Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 17. January 2014, kl 21.35

Ma pean ütlema, et ma pole tubli olnud ja minule kirja + st. 59,4kg
Ingeri antud valem arvutatakse PAV meestele. Originaal Harris-Benedict võrrandid on
Mehed BMR = 66,4730 + (13,7516 x kehakaal kg) + (5,0033 x pikkus cm) - (6,7550 x vanus aastates)
Naised BMR = 655.0955 + (9,5634 x kehakaal kg) + (1,8496 x pikkus cm) - (4,6756 x vanus aastates)
Neid võrrandeid on veel winking smiley keda huvitab- SIIN tabeli kõrval on mõned kalkulaatorid winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 17. January 2014, kl 22.29

Pirle, miks sa siis tubli polnud? Kas miski takistab sind oma eesmärgi poole püüdlemast, kui nii siis see takistus tuleb kõrvaldada smiling smiley
Jõulu ja aastavahetuse kilodest tuleb lahti saada, mitte neid juurde koguda.

Praegune tabel on selline TABEL



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Lynuza 17.01.2014 22.29.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 17. January 2014, kl 23.29

Okei, kui pirle räägib tõtt, siis mu andmed on vastavad PAV 1582, korrutades 1,55= 2452, lahutades 15%= 2084 kcal... need andmed on juba päris lähedased sellele, mis varemalt teadsin. Mina toitun küll praegu 1800 kcal raames.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: isu
Kuupäev: 17. January 2014, kl 23.51

Tere.
Minu tänane kaal 75,2. Eile tegin selle aasta esimesed 10 km suuskadel, mõnus.
Ilusat nädalavahetust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 17. January 2014, kl 23.55

Vabandan kirjavigade pärast ja see on tegelikult 1 põhjusi, miks ma nii vähe sõna võtan.
Lynuza, aga ma kõrvaldangi takistusi winking smiley st. Eestis kaasa toodud kõik hea ja parem tuleb ruttu ära süüa smiling smiley Kas Sa oled veel huvitatud toidutabelist confused smiley Ma oleks nõus alustama esmaspäevast.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 18. January 2014, kl 10.23

Kallis pirle, ma arvan, et räägin kõigi eest kui ütlen, et kirjavigade tõttu pole vaja end tagasi hoida. Ma ei tea, kas tasub seda teemat kauem arutada siin kaaluabis aga mind ennast jälitab kirjavigade teema vms igakord, kui siia kirjutan. Ma küll pidevalt tuletan endale meelde, et tuleb selle probleemiga tegeleda aga kahjuks pole see hetkel minu prioriteet.

Mina ei jälgi mitte kellegi grammatikat, mul on tähtis, et saaksin jutu mõttest aru.

Nii tore, pirle, et sind hakkas toidutabeli pidamise teema huvitama. Ma oleksin samuti nõus sellest osa võtma ning küsin uuesti üle, kas keegi tahaks meiega kampa lüüa? Pirle, kas sa oleksid nõus toidutabelit täitma ka sel juhul, kui meid oleks vaid kaks? Või poleks see piisavalt motiveeriv?
Ma tean, et sa tegeled vist teises duellis ka kaalutabeliga, kui sul on soov see toidutabel teha siis ma pole vastu? Mitte, et ma ise laisk oleksin... grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 18. January 2014, kl 13.33

Pirle, muidugi unusta need kirjavead, kes neid siis ei teeks... mina ka smiling smiley sellepärast ära küll ennast tagasi hoia smiling smiley
Mulle näiteks meeldib igale poole toppida (...) kolme punkti, ega sellepärast alati mõte edasi ei lähe. Lihtsalt meeldib ja kasutan, missiis, et valesti smiling smiley

Kui teil kahekesi toidutabelis igav on võin ka ju tulla, teen oma teise duelli tabelist kopeerimist smiling smiley, sest nagunii käiksin ka teie tabelit vaatamas smiling smiley

See tabel tõesti aitab smiling smiley



Toimetatud 2 kord(a). Viimati annn 18.01.2014 13.35.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Näitsik
Kuupäev: 18. January 2014, kl 13.49

Heihoo!

Kirjutasin pika jutu ja see kustus ära. Nõme. Kirjutan siis uuesti.

Sel nädalal kurtsin juba varem et kaal kogu aeg tõusmas. Reede hommikul vaatas vastu kaalult 93.8. No kilo siia sinna kogu aeg. Võrdlemisi tüütu. Ikka veel pole oma vee tarbimist kontrolli alla saanud (heal juhul pool liitrit päevas tuleb kokku). Arvan, et selles mul see viga praegu ongi.

Toidutabeliga võin liituda küll. Praegu pean eraldi vihikut, aga vahet pole, kas ma prindin tabeli kaasa või võtan vihikuna.

Pirle, ära muretse kirjavigade pärast. Oluline, et saad meilt tuge oma muredele. Kui me saame aru, mis sa kirjutanud oled, siis on ju korras.

