Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 21. March 2012, kl 10.03

Terve eilse päeva olin üdini korralikcool smiley ja tulemuseks täna hommikune palju ilusam kaalunumber, kuigi jah ikkagi olen veel plussis. Aga mul on kaks päeva aega seda tasa teha, olen positiivne ja arvan, et suudan oma numbrid jälle ilusamaks saadathumbs up

Hetkel on tuju hea ja mõnus on olla. Mõtlen usinalt, mida lõunaks valmistada, et ikka oleks palju juurvilja süüa, viimasel ajal nagu ilma ei saagi enamgrinning smiley

Muide jaanilahingu kohta nii palju, et kui algul olin ma tabelis viimaste seas, siis eelmise reede kaalumise tulemusena platseerusin juba 18.ndale kohale smiling bouncing smiley
Kurb on see, et päris paljud teevad tabelis jojo-d ehk üks nädal on suur miinus ja järgmine nädal on suur plusssad smiley Tabel on ikka punase-kirju. Meie tabeliga ei anna võrreldagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 22. March 2012, kl 09.22

Olles korralik -> saavutad edu. Täna hommikune kaal oli eelmise reedega võrdnegrinning smiley
Väike lootus on saavutada homseks ka pisike miinusgrinning smiley

Edu kõigile homseks kaalumiseks!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 23. March 2012, kl 06.54

86,1 ehk miinus 100 grammi.sad smiley
Maeisaaaru...yawning smiley

Mul pole mitte ühtegi pluss päeva, iga päev olen teinud trenni...
Kurvaks teeb angry smiley
Kas tõesti lihased ja vesi?
Tundub järjest rohkem ja rohkem, et mu vahe-eesmärk jääb õigeks kuupäevaks saavutamata. Aga ma ei heida meelt, sest tegelikult näen juba täitsa hea välja.smiling smiley
Ja järgmine nädal on juba pikemad õhtud, et välja kepikõndima minna...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 23. March 2012, kl 08.16

81 täpselt.

Minu kaal ei viitsi enam reedeti komakohtadega jännata, näitab vaid täiskilosid. -1 kg nädalal,
millesse mahtus küpsisetorti, sefiiritorti, kommi ja šokolaadi. Kõike natuke. Aga duelli lähenemine ajab mind alati ennast liigutama, suuskade asemele on tulnud trenažöör, millel ca 3*nädalas 10 - 15 km vändata.

5 kg eesmärgini.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 23. March 2012, kl 09.20

Oijha, tuligi ära ikkagi, nii lootsin et seda ei juhtu: kaal 106,3 ehk +0,2kg angry smiley
Eilsega oleksin jäänud vähemalt nulli, aga täna näitas kaal hoopiski sellist numbrit, nuuks, kuigi ka eile sõin korralikult ja liigutasin end.
Mis seal ikka, tuleb edasi pingutada, järgmise nädalaga pean tasa tegema ka selle nädala ülejäägi...irw

Anneke - null-reedele järgnes sul ilus suure miinusega reede, küll läheb nii ka seekord!!!

Edu!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 23. March 2012, kl 09.53

Tere!

Minu number 95,2, ehk 1,1 vähem, kui nädal tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Muutused
Kuupäev: 24. March 2012, kl 10.26

Hommik,

minu tänane kaal on 85,1- see on 200 gr vähem kui eelmine nädal.

Number on pisike aga ma olen nädal aega puhkusel olnud ja seega on selle tähtsus väääga suur smiling smiley
Ma tegelikult ka ei julgenud täna kaalule astuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 24. March 2012, kl 15.00

95,0

lõpuks tuleb nüüd see päeavase kaloraasi muutus.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 24. March 2012, kl 20.03

