Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 27
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 10. August 2013, kl 15.43

Ai ai, Lynuza, jäätist küll nii palju süüa ei või smiling smiley

Mina nägin täna nr 61, ok oli 61,9kg, aga ikkagi 61 smiling smiley

Tänane menüü:

Hommik:
2 muna koos felx-i kastmega, kohvi mee ja piimaga, 2 koduaia õuna

Lõuna:
Tomati-kurgi salat koorega, kirsisuitsu grill-liha.
(Proovige kui meeles on seda kirsisuitsu grill-liha, Selveris müüakse, meie pere lemmik liha. Kodus teeme panni peal)

Õhtu:
Sama mis lõuna: tomati- kurgi salat ja kirsisuitsu liha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 12. August 2013, kl 17.52

Kas ma olengi siis kõige suurem patustaja siin??? smiling smiley

Hommikul 2 wasa võileiba singi, juustu ja munaga. Vahepalaks oli talukohupiim kamaga. Lõuna munanuudlid juurviljadega.

Praegu naudin marja sorbetti.

Kui suvi läbi siis jäätist ka enam nii väga ei taha. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 14. August 2013, kl 21.58

Kuna reedel jäi kaalumata (oma kaal on endiselt katki), siis sattusin täna kaalu ligidusse. Endiselt muutusteta. 99 on kindel nagu kalju, parem muidugi kui 100, aga no ikkagi. Söögiga ei liialda, aga kardan, et hetkel on tööstress. Järgmised kolm-neli kuud pole tööl mingeid muutusi näha. Novembris on kurguopp, sel ajal saab tõenäoliselt kaalu langetada, aga see ei ole ju püsiv.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pisipaha 14.08.2013 21.59.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 16. August 2013, kl 07.39

Vabandan, et olen tabeli unarusse jätnud. Kustutasin kasutaja Kalka meie tabelist, sest ta pole 6 nädalat oma kaalu sisestanud. Kahjuks pole Mrjk samuti midagi teada andnud, ma vaikselt loodan, et ta ikka seekord täidab oma rea ära, kui mitte siis läheb ka tema kustutamisele.

Sellegipoolest on tore, et me ikka veel võitleme ja ei anna alla. Ootan kõikidelt miinuseid! smiling smiley

Heameel on oma saavutuse üle. Maagiline number 5 on saavutatud nüüd tuleb seda hoida ja mitte ära hirmutada grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 16. August 2013, kl 07.50

Lynuza sa ikka super tubli! nii hea eeskuju mulle smiling smiley

mina rikkusin oma kaalu ära eilse jäätisega, laps ei tahtnud ja mina ei raatsinud tervet jäätist ära visata.

kindlasti hakkab mul ka lihast juurde tuleme, sellepärast ei muretse väga, et -1kg ei tulnud, olen ikka iga päev kõvasti füüsilist tööd teinud. Enne seda istusin ja jalutasin ainult.

Pisipaha, kirjuta meile ka nt. oma ühe päeva menüü. tahaks sind kuidagi aidata, kaal peab liikuma, eriti veel alustades, lõpupoole läheb aeglaselt.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 16. August 2013, kl 10.09

-0.5kg on ka super heasmiling smiley Tubli! Kes meie tabelist silma jäi on kpalandi, vaikselt omaette kaotab kilosid, lase aga edasi samas vaimus grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 18. August 2013, kl 22.15

Sel nädalal oli siis muutus. Palju rattasõitu ja kõndimist ja natuke youtube videode järgi sportsi ka. Mõjub. Ju ma senini liiga vähe ikkagi liigun.
Leidsin riidekappi koristades ühed teksad, mis imekombel jalga läksid, ainult ühe pisikse probleemiga. Nööpe ei saa kinni. Seega mul on nüüd eesmärk, mahtuda teksadesse. grinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pisipaha 18.08.2013 22.17.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 20. August 2013, kl 16.55

