Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 19. January 2014, kl 22.23

IKKA SAAB winking smiley Kas teen kohe väikse muudatuse ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 19. January 2014, kl 22.24

ok grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 19. January 2014, kl 22.32

Kui see suur töö ei ole iga nädal, igale inimesele nii teha, et toidu kalorid tabel ise kokku arvutab siis on nii jah lihtsam smiling smiley ma ei tea tabelite tegemisest midagi niiet kui Pirle sina oskad, oleme tänulikud kui viitsid jännata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 19. January 2014, kl 22.33

Väga armas, tänan pirle smiling smiley Ma vaatan ja õpin grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 19. January 2014, kl 23.17

Oi kui palju muutusi siin viimase 2 päevaga on olnud. Sel nädalal ma oma kaalu ei tea (ilmselt pole muutunud).
Nagu ma aru saan, siis see toidu kirja panek on valikuline. Mul lihtsalt ei ole aega seda siia märkimas käia. Seepärast jäi ka toidupäeviku täitmine soiku.
Sel nädalal olin enamasti 8-17 töötaja ja seega mingit sporti ei teinud. Eile sai 6 km kõnnitud ja täna oli jälle pikk tööpäev. Aga hea on see, et saabunud külm on tapnud meie köhapisikud. Seega kui ma tubli olen ja kolmapäeval maja kenasti ära kütan saab ehk ujuma minna. spinning smiley sticking its tongue out Kuna lapsed tahavad ka minna, siis pean mehe nõusse saama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 19. January 2014, kl 23.32

Toidutabel on homseks valmis ja saab muuta ,kui teete ettepanekuid. Algatuseks saab sisestada 5 erinevat toitu( näidiseks jätan tänase lõunasöögi). Kui sobib selline variant, muudan ülejäänud päevad homme winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 19. January 2014, kl 23.46

Aitäh, pirle, väga hea näeb välja. Kui on rohkem toiduaineid siis võib ju vahepalade ridadesse kirjutada. Tahaks hirmsasti juba täitma hakata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 20. January 2014, kl 07.40

Pirle, väga äge tabel! kiitused sulle smiling smiley
Praegu küll ei oska midagi muuta.

Paneme siis kõik ilusasti kirja, sohki ei tee smiling smiley ja proovime ka nii, et ikka täidame, mitte ei kao ära smiling smiley
Muidu Pirle vaev kõik asjata smiling smiley

Minul laupäevane pidu ja eilne kartulisalat, tõid oi kui palju kaalu juude....no ei saa, pean sind Lynuza ikka järgi ootama...see nagu nõidus...me peame ikka ühes kaalus minema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 20. January 2014, kl 09.33

Väga tore, annn, võta siis paar kilo veel juurde, sest mul läheb natuke aega smiling smiley nali
Ma loodan, et toidutabel aitab mul paremini kontrollida, mida suhu pistan. Viimased kaks päeva pole end hommikuti kaalunud ega toitu kirja saanud ja tundus, et kõik on korras aga täna sai tõele näkku vaadatud.
Pisipaha ja teised, loodan, et ükskord saate ka liituda toidutabeliga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 20. January 2014, kl 17.57

aahm, aga kus minu nimi on toidutabelist? confused smiley

Või ma pean ise omale ridu tekitama?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 20. January 2014, kl 18.58

ICanDoIt, anna andeks, minu süü. Lisasin sinu nimega rea. Täitsa kahe silma vahele jäi sinu postitus, kus avaldasid soovi samuti osalema.

Mul jäi suu ammuli, kui "kalorid kokku" number läks punaseks grinning smiley Väike šokiteraapia, enam ei taha, et nii juhtuks.

Kommenteeriksin ka, et toidu juurde saab kommentaari lisada aga ma kasutaksin pigem "sisestage märkus" ("inglise k. vist insert note"winking smiley, sest siis ei saadeta e-mailile selle kohta kiri.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 20. January 2014, kl 22.31

Vabandust ,et saatsin mõtetuid kommentaare winking smiley Olen harjunud seda varianti kasutama, märkusesse ei saa copy-paste teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Näitsik
Kuupäev: 20. January 2014, kl 23.55

Oi, ma kohe ei oska kuidagi neid kaloreid toidutabelisse kirja panna. Pole neid ei tea mis ajast arvutanud. Toidukoguseid kaalun. Vaatame, äkki leian netist mingi hea tasuta süsteemi, mis kaloreid kokku loeb. Soovitus?

