema. Kui mina siin kaaluabis alustasin siis mõtlesin ka nii, et pean lihtsalt ennast liigutama rohkem ning samas söön seda mida alati (mitte rämpstoitu vms). Ma muutsin oma toitumist ikka päris kõvasti, näiteks vabatahtlikult kartulit enam ei söö asendasin selle ubadega siis leiva/saia/sepiku asemel söön wasa näkileiba ning peaaegu iga päev 2 keedumuna- kui on isu šokolaadi või koogi vms järgi siis tuleb võtta puuvili või tumešokolaad.
Paar kuud tagasi tegin kõvasti trenni ka ning tulemused mulle ei meeldinud lihas kasvas ja tekitas kaalu juurde, pluss puusaümbermõõt suurenes. Seega otsustasin, et treenima hakkan siis kui eesmärk käes ehk 55kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ingeri
Kuupäev: 03. July 2013, kl 12.15

Puhkus nii kiire aeg , et polegi jõudnud eriti siia.
Panen siis uutele liitujatele ka mõned read enda kohta kirja.
Olen 50 aastane ja mul on 2 täiskasvanud last.Peale selle on meil imevahva 2 aastane tüdrukutirtsust lapselaps.
Minu kilod hakkasid juurde tulema kui hakkasin istuvat tööd tegema, umbes 15 aastat tagasi.Suvel mõned kilod maha ja talve jooksul ikka kilo või paar veel lisaks juurde kuni kokku oli 75kg. Kui töö iseloom muutus siis hakkasid ka kilod tasa vähenema. ja toitumist sai ka korrigeeritud.Nüüd 2 aastaga olen kaotanud 14 kg.Tahaks mõnedest veel vabaks saada.
Talvel oli meil siis vireo treening programm, millest sai osa võetud. Nüüd see kahjuks läbi, Käime siin kahekesi kepikõndi tegemas korra nädalas nii 10 kilomeetri ringis.
Meil on ka väike aialapike, kus siis tegutseda saab.
Mõned korrad olen ka metsmaasikal käinud ja 2 korda kukeseeni korjamas , neid on tänavu väga rohkesti

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Näitsik
Kuupäev: 03. July 2013, kl 23.02

Tere!
Olen jah kaugel šveitsis CERNis õppimas ja nagu arvasingi, pole kuskil kaalu näha. Üks võimalus on veel, et ujulas on kaal, aga sinna ma veel pole jõudnud.
Olen ilusti oma toidud kirja pannud ja on tekkinud uus probleem. Kuna olen kogu aeg loengus või kuskil ekskursioonil ja restorianis on siin on söök meeletult kallis, siis ma ei jõua oma kalorinormi (1500) täis süüa ja kõht on pidevalt tühi. Üritan ikka mõne õuna või pirni vaheaegadel ära süüa. 100 g salatit maksab umbes 8 EUR, praadidest ärme siin hakka rääkimagi.
Aga samme olen saanud tublisti, iga päev vähemalt 14000, enamasti 18000 ja mägedes smiling smiley Alati on mõni kaaslane, kellega minna kõndima ja lobisema.

Aitäh, et mind ära ootate. Saabun kodumaale 21 juuli öösel, nii et loodan, et hiljemalt 22. juulil saan mingid numbrid kirja pandud.

Tervitusi kodumaale! Proovin lugeda blogi nii tihti kui võimalik, aga mõtetes olen teiega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: nautleja
Kuupäev: 05. July 2013, kl 09.21

Tunnistan üles, olin patune. Palju maasikaid, omajagu värskeid kartuleid ja paar õhtust grillipidu. Ja tulemuseks kaalulangus nullis. Hea et veel juurdegi ei tulnud. Järgmisel nädalal püüan eksta püüdlik ollasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 05. July 2013, kl 09.57

Rikkusin oma näidu eilsega ära, terve nädal olin tubli ja siis just päev enne kaalumist tekib isu millegi järele grinning smiley Väike kaalukadu siiski. Püstitan endale vaheesmärgi, et 24. juuliks peaksin max 60 kg kaaluma.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 27


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.