Õhtust!
Mina olen oma kaalunumbri edastamisega väga hilja peale jäänud ja ega see tulemus just kiita ei ole ka. Minul siis ka esimene tõsine plussnädal käes...kaal 89,6 ehk siis +0.5 kgsad smiley Viimase pooleteise nädala jooksul pole ka üldse trenni teinud ja nagu ikka reisidel, on toitumine suhteliselt juhuslik ja ainevahetuse lööb väga segi. Kurb, et rikun meie ilusa rohelise tabeli ära, aga ma ei anna veel alla...katsun endas jätkamiseks jõudu leida.
Oma vaheesmärgist olen kõvasti maas, niiet ilmselt oleks mõistlik seda eesmärki muuta...paneksin uueks eesmärgiks 80 kg jaanipäevaks. Loodan, et ei vea teid ja ennast uuel nädalal alteye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 24. March 2012, kl 23.37

Kui kistakse igapäevasest mõnusast rutiinist välja, siis ikka juhtub, et hoolega jälgitud kaal tahab kohe teistsugust suunda võtta ehk kipub tõusma, eriti kui süüa saab seda, mis ette juhtub. Aga pole hullu, mul endalgi väike tõus, aga lubasin endale, et järgmiseks reedeks teen kõik korda, loodan, et sulgi kontorirott tuleb ilus miinus.
Muide ma sain sinu kaalu 89,6kg tabelisse märkides +0,6 tulemuseks??

MEIE TABEL

Tiisu kaalunumbrit küll veel pole, aga siiski peab tõdema, et meil on tõsiselt nadi nädal olnud (punastan nende ees, kes tublid olid). Isiklikult tunnen, et esimene entusiasm on ammu kadunud, pigem hakkab tekkima tülpimus ja tahaksin nn "vana elu" juurde tagasi naasta ehk taas asuda end nuumama. Kõlab koledalt!!!

Püüan/püüame siiski mitte alla anda ja vähemalt jaanipäevani vastu pidada. Siiani on meil kokkuvõttes ette näidata ilus -68,1kg ja see on ju täitsa korraliku naisterahva kaalsmoking smiley

Võitleme edasi!!!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 25. March 2012, kl 11.54

Muidugi on see +0.6 kg, suures ärevuses ei osanud enam arvutadagismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Muutused
Kuupäev: 25. March 2012, kl 12.03

Ma muudaks oma eesmärgi kuupäevaks 27.04 smiling smiley


Ja muide tagasilöökidest rääkides vaatasin oma eelmise aasta alguse langetamist ja mul on olnud nädalaid kus kaal tõusis hoolimata korralikust liikumisest ja toitumisest ikka mitu nädalat. Samas kirjutasin üles märkmikusse kõik mõõdud alates sääremarjast, kintsust, lõpetades käsivartega ja isegi kaalu tõusmise ajal need ümbermõõdud vähenesid.

Nii, et jõudu ja ärme alla anna, võiks ikka vastu pidada ja koos lõpetada ka nii nagu plaanisime smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 25. March 2012, kl 18.33

Mustkohv on oma liidripositsiooni igati väärt, ainus osaleja, kel pole ühtegi sinist ega punast lahtrit.
Tuletan moti puuduse üle kurtja(i)le meelde meie duelli pealkirja, me andsime iseendale lubaduse ja kolm kuud on suures pildid nii lühike aeg, et ei saa juttugi olla loobumisest/alla-andmisest/murdumisest. Nüüd, kus saab juba rohkem ja rohkem ka õues liigutada!
Me teeme seda ainult ja ainult iseenda tervise/enesekindluse/heaolu heaks. Nii et edasi, ikka edasi. Ja siis veelkord edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: tiisu
Kuupäev: 25. March 2012, kl 20.32

76,8 ikka läheb visalt mu meelest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 25. March 2012, kl 21.40

Patt on hingel, nii valus on vaadata tabelis enda reas punastangry smiley
Aga ma nüüd tõesti üritan seda tasa teha ja ei anna alla.
12 nädala peale on minu keskmine kaalulangus peaaegu 0,7kg ja see on ju täitsa normaalnecool smiley Jääb ilusasti soovitusliku nädalase kaalulanguse 0,5...1kg vahele.