Aga väga ilus tabel on smiling smiley Aitäh

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 21. January 2014, kl 07.38

Näitsik, mina teen seda toidutares, tasuta, aga peab registeerima. Ilma kaloriteta on küll raske jälgida palju sööd ja ka kaal peaks ikka olema...mina isiklikult ei kujutaks muidu ettegi enam.
Näitsik vaata, et sa ära ei ehmata kui kalorid kokku lööd, tavaliselt hindame me oma koguseid/kaloreid ikka valesti smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 21. January 2014, kl 09.38

Annn, miks sa toidutares kaloreid arvutad ja mitte kaaluabis. või saan millestki valesti aru?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 21. January 2014, kl 10.48

Tinka, sellepärast, et KA on tasuline, miks maksta kui ka ilma saab smiling smiley foorumis saab ju KA tasuta olla, kuid kui tahad kaloreid arvutada pead maksma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 21. January 2014, kl 11.23

asoo smiling smiley
selle peale muidugi ei tulnud, et foorumis saab ka tasuta olla. proovisin ka enne toitumine.ees kaloreid arvutada aga lõpuks liitusin ikkagi kaaluabiga. siin ikka minu arvates palju mugavam, ülevaatlikum ja kiirem.
nüüd lõpuks olen harjunud ilusti iga ampsu jälgima ja kirja panema ka. tundub, et toimib ja see nädal kaal ilusti langeb. aga eks reedel kaalule astudes ole näha smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 21. January 2014, kl 14.32

Mina märgin toite üles SIIA
(tasuta) -näitab ära ka kui palju saab toiduga vitamiine ja mineraale thumbs up ja meie tabelisse märgin copy-pastega winking smiley



Toimetatud 2 kord(a). Viimati pirle 21.01.2014 14.36.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 21. January 2014, kl 15.26

Kiidan koos pirlega tap.nutridata lehte. Algusest peale seda kasutanud ning saan seal päevase kalorinormi ka teada aga mitte seda kui palju peab tarbima kaalu alandamiseks, hästi palju muud informatsiooni on seal ka. Oma retsepte saab sisestada, täna katsetasin esimest korda. Proovisin ka toidutare lehte aga raske on millegi uue peale üle minna, kui vanaga nii ära harjunud smiling smiley

Mulle väga meeldib täita ja uurida meie toidutabelit, mind aitas see juba ühe päevase kasutamisega smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 21. January 2014, kl 16.52

Lynuza, sellepärast ma kiidangi koguaeg toidutabelit, mind ka aitab see väga.

Ja mul ka raske peale toidutare enam millegi muuga harjuda, seda enam, et olen oma igapäevased toiduained sinna sisestanud(kalorid), kui läheksin mujale, peaks selle suure töö uuesti tegema ja seda ma ei viitsiks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 21. January 2014, kl 19.33

täna tuli selline mõte - ostan 10 kilo suhkrut, mis tähistaks siis minu 10kilo, millest vaja lahti saada. iga nädal hakkan sealt suhkrut ära valama. äkki kui teha asi väga visuaalseks ja tõeliseks, oleks vähe lihtsam ja lahedam grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 21. January 2014, kl 21.20

Tinka, ma enne küsisin sinu reedese kaalumise kohta, jäi vist märkamata, tahtsin teada, kas kaaluks jäi siis 69,4 kg. Kirjutasid, et 200g on juures.
Sinu mõte on küll hea aga ma kasutaksin suhkru asemel vett ning jooksin kaotatud kilode/grammide koguse samal päeval ära grinning smiley Või siis kingi see suhkru kogus naabrile...