Paar aastat tagasi oli minulgi sarnane eesmärk nagu pisipaha`l, lõpuks mahtusingi pükstesse. Paar osalejat pole oma reedest kaalu sisestanud aga vaatamata sellele oli meil eelmine nädal suurim kaalukaotus, kokku -4,1kg.
Nüüd natuke isiklikest probleemidest, eile oli jube päev...emotsionaalselt. Poest tõin lohutuseks igasugust rämpsu ja pärast oli paha olla, tänane kaal oli 60.7kg. Eks ma olen küll emotsionaalne sööja aga seda hoogu pole üle pika aja ette tulnud.
Tänane päev on jälle ilus, mul on ju uskumatult nunnu tütar smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 22. August 2013, kl 08.18

Usun Lynuza, et sul nunnu tütar, lapsed on uskumatud tegelased, minu elu oleks ilma lasteta väga tühi ja igav. Eriti see aeg kui nad väikesed on, ja see aeg läheb nii kiiresti, nägin seda oma suure poisi pealt, kes nüüd 11a ja emmet enam nii väga vaja pole, sõbrad ja omad tegemised.
Niiet naudi seda aega kui ta pisike on ja sind veel väga vajab smiling smiley

Minul ka olnud paha nädal, toitumine väga vale, proovin ennast kokku võtta, et sama kaalgi saada mis eelmine nädal smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 23. August 2013, kl 15.34

Tõeliselt laiskuse nädal oli, aiamaal müttamisest toiduajad valed ja sõin saiakesi jõin ükspäev siidrit ja teine päev õlut....niiet hea meel, et sellinegi kaalu nr. selle paha nädala peale.

Mis siis ikka pusin edasi smiling smiley

Kuidas teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 24. August 2013, kl 18.51

Jah, tuleb edasi võidelda. Loodan reedeks jälle seda ilusat numbrit näha. Unistan juba sellest hetkest, kui saan öleda, et olen 10 kilo kaotanud sellest ajast, kui kaaluabiga liitusinsmiling smiley Kui number 59 ees oli siis tundus see olevat käega katsutav.
Puusaümbermõõt on nüüd 95-96cm, sellist asja ma pole varem näinud smiling smiley Ja selga mahuvad 36/38 asjad väga hästi. Nii hea tuju tekib seda kõike kirjutades, tuleb endale ikka meelde tuletada, et isegi see mida juba saavutanud olen on märkimisväärne.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ingeri
Kuupäev: 28. August 2013, kl 18.21

Sain ka arvuti juurde.
Eelmine nädal nagu näha pole kiiduväärt. Peab end rohkem käsile võtma. Kuigi hoidiste valmistamine võtab enamuse ajast ära, aga ega neid enam palju teha polegi. Tuleb siis hakata rohkem trennile rõhku panema.
Seniks ilusat augusti lõppu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Näitsik
Kuupäev: 30. August 2013, kl 07.41

Olen umbes kaks nädalat maadelnud mingi erineva kõhuviirusega. Ja ma kohe mitte ei mõista. Kui enamasti inimestel toidu sees mittepüsimisel kaal langeb, siis minul tõuseb.... Kahe nädalaga tagasi oma algkaalu juures ja no ma ei ole söönud rohkemat või kaloririkkamalt kui muidu. Mina enam ei mõista sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 30. August 2013, kl 10.18

Teen küll palju füüsilist tööd, aga toitumine on käest läinud.