Oleme siin juba eesmärke muutnud ja nüüd siis 1.apr juba üsna lähedal. Aga kuna 1.apr ei ole reede ehk kaalumise päev, siis selline ettepanek, et muudaks selle 6-ndaks aprilliks. Siis on ka natuke rohkem aega eesmärki saavutada ja kui ei tulegi kohe, siis küll varsti tuleb. Mis arvate???

Nõustun Merriga, et mustkohv on liidripositsiooni auga välja teeninud, ei ühtegi viga ega komistust kaalulangetusteelsmiling bouncing smiley

Rõõmsalt edasi!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 26. March 2012, kl 21.27

Sa, kopsiine, keskendugi sellele keskmisele, mind see aitas väga, kui kaal ei langenud. Ükskord ta langeb jälle, kui Sa alla ei anna ja Sa ei anna ju!

Mind sellel nädalal kindlalt reel hoidev motivatsiooniallikas on lükata ajalukku number 8. Paraku tänane mõte pikem õuetiir teha kustus Tallinnat matvasse lörtsisajju. Aga joogas sai siiski midagi ära tehtud.

Eesmärgi kuupäevadest - need peaksidki olema alati reedestel päevadel. Nihuta terviseks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 27. March 2012, kl 14.30

Alla ma veel ei anna. Siiani olen tubli olnud, lubasin endale eile ja ka täna ühe kommi. Sõin seda kommi teadmisega, et see on ainuke, mille endale luban, ei kugistanud, vaid nautisin.
Liigutanud olen ka end igapäev natuke või siis natuke rohkem isegigrinning smiley

Kaal on pisut langenud, seega peaks sel reedel ikka miinus olema, aga eks see selgub alles reedel. Oma kaalu õigsuses olen hakanud siiski pisut kahtlema, kui ikka mitmel hommikul on ees sama number ja siis korraga 0,5kg vähem, ei tundu asi päris õige olevat. Kipub olema ka nii, et päeval kaaludes on number väiksem kui hommikul peale ärkamist??!! Üleüldse ma kaalun end nüüd igal hommikul, et silm peal hoida, mis kehaga toimub. Selline variant sobib mulle paremini, on kindel teadmine mis toimub ja kui vaja, siis võtan end rohkem käsile.

Jätkame edukalt!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 28. March 2012, kl 22.04

Ütlen ausalt, ma olen pettunud, kui mu kaal ülehomme veel 8-kümnega algab! Mu aju on end juba programmeerinud sellele, et see 8 on minevik.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 29. March 2012, kl 14.35

Ma olen õnnelik, kui mul homme veel miinus ette on näidata. Nädala esimene pool sai tehtud meeletuid ponnistusi ilusa miinuse nimel, aga täna hommikuks oli pool minu saavutatud miinusest kadunud. Mul on äge nohu kallal, söögiisu on meeletu ja liigutamisest ei ole juttugi, välja ei taha minna, pea lõhub otsas, nina tilgub, kurk ka valus.
Vot nii, püüan lapsega toas lihtsalt tegeleda nii palju kui nina kuivatamisest aega üle jääbsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 29. March 2012, kl 17.39

Mina suutsin täna mingi hullu viiruse endale kaela saada, nii halba enesetunnet ei mäletagisad smiley
Terve päev olen maganud ja söönud pole peale hommikut midagi...Eks näis kuidas homne kaal on, praegu igatahes ei suuda mõeldagi toidule...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Muutused
Kuupäev: 30. March 2012, kl 07.04

Tasa ja targu ikka 85 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 30. March 2012, kl 07.27

79,3
-1,7

Ma olen saanud meeletu motivatsiooni seoses sellega, et mu eesmärk on nii lähedal. Samas pole ma midagi teisiti teinud, kui varem. Vastupidi, ma söön nüüd IGA PÄEV šokolaadi - ca 3 kuubikut mõrudat sokolaadi päeval töö juures. Võluvõti?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 30. March 2012, kl 08.07