Täna jälle lumme kõndima. Homme on jooksu trenn. Olen trenniga väga tubli olnud. Eelmisel nädalal käisin 5 korda pisikesi otsi tegemas. Ka sel nädalal tuleb 5 korda kokku smiling smiley Enesetunne on super. On energiat, et hommikul ärgata ning stressitase iga trenniga aina langeb. Lohutan end sellega, et küll ükskord see kaal ka peab langema hakkama. Mõõdud vähenevad ka pisitasa.

Mul on hea meel nende miinuste üle, mis selle nädala tabelis vastu vaatavad. Jeiii smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 18. January 2014, kl 14.25

Näitsik, viimati rääkisid, et sööd toitumiskava järgi, kas see on sul ikka veel kasutusel? Kirjutasid, et kui seda järgid siis asi töötab... Mõõdud sul pealegi vähenevad, see on hea uudis.
Alles praegu su vanu postitusi lugedes märkasin, et kutsusid hiljuti endaga kaasa Nõmmele kepikõndi tegema, äkki kellelgi on huvi või sobib asukoht? Ma saan aru, et ühe mõttekaaslase juba leidsid endale. Ma tihti kohtan erinevates foorumites selliseid kutseid sporti tegema, äkki julged kedagi endale paariliseks võtta.

Annn, aitäh, et leiad aega meiega jutustada. Hetkel on siis nõus toidutabelit täitma pirle, Lynuza, annn ja Näitsik. Ma arvan, et viisakas oleks küsida "Teeme ülekilodele ära" eestvedajalt Vurr`ilt luba mõned asjad kopeerida tema tehtud toidutabelist.
Ma kindlasti tahaksin samuti lisada igapäevsed kaalumised aga kindlasti pole see kõikidele kohustuslik, mulle meeldib nii näha, mis aitab kaalulangusele kaasa ja mis mitte. Samuti lisaksin toidukorrad, et ei oleks suurt sasipundart tabelis.
Teiste käest küsiksin veel, mida te oma toitumisel siis järgite, näiteks mina ja annn loeme kaloreid. Pirle toitub paleo reeglite järgi, kas 100%? Paleo toidusedelil on kirjas, et peab vältima teravilju ja piimatooteid, maiustusi, kaunvilju. Ma usun, et vahepeal ikka lubad endale magusat?

Lisan veel kord "Teeme ülekilodele ära" toidutabeli, kui keegi soovib tutvuda.

Loodan, et veel keegi liitub meiega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ingeri
Kuupäev: 18. January 2014, kl 14.59

Tänan pirlet uue tabeli eest.

Arvutasin ka uuesti üle, nüüd sain PAV 1225 , 172 kcal vähem kui enne.Ja teised numbrid 200 kcal vähem

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ingeri
Kuupäev: 18. January 2014, kl 15.03

Mina ei liitu toidutabeliga , see saab olema väga lünklik siis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 18. January 2014, kl 15.27

Aitäh teile kõigile toetuse ja julgustuse eest!
Toidupäeviku leiutamiseks mul hetkel ideid ei ole. Lynuza võta enda peale tabeli tegemine winking smiley kui tekivad mõtted, aitan täiustada winking smiley Olen olnud 100% paleol,aga praegu patustangi iga päev suhkruga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Näitsik
Kuupäev: 19. January 2014, kl 00.50

Jah, teen veel seda toitumiskava. Sinna juurde käib ka vee tarbimine, mis mul alatasa meelest läheb.
Praegu enam ei otsi kõnnikaaslast. Lahendasin oma probleemi ühe trennikavaga,nii et käin jooksmas. Seda on üksi päris hea teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 19. January 2014, kl 06.04

"When I Exercise I Wear All Black. It's Like A Funeral For My Fat".

Kehtis ka täna minu riietuse kohta ja trenn oli tõesti selline, et "tsaupakaa" see rasv grinning smiley

Aga jah, kirjavigade pärast palun mitte oma mõtteid tagasi hoida. Peaasi, et idee meieni jõuab. Minu lausete ülesehitus annab siiamaani soovida. Inglise ja eesti keel on ikka täitsa sassis omavahel.

Ning toidutabeli võib ka siin käiku lükata. Ei võta see copy-paste mul tükki küljest. Ja huvitav ju ka, saab näha, kuidas Teie siin täpselt sööte ja kindlasti uued ideed ja toidumõtted tekivad. Ja samuti loodan, et see suuremaks motivaatoriks salenemise teel.