Loodan, et osa kaalu on ka lihaste arvelt smiling smiley sest tõesti iga päev (2 nädalat järjest) olen tööd teinud ja iga päev on ka lihased valusad. Täna on üks üritus ja esimene päev kui tööd ei tee smiling smiley

Näitsik, su keha vast ei saa aru mis toimub, kui haigus läinud, küll siis ka kaal langema hakkab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 04. September 2013, kl 21.43

Sain ka lõpuks eelmise nädala tulemuse tabelisse. Kaal pole langenud, aga täna tabas üllatus kui käisin pesu ostmas. Ma siiski kahanen ->95st on 90 saanud winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 06. September 2013, kl 07.04

Kaal kiusab no ei või juba 60-ga algavat nr-t näidata. ok 5-ga ma veel ei unistagi nii tubli pole ma olnud.
tegelikult kui aus olla siis sõin veel üleeile paki valgeid batoonikesi....oi mul oli pärast paha olla...ei õpi ikka vigadest, peab neid kordama sad smiley

Nautleja, sinul ka ilus miinus, kirjuta kuidas läheb?

pisipaha, tean mis tunne sul on, mul ka kaal ei taha väga langeda, aga tunnen, et pekikõht on ees kahanenud, hea juba liibuvaid kleite kanda.
Kahjuks on ka rinnad kõvasti kahanenud sad smiley eks iga heaga on ka midagi halba.

Soovin teile miinuseid ja jõuluks oleme juba saledad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 06. September 2013, kl 19.39

Mina ei saa sellest aru, et miks ma ei või nädalakese kasvõi ilma magusata olla, kui ma tean, et ega need maiustused kuhugi ei kao ja ma juba tean kuidas need maitsevad smiling smiley
See nädal olid vaid viimased 2 päeva tublid eelneval päeval kaalusin lausa 61,9. Hea on see, et me üritame edasi, ei tohi alla anda eks!

Kui esmaspäevaks meie kahel kadunud hingel tabelisse numbreid ei tule siis pean need kustutama, loodan, et ilmute välja.

Kütame täiega edasi grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 13. September 2013, kl 08.52

Imelik on peale iseenda postitust jälle ise kirjutada grinning smiley
Ei tea, kas sobib nii öelda, et mul on piinlik oma keha ees. Tunnen, et peaksin talt vabandust paluma või nii, sest ta ei saa aru mis toimub. Paar päeva oli tema arvates nagu nälgimisperiood kuna ta hoidis kõik endas ja kaal tõusis. Aga siis kui sõin midagi siis oli see loomulikult midagi väga kaloririkkast. Eilseks õhtuks oli kaal 63,3 kg confused smiley

Olen tüdinud endale lubamast, et võtan end kokku... Õhtuti on tavaliselt selline lubamiste aeg, et homme olen tubli jne smiling smiley

Eks ma püüangi edasi. Ei ole see number 55 midagi nii kaugel, tuleb end ümberprogrammeerida ja kõik tulebki iseenesest.
Edu teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: nautleja
Kuupäev: 13. September 2013, kl 14.19

Mul on mingi kummaline periood, mida varem pole olnud. Magusaisu väga pole (minu puhul täiesti tavatu olek), motivatsioon on laes. Võib-olla ka seetõttu, et olen tänaseks 21 kg kaotanud ja ei möödu päevagi, kus keegi ahhetades komplimente ei puistakssmiling smiley Eks see ka motiveerib. Trenni pole veel jõudnud, aga teen iga päev seda (vaata alt) harjutuste seeriat. Mõnus, kerge ja annab särtsu juurde. Lisaks paneb tahtma kena tagumikku ja sinna juurde kuuluvat pesu ja kleiti jnesmiling smiley Ah, teate isegigrinning smiley
Täna on sellegipoolest nulliring (miks, ei tea, aga ei muretse ka väga). Kuna olen otsustanud, et praegune toitumine ja liikumine on ja saab olema elustiil, mitte projektipõhine ettevõtmine, siis väga ei põe. Silme ees ongi nüüd kaalunumbri asemel pigem üks riidenumber, kuhu ma oma tagumiku sisse tahan mahutadasmiling smiley Natuke on muidugi veel minna sinna numbrini. Aga hiljemalt kevadeks, ma sinna end sokutansmiling smiley
Olge mõnusad!
[www.youtube.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 13. September 2013, kl 21.38