105,5 ehk -0,8kg

Rahul selle tulemusega. Nohu hakkab tasapisi taanduma, nii et on lootust end jälle liigutama hakata. Muide selline number oli mu kaalul ka kolmapäeva hommikul ja nüüd siis täna peale kaht päeva võitlemist nohu ja isudega oli see number kaalul tagasi. Seega väga hea ju!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 30. March 2012, kl 09.10

Minul täna hommikul kaalul number 84,5- ei tea.ks olla õnnelik võion see lihtsalt haiguse tagajärg, aga kadunud on 1,6 kilo

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 30. March 2012, kl 09.12

Tere!
93,4 on minu kaal täna hommikul.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 30. March 2012, kl 11.41

Soovin tõbistele tõsiselt kiiret paranemist, õues on juba kevade lõhna. Isegi öösel - eile läksin oma kõnniringile 23:50 ja tegin oma tunnikese ära, milleni ma polnud 2 nädalat jõudnud (sain laenuks trenažööri ja nüüd pigem väntan seda).
Haigused on minust õnneks eemale hoidnud, üritan ikka ingverit tarvitada talvel, ehk on see olnud abiks, et ka -18-ga suusatamised ei teinud mulle liiga, isegi nohu mitte.

Kaalu-sulamise nädal meil siin, nii tublid oleme!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 30. March 2012, kl 20.40

Õhtust!
Minu kaal täna 88.9, ehk saan nüüd oma teosammul asja jälle liikumasmiling smiley Ka mina olen suutnud endale koleda nohu külge korjata, niiet kiiret paranemist kõigile tõbistele.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 01. April 2012, kl 14.18

94,5

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 01. April 2012, kl 21.36

Tiisu kaal on küll veel puudu, kuid võib öelda, et meie duellil on olnud väga edukas nädal - 7 liiget said jagu 7,2kg. Nii suur number oli viimati ette näidata 3.veeb, -8,6kggrinning smiley

Kokku on meie kaheksal duellitajal kadunuks jäänud 75,9kg. Sajast kilost on veel puudu 24,1kg. Lisades kaotatud kilodele veel eesmärgi saavutamiseks vajalikud kilod saame kokku 117kg, mis on natuke rohkem kui minu algkaal (see siis oli 114,3kg). Minu meelest oleks see super-hüper-tubli-mega-lahe saavutus, kui me suudaks kaotada duelli käigus minu algkaalu jagu kilosid. Mina teid siia kutsusin ja oleksin iseenda ja teie üle väga uhke sellise saavutuse puhul!!!! Eriti lahe kui see ime juhtuks veel enne jaanipäevahot smiley

Kuna nohu on taandunud, siis olen ma taas võimeline end liigutama ja trenni tegema. Trenni eesmärki täidab endiselt puude lõhkuminesmiling bouncing smiley 2-3 tundi kirve vibutamist paneb parasjagu higistama, kulutab meeletult kaloreid ja muudab lihaseid suuremaks. Hoian käe ulatuses ka veepudelit, mis on sellise tegevuse juures asendamatu.

Sööke ja ampse ei ole kaaluabis kirja pannud juba u nädal, lihtsalt ei viitsi oleks vist kõige õigem õigustus (punastan). Püüan siiski süüa rohkelt juurvilja-puuvilja, liigselt ei maiusta. Hommikune reegel on puder ja võileib, lõuna- ja õhtusöögiks ikka soe toit, vahepalaks õun/jogurt. Eks siis reedel kaalunumbrit kirja pannes on näha, kas selline tegevus end ka õigustab või olen ma oma laiskusega teid taas alt vedanud (püüan seda viimast siiski vältida).

Ilusat algavat nädalat (ilm pidi küll p... keerama, aga südames on ju ikka ilus kevad)!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 01. April 2012, kl 22.36

Etteruttavalt võin öelda, et kui ma olen ühel heal päeval saavutanud oma esmase isikliku eesmärgi, tahan ma kindlasti jõuda ka KA antud ideaalkaaluni, milleks tuleb mul siis täiendavad 3-4 kg saata sinna, kust nad tulid. Igaljuhul ma jätkan juuni lõpuni.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.