Näitsik, minule ka meeldib üksi joosta, seda seepärast, et see põhimõtteliselt ainuke aeg, kus saan nautida muusikat, mis mulle sobib ja käima tõmbab.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati ICanDoIt 19.01.2014 06.05.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 19. January 2014, kl 10.34

Lynuza, küsisin Vurrilt ja ta lubas meil tabelit kopeerida, ainult värvid võiks teised olla smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 19. January 2014, kl 12.18

Väljas on lihtsalt imeline ilm, mõni aeg tagasi oli -18 kraadi aga päike paistis nii eredalt, et külma pole tundagi. Oleks mul oma maja verandaga, kus saaks hommiku kohvi juua ja seda ilu nautida smiling smiley

Tegin eile siis toidutabeli mustandi, ootan teilt tagasisidet.
Vinks-vonks naiste toidutabel

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 19. January 2014, kl 13.15

See on hoopis teistsugune tabel, aga võib ka nii proovida. Praegu ei saa veel hästi aru milline tabel koos toitudega välja näeb, aga eks seda näeme täitmise käigus smiling smiley

Niiet, esmaspäevast siis pihta smiling smiley

usun, et nädalad tulevad ikka ka lehekülgedena, jah?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Näitsik
Kuupäev: 19. January 2014, kl 13.43

Ma veel ei saa toidutabelis midagi muuta. Tahtsin oma "ind. toitumiskava" sinna lisada smiling smiley Nii peabki olema, et praegu veel ei saa midagi lisada?

Lähen päikese kätte liduma smiling smiley Tunnen juba praegu akna all istudes, kuidas energia tuleb...

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 19. January 2014, kl 14.02

Tabel näeb väga ilus välja, kui saaks täita ka, siis oskaks rohkem hinnata winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 19. January 2014, kl 14.55

Vabandan, nüüd saab kirja ka panna. Eks siis kui tekivad mõtted, kuidas oleks seda parem kasutada, siis andke teada.

Juba teist päeva tahaks joogat teha aga kodus ringi vaadates näen, et on vaja ka koristada jms teha... päeva lõpuks tuleb välja, et kõik jääbki tegemata. Ja mida ma nüüd avastan, kirjutan siin täiesti avalikult, et olen üks paras laiskvorst. Hakkan kohe joogaga pihta!

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 19. January 2014, kl 15.04

praegu ma ei hakkaks toidutabeliga liituma. Kardan, et ei viitsiks iga päev täita.
aga tundub, et olen vähemalt oma päevase lubatud kalorihulga paika saanud (1400). Kaks päeva olen suutnud ilusti seda järgida ka ja kaal on langenud.

See nädal on trenni koha pealt ka väga eeskujulik olnud, täna tuleb ainuke puhkepäev, sest eile külmetasin ennast õues veidi ära, aga eks puhkepäevasid on ka vaja.

Kas te sööte trenniga kulutatud kalorid tagasi?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Näitsik
Kuupäev: 19. January 2014, kl 15.05

Tulin jooksmast, istusin diivanile ja ei viitsi midagi teha smiling smiley Ma olen ka kohutav laiskvorst.

Lynuza, jõudu joogaga, ma hakkan koristama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 19. January 2014, kl 20.53

Nii, vaatasin Vinks-vonks naiste toidutabel, täpselt ei teagi kuidas tegelikult märkima peab. Näitena lisasin lõunasöögi juurde ühe lahtri kcal-te jaoks. Mis teie arvate? KUI EI SOBI -TAASTAN VANA winking smiley Lynuza vabandust omavolitsemise pärast!

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 19. January 2014, kl 21.47

See ainult minu arvamus, aga kardan, et nende kcal-te lisa lahtriga läheb asi liiga kirjuks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 19. January 2014, kl 21.58

Mina arvan, et eraldi kcal-te lahtriga oleks parem ülevaade, tabel arvutaks automaatselt kokku ja lahter ei veniks pikaks. Lynuza või siis enamus otsustab winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 19. January 2014, kl 22.01

Proovisin ka oma tänast toitu kirja panna, kui nüüd mõtlen, et kõik kirjutavad pika nimekirja siis viimased peavad palju kerima...selles mõttes on minu teises duellis tabelit parem jälgida, võib-olla olen lihtsalt teise tabeliga ära harjunud.

kui nt. tahan näha mida keegi lõunaks sõi siis ei pea kerima ülevalt alla, vaid vaatan vasakult paremale ja kohe kõik reas...

väga segane jutt sai smiling smiley

öelge teised ka mis arvate.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 19. January 2014, kl 22.14

Ann,mulle tundub,et Sinu lahter on kirjum.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 19. January 2014, kl 22.16

ja KCAL ON JU KÕIGE TÄHTSAMAD winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 19. January 2014, kl 22.20

Ma mõistan, see on jah lihtsalt sellepärast, et mul on söögikorrad ja nimed vahetuses, et kui "teeme ülekilodele ära" toidutabelis on rohkem osalejaid siis ikka peab samuti paremale vasakule kerima, et teiste kirjutisi näha.

Tegelikult lisasin samuti alguses KCAL lahtri, mõtlesin ka, et liiga kirjuks või tülikaks läheb see aga samas on mugav, et valemiga liidab ise me kcal kokku. Pirle, kas saaksid niimoodi teiste lahtritega teha nagu sinu lõunasöögi näites on kalorid ja read liidetud...

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 19. January 2014, kl 22.22

Kui see liiga tülikas pole, pirle, ma natuke nuputades saaks küll hakkama aga kui sul asi käpas siis tegutse grinning smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.