Ei olnud hea nädal ka mul sad smiley ei teagi mis juhtus.

kaal näitas ükspäev juba 62.4 ja siis mõtlesin õudusega, kas ma lasen sellel jälle juhtuda...kas tahan jälle kaaluda 70kg....ei taha ju!

olin ju nii õnnelik juba 61kg-ga ja nägin peaaegu 5-ga algavat nr-t sad smiley
ei lähe see kergelt, kuigi olen õnnelik, et suuri kaalu kõikumisi pole, see tähendab, et teen kõike õigesti...kuigi jah võiks ka kiiremini, aga ju minu keha ongi aeglasem ja vajab vahepeal laadimist, et uuesti kaalu sulatama hakata smiling smiley

olen hädas ka sellega, et teen väga palju füüsilist tööd ja siis tekivad õhtul söömis hood, keha pole veel harjunud ja kõik kohad valutavad. ka jõuan nüüd õhtuti hiljem koju ja õhtul peale kuut mittesöömine, ei tule enam kõneallagi.

pusime, aga edasi, pole see 55kg ka jah mägede taga, saame selle kätte kunagi nagunii smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 20. September 2013, kl 20.01

Issake kui kiiresti aeg on läinud. Panin üle paari nädala jälle tulemuse kirja. -1 kolme nädalaga on parem kui mitte midagi. Tarkus tuleb tasapisi, ilmselt käib see lause kaminu kaalu kohta. Lahkub tasapisi.
Muutusest niipalju, et ma ostsin omale esmaspäeval köögikaalu ja ei mingit silma järgi mõõtmist enam kodus. Tööl tellitud lõuna tuleb ikkagi silma järgi teha, aga ehk on see väike kaotus.tongue sticking out smiley

Sporti olen teinud ka. Umbes 10 km kepikõndi igal 3-4. päeval smiling smiley Lähen oma kaaslasega väiksele ringile (plaan ~6 km teha), aga meil ei ole väikest ringi. Reegel on 8-11 km

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ingeri
Kuupäev: 25. September 2013, kl 18.56

Ma ei saa ka aru, kuhu see aeg nii kiirelt lendab. Alles oli reede ja uus on jälle ukse ees.
Ja kaaluga pole ka sugugi kenad lood.Ega midagi peab ikka ennast korralikult käsile võtma.
Jõudu ja jaksu kõigilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 26. September 2013, kl 20.01

Mul oli öövahetus ja need on tavaliselt näksimise päevad. Lapsed on ka sellest juba teadlikud, et sel päeval saab näksida ja poes onteemaks kuule ostame kartulikrõpsu ka... kuigi ma ise seda ei tahagi. Mulle meeldivad erinevad lihasnäkid grinning smiley no need grillitud suitsutatud kondid.

Ja köögikaalust niipalju, et selle järgi ma oma päevast kaloraazi täis ei söö. Seda, et tasakaalus pole seda ma tean niigi, aga tegelikult ma söön vähem kui kaaluabi plaan ette näeb.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pisipaha 26.09.2013 20.03.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 27. September 2013, kl 21.31

Ei edene see kaalu alandamine viimasel ajal, ei tea kas keha valmistub talveks ja kogub rasva smiling smiley sad smiley
Lynuza sul oli ka jama nädal?

Näksimine mul samuti suur probleem sad smiley see nädal sõin krõpse, kooki, küpsiseid....jube

Uuel nädalal proovin tubli olla smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 27. September 2013, kl 21.41

Ja minul on vinged kaalu tõusud ja mõõnad smiling smiley Õnneks lootust ega tahet ma pole veel kaotanud. Viimasel ajal on lihtsam küpsiseid lõunaks süüa kui midagi endale valmistada. Kusjuures ostsin vist juba pool aastat tagasi endale samuti köögikaalu, enam nii tihti ei kasuta...
Pisipaha kirjutatu peale esimesena torkas pähe mõte, et äkki keha on säästureziimil, söö ikka rohkem , sest kui tuleb rahulikum periood ja sööd rohkem siis tuleb ka kaal kolinal tagasi.