Toidutabelis tegin väikese muudatuse, nüüd on veel rohkem "teeme ülekilodele ära" tabeli moodi aga kui niipidi ei sobi siis muudan tagasi. Pean nüüd sisestama veel ühe šokolaadi rea... Kell 20 kiskus köögi poole ja keegi sosistas kõrva: "Söö seda šokolaadi veel natuke, see teeb sulle head!"
Ei teinud, süümepiinad vaevavad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 21. January 2014, kl 21.23

ICanDoIt, kas sinu kaerahelbepuder on ainult veega, lihtsalt huvi pärast küsin? Ma kunagi proovisin niimoodi süüa ja siis kauaks seda harjumust ei jäänud, mulle on nüüd puder vastuvõetavam kui lisan natukenegi piima.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Näitsik
Kuupäev: 21. January 2014, kl 21.39

Heihopsti!

Leidsin oma vanadest aegadest üles myfitnesspal kasutaja. Seega otsustasin siiski sinna tagasi kolida ning seal oma kalorid kokku liita. Sinna jooksevad mu trennid ka kohe sisse, seega endal vähem arvutamist ja mässamist. Kunagi oli nii KA kui myfitnesspal kõrvuti, siis päeva peale erinesid tulemused ca 100 kcal, kusjuures KA näitas alati vähem.

Selle myfitnesspali põhjal peaksin tarbima 1572kcal, et kaotada 1 kg nädalas (arvestades 4xndl trenne ja liikuvat ametit). Suht sarnast tulemust näitas mulle kunagi ka KA.

Täna jooksin -15 kraadiga õues smiling smiley Pole sellist asja juba mitu aastat teinud. Väga virgutav oli. Neljapäeval on järgmine trenn, ootan juba kannatamatult.

Kuidas teil liigutamisega? Ega külm pole konte kangeks teinud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 21. January 2014, kl 22.24

Lynuza, Japp puder on veega. Eks see ole harjumise asi. Mulle sobib. Muidugi ma raputan peale ka kaneeli, aga see nii pisike kogus, et ma ei hakka seda märkimagi.

Näitsik, miinuskraadidega jooksmine on ülimõnus. Harrastasin ka seda eelmine aasta. Üleüldse on tegelikult külma ilmaga palju parem joosta, mitte aga külma tuulega, see väga õudne. See on minu arvamus.

"Fit & healthy is a decision that you make, every single day."

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 21. January 2014, kl 22.50

Tabelis muudatus thumbs up, ainult päeva nimetused võiks vahel olla winking smiley aga kus kohas täpselt?
Näitsik ,miks Sa ei tarbi lubatud kcal täis confused smiley
Liigutamine on siiani ainult mõtetes winking smiley Siin kandis -6°C, oleks hea jooksuilm. 18m/s tuulega on küll juba raske joosta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 22. January 2014, kl 08.12

Arvan ka, et nädala päevad võiksid olla, otsisin kolmapäeva kui märkima hakkasin, seda kuupäeva ma tihti ei tea smiling smiley

Oi kui tubli sa Näitsik oled, mina ei viitsi isegi kõhulihaseid kodus teha....täitsa häbi. Niiet liikumine hetkel 0

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Näitsik
Kuupäev: 22. January 2014, kl 09.17

See kalorite mitte täis söömine on pigem ühekordne asi. Eile jäi kella 10. snäkk vahele ning õhtul ka enam ei viitsinud süüa teha, kuigi kana külmikus oli juba ootel.

Ma saan sellest liigutamisest energiat. Kui pole õues käinud, on kohe olek loid ja ei jaksa eriti midagi teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 22. January 2014, kl 09.43

Lynuza, jaa kaalu oli 200g juures, kokku siis 96,4 kg.
Mina olen see nädal ikka väga tubli olnud, pea iga päev trenni teinud, tänagi läheme kaalusõbrannaga õue kärudega kõndima. Käruga tund aega lumes on ikka ulme hea trenn grinning smiley
Kalorid on ka lubatud piires olnud aga kõht on ikka kogu aeg tühi. kardan, et ei suuda pikalt küll niimoodi. loodetavasti harjub keha ära

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 22. January 2014, kl 09.43

jessuke, mitte 96,4 vaid ikka 69,4 grinning smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.