Ülepika aja kaalub annn minust vähem grinning smiley Tubli ja aitäh, see motiveerib mind.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 04. October 2013, kl 07.15

Kaal sama mis eelmine kord, vahepeal tõusis juba 63.3 peale, niiet nägin vaeva, et 62kg tagasi saada sad smiley

Nautleja sa super tubli, meile eeskujuks, oled meist kõige rohkem alla võtnud, jätka samas vaimus, ning kirjuta meile ka oma saladus smiling smiley

Mul kolme nädala pärast üks suur üritus, kui ma selleks ajaks ka kaalu alla ei saa siis ma ei saagi vist. see peaks ju motivatsiooni andma...

Midagi pean oma elus muutma...kohvi joomist ma vist ei suuda, ikka 3 tassi päevas.

Hakkan kõhulihaseid tegema, iga päev, kuni ürituseni välja...

Nii tänane kõhu ümbermõõt on 79cm, mõõtsin naba kohalt, täpselt sealt kus naba auk lõpeb, siis lähevad sangad ka mõõdu sisse,
kirjutan kõige peenema koha ka 71cm, see siis mõõdetud ribide alt.

Kutsun teid ühinema...iga päev kõhulihaseid tegema, teen nii palju kui jõuan, ise arvan nii 40-60tk, vanasti tegin 80 smiling smiley
Ootan ka teie kõhu ümbermõõte, vaatame kas muutub kõht väiksemaks.
Toitumist ei tohi samuti unustada...see kõige tähtsam smiling smiley

Jõudu mulle ja teile ka smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 04.10.2013 07.19.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 04. October 2013, kl 10.10

Ohh kui põnev! Siia ka natuke vaheldust. Ma pole tegelikult kunagi väga hea kõhulihaste treenija olnud aga tulen sulle seltsiks. Teen kohe oma osa ära... loodan, et kasvõi 20 saan tehtud. Homme saan alles oma kaalu lisada ja vaatan selle vöökoha ümbermõõdu ka üle.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 04. October 2013, kl 18.50

Nii tore Lynuza, et kampa tuled, seltsis segasem, loodan, et keegi veel ühineb meiega smiling smiley

Tegin täna 60 kõhulihast, teen neid nii, et 20tk üles ja siis 20 küünarnukiga vastu risti olevat põlve ja vastupidi ning siis jälle 20 üles, selga maast lahti ei tõmba, ainult õlad.
Korraga 60tk, selg ei kannata rohkem, sellepärast ka vaheldumisi põlvepuudutustega. see põlvepuudutus, treenib ka külgmisi kõhulihaseid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 06. October 2013, kl 17.18

Ma tegin täna lapse õhutusel youtubest trenni. Laps pidas ainult soojenduse osa vastu, mina suutsin esimese osa ära teha, aga venitusi enam ei jaksanud. Vesi voolas ojadena 20 minutiga grinning smiley Kõndima pole nädal aega jõudnud. Ehk homme saab.
Aga kõhulihaste asjast võtan ka osa Täna sai küll juba umbes 30 tykki seoses juutuubiga tehtud, aga vähemalt 50 tykki suudan küll veel ära teha (variatsioonidega)ja 20 jalgade tõstet ka. Lisaks planku... 30 sekundiga peaks hakkama saama.
Sellel lehel saab motivatsiooni juurde ka

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 07. October 2013, kl 10.07

Väga lahe leht, pisipaha! Vaatan siin neid väljakutseid ja teoorias tundub lihtne grinning smiley Kohe vaatan kas päriselt ka hakkama saan. Proovin ka plank`i teha ja kükitamist. Vahepeal olen harjutusi võtnud siit- valid kehaosa, mida soovid treenida ja pakub sulle erinevaid harjutusi.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 27


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.